Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lelouch
#60755
Ichigo viszont be tudná darálni. De ez meddõ vita, mert szerintem a karakterek többsége neked nem sokat mond, beleértve õt is. 😄
Zomil
#60754
Ihikora szerintem nem hatna a Geass 😛

Természetesen nem arra az Ihikora gondolok amikor a harc után legyengült...mert az egyszerüen hülyeség volt, föleg ahogy legyözték...a harc elöttire gondolok 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#60753
Lelouch akkor is bedarál mindenkit....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60752
Én azt se venném biztosra. 😊 Nagyjából arra törekedtem, hogy mindegyik csapatnak lehetne esélye.
Lelouch
#60751
A gyõztes is? 😄 Akkor eddig két szavazat a Lelouch-Ichigo páros gyõzelmére. 😄
Lelouch
#60750
És mi van, ha megsemmisítik a halállistát? 😄
Zomil
#60749
Én mondjuk Ihikora gondoltam 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

LasDen
#60748
szerintem is. Lelouch megparancsolná Kirának, hogy rajta kívül öljön meg mindenkit, aztán végezzen magával is. Lelouch WIN!

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#60747
Hát elég egyértelmü, hogy ki nyerne 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

armageddon666
#60746
Ez hibás. Ichigo a Master. ÉS a Servant. Meg a Holy Grail. Meg a War. Õ MINDEN.

@

LasDen
#60745
így lehet soha nem érne véget a háború 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60744
Na igen. 😄 Aizen és Ichigo valahogy alap volt nálam, jobb Archer és Lancer meg nem jutott eszembe.
LasDen
#60743
jó sokan vannak a bleachbõl 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60742
Shingeki no Kyojin 15.:<#unalmas>
Lelouch
#60741

Ez nehezebb volt, mint hittem. 😄
Lelouch(Code Geass) - Kurosaki Ichigo(Bleach)
Lune(Kami Nomi zo Shiru Sekai) - Juha Bach(Bleach)
Aizen - Neliel(mindkettõ Bleach)
Negi Springfield(Negima) - Celty(Durarara)
Yagami Light(Death Note) - Maou(Hataraku Maou-sama)
Dr. Stein(Soul Eater) - Nemesis(To Love-ru Darkness)
Izayoi(Mondaiji) - Iihiko(Medaka Box)
PetruZ
#60740
A Space Brothers végig jó (én a kezdetek óta nézem folyamatosan), viszont elõfordul, hogy egy-két rész csak "trollkodás", mármint hogy húzzák a sztorit kicsit és csak a végén adnak választ. Ilyen volt pl. amikor a több hetes szimulációs gyakorlat eredményét várják és minden szereplõrõl külön rész készült, és csak a legvégén derült ki, mik lettek az eredmények, vagy amikor Hibitoék a Holdon bezuhannak a szakadékba és fogy az oxigén (nem spoiler). 😊
efti
#60739
Aha, igy mar ertheto 😊

Nem, nem volt szerencsem hozza.

Viszont az eddigiek a space brothersbol nagyon tetszenek. Kicsit mintha sket dance-bakuman kombo lenne, ami nagyon jo pont. Kisse felek a soksok epizod nem laposodik e el, de majd meglatom ugyis.

WWFSMD?

Zomil
#60738
The Sunday without God 03: Ez a kép tökéletesen illik ide...tiszta game of thrones filing 😄
Mondjuk azt olvastam az LN ismeröitöl, hogy nem nagyon érdemes megkedvelni a szereplöket. Az LN iroja lenne a japán G.R.R. Martin? 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

#60737
attack on titán

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
na ugy néz ki ezek a mechák napenergiát használnak, legalább zöldek 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Lelouch
#60736
Ja hogy még nem volt dolgod a Fate sorozattal? Meglepõ, de így már érthetõ. 😄
Nagyon röviden, 7 mester-szolga páros harcol egymás ellen, és a szolgák bizonyos kasztokba vannak besorolva. Azok vannak ott az alsó sorban.
efti
#60735
Akkor csak en nem.

Mi ez a sok jelzo?

WWFSMD?

Lelouch
#60734
Én azt nem értem, hogy ezen mit nem lehet érteni. 😄
efti
#60733
Ezt csak en nem ertem?

WWFSMD?

