Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lelouch
#33576
2015???

Kodansha will release five more "Monogatari' novel series.
Dec 2010 Keimonogatari: Mayoi Jiang Shi (Kashimonogatari? Katamonogatari?)
Mar 2011 Hanamonogatari: Suruga Devil
Jun 2011 Otorimonogatari: Nadeko Medousa
Sep 2011 Onimonogatari: Shinobu Time
Dec 2011 Koimonogatari: Hitagi End

De ha azt nézzük, hogy a Bakemonogatari-ban is 5 arc volt, akkor ez az egész se lesz majd sokkal több 13 résznél.
LasDen
#33575
jó kis fan service rész volt 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#33574
Hát nagyon messze fog tõle állni terjedelemre...
LasDen
#33573
hát mindenesetre én nem pont a bleach-csel hasonlítgatnám....az egy folyamatos egész, míg ezek különálló folytatások, elõzmények....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#33572
legujabb HOTD sem volt rossz, bár nem sok minden történt benne 😄D

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Máté94
#33571
De ha ezekbõl csinálnak 13 részes anime-ot?😄D
Legjobb esetben 2015-re lemegy az összes monogatari, már ha minden évben jönni fognak😄
LasDen
#33570
terjedelemben sem lesz olyna hosszú 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#33569
Mármint terjedelemre ha úgy nézzük.
LasDen
#33568
hogy hasonlítana a bleachre???

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#33567
Már miért lenne olyan mint a Bleach?
Máté94
#33566
Mi van itt?😄
Ezek mint megjelennek egyszer?😄
Olyan lesz ez mint a Bleach 😄D
armageddon666
#33565
Working!! Pre-airing epizódot megéri megnézni? Nyújt valami többletet (illetve vannak-e más jeleneket) a rendeshez képest? Azon kívül, hogy HD...

@

LasDen
#33564
azta jó kurva 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#33563
K-ON!! egy komoly mû. Értem?

So I just figured out that Yui and Ui are two separate people. That would TOTALLY explain why Ui kept saying “Onee-chan”! At first, I’d thought that “Ui” was simply Yui’s other personality, and the visual representation of “Ui” was simply the director demonstrating the absolute contrast between the two. As such, my belief was that K-On!! was a suspenseful drama about a young teenage girl fighting bipolar disorder. I thought when Yui was out with Azunyan and Jun-chan as “Ui”, her mellowness was caused by her taking of anti-depressants. But now that I know they’re completely different people, it brings about an entirely new dimension to the show!



by Frostii

elõzõt delplz ^^ a pasta kimaradt a copy után...

@

armageddon666
#33562
K-ON!! egy komoly mû. Értem?



by Frostii

@

qtab986
#33561
A Cat Shit One-ban 10:13-nál van egy hanghiba, Packy beszél a rádióba Bota-nak, de csak mozog a szája hang nélkül. Csak így jött ki a rajzfilm? Nincs hibátlan változata?

Lelouch
#33560
Plusz a listán nincs rajta a Nekomonogatari... Akkor az mégse lesz?
Malakai
#33559
Igazad lehet, fórumon olvastam, lehet úgy értették, hogy akkor a light novel és esetleg azt is követhetik az animált darabok, sõt az egy éves ciklus is hihetõbb így.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Lelouch
#33558
"De eredetileg a Keinek már idén decemberben jönnie kéne, valahogy kétlem, mivel még Kizuról sincs konkrétum."

<#confused> A Keimonogatari és társai azok egyelõre még csak novel formájában fognak megjelenni nem? A Kizumonogatari anime megjelenéséhez nincs sok közük.
BEAST
#33557
A Bakemonogatari folytatás utáni vágyakozásom csöppet alábbhagyott, mert Isekai no Seikishi Monogatari folytatást várok. De ahogy nézem arra várhatok még egy keveset. 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Malakai
#33556
És ha bevételek jók, akkor minden igaz lesz még Keimonogatari, Hanamonogatari, Otorimonogatari, Onimonogatari és Koimonogatari is. 😊
De mivel egy évet ölel fel az egész a Kizumonogatari után, legalábbis terv szerint, így csak rövid OVA-kat gondoltak szerintem.
De eredetileg a Keinek már idén decemberben jönnie kéne, valahogy kétlem, mivel még Kizuról sincs konkrétum.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

