Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Jakuza001
#32021
Mondtam en hogy jo a Bamboo Blade 😄
Nem egy vilagmegvalto anime, de a jok koze sorolando mindenkeppen.

Ruley
#32020
Nekem meg egyáltalán nem is tetszett. Maga a cselekmény érdekes lehetett volna, de a szereplõk egyáltalán nem tudtak érdekelni, mind csak jellegtelen arcok amik sétálnak és néznek maguk elé. Így már nem is foglalkoztat hogy élnek e vagy meghalnak, vagy soha nem is éltek, vagy mi, innentõl meg már megette a fene az egészet.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

LasDen
#32019
nálam nem ment ilyen egyszerûen...nekem kellett idõ hogy 1-1 részt megemésszek 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#32018
Lain nalam nagy kedvenc. Anno eloszor ugy lattam, hogy leultem az elso resz ele es 4 oraval kesobb felalltam az utolso utan 😊 Nem lehetett otthagyni. Aztan meg persze kellett par nap arra hogy leulepedjen. Aztan meg meg is vettem eredetiben 😊

WWFSMD?

LasDen
#32017
utána nézzél Seto no hanayomet...nem ecchi, de az egyik legjobb vígjáték....😄

ez a Bamboo Blade meg érdekesnek nézki...a humora is jó, úgyhogy folytatom majd a 2. résszel...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

bakkerman
#32016
én így kezdtem el nézni,a halal lista után mindig megnézek egy golden boy-t,csak az a baj,hogy a golden boy-ból már csak 1 van,míg a death-bõl jópár 😄

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

bakkerman
#32015
jah,igen,megtaláltam

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

bakkerman
#32014
a tsukikage csak 13 részes?

Történjen bármi, amíg élünk s meghalunk... Mi egy vérb?l valók vagyunk!

LasDen
#32013
én szeretem az ilyet is...😄 gondolom olyan mint az excel vagy a cromartie 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Jakuza001
#32012
Hat mar nagyon kivagyok akkor a levezetonek az ilyen stilusu konnyedeket szeretem, mint a Tsukikage Ran-t ami semmi mast nem akar csak szorakoztatni, nincs igazan tortenet csak onfeledt szorakozas es nevetes.
Bar sokan nem szeretik az ilyet mert nincs osszefugges csak szimpla elkulonulo reszek, pedig szerintem kell az ilyen is.
Raadasul az OP-je sem szokvanyos es nagyon eltalalt.
Tsukikage Ran OP

Most mar csak egy kis szake kene, igy visszaidezve az anime-t 😄

LasDen
#32011
én van hogy egy bizonyos típusú animét hanyagolok mer elég volt..😄 volt hogy az ecchit hanyagoltam egy ideig....pantsu itt pantsu ott, pantsu mindenhol...😄 mostanában a mechákat hanyagolom....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#32010
😄 Ezt a poént már elsütöttem sztem 😄

@

Ruley
#32009
Ja, aki meg nem tudja hogy éppen könnyedet vagy komolyat akar-e, az nézze meg a Higurashit.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Jakuza001
#32008
Persze en sem azt mondom, hogy mindig tervszeruen kell animet nezni 😄, csak arra akartam ravilagitani, hogy a nagyon komoly temaju animeket jobb nem egymas utan nezegetni, mert jobb feltoltodni egy-egy ilyen utan, foleg ha szomoru a befejezese es ez hangulatilag nem tesz jot egy mar olyan venembernek mint Imike 😄
Szal jobb a konnyedebb stilust keverni a komolyabb temajuakkal igy folyamatosan lesz valtozatos, es nem valik szokvanyossa, hiszen valljuk be a konnyedebb stilusnal is meg lehet unni egy egetrengeto poent is, ha az tobbszor probaljak elsutni rovid idokozonkent.

LasDen
#32007
én nem szoktam ilyen következetes lenni....mindig azt nézem, amihez épp kedvem van....😄

ez a D'éon egész fasza lesz, ha ilyen mennyiségben szállítja a harcokat a krimi mellé 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#32006
Clannad féle konnyebbek... Szerintem is, Wolf's Rain után pont Clannad hiányzik majd az embernek 😄D

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Jakuza001
#32005
Relax. 😄
Nem kell mindent elkapkodni. Ugysem tudod egy nap alatt bepotolni, amit eddig elmulasztottal.
Ha pedig ramhallgatsz, akkor kevered a stilusokat es ugy nezed oket, hogy egy komolyabb utan egy humorost, hogy oldodjon az elozo feszultseg.
Peldaul egy Wolf's Rain utan ne akarj megnezni egy masik komolyat, mert amugy is nehez feldolgozni, annyira sokkolo tud lenni az egesz.
Szerintem ezzel kezdhetsz is,ha maximalista vagy, hogy lasd milyen is egy mestermu, a Clannad fele konnyedebbek raernek utana levezetesnek, azok szvsz nem tartoznak a ilyen lepteku muvek koze.

Ruley
#32004
Nekem például a tíz kedencem között van pont 1 eredeti, 3 manga, 3 VN, és 3 regény adaptáció.

Csak most számoltam így össze, de szép egyenletes!

