Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#57755
volt pár...
Kuroko no basuke
nichibros - nem egy beteg fasság mint a nichijou, de ez is vígjáték
sakurasou
hyouka
zetsuen no tempest - az elsõ 13 rész még jó is...
oda nobunat is nagyon dícsérik....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#57754
Ha a kyoukai senjou no horizon elsö évadját láttad akkor a 2. érdemes megnézni.
A kokoro connect sem volt rossz.
Fate/Zero 2. évad
Medaka Box

Meg most fut a Psycho pass ami szerintem nagyon jo, meg a From the new World.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

efti
#57753
Meg masfel epizod es vege a LOGHnak 😞

Kar, egesz megszerettem. Jo sztori, tenyleg megeri a 110 reszt.

Ugyanakkor nagyon nem kovettem mostansag a sorozatokat. Volt 2012ben valami igazan jo? Olyasmi mint a Madoka vagy az Ano hana, vagy mint a Hanasaku Iroha esetleg valami Nichijou szinten elborult?

Elore is koszi.

WWFSMD?

LasDen
#57752
író-rajzoló tökmindegy, aki csinálja na...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#57751
Nem az író, hanem a rajzoló egészsége miatt... Egyébként ahogy elnézem, a manga is csak a light novel-t dolgozta fel, szóval kétlem hogy ez az animére bármiféle hatással lenne majd.
LasDen
#57750
véget ér a Date a live manga az író egészsége miatt...mondjuk ez nemtom érinti-e az animét..vagy hogy melyikbõl dolgozik egyáltalán 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#57749
az évadban nagyon afelé halad a dolog, hogy Senaval akarják összehozni az öregek. kate is errõl beszélt, szóval mintha a háttérben már menne a szervezkedés, bár nem lesz olyan nagy volumenû dolog belõle.

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#57748
Lehet, h várhato volt, de akkor is hirtelen jött 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#57747
Szerintem elég régen várható volt hasonló. Viszont 17 végi események kicsit begyorsítják a dolgokat. Meg ugye ott a nagy spoiler az EP1 nyitó-jelentével.

Zomil
#57746
17-es rész vége szintén wtf 😄

Nagyon jo a sorozat alig várom a következö részt.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#57745
Robotics;Notes 16 vége: WTF! 😮

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#57744
Majd akkor fog érdekelni bármi, ha van mozgó anyag amibõl kiderül miféle sztori, stílus, stb.
Viszont jól láttam új Yamato sorozat és mozi is lesz? Hmmm.
Gondolom részeges fedélzeti doktor néni, hajó macska, etc. az minimum lesz benne.

Lelouch
#57743
Akkor egy kicsit szerintem át tudod érezni Mario helyzetét... 😄 Nem kis erõfeszítések árán megmenti a hercegnõt, aztán meg ezt kapja... 😄 Jön egy herceg a semmibõl és beüt az NTR...
Zomil
#57742
hát a sima marioval játszottam, ami 5ezer éves...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#57741
LN, vagy manga, mindegy ebbõl a szempontból. Nem is ebben az évadban várnék végét, hanem úgy általában, valaha, ha lesz.
Lelouch
#57740
Mondjuk ennél az LN-t kell figyelni ilyen szempontból, nem a mangát. Bár még az is nagyban megy, szóval kár várni befejezést ettõl az évadtól.
PetruZ
#57739
Psycho-Pass 18: Aww, még 4 rész... Ez viszont le lesz zárva, érzem. És kegyetlen vége lesz, akár bejön a Kougami-levél tartalma, akár nem.
PetruZ
#57738
Nem tudom, miért pánikolt be annyira utána, pedig... 😛 Az átöltözés meg... pfff, annyira Yozorás volt. 😊 De a végén Kate-san is... hátizé...

Amúgy egyre jobban "tartok" attól, hogy nem lesz vége. Mármint rendes vége, választás, hepiend, akármi. Már mind a négy (ill. most már kvázi öt) lánynak lehetnek drukkerei, de egyszerûen nincs jó választás, bármelyik is legyen az, úgyhogy vagy egyszerûen csak félbehagyják, vagy Kobatoék megint elköltöznek. (A mangát nem követem, de úgy tudom, még megy az is.)
Máté94
#57737
Amikor Yozora felfogta a dolgokat... 😄D
Lelouch
#57736
Uh... Lehetséges, hogy nem játszottál még egy Mario játékkal se? 😄
Zomil
#57735
stupid dog evolved into a prince naruto 😄

amugy mit kellett nézni? 😄
a végét? 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#57734

Most egy világ omlott össze bennem... 😄
PetruZ
#57733
Haganai Next 7.: "Birthdays are special, so even poopy vampires get presents." Sírok... 😄
LasDen
#57732
jah...a 183. közepén kezdõdött és a 202.-kel lett vége...
de jöhet végre a Rakuzan. akit megkéne vrniük, mert egy újabb kör, hogy megverjék õket elég lapos lenne....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#57731
Majdnem 20 fejezet volt a meccs? 😄
#57730
a képernyõre 😄

