Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Zomil
#59205

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Ruley
#59204
Csak az Ecstasy kiegészítõvel az.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

Zomil
#59203
Little Busters az eroge? 😮

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Ruley
#59202
Mondjuk az meg érdekes dolog hogy ugyanezek az emberek olvassák az összes eroge Visual Novel-t, amikben meg szokás hogy ott van szép grafikusan ábrázolva a nagy esemény.

Fate Stay Night-ban, Little Busters-ben, Muv-Luv-ban, ef-ben ott van, amiben meg nincs, mint Clannad, vagy Amagami, azokban is sokszor egyértelmûen a cselekménybe van írva.

De ha már a megerõszakolt hõsnõknél tartunk, arra most példákat nem írok mert spoiler, de hány olyan van már népszerûbbek között, aminek pont ez a tragikus háttértörténete?

Szerintem valami mûbalhé van ezekben, például hogy inkább azért akadtak ki egyeseken mert rosszul volt megírva vagy nem illett a témához, és ezteket adják el nyugaton a Sankaku és tsai úgy hogy a japán otaku gyûlöli a szexjeleneteket.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

PetruZ
#59201
Hataraku 4: Tökre érdekes lett, meg minden, ahogy látszik, hogy egyre-másra jönnek elõ a karakterek és az új események, és messze nem csak romkom az egész.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Érdekes lesz, ha Emiliának kell majd megvédenie a Sátánt a saját társaitól. Meg most elõkerült Lucifer is...

PetruZ
#59200
Ja, írtam is, hogy inkább trollkodás. 😊
PetruZ
#59199
A SAO LN-ben viszont
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
elég konkrétan le volt írva, hogy mi történt az elsõ éjszaka. 😊 Ez az a bizonyos "Chapter 16.5", ami kimaradt az elsõ kötetbõl és késõbb a Baka is leszedte a fordítását az oldaláról, de elterjedt, megtalálható, ha keresi valaki.

Lelouch
#59198
Ilyen esetekben már nem mûködik a self-insert a fõhõs helyébe? 😄
armageddon666
#59197
Akkor meg mi a para oka? 😄 Gyakorlatilag
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
még akkor szûz a csaj ha az volt, olyan mintha flörtöltek volna 😄

@

LasDen
#59196
a digitális...a valóban nem szoktak egyik pillanatról a másikra ilyet csinálni 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#59195
Nem nézem az animét, de:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ez a valóságban vagy a digitális világban volt?

@

#59194
Mondjuk a SAO animében...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ott aludtak egy ágyban és utána jött házasság meg a mézeshetek szóval valószínûleg megtörtént a dolog (többször is) de konkrétan nem utaltak rá. Ezt még elbírta a fanközönség...
Lelouch
#59193
A neckbeard-es biztos nem a kifejezett érdeklõdésrõl szól, sokkal inkább a neckbeardeken gúnyolódik, akik nem ezt várták...
PetruZ
#59192
A "neckbeard"-ek olyan fickók, akik jellemzõen "nerdy", otthon ülõ (30+), magukra nem adó, ápolatlan, gyakran szûz, de fórumokon néha beképzelt, szóf*só alakok. Általában kevés közük van a valósághoz és a szociális helyzetekhez, és valamiféle önimádó geek állapotban élnek. 😊 A gúnynév onnan adódik, hogy a szakálluk a nyakukon terebélyesedik, de az arcukon nincs, vagy alig van.
Keress rá a guglin, láthatsz szép képeket. 😄

A felsõ olyasmi értelmû, hogy "neckbeard - jelen, én megmondtam", feltehetõen a kifejezett érdeklõdést jelenti (de szerintem csak szimpla trollkodás). 😊
Az alsó egyszerû: "Minden olyan gyönyörû! 10/10 Legyen áldott az anime úr, az imáink meghallgattattak!", vagy ilyesmi.
Máté94
#59191
Nem értem a szlenget... 😄
LasDen
#59190
MALon a Free oldalán 😄


Am az jutott eszembe, hogy ez a free jelentheti azt is, hogy a KyoAni szakít a moeblobbal és inkább normális sorozatokat csinálnak, mint cuki lányok cuki dolgokat csinálnak 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#59189
Már a 2 is koprodukció volt, nyugodtan csinálhatja UTW.

@

LasDen
#59188
hmm...UTW nem rossz...de én thorat akarok 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#59187
Á, akkor megkönnyebbültem 😊
Korábbi hozzászólásom semmisnek tekintendõ. 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

PetruZ
#59186
SAO-ban sem volt (mármint az animéban nem volt benne az a bizonyos "chapter 16.5").
armageddon666
#59185
Ha nem olvasod a novellát vagy mangát vagy mit, akkor téged nem érint. Az animében meg sem jelennek ezek tudtommal. SAO-ban nem vagyok biztos, még nem láttam.

@

armageddon666
#59184
Áh. Itt senkit nem érdekel az Eva. Mi itt úszós animére vártunk, és azt fogjuk élvezni.

*összetörve*

@

IMYke2.0.0.0
#59183
Köszi a spoilert 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Ruley
#59182
Remélem legalább ebbe sikerül egy japán fõhõst tenni.

