Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PetruZ
#60454
Gin no Saji aka Silver Spoon (AniDB): Wehehe, nagyvárosi, egyetemi elõkészítõbõl érkezõ gyerek kikerül Észak-Japán egyik legnagyobb tangazdaságába és elszörnyedve kell tapasztalnia, hogy pl. a tehenek bizony büdösek és a tojás a tyúkok s*ggébõl jön. 😛 7/10
Lelouch
#60453
TV-special.
Malakai
#60452
Raknak valamelyik alja topicba megint valami kemény pornót és mindjárt ugrik vissza feketelistára. 😛

(\__/) ( X.x) ( } . { )

armageddon666
#60451
de a NekoBlack az film volt. vagy ova. vagy valami. nem?

@

Zomil
#60450
hurrá a sg-t nem tiltja már az imgur 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#60449

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#60448
Az a jo, hogy Shaft-nál sosem tudod eldönteni, hogy most ezt igy akarták vagy nincs teljesen kész 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60447
Nekem egyébként nagyon úgy tûnt, hogy spóroltak a Neko White elsõ részével... De lehet csak idõhiányról volt szó megint. 😄
Lelouch
#60446
Ez eléggé szubjektív dolog. Szerintem a Nise és a Neko Black teljesen okés volt minõségileg. 😄
Lelouch
#60445
Hát lenne még mit kiaknázni, az tény.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
-Kiss-shot múltja kicsit részletesebben(a Kizumonogatari-n és az Onimonogatari-n túl)
-Oshino, Kagenui, Kaiki és Gaen egyetemi napjai
-Fire Sisters spinoff 😄
-Oshino Meme spinoff, avagy mit csinált a Bake után
-Kaiki spinoff 😄 Ja egyébként remélem a Koimonogatari-nál kap egy saját openinget... 😄 Ha követik az eddigi formulát, akkor neki is kijárna egy. 😄 Amúgy elég komoly, hogy Hanekawa már 4 openinget is kapott.
-Kanbaru mint kaii problémák megoldója 😊 Lehetõleg Karennel az oldalán. 😊

Legalább egy-egy könyv erejéig ebbõl néhány szerintem megállná a helyét. 😊
Zomil
#60444
Shaft...mindig változtatnak BD-nél kicsit a dolgokon, viszont szerintem ezt már nem kapkodva csinálják, ugyhogy olyan hatalmas különbségek nem lesznek. Már Nise-nél sem emlékszem olyan nagy változtatásokra.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

armageddon666
#60443
És ez is olyan minõséggel bír mint a korábbiak? (Várni kell BD megjelenésre)

@

Lelouch
#60442
Hát ez tényleg nevetséges.
Zomil
#60441
Az utolso meg jövöre, ha minden igaz. Mondjuk kiváncsi vagyok mennyire "fejezi be" Nisio. Szerintem egy ilyen sikeres szériát nem hagy spin-off vagy valami elözmény vagy hasonlo nélkül 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60440
Május 22-én jött ki. Nemsokára már jön is a következõ könyv, még most nyáron.
Zomil
#60439
Jah igen azt megtaláltam, viszont ott a fejezetcimek vannak, meg zárojelben, hogy melyik könyv, ezért szerintem kicsit nehezebben áttekinthetö.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60438
Egy timeline azért azon az oldalon is van linkelve.
Zomil
#60437
Egy igazi minöségi cikk 😄
Kár hogy az firkantonál a komoly/felnött anime az már egyenlö a hentai-al és szerinte minden anime csak a szexröl szol amit nem gyerekek néznek.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Zomil
#60436
Koyomimonogatari az most jelent meg nemrég nem? És ha jol olvastam 12történetet tartalmaz, ami kb. az egész sorozat közben játszodik(ezt irtad te is).

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

IMYke2.0.0.0
#60435
Dilettánsak is írhatnak "cikket"... 😞

Manapság bárkibõl lehet "újságíró", ha tudja kezelni a netet és a Wordpresst... 😞

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Zomil
#60434
De itt nem idörendben van felsorolva, legalábbis nem találom.

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#60433
A héten Anime Expót tartottak Los Angelesben. A japán rajzfilmek világa gyerekeknek is szól, de távolról sem kizárólag: vannak felnõtteknek szóló, szexuális tartalmú animék is...
cikk

ilyen fos cikket 😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60432
Most egy 24-26 részes sorozat keretein belül feldolgozásra kerül 5 könyv. Nekomonogatari White, Kabukimonogatari, Onimonogatari, Otorimonogatari, Koimonogatari.
Lelouch
#60431
Még annyival egészíteném ki, hogy a Koyomimonogatari történetei ezek közben játszódnak, és ezek közül az utolsó a Tsukimonogatari és a Hanamonogatari közé esik idõrendileg.
armageddon666
#60430
Nem követem most ezeket. Ami(k) most kijött(ek) Monogatari(k), azok OVAk? Filmek? Rendesen sorozatok? Pl. Nekoshiro. Kurot láttam utoljára.