LasDen
#57729
sikerült végre befejezni azt a hulladék meccset Kurokoban....szánalmas befejezés, szánalmas próbálkozás, hogy minél tovább elhúzzák a mangát....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#57728
és hova megy? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#57727
hoppá steins gate move 😊

Zomil
#57726
oh 😮
Mondjuk a forditás még csak a 13.-nál jár...akkor nincs már sok belöle 😞

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#57725
el kell szomorítsalak...a 18. fejezettel véget ért 😞 pedig én is bírtam 😞(

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#57724
Amugy ez a Jigokuren - Love in the Hell egész jo...miota belinkelted kijött 2 fejezet és tök szorakoztato 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#57723

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#57722
És a Nazuverse-nek mi köze van a valo világbeli történelemhez...nyilván artur király sztorija is teljesen ugy van, mint ott(nem) 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

armageddon666
#57721
Oké hogy FSN statisztika szerint ilyen-olyan rangja van, de a mitológiából ez hogy jön? :\ A Casteres magyarázat rendben van. Azért még mindig durva hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
megidézõdik egy olyan szolga, aki felül tudja írni a játékszabályokat...

@

videobaby
#57720
lovely complex
yamato nadeshiko shichi henge
toradora
ouran high school host club
hanazakari no kimitachi e
fruit basket
zero no tsukaima

Zomil
#57719
nichijou

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#57718
Kár 😞

Tudnátok mondani olyan animéket amiken sokat lehet nevetni? fsn és seed után kéne egy levezetõ 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Lelouch
#57717
Nincs.
Zomil
#57716
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Medusa azért rider, mert A+ rangja van riding-ra. Képes Phantasmal Beast-eket és Divine Beast-eket meglovagolni, ráadásul ott van a Bellerophon képessége. Teljesen megfelel a rider kasztnak.

Medea meg az egyik legösibb mágus....Age of Gods korbol származik vagyis minden mai mágiát felülmul. És mivel ilyen erös mágus, megölte azt az ember aki megidézte volna assassin-t és az ember helyett Caster idézte meg, és az a mágiában jártassága miatt magához tudta kötni, egy command spell szerüséggel(ami persze gyengébb, mint az igazi). Meg ugye ott van a Rule Breaker, aminek a segitségével bármelyik szolgát el tudja lopni.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

armageddon666
#57715
Hát annyi hogy Medúza miért jogosult a Rider osztályra? Caster meg nem op, ez szimplán bug. 😊 Meg amúgy Angra Mainyu óta (vagy hogy írják) szerintem az összes Grál Háború bugos kicsit a fertõzött Grállal.

Amúgy tetszett ahogy felrúgtak Fate/Zeroban minden szabályt.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mágusok és mágikus szolgáik harca? Döntsük rájuk az épületet.

@

Zomil
#57714
Riderrel mi a gond? Assassin-nal sincs semmi gond, egyszerüen csak caster ennyire op.

Amugy az egész 5. grál háboru kicsit bugos 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

armageddon666
#57713
FSN-ben nagyon el van szúrva az egész... Nem is értettem hogy lehetett Rider az, aki. Meg ugye ott van az Assassin, akinek Caster a mestere, meg még annyi kavarás. És úgy tudom elég sok a háttérben történik, és alig jut el infó a nézõhöz, és tiszta káosz van. 😊

@

#57712
Zero tényleg nagyon jó volt, és most nézem a stay nightot és mellette újra néztem a gundam seed-et. 😄

Zeroban Ridert én is kedveltem, (fsn-ban elõször azt hittem hogy rider az assassin 😄)

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#57711
Hi, lucky starhoz van full hunsub? AA-n csak a 13. részig van 😞

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

armageddon666
#57710
Õ tipikus szerethetõ karakter volt, ezért nem is említettem...
Lancert bírtam még. 😊

@

Zomil
#57709
Nagy Sándor volt a legjobb karakter benne 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

armageddon666
#57708
Befejeztem Fate/Zerot. Nagyon jó volt. 😊 Kirei és Kiritsugu... meg Gilgamesh. Milyen jó karakterek.

Érdekelne egy Fate/Stay Night remake... vagy csak utána kéne olvasnom mi a fene is volt benne. Kicsit kusza az egész.

@

Lelouch
#57707
Az elég meghökkentõ lett volna, ha benyomnak egy filler évadot... 😄 Ok, még van bõven alapanyag, de elõbb-utóbb el kellesz már gondolkozni, hogy fillereznek vagy felfüggesztik az animét, mert a mangaka az új anime hatására se zavartatja magát, és ugyanúgy kiveszi az éves szabiját, mint eddig... Igazán felkérhetne egy rajzolót maga mellé.
Zomil
#57706
Szoval egy hir arrol, h az anime nem ér véget a greed island-al? 😄
Hát ez azért messze van a meghökkentötöl 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"