Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LasDen
#59555

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#59554
Az 5. részbõl van a videó, szóval eléggé spoileres...
Lelouch
#59552
Pedig Yuri-t már "dicsértem" itt korábban is. 😄
LasDen
#59551
hmm...egyiket se ismerem 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#59550
Yuri és a Dragonhall. Az elsõ részt a Yuri-félével néztem, de vissza kellett kapcsolnom az angol softsubot... 😄
LasDen
#59549
kik csinálják a magyar feliratot??

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#59548
Ok, akkor még 1-2 részt mindenképp megnézek. Mondjuk ha normális magyar felirat lenne hozzá, akkor talán nagyobb kedvem lenne nézni, és nem lenne ilyen problémám. 😄 Ahhoz, hogy angolul nézzek animét kellõ motivációra van szükségem...<#zavart1>
LasDen
#59547
szerintem folytasd...Hachiman és Yukino párbeszéde nagyon jók, szerintem...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#59546
Oregairu ep. 1. - Egyedül Hachiman karaktere tûnik érdekesnek az egész sorozatban, de nem tudom, hogy csak miatta megéri-e folytatnom...
Count Adyn
#59545
Van pörgés😊

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

PetruZ
#59544
Gargantia 5: Ha már tenger, hajók, meg napsütés, akkor barbecue party és bikinis lányok. Fura is lett volna, ha nincs egy ilyen rész. "Target incinerated." 😄
Lelouch
#59543
Kolosszális... 😄
IMYke2.0.0.0
#59542
Ez beteg. Nagyon.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#59541

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#59540
Az egyediséget félretéve, azért évente nem csak 2-3 jó karaktert lehet találni...
Zomil
#59539
Azért évi 40 animéböl 2-3 érdekes karakter elég rossz arány 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

roolandsan
#59538
Elmúlt 10 évben csak unalmas karakterek?
Monster,GTO,Hellsing Ultimate,Rainbow,Samurai Champloo,Steins Gate (tsundere lányt leszámítva) hirtelen ennyi ami tele volt egyedi és szórakoztató szereplõkkel...

V has come to!

LasDen
#59537
azzal a minimálissal, amivel minden rész végén foglalkoznak egy kicsit 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#59536
Van történet? 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

BEAST
#59535
Milyen tortenettel? :d

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

LasDen
#59534
az 5. rész kikészített...20 perces epizód 3000 lefordítandó sorral 😄

viszont most már teljes a csapat és lehet haladni a történettel minden részben egy kicsit 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#59533
Samurai Girls 04: Hát Gisen felbukkanása tényleg teljesen random volt 😄
5. rész is csodás volt... 😄

Köszi a feliratot 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#59532
Eddig nem a legjobb a sorozat, de legalább elszórakoztat. Ebbõl az új felállásból is ki tudja mi fog kikerekedni... Remélem nagyon azért nem fogják elszúrni. 😄
armageddon666
#59531
Szerintem nem, de nincs harag. 😊

@

Seth
#59530
10 éve már hogy csak unalomig ismert karakterek vannak, eddig nem volt gond ? 😄

PSN ID.: Beegabor

roolandsan
#59529
Szerencsére nem néztem meg <#hamm>
De akkor ezek szerint tényleg maradnak a "szokásos",unalomig ismert karakterek <#zavart2>

V has come to!

LasDen
#59528
azé annyira nem nehéz kitalálni 😄
de elnézést miatta 😊

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#59527
A manga nekem sem jön be annyira. Ha azt kezdem el akkor nem ragadok rá. De az anime valahogy nagyon adja a hangulatot.

@

armageddon666
#59526
A SPOILER NAGYON ROSSZ NE NÉZD MEG ROOLANDSAN!!!

@

LasDen
#59525
a manga dögunalmas volt. unalmas történet, unalmas párbeszédekkel...
az anime meg lehet jól néz ki (de az animációban is valami zavar, de nemtom mi), de minden más nagyon nem eltalált. szar karakterek, szar dialógokkal, szart csinálnak. Az akciók még csakcsak, de az üvöltözések, az erõltetett feszültség, mindenki iszonyatosan néz és még a comic relief is szar...nem nézhetetlenül szar, de nem így képzelek el egy jó fantasyt...
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
azt hiszed nem fog visszatérni?? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

roolandsan
#59524
És mi nem tetszik?Tényleg kíváncsi vagyok.
Most gondolkodom hogy mibe lehetne belekötni:
-nagy ritkán a táj kidolgozatlan
-megint a szokásos sablon fõhõs de,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
szerencsére jött az 5. rész és véget is ért a pályafutása <#taps>

De ez tényleg csak kötözködés...