Lelouch
#33555
Hát még egy darabig nem is lesz.<#vigyor>
armageddon666
#33554
De még nincs kinn...
Remélem az is siker lesz, és jöhet a Nisemonogatari 😄

@

Lelouch
#33553
Már be lett írva ide is, hogy lesz Kizumonogatari. 😊 Elõzmény, Koyomi Vamp...
armageddon666
#33552
Bakemonogatari yeah! Vége 😞
Kéne egy prequel... Koyomi Vampire... valami...

@

LasDen
#33551
nemtom...télleg faszán megvan csinálva, de valahogy mikor megláttam rámjött a röhögés....a szélsõ szerintem is yamazaki akar lenni....csak így nem látni rendesen így nem kivehetõ 😄

az a feje Hiranonak 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#33550
A Nintendo fegyón röhögtél? Mert amúgy kurvajó cosplay O.o
Kondo nagyon el van találva...
Hijikata és Okita is egész jók. A jobb szélsõt nem tudom mire vélni. Talán a tollasos akarna lenni...

@

Seth
#33549

PSN ID.: Beegabor

LasDen
#33548
beteg...kész 😄
bár eheti részben Shizuka tanárnõ lenullázta rendesen 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Seth
#33547

PSN ID.: Beegabor

LasDen
#33546
azt is megkõ má nézni 😄
messze Hirano a legjobb karakter a HOTD-ban...mai részben is teljesen kész volt 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#33545
Még a mangaka elõzõ mûve, a Hellsing is várat az OVA-sorozat befejezésére. 2-3 év még addig...
Ja, amúgy nem semmi, hogy a mangaka szerepel a HOTD-ben... XD
Máté94
#33544
Jó kis jelenet volt 😄
LasDen
#33543
rendfentartó csapat...😄

a kép meg az Asobi ni iku yoból van 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#33542
A Gintamából a rendfenetartó csapat...

Más...

Nem tudja valaki ez mibõl van?

http://lohere.net/a/image/0806/1281374377081.jpg
LasDen
#33541
fél percig ezen röhögtem 😄 ki tuggya kik akarnak lenni? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#33540
tudom....csak úgy kifejeztem reményemet egy gyors adaptációban 😄
bár a fejezetek nem túl hosszúak....OVA-nak jó lenne 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#33539
hát majd még meglátom...😄 ez a hadonászás támadás elõtt olyan furán néz ki 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#33538
?
Látom már. 2009-es így min. 2-3 év míg lesz belõle valami. Most a 2007-es manga animék mennek.
LeventeV
#33537
hanyagold a moviet. inkabb olvasd el a mangat addig amig elkezdodik a shippuuden tortenete es aztan nezd a shippuudent.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

LasDen
#33536
ebbõl a driftersbõl remélem hamar animét csinálnak 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#33535
aham... agyamra ment a munka <#idiota>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

LasDen
#33534
nem mintha sok affinitásom lenne hozzá...de még elõfurdolhat egyik filmet megnézem ha nem kell hozzá ismerni a sztorit...
conanból is tervezek ilyet 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LeventeV
#33533
200 reszbol 100 filler. ez megmagyarazza a sok reszt. amugy a shippuuden jobb.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Lelouch
#33532
#33498

LasDen: A Shippuuden az folytatás, pár év idõugrás után játszódik.
RelakS
#33531
Fanmade-re tippelek

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

IMYke2.0.0.0
#33530
Naiv kérdés: Ezek fan made módosítások, vagy a rajzoló cégek csinálják?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#33529
Betettem még a "Sennen Joyuu (Millennium Actress)"-t is a P.t.W-ba.
INFO

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

RelakS
#33528
KONATA ISM

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

IMYke2.0.0.0
#33527
<#eljen><#hehe>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.