Anime, manga és LN

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

RelakS
#61105
faszányos, látom, nem csak nekem jön be 😊

Csak annyit kíván jó éjszakát, hogy majdnem bealudtam az elején 😄


IMYke: Ez jobban bejön-e?

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

IMYke2.0.0.0
#61104
1 percig oké volt, utána: <#wilting>

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

WhiteStar
#61103
<#eljen>

practitioner of the forbidden arts of death Instant no-button: http://www.nooooooooooooooo.com/

LasDen
#61102
az ilyen stílust? én nem...

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

LeWyTy
#61101
Fél/off
Valaki bírja az ilyesmit?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Malakai
#61100
Na meg a 13+ részes animék azok lényegében több szezonosak. 😊

(\__/) ( X.x) ( } . { )

PetruZ
#61099
Igen, így értettem. 😊 Csak a fejemben mindig kettéválik, mert a SAO anime elsõ fele az LN elsõ két könyve (Aincrad), az anime másik fele meg a következõ két könyv (Fairy Dance). És van különbség a kettõ között, sajnos... (Bár nem annyira rossz a második fele sem, csak az Aincrad-hoz képest gyengébb.)
Az LN-ek persze már jóval elõrébb járnak, de úgyis jönnek majd az anime folytatások is (pl. a következõ kettõ, a Phantom Bullet, egész jó, azt éppen most olvasom).
IMYke2.0.0.0
#61098
Á, értem. Köszi 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#61097
az évadon belül. Maga a Sword Art Online a 15. résszel véget ér, aztán átmennek egy másik játékba....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#61096
Van 2. évad? Nos, ez nekem új infó 😊

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#61095
Nekomonogatari White 5.(end): Azért ez a rész tényleg ott volt a szeren...<#eljen>
Zomil
#61094
SnO 73:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mi a fene volt ez...OMG! Mindenki eltünik Sugata meghal...omg...és basszus pont most jön a szünet...Ez nem hiszem el. Gondolom most Tomoki meg a többiek elmennek Deadalushoz...remélem többet megtudunk hogy mégis mi a fene folyik itt, meg a többi dolgot. Mondjuk arra is nagyon kiváncsi lennék, hogy Chaos hova lett...

Heeding The Call, one and for all \"But now the rains weep o\'er his hall,with no one there to hear\" \"Never let your sense of morals get in the way of doing what\'s right.\"

Lelouch
#61093
Nekem nem rémlik ilyesmi. De ha találsz errõl cikket és berakod akkor nálad a pont. 😄
WhiteStar
#61092
az erdei démontámadás egy az egyben nem ugy van ahogy az originalban volt, a szörnyes rész meg kicsit.. hmm menõbb. amugy igen tényleg jó, szerintem jól össze lett rakva annak ellenére is amit lentebb írtam. megéri megnézned ha még nem tetted volna :3

practitioner of the forbidden arts of death Instant no-button: http://www.nooooooooooooooo.com/

armageddon666
#61091
Mármint tényleg jó? Nem olyan OCSMÁNYSÁG, mint ami lejött az elsõ trailerébõl?

Mondjuk személy szerint a szörnyes része csak pont annyira érdekel, amennyi a régi animében benne volt. Nekem az egy nagyon jól összerakott sorozat volt, és megnézem majd egyszer megint, de már a szörnyesdi nem izgat. 😊

@

PetruZ
#61090
Elsõ körben arról volt szó, hogy kilenc film lesz, évenként egy, nem?
LasDen
#61089
Gekijōban Gintama Kanketsu-hen: Yorozuya yo Eien Nare has as of August 1 sold more than one million tickets since it opened in theaters on July 6. The previous Gintama film closed in theaters having sold approximately 860,000 tickets.

Ha egy üzlet beindul. figyeljétek meg, 2 év múlva jön a 3. film....😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61088
Lesz folytatás, de még nincs semmi konkrétum hogy milyen formában és mikor...
WhiteStar
#61087
na megnéztem a 3 berserk movie-t (enyhe ~spoiler alert~)

azt kell mondjam, vegyes érzelmeim vannak. 1. grafika eszelõsen nagyon jó lett. annyira hogy mindjárt megint megnézem. 2. olyan kulcsjelenetek hiányoznak kompletten, ami miatt ha elõször nézném pl nem érteném Griffith elõéletét Doldrey urával. A Halhatatlan kardledobását is hiányoltam 😞(
3. viszont, a plusz jelenetek, olyan dolgokra adnak magyarázatokat amikrõl eddig nem is tudtam hogy magyarázatot igényelnek, a koponyás fazon, meg hogy hogy lógott meg Guts, illetve Caska sorsa......

Ezek annyira ellensúlyoznak mindent hogy 10es skálán 11et adnék neki ha lehetne.

olvastam fórumokon hogy lehet hogy lehet szó 4. részrõl... errõl tud valaki valamit?

practitioner of the forbidden arts of death Instant no-button: http://www.nooooooooooooooo.com/

PetruZ
#61086
Nem lesz jelentõs az a guildos dolog (sõt, azt is mondhatnám, hgy jelentéktelen mellékszál), illetve a vége felé kiderül, hogy miért veszített és
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
lesz lehetõsége visszavágni, ami gyak. sorsfordító lesz az egész SAO világ számára.
.
Nekem speciel nem volt bajom a SAO elsõ évaddal (a tündéres 2. évaddal már inkább). 😊
Lelouch
#61085
Ez így viccesen hangzik, de lehet tényleg így van... 😄
LasDen
#61084
azokat majd még esztán találja ki 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Lelouch
#61083
Az óriások kiléte valóban kiderült, de más konkrétum nem nagyon akadt eddig.
#61082
Ezek szerint ezek még nincsenek benne? 😄
Mondjuk a kommentek elvileg az óriások kiléte már kiderült, meg sokat írtak valami majomról is. 😄
egyébként a nösténybiomechának milyen kosaras lehet a melle? 😄😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Lelouch
#61081
Azt gondolod, hogy ezekre a manga választ adott már?<#vigyor>
#61080
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ott lovagol az igaz, de utoljára akkor változott át amikor áttörte a falat, ami több mint 1 hónapja volt. Huh, nagyon nehéz megállni hogy ne olvassam el a mangát. Miért akarják kiirtani az embereket? Miért várnak 4-5 évet a támadások között? Miért csak addig vannak óriás alakban amig áttörik a falat/kaput?

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Lelouch
#61079
Miért is zárja ki az, hogy most ott lovagol õ is?
Máté94
#61078
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hogy lenne, amikor ott lovagol? Biztos nem... Military Police között kell keresni, biztos.
LasDen
#61077
azt majd én tudom, hogy mi tetszene v sem 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#61076
Swordt art tényleg nem túl jó, de a félig meddig folytatása az accel world egész jó volt.

Titán, legujabb része talán még lasnak is tetszene, csak az a baj hogy túl nyilvánvaló hogy ki a nöstény mecha pilótája.

titán:

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
amikor a nöstény összenyomta a srácot, akkor regenerálódott vagy a nöstény vére párolgott szerintetek? Pár forumon olvastam hogy sokak szerint ö a páncélos biomecha. MOndjuk az oriás titánrol is irtak hogy ki lehet de azt a spoilert nem mertem elolvasni, de szerintem az erwin parancsnok :S

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Lelouch
#61075
Sora no Otoshimono 73.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

-Hová tûnt Chaos?
-Szóval a Synapse-on kívül minden és mindenki eltûnik... Tomoki biztos azért nem tûnik el, mert valahogyan kapcsolódik a Synapse-hoz. Most tuti el fog menni Daedalus-hoz, és remélhetõleg mostmár fény derül a kapcsolatra...
-Tomoki osztálytársai nem tudták ki az a Sohara... WTF?
-Yoshitsune honnan szerezte azt a rengeteg kártyát? Bár sajnos ez már lényegtelen. 😞

Folytatás novemberben.<#boxer>
WhiteStar
#61074
pedig az még akurvajó része. 15-16 körül amikor kezdõdik a "második felvonás"

na onnan van elkúrva 😊

practitioner of the forbidden arts of death Instant no-button: http://www.nooooooooooooooo.com/

LasDen
#61073
ahogy gondolod, én nem tartalak vissza 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#61072
Nekem a Titánok is be van tervezve.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#61071
addig oké. és ha nem tetszik? akkor minek erõltetni? én lerágnám az arcom, ha végig kéne néznem a Titánokat 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#61070
Mert beleélem magam abba, amit nézek.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#61069
de mitõl?

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#61068
Nekem az.

//10. rész megnézve. Háááát...

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

LasDen
#61067
húú, dobsz valamit, nagy kaland...😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#61066
Eddig animés pályafutásom során ilyen csalódás még nem ért. Komolyan mondom.
Egyetlen megkezdett sorozatot sem dobtam még.
Lehet, hogy ez a hagyomány is megszakad - este még rágódom a dolgon.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#61065
Ez:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Kirito elvesztette a Céh Mester elleni harcot (Asuna "szabadsága" volt a cél), és most csatlakoznia kellett hozzájuk.
Gyakorlatilag,tökön bökték a teljes sorozatot.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#61064
Ha számít valamit, én támogatom a döntésed. 😄
LasDen
#61063
mi történt? bár láttam még addig, de fogalmam nincs már róla 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

IMYke2.0.0.0
#61062
Értelemszerûen: "Sword Art Online".

Ott tartok (megállítottam 09:45-nél a 10. részt), hogy dobom a picsába az egészet.
Pont az tetszett benne, hogy Kirito lone wolf.

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

IMYke2.0.0.0
#61061
Na, a 10. rész "fordulata" miatt majdhogynem teljesen elvesztettem az érdeklõdésemet a "Sowrd Art Online" iránt.
Hogy ki-becseszett kurvák vérének kell így elqrni egy sorozatot?

Szigorúan magánvélemény | Can’t spell “STEAL” without EA? | Gamer's Hell: DLC, Early-A, Pre-Order, Seasons, Episodes, Regions, Loot Box, Microtransactions, MS Store, Epic Store.

Lelouch
#61060
A Zombie 2. évad nagyon gyenge... 😄
LeventeV
#61059
A Psycho-pass már a listámban van a Zetsuen no Tempesttel együtt.
Ami még bekerült az a Bakuman 2. és 3. évada, a Kore wa zombie, Kami nomi és Railgun animék újabb évadai, mivel ezeknek tetszett az elsõ évada.
Neregaterõl nézegettem a listákat, de nem sok anime jött be a leírások alapján.

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Lelouch
#61058
HunterxHunter, Little Witch Academia, Monogatari sorozat
#61057
Hát nem is tudom, elég keveset néztem mostanában én is, de pl. Psycho-pass?

#61056
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Párszor megüti az ellenfelét, majd elfut. 😄 Nem tud bátor technika, de hatásos lehet.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."