Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zomil
#33626
az már nem az anime hibája, hanem a német szerzöé 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#33625
amúgy nem értem hogy a Bleach miért ilyen hosszú...oké nem tudom, hogy van-e végsõ cél, de nekem úgy tûnik, hogy olyan Dragon Ball szerûen mindig felbukkan egy új ellenfél akit le kell gyõzni...vagy mégrosszabb, ha 1 ellen van örökéletükre...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#33624
sztem van még ilyen böven 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

efti
#33623
Ha mar itt tartunk az Elfen Lied-nek mi koze volt a vershez?

WWFSMD?

RelakS
#33622
és Bonta-kun is ezt hajtogatja

Fuuumooo fummo-fummo fumofffumoooo!

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Ruley
#33621
Gondolom egy "Full Metal Jacket" utalás akart lenni, de a "Panic" része tényleg a semmibõl jött.

Ha már itt tartunk, Fumoffu, egy random hangeffekt az évad közepébõl.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

efti
#33620
Befejeztem a Real Drive-ot egesz jo kis tortenet volt, ha valami nyugis pihentetore vagytok akkor ajanlom figyelmetelbe.

(Mas kerdes, hogy a mondanivalo alapja ugy baromsag ahogy van, de efolott vegul el lehet nezni)

WWFSMD?

LasDen
#33619
erre csak ezt tudom mondani: "Minden részben véres a kimono, de a következõ részre kimosom" 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#33618
Fürdés közben az elsõ címke amit meglátott😄DD
RelakS
#33617
Bleach?

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

LasDen
#33616
zúzni zúznak benne...és pánikolni is szoktak 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

RelakS
#33615
Full Metal Panic? <#idiota>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

armageddon666
#33614
Fate/Hollow Ataraxia

@

Ruley
#33613
Egyébként ha már az értelmetlen/fura anime címek eredeténél tartunk, a kedvenceim:

Fooly Cooly = a készítõk szerint szép angolosan hangzott

Azumanga Daioh = Azuma mangája a Daioh magazinnak

CLANNAD = A készítõnek úgy rémlett hogy írül családot jelent (rosszul rémlett)

Lucky ☆ Star = ???

Fate/stay night = ??? Se a sors, se az éjszaka nem különösebben fontos témája, plusz nyelvtanilag nonszensz. Olyan alternatív változatot hallottam már hogy "The night fate stood still", ami legalább nyelvtanilag értelmes.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

armageddon666
#33612
megvan a biztos beszerzési forrás 😛 pont a guglizást akarom mellõzni xD

@

armageddon666
#33611
juteszembe

Azt hallottam conon egy elõttem ülõ hölgytõl, hogy a Kuroshitsuji 2 sokkal homoerotikusabb, mint az egy... illetve ezt kissé részletezte is. Nézi valaki? Meg tudja-e ezt cáfolni, vagy erõsíteni valaki? Plan-to-watch függ tõle! 😄

Thx a címértelmezést 😄

@

RelakS
#33610
holnap összegyûjtöm, mik vannak meg mindkét évadhoz, aztán guglizhattok :]

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Ruley
#33609
Most úgy tûnik hogy a városból nem tudnak elmenni, szóval lehet hogy majd még visszamennek, egyébként meg ezért amit mondtam, hogy maguk a szereplõk tipikus gimis történetbe illõ klisék, az Átlag Jani Fõhõs, az Otaku, a Tsundere, a Gyerekkori Barát, a Loli, a Yamato Nadeshiko, az Éretlen Szingli Nõ, stb.

Egyébként a Zabhegyezõ még mindíg jobb mint angolul a "Catcher In The Rye", egyszerûen csak mert Caufield egyszer elmerengett valami versen amiben szerepelt a kifejezés. Ugyanez az eredete magyarban is benne van, plusz ugye még hangulatilag is jobban stimmel az hogy zabhegyezés=értelmetlenség, céltalanság, ami egy fõ témája a sztorinak.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

armageddon666
#33608
Hát anno megemlítettem, hogy ez a szám eléggé bejön 😄 Szóval ebben az esetben számítottam valamire...
Illetve jah, K-Onnál írhatnál egy i2k színvonalú listát a CDkrõl 😄DDDD

@

RelakS
#33607
tegyek jelentést minden új cd-nél? <#idiota>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

LasDen
#33606
azé high school mert ott tanultak...😄 ennyi...ezen nincs mit túl ragozni....egy tipikus sorozat más köntösben jól felépítve és tálalva...azért jó...😄

Zombie-loan elsõ részének 3/4-t láttam.....aszt annyi is vót 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#33605
Jah, az anime átment egy promóba a zenékhez 😄
És kösz hogy nem szóltál hogy van No Thank You single ~.~ 😄

@

armageddon666
#33604
Ezaz, hogy nem...