Amikor a teljsen japán helyszínû sztorikat amerikanizálják azt még megértem, nehezebb lenne két tucat tisztességes ázsiai színészt találni Hollywoodban mint fehéret. (bár akkor meg eleve minek akarnak mangákat adaptálni), de ha még ehhez egy se sikerül, az már tényleg bosszantó.

http://myanimelist.net/animelist/Alterego-X

#59181
Ha már a Sacred Blacksmithben Cecil megerõszakolása után akkora fanrage robbant ki hogy az író egy az azt követõ kötetben "rájött" hogy hát tulajdonképpen meg sem erõszakolták a csajt, valamint hogy sokan majdnem dobták a Sword Art Onlinet amikor annak "ribanc" Asunának volt pofája lefeküdni Kiritóval (ennek is átírás lett a vége) én már meg sem lepõdök a hasonló dolgokon.
PetruZ
#59180
"Pilotszkript: Monster – HBO, író: Steven Thompson és Guillermo del Toro (utóbbi rendez is). Az azonos címû mangasorozat alapján (készítõ: Naoki Uraszava) egy zseniális ifjú orvosról, aki megment egy 12 éves, haldokló fiút, azonban ezzel kinyitja “Pandora szelencéjét” és azon kapja magát, hogy egy tömeges népirtás megakadályozása ellen kezd harcolni." ('junkie)
LasDen
#59179
Nekem nem úgy tûnik, hogy teljesen elõrõl kezdik...de aztán lehet
meg a chara design sem változott talán, de a staff listen meg ott van az új art felelõs CHOCO...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#59178
Hurrá! 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

PetruZ
#59177
Akit érdekel: Az UTW-nél hamarosan kint lesz az Eva 3.33.
PetruZ
#59176
Abból csak azért nem láttam az elsõ kettõnél többet, mert a sage nem folytatta (a BD-ket). Majd egyszer ránézek a sima tévésre, mert amit láttam, az nem volt rossz (persze nem egy Nichibros).
LasDen
#59175
ha a kimi to bokuból megbírtam nézni 12 részt, akkor ennek is adok 1 esélyt....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#59174
Szerintem a múltkor csak bepróbálták a terepet, a piacot, és most trollkodnak egy jót a kifordított helyzettel. Én vszleg belenézek - de csak távolságtartással.

Más: The original Death Note guy. 😊
Lelouch
#59173
Neked lehet, én viszont tuti nem fogom nézni. Messzirõl kerülöm az ilyen fujoshiknak szánt sorozatokat.
IMYke2.0.0.0
#59172
Mos' mé'... lehet, hogy tetszeni fog 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#59170
Ja, néztem a stream-et. A KyoAni számomra halott... 😄
LasDen
#59169
igen?? 😞

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#59168
http://www.kyotoanimation.co.jp/countdown/ - a weboldal nem érhetõ el.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#59167
Az úszós anime nyert...<#rinya>
IMYke2.0.0.0
#59166
Lehet, hogy látszat, de még így is magasan a mi átlagunk felett állnak 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

BEAST
#59165
...látszat mindenek felett 😄

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

Malakai
#59164
Ennyire én sem tudom. 😄 De minden bizonnyal komoly vallatások voltak mire sírva bevallották bûnüket. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

IMYke2.0.0.0
#59163
S mit? Rossz volt, vagy jó az 'ágyban'? 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Malakai
#59162
Utána vallot az egész banda. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

armageddon666
#59161
Hmmm körbedugta? 😄 Ennyire nem voltam benne a részletekben. Azt hittem csak valamelyik tagjával feküdt le. Ettõl függetlenül kérem vissza HiranoHaruhit. 😄

@

IMYke2.0.0.0
#59160
armageddon666, Malakai, Lelouch:
Igen, bizonyos értelemben nálunk is meghurcolták volna - Japánban meg tudjuk jól, az erkölcs mindenek felett.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#59159
ha vállalják a lányok, hogy kamuképet festenek magukról a nagyközönség számára, akkor vállalni kell azt is, hogy ez nagy kockázattal is jár...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#59158
Ha nem derül fény a dologra, akkor a kutyát nem érdekli, hogy kivel szexel. Viszont köztudott, hogy Japánban hogyan állnak az ilyen idol-státuszban lévõ seiyuukhoz/énekesekhez.
Malakai
#59157
Körbedugta a zenekart, ahhol énekelt és ez kiderült egy sajtóba került fotó után, az érzékeny lelkû otakuknak meg összetört a szíve, úgyhogy meneszteni kellett. 😊 Mellesleg a csávókat is kidobták. 😊
A sok rant a sankakun is pl elég vicces volt (és erõsen kétlem, hogy mindenki iróniából kommentált). 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

armageddon666
#59156
Mondjuk más mikor azért dugnak hogy feljebb jussanak, meg más mikor csak úgy... aztán készülnek képek, kikerülnek a netre...

Meg szerintem azért nyugaton sem tekintik annyira jó szemmel. Mármint itthon is "botrányként" emlegetik tudtommal, bár nem olvasok bulvárt.

Kinn meg ugye... otaku sztereotípia, örökké egyedül, ilyesmi... a seiyuuk idol kategóriába esnek, tökéletesnek és ártatlannak kell lenniük, mert õk "mindenkié". :\ És sajnos az ilyen mániákusok azok akik fenntartják a piacot, vesznek minden bábuból, DVDbõl, Bluraybõl 3 változatot, meg ilyenek.

@