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

armageddon666
#32003
FMAB
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
És már sokadszor látni Central városát felülrõl, de csak most tûnt föl, hogy pont úgy néz ki, mint a Bölcsek Kövéhez használt transzmutációs kör... szerintem ennek lesz még értelme 😄

@

Lelouch
#32002
Most ezekre hiába írnánk, azzal csak lelõnénk a poénokat.<#vigyor> Nézd tovább és minden kiderül.
armageddon666
#32001
FMAB

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nnnna... Greed jó arc volt pedig... nem értem miért nem üzletelt vele Ed... És jönnek a komoly változások. Hohenheim of Light mint fõgonosz? 😄 Bradley nem Pride, hanem Wrath? Annyira nem illik rá... Pride jobban illett a posztjához 😄 Viszont akkor jön a kérdés, hol van Pride? Vagy egyáltalán? Illetve láttunk Slothról képet, és tök másképp néz ki mint korábban... Illetve hát. Nem Elric mama... vagyis azt szûrtem le, hogy az elrontott emberi transzmutációk nem Homunculit eredményeznek, hanem azok másképp jönnek létre. Arra tippelnék, hogy Hohenheim a lelkébõl hozza õket létre.

@

armageddon666
#32000
Hát tényleg nem sok köze szokott lenni a kettõnek egymáshoz, de a címek meg szoktak egyezni <#idiota>

Egyébként nagyrészt tényleg mangából meg novellából készül...

---

i2k - FMP is jó lehet... igazából a Clannadot kicsit viccnek szántam, spoiler jön, ne olvasd
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
-Jövõ héten valamikor ráállok a sulitémára - hátha az nem csavarja meg ennyire a szívem 😊
-hátha az nem csavarja meg ennyire a szívem 😊
-Clannad

WIN 😄

Talán FMPvel jobban is jársz így elsõre 😊

@

LasDen
#31999
szegény Sawa-chan....a lányok teljesen lerombolják a tanár képét...😄 inkább olyan má mint egy haver....ilyen tanárom lehetett volna nekem is 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#31998
FMAB Ep14
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
A gyíklány halála :S Jujj... Mikor Roy megtudta, hogy Bradley délre ment, akkor ugrott be, hogy mi fog történni... Beleremegtem a gondolatba is :S Kicsit másképp emlékeztem rá, sokkal brutálisabban, hogy lassan szúrja le, de így is... Valahogy ez olyan szörnyû, kis zárt helyen, menekülésre nincs is lehetõség. Plusz a trauma Al számára...

@

Lelouch
#31997
Ez is enyhe túlzás.
Máté94
#31996
Jó hát 90%-ban abból.<#zavart1><#gonosz1>
Lelouch
#31995
Nem csak mangából készül anime...
Máté94
#31994
Mivel az anime mangából készül...<#idiota>
IMYke2.0.0.0
#31993
Épp most nézte meg az AA-n. Húúú... holnap beszerzem!!!
<#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#31992
Van bizony. Ha jól tudom, az anime elég sok dolgot nem dolgozott fel belõle, és inkább alternatív befejezést adott neki. Bár a manga késõbb is ért véget.
IMYke2.0.0.0
#31991
Van mangája is? <#szeret>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#31990
A mangáját is megnézheted akkor esetleg.
IMYke2.0.0.0
#31989
Benn is van a sorban 13 epizód + extrák.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#31988
laint is majd egyszer újra kell nézni, hogy megércsem 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Malakai
#31987
Lesz késõbb is, Fumoffu meg végig ökörködés, a Second Raidben már hangsúlyosabb a dráma.

Egyébként nemtudom miért, de még az ugrott be, hogy ajánljam a Serial Experiments Lain-t, hogyha majd újra kevésbé laza animére vágysz.

Talán mert valószinüleg én meg újranézem most majd. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

LasDen
#31986
én pl ma este Paprikázni fogok 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#31985

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#31984
szerintem nézd meg azt, amelyiket akarod 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#31983
Rákeresek arra is. <#eljen><#worship>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#31982
Clannad nincs még itthon - munkahelyi gépen már lenn van.
Ellenben a FMP vár otthon. 😊
Igen, az elején rendesen meg is hökkentem a "10 emeletes" gépszörnyeteg belépõjekor 😊
Az elsõ részben volt rendesen humor is.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

davidka003
#31981
Én egyszer is alig bírtam végignézni az E.L-t. 😊
Valahogy nem fogott meg pedig osztálytársaim el vannak ájulva tõle, hogy mekkora királyság. 😄

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Ruley
#31980
Elõbb azt mondtad azt már amúgy is el is kezdted, nem?

Egyébként az nem kimondottan sulis, hanem inkább mecha akció, a könnyedebb sulis jelenetek inkább csak olyan átvezetõek.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Győri Devi
#31979
nézz great teacher onizukat 😄

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

IMYke2.0.0.0
#31978
"Full Metal Panic!" nem jó így hirtelen?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

armageddon666
#31977
Kezdj Clannaddal <#idiota>

@

IMYke2.0.0.0
#31976
Jövõ héten valamikor ráállok a sulitémára - hátha az nem csavarja meg ennyire a szívem 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#31975
Ez volt a második - most jó 1 hónapig tuti nem nézem meg 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#31974
Szerintem ne nézd meg többször, meg fog ártani 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

IMYke2.0.0.0
#31973
Hát srácok... mint egy kisfiú... tudnak ezek a japánok.
Most, másodszori megtekintésre még mélyebb értelmet kapott a 2 utolsó E.L. epizód.
Lesz még ebbõl egy újranézés - késõbb.
Ezt élõszereplõs filmen/sorozatban egy az egyben nagyon eltudnám képzelni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

armageddon666
#31972
Ep10ben meg is történt amit elsõnek írtam spoilerben...
Hát nem kellett rá sokat várni...

Beesett az esõ a szobába... egy kicsit...

Egyébként marha spoileresek a Next episode preview-ok, nem ajánlom õket megnézésre

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Eléggé nyilvánvaló volt, hogy Hughes most fog meghalni, illetve következõ részben is van valami sírós jelenet, erre viszont már nem emlékszem mi lehet... Még Elricéknek meg kell tudniuk, hogy meghalt... Talán az, de talán más...

Hogy én mennyire utálom Envyt...

@