LasDen, Zombie-Loan? Na ne röhögtess 😄

btw tudtommal HSOTDben csak az elején vannak High Schoolban nem? 😄 aztán menekülnek onnan elfele... akkor miért is a cím? 😄 Mondjuk a Zabhegyezõnél sem jöttem rá miért is ezt kapta címnek... ha esetleg valaki olvasottabb meg tudná mondani, annak örülnék 😄

@

RelakS
#33603
tölts le zenéket tõlük.
Egész jóak. Ez pl különösen tetszik valamiért :]

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Ruley
#33602
Egyébként meg én már hónapok óta ezen röhögök, hogy mégis ez az egész alapötlet mennyire szürreális már, hogy itt a tipikus ecchi hárem szererplõgárda, de most ZOMBIKKAL!!!
Még a címe is: High School... Of The Dead! Ez kész!

Kb. az volt ilyen amikor volt valami ilyen regény, hogy "Büszkeség És Balítélet és Zombik" vagy az a játék, a "Plants vs. Zombies"

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Lelouch
#33601
D.Gray-Man mangában is van zombi arc, de az se olyan komoly... 😄
LasDen
#33600
zombie-loan??

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#33599
hmm...naív voltam....azt hittem mostmár elkezdenek zenélni keionék, de alábecsültem õket....most még 3 részig elszarakodnak ezzel a hülye fesztivállal...talán az utolsó részben lejátszanak egy számot....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Seth
#33598
Létezik olyan? Légyszi majd írd ide , ha találsz 😊

PSN ID.: Beegabor

armageddon666
#33597
Hát nemtom azért megnézék egy komoly zombis animét/filmet is...

@

Ruley
#33596
A fõszereplõknél nem veszi komolyan magát, de ahogy a világ állapotát ábrázolja az meglepõen logikus és átgondolt, még a normális mozifilmekhez és az átlag animéhez képest is, nem csak úgy simán "mind a 7 milliárdból zombi lett, a mi egyébként átlagos fõhõseinket kivéve".

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Zomil
#33595
hát igen 😄
bár nem hiszem, h gond lenne ilyen "normális" zombifilmben is 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#33594
azé jó, mert nem veszi komolyan magát a történet...úgy nem lenne olyan jó 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Seth
#33593
Ami egy normális zombifilmbe nem illik ugye, itt viszont mûködik XD

PSN ID.: Beegabor

Zomil
#33592
szvsz viccesebbé teszi a sorozatot 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

armageddon666
#33591
Én alapvetõen szeretem az ecchiket, de valahogy zombis téma mellé nem kell :S Mármint egy minimális szinten, de ahogy hallottam meg néhány képbõl láttam, ez kicsit sok... (meg irreálisan nagy mellek)

@

LeventeV
#33590
ezen felnevettem... es orulok neki 😛

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Seth
#33589
Ez jó 😊

PSN ID.: Beegabor

LasDen
#33588
furcsa dógaid vannak neked 😄 dehát mindenkinek megvannak a saját hülyeségei 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#33587
Viszont, kiskorom után, még az elsõ mozifilm elõtt elolvastam a regényt újra...
Aztán a 2. rész elõtt ismét.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Malakai
#33586
Pedig se hobbit, se szilmarilok, se csomó minden a könyvekbõl, hátilyet. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

IMYke2.0.0.0
#33585
Témától függ.
A LoTR-filmekre gond nélkül vártam. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#33584
Ja, biztos 3-4 év kell hozzá az utolsó novel kijövetele után.<#nyes>
Máté94
#33583
De amire anime lesz belõlük😊
armageddon666
#33582
Ez olyan mintha Harry Potter 1 kijött, és nem olvasod el, mert majd még jön 6 új könyv... (vagy nemtom mennyi...)

Egyébként ami közeljövõben kijön az elõzmény...

És csak hogy meggyõzõbb legyek:
"De jó lenne egy prequel", nem is vágyom sequelre... nem is látom hogy lehetne folytatás... így címekbõl már jobban átjön, de egyébként egy teljesen korrekten lezárt story volt... Nyugodtan megnézheted 😊

Fõleg SHAFTot ismerve... TVn kijön még majd sokára a béta, aztán lehet várni a kész BluRay részeket...

@

Lelouch
#33581
Ilyen felfogással elég sok anime lesz elriasztó számodra. 😊
IMYke2.0.0.0
#33580
A tudat zavarna, hogy van folytatása. S ez bizony, mivel ismerem magam, el is rontaná a "lezártság" élményét.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#33579
A Bakemonogatari jól le lett zárva, folytatás nélkül is megállja a helyét szerintem.
IMYke2.0.0.0
#33578
Engem meg kifejezetten elriaszt egy be-nem-fejezett sorozat.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#33577
mondjuk én nem valószínû hogy benevezek több monogatarira...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár