Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#34126
szerintem nem vicces...inkább aranyos...hogy miért gintamások?? mittomén...nem én csináltam 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#34125
és ezen mi a vicces és miért gintama karakterekkel? ...

@

LasDen
#34124
mi lett volna logikus??? mentek volna inkább gyalog mint a fasza kis humveeval???

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#34123
biztos csak orok optimista vagyok, de minden epizodot abban a hiu remennyel kezdek el nezni, hogy hatha hoseink ezuttal logikusan gondolkodnak.

WWFSMD?

LasDen
#34122
igen...az elõbb beugrott nekem is 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Gurren
#34121
vatta

LasDen
#34120
mit nem értesz? leesik a szaloncukor vagy mi az 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#34119
Gintamából vannak. De nem értem a poént...

@

Seth
#34118
<#fejvakaras>
ha ismerném a karaktereket talán vicces is lenne

PSN ID.: Beegabor

LasDen
#34117

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Seth
#34116
Nem kell nézni és akkor nem kapsz.

PSN ID.: Beegabor

Máté94
#34115
13
efti
#34114
Na ezt a HOTD epizodot is atveszeltem valahogy, remelem max 12 reszes lesz es akkor nem kapok agygorcsot a vegeig..

WWFSMD?

LasDen
#34113
ez Mouryou no Hako nekem sok...nézem tovább, de valószínû én vagyok a hülye mert teljes zûrzavarban vagyok a történésekkel kapcsolatban....kicsit azé képbe vagyok, de sokszor csak nézek, hogy mivan....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#34112
Aztakutyafajat, 88 hozzaszolas. Ma se lustultatok 😄

Jlentem tudok uszni, kb 3 eves korom ota, sot valamikor meg PMSC uszokent is uztem a dolgot.

Meg nem nagyon ragtam at magam az oszi animeken, de igy elso ranezesre nem lesz megint 10+ "airing" az aktualisan nezettek kozt

WWFSMD?

LasDen
#34111
ha lenne nyomtatóm meg kézüggyességem hozzá...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#34110
most látom ugyhogy lehet nálam volt a gond 😄
double post ftw 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#34109
hékás nem ér hsz-t szerekeszteni most nem tudom, h az utolso 10hsz miröl szolt 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#34108
vagy levelezõn...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#34107
Ne már 😄DDDDD
Seth
#34106
Hát most nem? Hátha valaki magától akar megtanulni úszni..<#idiota>

PSN ID.: Beegabor

LasDen
#34105
persze máá 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#34104
Ott a pont. Meg sem fordult volna a fejemben.

@

Seth
#34103
SPOILER !!!!!! delbanthx

PSN ID.: Beegabor

LasDen
#34102
van itt olyan aki angolul se tud 😄

régi...oszt?? 😄 én még nem láttam 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#34101
repost of a repost of a repost....

#34099: nem is tudtam hogy vannak itt olyanok akik nem tudnak gyorsan angolul olvasni 😛PP

egyébként old a kép 😄 Un Deux Trois!

@

Máté94
#34100
😄DDDDDDDDDDD
LasDen
#34099
ez kurva nagy 😄 leis mentettem...csák kár, hogy olyan gyors néhol hogy nem bírom olvasni 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#34098
úristen bazzeg....mé nem írta már akkor az egészet japánul, aztán zárójelben angolul az egészet.....hülye a gyerek 😄

az Asobi heti részének a 2. fele kicsit fos volt....remélem nem lesz komoly ez a szerelmi sokszög....vagy ne ez legyen a lényeg 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#34097
Mikor kicsi voltam nekem is volt ilyen majdnem megfulladok élményem... Azóta nem vagyok oda a vízért... próbáltak nem is tudom hány évig tornaórák során megtanítani úszni, de olyan pocsék úszásoktatók voltak... szóval egy életre elment a kedvem az egésztõl 😊

Nekem a kopoltyú és uszonyok hiánya egyértelmûvé tette, hogy szárazföldi létre születtem.

@

Győri Devi
#34096
jelentem én tudok!

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

LasDen
#34095
azta rohatt...😄 nemtom....számomra ez annyira alap dolog, hogy furcsa, hogy van aki nem tud 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#34094
Mi van itt? Itt a fele társaság nem tud úszni?
armageddon666
#34093

Im looking for a bento box, it cant be pinku (thats japanese for pink) or any girl color. It has to be of 2 or more kotoba (thats japanese for 2 compartments) and has be be chibi (small) sized. And has to be really kawaii (cute). Also It has to be about 10-20 bux. And you have to post pics of it first (i want to make shure it's kawaii (cute)). And it would be nice if it came with matching chopstick holder (WITH chopsticks). OH! and it CANNOT have any cartoon pictures, or be made out of plastic. It has to be made of ceramic, or something like that. Also it would be nice if it was made in japan. and not in china or corea (korea) or whatever. I have found a bento box similar to the one im describing in e-bay, but it was 1 kotoba, and i dont want my gohan (rice) to touch my other things (it can get wet and i would not like that, plus 2 compartments looks more kawaii)



Majd ekkor beszélsz otakusan 😄DD (tom, ez már weeaboo)

@

armageddon666
#34092
Szia! Armageddon vagyok. Örülök, hogy megismertelek. On a side note: can't swim.

@

armageddon666
#34091
sejtettem, ezért is írtam be õket 😊

@

Lelouch
#34090
Sajnos nem lesz. 😞 Pedig még lenne mit feldolgozni.
Lelouch
#34089
Ez az õszi lista, nem a téli. XD
Máté94
#34088
Ezek:
LasDen
#34087
lesz folytatás??? O_O az fasza lenne....úgy is mostanába gondolkodtam hogy újra belenézek 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#34086
Nálam most a Seto no Hanayome folytatás ilyen reménytelenül várós, miután már több helyen is trollkodtak vele az elmúlt héten. 😞
Lelouch
#34085
Miért, mi jó lesz télen?
LasDen
#34084
akkor emelek....olyan is van (csak fejben) amirõl még szó sincs, hogy lesz anime (Drifters, Gintama új sorozat 😄)

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#34083
Nekem is. A téli szezonos animék amik fel keltették az érdeklõdésemet 😄
LasDen
#34082
és az mér olyan nagy dolog??? 😄 attól hogy még fut belehet rakni...nekem olyan is van, ami még csak nem is fut 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#34081
Röpke 20 év kor különbség és a lány nincs 150 cm így tényleg igazad van. 😄

Megjött a Monogám SS katonák 3. része!^^
Győri Devi
#34080
attól az még lolicon 😄

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Máté94
#34079
Szerencséd van, hogy a néni 16 mert simán azt mondtam volna rád, hogy lolicon. 😄
Máté94
#34078
VirtualDUB és DubMod-al. Ha beletanul az ember 2 perc és kész egy ilyen.<#zavart1>
Máté94
#34077
Aha. Számomra teljesen felesleges az ilyen, de hát mások az igények 😄D