ketezer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
gprs-sel nemsok... és egy lebutított, csak szöveges fórumfelülettel végképp nem tragikus (igaz, a hogynézkiazasztalod részleg akkor kevéssé élvezhető, dehát valamit valamiért 😊))
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
gondoltam keessek egy netkaffet hogy pörögjön a szamlalo de nemtalaltam sehol 😊
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
mert nem akarok floodolni... mások meg nem voltak hajlandóak.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
Úgy látom, ha y nem lenne, ez a topic egyáltalán nem lenne!
Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.
nem birom ki, hogy ne az enyém legyen a 770!!!
ééééééééés...Megvan!!!!!!!! na pusz mindenkinek, jó éjt!!!
ééééééééés...Megvan!!!!!!!! na pusz mindenkinek, jó éjt!!!
ja (csak, hogy gyûljenek a hozzászólások): tök jó nyaram volt!!!!! Voltam táborban is, és qrva jol éreztem magamat! Tök jó fejek voltak!!!!!
huuuuuuuuuuuu! megnyugodtam, hogy nem csináltátok még meg a 2000-t, míg én nyaralok!!(nem mintha fenn állt volna a veszélye ennek)
õ most még nem asszem... elõször nárcisz lesz.. ma vagy holnap, aztán valamikor Laalee meg LTB is
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
ne rontsd már a morált... az ilyen negatív hozzászólások rombolják a pozitív hangulatot
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
na akor nem is tevedtem sokat
a szököeveket csak ugy hasrautes szeruen hozzadtam +kerekitettem felfelé
a szököeveket csak ugy hasrautes szeruen hozzadtam +kerekitettem felfelé
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
kb 525millio perc mulva
azt mar ebren is kibirod...
persze egykis tevedes lehet mert fejbe szamoltam
azt mar ebren is kibirod...
persze egykis tevedes lehet mert fejbe szamoltam
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me