72749
kep
FAQ - mielőtt alapdolgokat kérdeznél, olvasd el
Lényeges elemeket, történéseket eláruló spoilerek törölve lesznek, ha nincsenek elrejtve!
[ Letöltőhelyeket fitogtató kérdések és válaszok törölve lesznek! ]
[ Anime Addicts ] [ Aoi Anime ] [ Anime képrejtvény (SG) ] [ AMV (SG) ] [ MyAnimeList ]

Vannak itt blogok is ám: [ Grouther's Anime Diary ] [ LasDen Sub ] [ Prof. William blogja ]
Megoldások 10 bitre: [ PetruZ tanácsa a topikban (MPC-HC, FFDShow) ]
  • TBTPumpa
    #71267
    Ezek a Japán csajok nem igazán szívós - SAO téma:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Asunának beütött a kölyökpezsgő:


    Alice-t megnyomta a chill vagy a törköly:


    Az mondjuk tetszett, ahogy a Japánok nekimentek az amerikaiaknak, főleg Asuna és Alice.

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.12.28. 19:23:34
  • TBTPumpa
    #71266
    Sword Art Online: Alicization – War of Underworld Part 2:
    2020. április 20.

    Új hivatalos poszter:
  • TBTPumpa
    #71265
    Hmmm. Jópár napos feltöltés volt, bár más YT-os is panaszkodott már, hogy a Japán Sony rárepült a YT videókra. Nem hittem, hogy ilyen gyorsan eléri ezt is.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.12.28. 16:35:40
  • RelakS
    #71264
    Ez a videó már nem áll rendelkezésre Sony Music Entertainment(Japan)Inc. szerzői jogi követelése miatt.
  • CSOCSO
    #71263
    Mar mondtam regebben, hogy a Demon Slayer siman a legjobb animek koze tartozik az elmult idokbol. A karakterek, zenek es neha a grafika nagyon jol el van talalva.
  • Trucker39
    #71262
    Igen. Kicsit komolyabbra vették volna a dolgokat, még jobban tetszett volna.

    (Választhattál volna valami szebb jelenetet is. Mondjuk Shinobou-t)

  • LasDen #71261
    az nagyon optimista. Akkor már inkább karácsonyi release...
  • TBTPumpa
    #71260
    Az apró idétlenkedéseit és vinnyogásait leszámítva magasan az idei év legjobbja:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.12.27. 20:24:09
  • Maala
    #71259
    Tipp: 2020 november
  • LasDen #71258
    Óóó dejó.
    "Evangelion: 3.0+1.0 Finally Set to Be Released in Japan on June 27, 2020"

    2021 tavaszán, nyarán majd mi is nézhetjük, már aki nem nézi meg majd a CAM-osat...
  • LasDen #71257
    tavaly láttam 35+ animét. Idén ez ~5....
  • TBTPumpa
    #71256
    Némi SAO spoileres trailer az utolsó idei részből

    Azaz az évzáróra/szilveszteri partyra beindul mindenki, aztán lehet várni tavaszig a folytatásra.
    Pont, mint valami amerikai sorozat szezonzáró része.

    És elkezdett megjelenni a lemezes változat is:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.12.27. 14:15:49
  • Trucker39
    #71255
    Ezek közül csak a Kimetsu no Yaiba-t láttam.
  • DasIsFuck
    #71254
    Én most így egy év után folytattam a Bunny Girlt, meg elkezdtem az Oreshura-t nézni random. Ennyi animét kb egy éve nem néztem
  • LasDen #71253
    mencségemre szólva nincs sok "félre rakva". A Vinland meg már vagy 3x megfordult a fejemben, hogy folytatom. De a Mahoutsukai is vagy 2x. A Yakuindomo még nincs kinn szóval az legit. Az új Ginga Eiyuut nincs szívem dobni :D Az Origin meg anno azért került ide mert akkor még csak az első rész volt kinn. Meg kéne télleg nézni... :D
  • DasIsFuck
    #71252
    Ez az a majd befejezem évekkel később fajta félretevés?
  • LasDen #71251
    nekem egy. Egyet meg dobtam vagy 2 rész után. Egyet meg 3 rész után félre tettem, hogy "majd befejezem"... :D
  • Seth
    #71250
    Kettőből kettő a listán, jéj ?
  • TBTPumpa
    #71249
    2019 legnézettebb alkotásai:
  • Trucker39
    #71248
    Insta-n, Twitteren követem(egy ideig még az FB- is, de már valami miatt egy éve nem nagyon frissül az oldal) , de nem nagyon láttam, hogy lenne neki pasija. Kutyával, anyukával, mindenféle fura kinézető kétlábúakkal látom fotózkodni, de becsületes, kétlábú, pasiforma, férfiemberrel nem nagyon.

    Pedig lassan babázhatna is. A múltkor volt valami promóciós, bolti látogatás sorozaton. Meg mertem volna rá esküdni, hogy igen korai stádiumú terhes állapotban van. Alakján persze nem látszott, csak a kisimult, elégedett vonásain.

    Kellemes karácsonyt!


    Utoljára szerkesztette: Trucker39, 2019.12.25. 15:25:44
  • TBTPumpa
    #71247
    Érzelem-gazdag, gyönyörű, erőteljes és hibátlan előadás, egy szóval tökéletes. Egyszerűen lenyűgöző, hogy mire képes ez a csajszi!
    Tényleg nem volt annyira mosolygós most, bár az is igaz, hogy maga a dal sem egy vidám állapotról szól, vagy csak a pasija cseszte fel az agyát.

    A múltkor 1-2 nappal előtte felvezették, most pedig csak 5-6 órával előtte. De így is szép számmal voltak, 30 perc után a 41 000-es nézőszám szerintem baromi jó, az előző LiSA performansz is a THE FIRST TAKE YT csatorna legnézettebb videója (2,5 hét alatt 7569580 megtekintés), gondolom ez lesz majd a másik legnagyobb.
    De, ahogy elnézem a YT számláló már ki is akadt...

    És mint kiderült, a 2020-as Demon Slayer mozifilm egyik dalát is LiSA jegyzi majd. Ide vele, de azonnal!!!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.12.25. 14:37:41
  • DasIsFuck
    #71246
    Boldog Karácsonyt topiklakók!
    Utoljára szerkesztette: DasIsFuck, 2019.12.25. 14:21:04
  • Trucker39
    #71245
    Hirtelen jött a dolog, így elég kevesen voltunk induláskor.

    Gyönyörű dal. Az előadás is tökéletes.

    Kicsit feszült volt a művésznő és kevésbő mosolygós, mint szokott.


  • TBTPumpa
    #71244
    MyAnimeList fórumán írták a múltkori THE FIRST TAKE-es LiSA performansz után (Demon Slayer opening song), hogy milyen jó lenne, ha az aktuális Sword Art Online: Alicization – War of Underworld ending dala is sorra kerülne.
    Írtam is, hogy biztosan következni fog. Úgy tűnik, ismét igazam lett, hisz, órákon belül elérhető lesz az Unlasting című dal is.
    Most meg rám hivatkoznak, hogy tuti valami bennfentes vagyok...


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.12.25. 11:32:02
  • ximix #71243
    Próbáltam kihámozni az url-ből, ezt szeretted volna ?
    Ui: :) közben betöltődött

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2019.12.24. 17:07:17
  • ximix #71242
    Lehet válogatni
    kép link
  • xblades
    #71241
    Kellemes emlék némelyik kép.
    Boldog karácsonyt minden anime kedvelőnek :)
  • RelakS
    #71240
    Boldog Karit!
  • Nagydög
    #71239
  • Maala
    #71238
    Boldog Karácsonyt.

    Utoljára szerkesztette: Maala, 2019.12.24. 12:24:56
  • IMYke2.0.0.0
    #71237
  • LasDen #71236
    Boldog karácsonyít :D
  • TBTPumpa
    #71235
    Boldog Karácsonyt minden kedves topiklakónak és anime nézőnek!

    Dat Harem:
  • LasDen #71234
    én vagy 1 rész után dobtam, baromság volt amennyire emléxem...
  • Nagydög
    #71233
    Szerintem a Seishun Buta-ert menj vissza szepen!
    A monogatari kulonleges, de nagyon izles kerdese. Ellenben csak a vizualis megvalositasert erdemes belenezni. Ja es a Renai circulation-t mindenki ismeri, aki kicsit is ismeros a meme videok kozott. Ugyanigy a One Punch Man es az Initial D.
  • LasDen #71232
    .o/
  • Nagydög
    #71231
    Az animevel kapcsolatban van egy ilyen eloitelet es azert a scene eleg nagy reszet teszi ki a shounen akcio, ami hajlamosabb is atszivarogni a mainsteam musorok koze. A poszter meg... Ki hisz itt a posztereknek?!
  • LasDen #71230
    hát igen, ránézek a poszterre és pont az jut eszembe, hogy ütlek terülsz... :D
  • Trucker39
    #71229
    Kicsit több időm volt most ránézni a listára.

    1. Az első anime film, amit láttam. Lehet, hogy korábban is belenéztem ebbe-abba, csak konkréltan nem tudtam, hogy az egy anime. Ezt a filmet is kicsit félve néztem meg. Attól tartottam, hogy ez is valami ... "Ütlek, terülsz, váglak borulsz!" negyven kilós, üvöltözős, hülyegyerek film lesz. Azokat messze elkerülöm. Sőt... Szerencsére pozitívan érintett a dolog, így megkedveltem ezt a műfajt. (mielőtt szó érné a ház elejét, már bőven 50+ vagyok, így nem minden újdonság érdekel) A film tetszett, azóta láttam még egyszer.
    2. Ezt is elég hamar, az 1. pont után láttam. A megjelenítése kicsit zavaró volt, de hamar megszoktam. A története viszont nagyon megfogott. Az ilyen szomorúbb, esetleg tragikusabb hangvételő történeteket szeretem. Nem hiszem, hogy megnézem újra.
    3. Passzolom.
    4. Szintén passzolom.
    5. Lásd fentebb.
    6. A címe nem mondott tegnap semmit, így ma rákerestem. Szégyellem, de nálam Wolf children-ként ragadt meg. Szintén még az anime nézős pályafutásom elején láttam. Igazi családi mozi, sok komoly gondolattal. Nekem tetszett. Olvastam véleményeket róla, hogy dehát a vége, stb. Szerintem pont így volt a jó befejezés. Nálam nagy kedvenc lett. A sok vidéki öreggel az élen.
    7. Passzolom, csak belenéztem egy - két YT videóba. Ilyen zenés izét láttam. Nekem ezt a piacot bezárták az Angel Beats!-l. Azt a történetet felkészületlenül néztem meg és a hülyéskedések közben rúgott akkorákat a lelkivilágomba, hogy csak na. Óvatos vagyok azóta, Bár a LiSA verziós Ichiban azóta is gyakran hallgatott zene nálam.
    8. Fate sorozat ideág teljesen kimaradt nálam. Több okból is. Egyrészt fogalmam se nincs, merről is kellene neki kezdeni, mert elég nagy kavarodást érzékelek az erőben. Másrészt sok féle történet van benne, még nem mertem ilyennek neki fogni. 40 részes történet is nálam fél évig fut legalább, mivel képtelen vagyok - meg nem is érdekelne - napi sok-sok részt megnézni egy történetből. Ilyen volt a Grand teacher Onizuka például. A két évadot időtlen sokáig néztem. Igaz, elég gyengén volt rajzolva, de nekem így is tetszett.
    9. Passzolom.
    10. Szintén passzolom.
  • RelakS
    #71228
    Csak a Yuki filmet láttam ezekből (Haruhi eltűnése)