V has come to!

armageddon666
#59523
Pedig ezt nem is Kuroko narrálja...

@

LasDen
#59522
Újabb sorozat, amit mindenki imád, csak én nem 😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Count Adyn
#59521
EGy kis fájdalom😄D

\"A GOTO veszélyes, mire juthatsz véle, a JOIN meg költséges, cseberböl vederbe\"

armageddon666
#59520
Az. Nem szokásom futó animét nézni de ezt elkezdtem. Aztán nem szokásom mangát olvasni, de muszáj volt megtudnom mi lesz. Aztán utálok spoilerezni, de szorított az idõ, és lassan haladtam a mangával, szóval elõre olvastam Shingeki no Kyojin wikián. 😄

Elég jó cucc. 😊

Tetszik amúgy hogy az anime ahol eltér, ott inkább csak hozzátesz a mangához.

@

roolandsan
#59519
Ez a Shingeki no Kyojin zseniális!
Rég nem vártam már ennyire a következõ részt(talán a Steins Gate volt az utolsó ahol szenvedés volt az egy hét).

V has come to!

Lelouch
#59518
Örömmel hallom... 😄
LasDen
#59517
ez az érdekes, mert akármennyire vontatottnak érzem, szinte faltam a részeket. tegnap este néztem meg vagy 10 részt 😄 szóval még így is nagyon bejön...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#59516
Amúgy még az elsõ évad volt legkevésbé vontatott... 😄 Én nem is éreztem annak. A 2. évadban már érezhetõ volt kicsit a vontatottság, bár engem annyira nagyon nem zavart, mert amúgy baromi szórakoztató volt számomra úgy is. Ami utána jön mangában arra viszont már nem tudom rávenni magam hogy elolvassam, akármennyire is szeretem a sorozatot. Egy 120 fejezetes mahjong parti, és azután se történt még semmi érdekes. Nálam innen kezdõdik a vontatottság. 😄 Kár érte.

Kaiji és a továbblépés... Ezen most nevettem egyet. 😄
LasDen
#59515
lehet örülni...Chuu2 folytatódik...😄

#59513: a 17. rész jön majd...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#59514
Kill La Kill Anime Reunites Gurren Lagann Director, Writer

Ha csak kicsit is megközelíti majd a TTGL színvonalát, már jó lesz.
Lelouch
#59513
Hol jársz?
LasDen
#59512
Olyan kurva jó lenne ez a Kaiji, ha nem lenne egy ilyen kibaszottul vontatott szinte minden rész...
A monológok rohadt unalmasak. Aztán Kaiji is folyton elmondja, hogy milyen rosszak ezek az emberek. Nem érdekelte már elsõnek sem õket, tovább kéne lépni...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#59511
Sirok a röhögéstöl... 😄
amikor azon a kis bigyon ül... 😄DD

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#59510

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

armageddon666
#59509
És soha nem gondoltam volna, hogy óriások parások lehetnek... nagyon el van találva az atmoszféra.

@

armageddon666
#59508
Ez a Shingeki no Kyojin nagyon jó. 😄 Csak lassú. Végignézném egyben.

@

armageddon666
#59507
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem vagyok meggyõzve róla hogy a Wille készítette, de az övéjük. Olyan mint egy óriási EVA. A Unit-01-et használják energiaforrásnak, és abban volt Shinji. A kérdés arra vonatkozott hogyan került ki az ûrbe a Unit-01 és Shinji a 2.22 után. Egy nagy lebegõ dobozban.

A szétválás szerintem teljesen logikus. Majdnem 3I után gondolom felmerült sok kérdés, hogy végül is most akkor mi a fene van? Kiderült hogy ez a világvégésdi nem móka, és otthagyták Gendot. Hogy nem volt eléggé kifejtve az tény.

Seele elfordult a Nervtõl? Akagi ellen fordulás? Lehet hogy érdekesebbre is meg tudják csinálni, de én úgy vagyok vele, hogy kivárom a folytatást. Szerintem a negyedik rész feledteti majd a 3. minden baját...

(Vagy még inkább mind-fuck lesz, és kapunk utána majd egy End of Rebuild of Evangeliont...)

Látens homokos Shinjit meg itt a harmadik részben fejtettem meg. Azért helyezik be ezt a szálat, hogy tisztán az érzelmekrõl szóljon, ne legyen benne szexualitás, testiség.

@

LasDen
#59506
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
lehetett volna sokkal jobb rész, ha nem csak Shinjire koncentrálnak. De mivel csak vele foglalkoztak ezért csak annyit tudunk a világról, amennyit shinjinek elmondtak. az meg kurva kevés, egyedül Nagisa és az öreg homályosította fel picit

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár