Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

IMYke2.0.0.0
#61155
Nos, ez a legkorrektebb eljárás szerintem.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Malakai
#61154
Psych? 😊

Egyébként animéknél ez sose terjedt el valahogy, a külön file. Részben talán az .ass formátum miatt, ahol legalábbis elméletben rá lehetne venni a lejátszókat, hogy a noteokat ki/be lehessen kapcsolni. Tényleg, van olyan lejátszó, ami tudja ezt? 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

LeventeV
#61153
Találkoztam már ilyennel is, bár az nem anime volt, hanem sorozat. Rengeteg régi mozifilmes utalás volt benne, és minden héten jött a felirat mellé egy kis txt vagy doc állomány, amit ha elolvastál akkor jobban megértetted a poénokat.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

IMYke2.0.0.0
#61152
szerk-korr-jav.: Az ilyen miért ír ---> Az ilyen miért nem ír

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#61151
Valóban trollkodás.
Az ilyen miért ír egy kisregénnyi "translater notes.txt"-tm és teszi az *.srt, *.ssa mellé?
Sosem fogom ezt megérteni.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Malakai
#61150
Ez mondjuk simán trollkodás, de amikor tényleg kapcsolódik is oda és "csak" 2-3 soros, az is gáz, igazából 1 sornál notenak nem szabadna többnek lennie és abból is csak kevés, csak ahova tényleg érdemes.

(\__/) ( X.x) ( } . { )

IMYke2.0.0.0
#61149
Természetesen, akkor, ha az adott sorozatot / filmet meg kívánom tartani, és késõbb újranézni - és azért törlöm az MKV-ból, hogy még véletlenül se kelljen újra látnom azt a szart.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#61148
Ilyenektõl szoktam agyfaszt kapni, és sikítva törlöm a gecibe az MKV-ból, és keresek normális soft subot.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

WhiteStar
#61147
mi a fa... 😄

practitioner of the forbidden arts of death Instant no-button: http://www.nooooooooooooooo.com/

LasDen
#61146
quality sub 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61145
Ha-ha, nagyon vicces.
armageddon666
#61144
Jajj, mert viccelõdök, azért. Már két listába beletetted, ennél igyekeztél hogy ne legyen benne, háremnél biztos nem fordult volna meg a fejedben igyekezni a kihagyásával és bekerült volna 😛 ennyi.

@

Lelouch
#61143
Miért tettem volna bele????
armageddon666
#61142
Hát belerakod Ichigot ?😄

@

Lelouch
#61141
Hurrá. 😄
LasDen
#61140
amúgy lehet örülni. A Titánok manga kap egy spin-offot nother stories néven...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61139
Hogyhogy mi lett volna? 😄
armageddon666
#61138
Höhö, mi lett volna ha a háremest csinálod? 😄

@

Lelouch
#61137
Madoka 3.: Tudtam róla, de azért még így is elég kemény volt...<#ijedt>
PetruZ
#61136
Hehe, jöhet. Hátha lesz megint Kyoloko, meg Super Kyolo Mode. 😄
LasDen
#61135
én se gondoltam, hogy folytatják...ebben az évben eddig ez volt a legjobb 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Máté94
#61134
Komolyan? Nem is gondoltam volna, de jöhet. 😄
LasDen
#61133
GJ-bu 2. évad zöld utat kapott!
Éljen <#taps><#taps><#taps>

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61132
Hát most erre nem tudok mit mondani... 😄
LasDen
#61131
ilyen Naruto meg Bleach nálam szóba se jöhet 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61130
Én elsõsorban csak Ichigo kihagyására törekedtem, mert õt mindkétszer szerepeltettem korábban... 😄 A következõ szempont meg az volt, hogy nálad ne szerepeljen az adott karakter, így végülis akkor megkönnyítetted valamennyire a dolgom... 😄
LasDen
#61129
Kirára és Lelouchre én is gondoltam, persze ugyanoda. De aztán a változatosság mellett döntöttem. 😄
Kurumu 😄D

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61128
Na mégiscsak összehoztam egyet, meglehetõsen nehéz szülés volt... 😄

spoilerben hogy ki kicsoda:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
leader: Katsuragi Keima (The World God Only Knows)
muscle: Vegetto (Dragon Ball Z)
brains: Lelouch (Code Geass)
booty: Kurono Kurumu (Rosario+Vampire)
joker: Hisoka (HunterxHunter)
mage: Negi Springfield (Mahou Sensei Negima)
pet: Kuro Usagi (Mondaiji-tachi)
healer: Orihime (Bleach)
mentor: Urahara (Bleach)
scientist: Makise Kurisu (Steins;Gate)
robot: Disk (Needless)
fighter: Shichika (Katanagatari)
alien: Kurosaki Mea (To Love-Ru Darkness)
demon: Haqua (The World God Only Knows)
gunslinger: Train Heartnet (Black Cat)
android: Astraea (Sora no Otoshimono)
ninja: Shikamaru (Naruto)
badass: Adam Blade (Needless)
asshole: Tokuchi Toua (One Outs)
swordsman: Guts (Berserk)
gambler: Ukai Zero (Gambling Emperor Legend Zero)
kid: Edogawa Conan (Detective Conan)
killer: Yagami Light (Death Note)
undead: Misogi Kumagawa (Medaka Box)
speedster: Yoruichi (Bleach)
Lelouch
#61127
...lehet inkább a háremest csinálom meg... 😄
LasDen
#61126
a robotra elõször én Optimus Prime-ot raktam, de aztán beugrott Mechazawa 😄
A Joker meg igazából akárki lehet. Ayumu, Onizuka vagy akár Happy 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61125
Pl. a joker és a robot... 😄
WhiteStar
#61124
alucard csalásnak számít, egyedül is rohadt erõs <#idiota>

practitioner of the forbidden arts of death Instant no-button: http://www.nooooooooooooooo.com/

IMYke2.0.0.0
#61123
Ez bejött - a dubstep, drum 'n' bass alapoktól hányok.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#61122
ugyan melyik olyan nehéz? 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Zomil
#61121
Sajna nem vagyok otthon igy most nincs idöm összerakni, nah majd otthon jövö héten 😄

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#61120
Én jópár kategóriában tanácstalan vagyok... 😄 Itt-ott meg igencsak nehéz választani a jelöltek közül...
LasDen
#61119
azt hittem nehezebb lesz, de nem kellett túlsokat keresgélni.
amin többet kellett kicsit gondolkodnom az a mentor, healer, android, alien és a gunslinger volt 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61118
"Shura" by DOES (eps 50-62) is jó ending szerintem.
Lelouch
#61117
Ütõs... 😄
LasDen
#61116
nah...nem is tartott olyan sokáig 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LasDen
#61115
a jobb Gintama Openingek:
"Gin-iro no Sora" by redballoon (eps 50-75)
"DONTEN" by DOES (eps 100-125) - a legeslegjobb!!! 😄
"Stairway Generation" by Base Ball Bear (eps 151-176)
Tougenkyou Alien" by serial TV drama (eps 1-26) - ez is kurva jó 😄

és az endingek:
Samurai Heart (Some Like It Hot!!)" by Spyair (eps 1-13)
Wo Ai Ni" by Hitomi Takahashi feat. Beat Crusaders (eps 164-176)

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61114
Akkor elég ha csak simán beírod, vagy arra is lusta vagy? 😄
Lelouch
#61113
Az elsõ? Az utána lévõk sajnos már nem olyan jók, legalábbis addig ahol most járok.
#61112
Gintama openingje nagyon jó, egyike azon kevésnek amit egy nap többször és végignézek, és nem skipelem 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#61111
Legalább az anime címét írd majd a képek aljára 😄


Én lusta disznó vagyok, és még a 6-8 szereplõs zombi csapatot se voltam képes megcsinálni 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

LasDen
#61110

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61109
HunterxHunter magazin-scan movie infókkal
2 rész múlva Gon-Palm randi? 😄
Lelouch
#61108
Na aki egy ilyet össze tud állítani, annak az erõszintje messze 8000 felett van... 😄
LasDen
#61107

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61106
Na elkezdtem a Madokát. Remélhetõleg jobban bejön majd mint a Nanoha...<#buck>