Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lelouch
#58605
Elviekben a manga részletesebben dolgozza fel az LN-t, mint az anime. Meg még ugye a karakterdizájn eltérõ.
LasDen
#58604
ez a Date A Live elég nagy fasság 😄 nézni fogom, de fasság 😄
a címet folyton Date Alivenak olvasom...ha nem akkor Date Masamunenak...
de ez a történet nagyon bugyuta 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58603
Maoyuu Maou Yuusha end: Imádtam, mondjuk amugy is történelem fanatikus vagyok, de ez nagyon bejött 8/10. Kár, hogy annyira szarok az eladások, hogy 90% eséllyel nem folytatják, pedig még lenne böven mit adaptálni 😞
Ráadásul LN azt meg már tényleg nem szivesen olvasnék, a manga meg nem tudom mennyire más.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#58602
HxH 74: B+...Gon egy...egy...nem is tudok mit mondani rá...hatalmas állat 😮

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#58601
Kabbe 😄DD

Beast: Köszi, akkor belenézek 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#58600
....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BEAST
#58599
Megnézem mi lesz belõle, de nem nyûgözött le. Azért arra kíváncsi leszek mit akarnak kihozni ezekbõl a gyilkos cuccokból, mert remélem nem a hajvágás lesz a legjobb amire használni lehet õket. :d

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Máté94
#58598
Igen.
Zomil
#58597
Dansai Bunri no Crime Edge <- ezt valaki látta? 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#58596
Jó neked. 😄
LasDen
#58595
én semmi problémát nem tapasztaltam😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#58594
Alapból nem túl bejövõs a "stílusa". Aztán láttam egy PV-t a sorozathoz, és annyi elég is volt belõle.
Lelouch
#58593
Mi nem? 😄
LasDen
#58592
mi a baj vele?

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#58591
Ha nem Hirai Hisashi-féle karakterdizájn lenne benne, akkor talán bele is néznék.
LasDen
#58590
Majestic Prince
Nagyon mecha, nagyon shonen 😄 de nem rossz...
Viszont basszus. 10 év múlva már minden animéban angolul fognak beszélni....évrõl évre egyre több angol szót használnak

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#58589
ennyire jó lenne az OP?? nem volt rossz, de olyan hûha se 😄
De annyira túl van hypeolva az egész mindenhol hogy már picit irritál 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ruley
#58588
Shingeki no Kyojin - Még jobb mint a manga. Arról már 1-2 éve leszoktam hogy az OP-ket külön értékeljem, de ez kimondottan olyan volt hogy ha élnének emberevõ titánok a környékemen, akkor ez után direkt indulnék is levadászni õket.

Érdekesek ezek a vastag körvonalak az egyébként tipikusan anime-szerû animációban, de szerintem hozzájuk tudok szokni.

Az megkönnyebbülés hogy nem használtak semmi nagyon bosszantó cenzúrát.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

PetruZ
#58587
Aku no Hana (AniDB): Na, én is végignéztem. Talán még érdekes is lehetne - Baudelaire és az "A romlás virágai" körülbelüli ismeretében -, de a megvalósítás darabossága és a karakterek igénytelensége egyszerûen kiüti, kifárasztja a szemet. Azt olvastam, live drama lett volna belõle elõször, végül ezt választották és az írónak sokkal jobban tetszik, mint a manga... Eddig 4/10, még megvárom, mi lesz az a "contract" dolog, de sok esélyt nem adok neki.
PetruZ
#58586
Little Busters END: Az utolsó rész inkább Riki-re koncentrál (nem mintha az eddigi részekben se lett volna fõszereplõ), a közhelyek még nagyobbakat puffognak, az enyhén "langyi" összenézések sem maradnak el, és ezzel - meg némi nyállal - vége is. Azt kell mondjam, így, 26 rész után: végre. 😄 4/10
(A vége utáni rész alapján lesz valami folytatás, vagy talán OVA, de szerintem én azt már kihagyom.)
Lelouch
#58585
Jobb is így. Remélem a következõ fejezetben véget ér ez a szál... Aztán lehet koncentrálni a befejezésre.
PetruZ
#58584
Shingeki no Kyojin (AniDB): Nagyon erõs kezdés és még keményebb folytatás. Pörgõsen indul, aztán a hétköznapi életképekbõl igen hamar durva horrorba csap át. Igazából pont magával csak a fõhõssel van bajom, az ennyire makacs, önfejû, és ostoba alakokat sosem csíptem igazán, bár ebben a sorozatban még nem is annyira idegesítõ, mint általában szoktak lenni. Megelõlegezett 8/10.
PetruZ
#58583
OreImo S2 (AniDB): Kis kitekintés a múltra és máris a jelenben vagyunk, a frissen visszatért Kirino-val - aki ugyanolyan lópokróc modorú, mint volt, de egy alapos bevásárlás Akihabarában máris képes meglágyítani az otaku-szíveket. 😄
Kb. ott folytatódik, ahol abbamaradt, minden fontosabb szereplõ visszatért, szóval teljes gõzzel tovább elõre! 8/10
Malakai
#58582
Commie egy egyenletes közepes minõséget hoz, ami rendben van egy speedsubhoz szerintem, szerencsére ritkán szabadszájúskodnak (ami egy idõben összes gg feliratnál jelen volt, azóta tõlük nem töltök).

