Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#57805
Nekem tetszett az angel beats, csak az a baj hogy a legtöbb karakter alig szerepelt benne. (az az alabárdos, meg a kocka is jó fej volt) 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

UUUU
#57804
Akkor nagy elmeny lehetett. 😛

IMYke2.0.0.0
#57803
Ezek szerint, nem ismered a 'nagy kaland' kiszólást...
Ezen már nem tudok segíteni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#57802
5-6. rész...nekem ezek nem mondanak semmit...😄 alig emlékszem már rá, hogy mi volt benne, nem hogy egyes részekre 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

UUUU
#57801
Nagy kaland ? 😛 Te valami mast nezhettel. 😄

IMYke2.0.0.0
#57800
Szerintem meg: egyedi felfogás kérdése.

Nektek nem jött be, nem ment át az egész - nagy kaland.
Mi, akiknek tetszett, semmivel sem vagyunk szegényebbek, rosszabbak, mint ti, akiknek nem.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

UUUU
#57799
En meg tudom, hogy hulyeseget beszelsz ezzel kapcsolatban es a vegere ertem nagy kinszenvedes aran.

#57798
Szerintem meg jól látja és az Angel Beats! egy gyerekes f*s.
IMYke2.0.0.0
#57797
Ezek szerint, még nem értél a végére.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

UUUU
#57796
Eleg ha megnezed a 5. vagy 6. reszt peldaul es mindjart rajossz.
Yui es Hinata dolgaibol beugrik valami?
5/10-et nem er az egesz.

IMYke2.0.0.0
#57795
Szerintem, még nem jutott el odáig, hogy átlássa az egészet, és csak az 'ökörködést' látja az animében.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#57794
kifejtenéd mitõl olyan gyerekes? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

UUUU
#57793
Ovisoknak. 😄

LasDen
#57792
az utolsó részekre komolyba csap át a dolog...az eleji bohóckodás tényleg picit gyermeteg, de nem olyan rossz ez 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

UUUU
#57791
Nem, nem 10 perc utan irom. Ez egy borzasztoan gyermeteg szintu anime.

LasDen
#57790
én ott tudtam...a vége nagyon nem tetszett nekem (az utolsó 2 v 3 rész azt hiszem)...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#57789
Megnézted már a teljes sorozatot, vagy csak 10 perc után írod?
Mert ha utóbbi, akkor: <#wilting>
Hidd el, ha az utolsó rész után könnyedén ott tudod hagyni a monitort/TV-t, akkor baj van.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

UUUU
#57788
Ez az Angel Beats! nagyon gyenge.

IMYke2.0.0.0
#57787
Amikor a 'literally girl' eszembe jut, még mindig hangosan felröhögök 😊)))

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

RelakS
#57786
eleje unalmas, kb közepe tájékától viszont felcsapnak az elmebetegség hullámai 😊

Mondjuk az is igaz, hogy volt egy rész, ahol Kagamit nagyon tudtam sajnálni. Hülye fickót szívesen agyhelyen ütöttem volna...

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

PetruZ
#57785
<#szomoru2>

Mindegy, végignézzük azt is. 😊
Zomil
#57784
Ugy tudom lesz 2. évad, mert a maradék pár részbe tuti nem fog beleférni ami még hátravan a VN-böl...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#57783
Ja, ha végig ilyen lett volna, semmi baj nem lenne vele és újabb tömegkedvencrõl beszélhetnénk. Kár érte. Egy végignézést azért megér, mert vannak jó pillantai (és még mindig nem látszik a vége).
PetruZ
#57782
Igen, a Nichibros a Danshi Koukousei, csak így rövidebb, meg ez terjedt el, mint alternatív név is. Az egyik legjobb cucc, ami valaha képernyõre került, volt koleszosoknak különösen kötelezõ végignézni. 😊
LasDen
#57781
igen azt...a danshi mér maradt ki az idézetbõl? 😄

én mashirot még akkor se nézném 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

efti
#57780
Nichibros alatt a Danshi "Koukousei no Nichijou"-t ertitek?

Amugy nekem Nichijou is es Azumanga is bejott, de teny, hogy a Nichijou elborultabb.

Ami a mashiro iro symphony-t illeti, egyetertek a 6/10el, tenyleg csak amolyan "ha nincs jobb ezt is meg lehet nezni" szinten ajanlhato

WWFSMD?

LasDen
#57779
az nem kevés...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#57778
Vagyis részt.
#57777
Csak kár hogy 19 évet kellett várni rá.
LasDen
#57776
lucky starbból nekem 1 rész elég volt 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#57775
lucky star 01:
Fuh, ekkora baromságot még soha nem láttam, most fáradt vagyok szoval még nem döntöttem el hogy ez negativ vagy pozitiv kritika volt. 😄



steins gate:
Két rész alapján nagyon jó.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Zomil
#57774
Vividred 06: Uhhh...hogy ez a rész mekkora baromság volt...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#57773
😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#57772
Little Busters 20: Talán az elsõ olyan rész, ami egész végig szórakoztató volt és egy pillanatig sem kellett itatóspapírral végigrakni a monitor alját. 😊
PetruZ
#57771
Mashiro-iro Symphony (2011, AniDB): Dating-sim feldolgozás ez is, vagyis klasszikus romkom és van befejezése is. Az elején inkább a "kom" fele erõsebb, aztán jobban elõtérbe kerül a "rom" (és van némi boobz-alert is, de nem vészes). Talán jobban kidolgozottabb, mint az átlagos dating-sim-ek, viszont szakítva a hagyományokkal nem
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
first girl wins
, ami kicsit talán furcsa lehet, ugyanakkor kb. a felétõl már látható, ki lesz a "nyertes". Az egyik special részben azért a másik potenciális route is kb. kifejtésre kerül. Összességében mondjuk stabil 6/10, aki ilyesmit keres, nem fog csalódni benne.
Máté94
#57770
😄DDD


Amire rájöttem, hogy ki az a Kuroro... elõtte meg még Kuroko volt. Miiii!!!! 😄
Lelouch
#57769
Ez a jelenet a mangában se volt gyenge... Azok a szövegbuborékok... 😄
Zomil
#57768
Jah igen az utána lévö szerelem városrol nem is beszélve...a klisékkel 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#57767
HxH 68: Hát ez csodálatos rész volt...Hisoka egy beteg állat 😄
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Ez a jelenet meg mindent visz 😄
Ezután a segg stirölés csak rátett egy lapáttal 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#57766
Én is pont ezt érzem Nichijou-nál, a karakterek egyszerüen annyira jok...megvan a hülye, a lusta, a troll, stb., egyszerüen nagyon jo hétköznapi karakterek és annyi idiotaság van benne, h egyszerüen iszonyat jo 😄

Azumanga szerintem is tulértékelt, kb 3honapba telt mire végignéztem, de egyszerüen nem volt emlékezetes azon kivül, h néha eszméletlen "cuki" volt, föleg Sakaki macska örülete 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Máté94
#57765
HxH 68: Hát... Hát fúj... Hisoka... 😄D
LasDen
#57764
nem tudsz meggyõzni arról, hogy jó 😄 az említett másik kettõ is egy kalap fos...nem neked, nektek...nekem....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#57763
A Nichijou-ban tényleg mindenki idióta valamilyen szinten és tkp. más animékban is látni ilyesmit szép számmal, de itt valahogy úgy összeáll az egész, hogy minden perce remekül mûködik. Olyan vissza-elõre utalások is vannak, hogy részek múlva esik csak le, mennyire nem random az egész, meg hogy az egyes történetszálak hogy fonódnak egymásba ugyanabban a városrészben (az iskolás lányok mindennapi dolgai, a prof meg a robotcsaj, a kutyás csaj, az állatbeszéltetõ nyakkendõ, a hajbefogó kocka, stb.).
Viszont nem annyira erõltetett, mint mondjuk az Azumanga (ami szerintem nem kicsit túlértékelt), és messze nem annyira, mint a Kill Me Baby (ami amúgy hihetetlenül izzadtságszagú és egyébként is elég rossz).
A Nichijou számomra "A" nagybetûs, 10/10-es gag-anime, a stílusában nincs jobb nála. 😊 (A másik hasonló a Joshiraku, de az megintcsak elég egyedi.)
Lelouch
#57762
Ha tennél vele egy próbát, és bejönne, akkor már inkább pozitívum lenne a hossza, nem? Ha meg nem jönne be, akkor dobod és annyi. De egyébként a Gintama amúgy is olyan sorozat, amit akár hónapokra is félre lehet tenni, én is már több, mint egy éve néztem utoljára, még az 50. részt... 😄
Zomil
#57761
De tul hosszu.... <#idiota>

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#57760
ha érdekelt volna annyira a gintama, hogy 1 részt megnéz (és ne gyere azzal, hogy túl hosszú, egyszerûen nem érdekel 😄), tudnád, hogy az is tele van ilyen idiótasággal....
én nichijout túl erõltetettnek éreztem. mindenki értelmi fogyatékos és ez vicces 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#57759
Jo hát tudom neked a Gintama a non-plus-ultra 😄D
Mindenkinek más az izlése...föleg viccek tekintetébe én szeretem ezt a kicsit idiota humort(nem az amcsi idiota humort ami káromkodásban és fingásban teljesedik ki), mint irtam a Nichijou-ban szinte mindegyik részen könnyesre nevettem magam a sok idiotaságon 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#57758
kinek mi, tudod
nem is hasonlítottam a kettõt egymáshoz...
az hogy én min röhögök azt meg nem mondom, úgyis tudod 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#57757
Nichijou-val tartozok magamnak.
A 'nichibros' ütött 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Zomil
#57756
A nichijou egyáltalán nem beteg faszság... 😊
Szvsz az eddig látott legjobb vigjátékom, aminek minden részén könnyesre röhögtem magam, a nichibros sem volt rossz, de számomra nem ért a nyomába.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"