@

IMYke2.0.0.0
#60429
Senki sem vonta kétségbe.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#60428
Egyébként jól írta össze. 😄
IMYke2.0.0.0
#60427
Én WIKI által vagyok tájékozott: Monogatari-series

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Zomil
#60426
Elolvastam mind2 plot-ját és izgalmasnak tünnek 😊

Amugy ez a helyes idörend?
Kizumonogatari > Nekomonogatari: Kuro > Bakemonogatari > Nisemonogatari > Nekomonogatari: Shiro / Kabukimonogatari > Onimonogatari > Otorimonogatari > Koimonogatari > Tsukimonogatari > Hanamonogatari

Mert mostmár be kéne magolnom, mert mindig összekavarodok 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60425
Kb. egy héttel játszódik a Tsukihi Phoenix után.
A Neko White-tal párhuzamosan zajlik a Kabukimonogatari és az Onimonogatari is. Majd ha sorra kerülnek, meglátod hol volt és mit csinált Araragi.<#crazya>
Zomil
#60424
Monogatari S2: huhh, de furcsa Hanekawa szemszögéböl nézve 😄
Viszont nagyon jo volt ez az elsö rész, jo volt a beszélgetés közte és Senjougahara között. Amugy kicsit most eltévedtem. Mikor játszodik ez a rész? Araragi hol van?

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#60423
ez de beteg 😄DD

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60422
LasDen
#60421

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#60420
Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui!
Ez így elsõre hatalmas telitalálat. 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

PetruZ
#60419
Titan 13.5: Ó, jee, megcsinálták! Egyetlen másodperc új jelenet sincs benne. 😄 Viszont a korábbi részek összes idõhúzó részét kivágták, így aki most kezdené, az kezdje ezzel. De a preview alapján következõ rész megint nyammogósnak néz ki (
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Erent hadbíróság elé állítják
)...
Lelouch
#60418
Bocs, nem voltam egyértelmû. Azokra gondoltam, akik viszik a Blood Lad-ot.
LasDen
#60417
azér az US, RRFS vagy Namida is igényes dolgokat tud csinálni...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60416
Mondjuk tényleg nem túl jó, hogy dobta az AA, a többi magyar csapattal szemben vannak fenntartásaim.
Lelouch
#60415
A Horrible nem fordít, de ez már ki lett itt tárgyalva. 😊
Zomil
#60414
Nah hát ezt a blood lad-ot elég mostohán kezelik 😞
Horrible csinált egyedül egy elég béna forditást, rajtuk kivül senki más, igy AA dobta is a fenébe :S

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60413
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Gyro újjászületett hangyaként, és õ az elsõ olyan, aki teljesen függetlenül képes cselekedni, mivel nincsenek rá hatással a királynõ parancsai. Jelen pillanatban "Számtalan gonosz tervvel és ördögi céllal a tarsolyában, Gyro ugyanabban a városban tartózkodik, mint Gon és társai"(a mangából idézve).
#60412
Ja... Nem fogalmaztam elég konkrétan ezek szerint. Szóval ez egy manga.

Mellesleg egy ilyen vagy Bloody Maiden szerû történetet max OVA-ba lehetne belerakni, mert sorozatban szénné lenne cenzúrázva.

Amúgy ebben a hónapban jön ki a Corpse Party: Tortured Souls elsõ OVA-ja ha egy kis trancsírra vágysz.
Seth
#60411
Azt hittem vmi új anime 😞

PSN ID.: Beegabor

#60410
Itt van a raw. A többit némi japán tudással és fordítóval hámoztam ki belõle.

http://www.dm5.com/manhua-dolls-fall/
Seth
#60409
Ezmiez? Nem találok a cím alapján semmit

PSN ID.: Beegabor

#60408
Dolls Fall.

Bloody Maiden klónnak tûnik, tehát Péntek 13 part 15:Jason Japánba megy, avagy egy csomó ecchi csaj VS a gyilkos.

Hõsnõnk egy exkluzív lánykoliba megy tanulni, minden örömboldogság, a cukros összképet mindössze az éjszaka feltûnõ bizarr maszkos gyilkos rontja le az összképet. 😊

Hogy mi jön ki belõle még nem tudom, bár az kissé pazarlásnak tûnt, hogy a legjobban bemutatott legérdekesebbnek tûnõ csajt henteli fel elsõnek a gyilkos.
#60407
nem 😞

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Lelouch
#60406
Hiba. 😊 De hát végülis embere válogatja...
Számomra etalon a goddess arc, így nagyon nem tetszik a Manglobe "half-assed" kivitelezése... De szerintem elõbb-utóbb biztos ráncolni fogják a szemüket az anime-only nézõk is. 😊 Bár ne legyen igazam!<#awink>