(\__/) ( X.x) ( } . { )

LasDen
#58581
nem találkoztam vele szerencsére 😄
gg se a legjobb, de ha nem szórakozzák el, akkor tudnak jót csinálni...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Malakai
#58580
gg szerintem még rosszabb, mint a Commie, néha nagyon tahóra veszik a figurát. 😊
Valaki (ha tippelnem kéne másik csapat, ott is megy az acsarkodás) kiadták Attack on Titan file névvel az õ nevükben, de nem rendes felirat, csak trollkodás. Commie is kiadta persze (õk mindenre rámozdulnak), de romajival van írva a cím.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

LasDen
#58579
troll állcommie?? kikre gondolsz, mer így nemtom 😄 gg-vel néztem
Commiet ha nem muszáj nem nézem, nem kedvelem õket...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Malakai
#58578
Remélem nem a troll áll-commie felirattal nézted. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

LasDen
#58577
Attack on Titan
Az IG beletolta a pénzét, ahogy csak lehetett. Minden elsõ osztályú benne, nem lehet rá kifogás. Jobban bejött, mint az eredeti, de majd kiderül mennyire jó....
Yuki Kaji pedig újfent kiélhette orális fétisét....üvöltözhetett, ahogy csak jól esik neki 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58576
Medaka Box 189: Megint láttuk a nagy semmit 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#58575
asszem belenézek a mangába, ha már az anime ilyen szar lett....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#58574
Mások is így látják: Aku no Hana - a crime against manga

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#58573
<#eljen> Tényleg.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

PetruZ
#58572
"Poopy vampire!" 😄
efti
#58571
Ahh, koszi az otletet. Epp azon gondolkodtam, hogy a SNA utan, most mit nezzek. A young animatoros filmek kozott mar korabban is volt gyongyszem.

WWFSMD?

LasDen
#58570
ez tök jó 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#58569
nekem az elsõ ami eszembe jutott, azután, hogy szar, hogy a gintamaban ezzel a fos - a kaland még csak most kezdõdik - befejezéssel viccelõdtek...sõt, kamuból még meg is csinálták 😄
mindegy, mire folytatás lesz a végére már nem is emlékszem majd 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#58568
Haganai Next 12.(end) - Mi volt ez a befejezés?<#zavart2>

Ami magát a sorozatot illeti, az elsõ évad nekem jobban tetszett, ez most csak egy 7/10-et kap.<#whatever>
LasDen
#58567
Unko 😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#58565
Lehet, hogy jóval több. Két korábbi cikk a témában: WSJ és LAT. Ez meg egy egész friss: CR.
LasDen
#58564
Eh!? Nandatte!?

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#58563
Haganai Next 11. - Kodaka...<#idiota><#banplz><#taps> Ezen most nevettem egy jót.<#vigyor>
LasDen
#58562
azon gondolkodtam, hogy milyen nagyságú lehet ez a kiszervezés. de ha már külön programot indítottak a megállítására, akkor elég nagy méreteket ölthet. kíváncsi lennék, hogy mondjuk egy sorozatnál milyen arányban lehet ez. évek óta látni koreai neveket a végefõcímek alatt, de abból nem tudni milyen és mennyi munkát kapnak...
tippre 50-50 lehet

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#58561
(A többiek miatt írtam be azt is.)
LasDen
#58560
a hivatalos szöveget én is ismerem 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#58559
Minden évben a japán kormány és az Animation Creators Association feldob egy kis pénzt (idén 38m yent), amelyre a stúdiók pályázhatnak. A négy gyõztes a pénzbõl olyan kisfilmeket gyárt, amelyeken a kezdõ animátorok dolgozhatnak, tapasztalatot szerezhetnek. Az egész kezdeményezés célja, hogy megállítsák a már Japánban is elharapódzó "outsourcing" folyamatát (elsõsorban Kínába és Koreába). Ez alapján, gondolom, a munka jelentõs részét a kezdõk végzik.
LasDen
#58558
szép volt, jó volt...de a csavar nagyon lepkefing volt...
amúgy akkor itt most mindent pályakezdõk csináltak? a vizuális részre gondolok, azt tudom, hogy a rendezõ, script meg ilyenek azok régimotorosok, de az összes animátor kezdõ? vagy csak néhány??

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#58557
ma holnap megcsinálom aztán megy Riczékhez 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#58556
Mikor jön a felirat? 😄DD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"