Lelouch
#60732
Elfelejtettem hozzá tenni, hogy ha nem elég a hely, ki lehet bõvíteni.<#vigyor>
LasDen
#60731
tényleg. pedig elõször még beleakartam rakni. annyi szerethetõ karakter van. 1-2 mindig kimarad 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60730
Azt hittem benne lesz Lucy is.<#nevetes1>
LasDen
#60729
#60728: az lehet 😄D

gyorsan összedobtam a háremet is. azért ez könnyebb volt 😄DD

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60728
Ott van a legrosszabb mester.<#idiota>
LasDen
#60727
Caster amúgy elõször Light lett volna, de õ túl OP, így kimaradt 😄
Szerintem Berserkerék a legjobb 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60726
Érdekes összeállítás. 😄 A Blair-Alucard páros a favoritom.<#hawaii>
LasDen
#60725
Én azért vettem a fáradtságot 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#60724
Hát ha más nem is, akkor majd én azért összeállítok egyet holnap. 😄
IMYke2.0.0.0
#60723
Nem tudom miért, de nekem a sokkal korábbi (és e szerint elsõ) az friss és jó ötletnek tûnt, a vegyes felállással.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#60722
Egy alternatíva akkor? 😄
Lelouch
#60721
Tény, nem egyszerû a kasztokba megfelelõ képviselõt találni. 😄
BEAST
#60720
Ezt én is kihagyom 😊

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

IMYke2.0.0.0
#60719
Hát ilyen csapatot inkább nem.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#60718
Ha véletlenül valaki unatkozna... 😄
BEAST
#60717
Amennyire vártam legalább akkor csalódás lett az egész. Akármekkora hype van körülötte, nem értem miért eszik ennyire az emberek ilyen megvalósítás mellett.

"Beware of the blindness of those who would follow, and the damnable lure of those who would lead."

efti
#60716
Valoban felejtheto darab. Szerintem amikor a tortenetet elkezdte irni a szerzo fogalma sem volt hova is fog eljutni a vegere.

WWFSMD?

Zomil
#60715
Zabálják ezerrel. Én mondjuk nem tudtam felülni a hype vonatra. Bár lehet hogy szimplán tul idös vagyok hozzá, és 15-16éves fejjel még rohattul élveztem volna. Szomoru, hogy egy ilyen közép animének ilyen fasza zenéi vannak 😄
OP/ED elözö meg mostani is annyira jol eltalált, jo kis speedmetal 😊

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#60714
Bennem is hasonló érzést keltett. 😄
efti
#60713
Megneztem a Natsuyuki Randevous-t. Nagyon jol indult, fe a vegere ellaposodott.

Most a space brotherst kezdem

WWFSMD?

LasDen
#60712
várható volt, de akorris...nemááá <#duhos2>
56,793 *1 Shingeki no Kyojin : 2013/07/17

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#60711
Coalgirls, és angolul néztem.
Nem egyszerre, hanem 4 nap alatt, és az eleje jó volt, az elsõ 5 rész. Jött a szokásos sztori megülés, majd a felfelé ív, de egészen más kimenetellel, mint amit az ember az elejéhez képest elvárt volna ...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

#60710
Akkor jól bírtad, én negyedik epizód után kilõttem a sorozatot. Bár lehet a bárgyú és lassan bontakozó témán kívül hozzájárult szegény Ritz felirata, aki ilyen teljes képernyõs ezoterikus magyarázatokat írt, ami másoknak biztos érdekes vagy hasznos volt, de nekem se pluszt nem adott hozzá, néhol meg még talán tévinfók is voltak benne.

Lelouch
#60709
HunterxHunter 89.: Gon vs. Knuckle utolsó elõtti felvonás nagyon jó volt.<#eljen><#hawaii> Nehéz lesz kivárni a következõ részt. 😄
Lelouch
#60708
Én viszont közel se vagyok ilyen jó véleménnyel eddig. A második részben ami értékelhetõ volt számomra az a Senjougahara-Black Hanekawa interakció, meg az azt követõ beszélgetés, amivel zseniális módon lett felvezetve a korábban már feltett kérdés. Emellett nekem a régi Senjougahara jobban bejött, ezek az új stílusjegyei, háát...<#rolleyes><#vigyor> Hanekawa meg csak egyszerûen túl sótlan Araragihoz képest, mint fõszereplõ...
Nem is értem, mi alapján kedvelted meg Hanekawát? 😄 Én nem éreztem úgy, hogy eddig mutatott volna bármit is, ami eddig nem volt benne a karakterében.
Malakai
#60707
Használj valami blockert, Chrome alatt pl FlashControl, SG-kegészítõben is van már egy YouTube õrület modul kimondottan az ilyen topicokhoz.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

RelakS
#60706
ki halt meg? <#idiota>

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE