ketezer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Laalee
#785
végülis...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#784
És?

Járnak ide csórók is?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#783
ja marcsak ey 1xxK Ft os telo kell hozza 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#782
9210-zel?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#781
gprs-sel nemsok... és egy lebutított, csak szöveges fórumfelülettel végképp nem tragikus (igaz, a hogynézkiazasztalod részleg akkor kevéssé élvezhető, dehát valamit valamiért 😊))

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#780
amugy eleg olcso moka lenne wapon forumozni 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#779
nem-e? hát ez bűn... St!!!!!!!!! azonnal portolni!!! 😊))))

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#778
sajnos wap rol nem elerhetö a supergamez 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#777
😊 pedig legalább egy hali jól jött volna 😊))

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#776
gondoltam keessek egy netkaffet hogy pörögjön a szamlalo de nemtalaltam sehol 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#775
mert nem akarok floodolni... mások meg nem voltak hajlandóak.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#774
hat nemnagyon pörgött a szamlalo...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#773
ipszilon 😊 hálás köszi a topicpörgetésert 😊

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#772
És még rímel is...

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Lteebee
#771
Úgy látom, ha y nem lenne, ez a topic egyáltalán nem lenne!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

ipszilon
#770
nem birom ki, hogy ne az enyém legyen a 770!!!
ééééééééés...Megvan!!!!!!!! na pusz mindenkinek, jó éjt!!!

ipszilon
#769
:-)

ipszilon
#768
na még egy kerek szám: 768

ipszilon
#767
Amúgy nyugodtan szóljatok, ha nem érdekel titeket az életem!!! :-)

ipszilon
#766
Imádom a Szilágyit!

ipszilon
#765
ja (csak, hogy gyûljenek a hozzászólások): tök jó nyaram volt!!!!! Voltam táborban is, és qrva jol éreztem magamat! Tök jó fejek voltak!!!!!

ipszilon
#764
naaaaaaa! Kámon!!!!!

ipszilon
#763
de most komolyan, ezzel a tempóval 3000 hozzászólás sem lesz 3000-ig!

ipszilon
#762
upsssssssz: folytatjuk!!!!!!!! (hogyan kaptam én négyest nyelvtanból?)

ipszilon
#761
Na má!!!! Igy is alig megy! Hé! srácok, ha így fojtatjuk, akkor nem lesz meg a 2000!!!!

Marki
#760
Legyen inkább 3000 / 3000-ig😊

KoЯn

ipszilon
#759
Azért elég rendesen dolgoztatok! Grat!:-)

ipszilon
#758
huuuuuuuuuuuu! megnyugodtam, hogy nem csináltátok még meg a 2000-t, míg én nyaralok!!(nem mintha fenn állt volna a veszélye ennek)

Efreet
#757
sza

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Marki
#756
Nekem is csak Nagykárolyban és Miskolcson voltam.Mentem tsá.😊

KoЯn

Efreet
#755
nekem elmaradt a nyaralás

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Marki
#754
Jó neki.Nyaralnék még én is.

KoЯn

Efreet
#753
ezen a héten van szabin... nyaral ezerrel remélem

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Marki
#752
JAAAJ!Nem vettem észre,hogy Laakee elment.Aszt hittem,+némult😊

KoЯn

Efreet
#751
õ most még nem asszem... elõször nárcisz lesz.. ma vagy holnap, aztán valamikor Laalee meg LTB is

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Marki
#750
Bots...Lteebee meg jöjjön má haza!!

KoЯn

Efreet
#749
ne rontsd már a morált... az ilyen negatív hozzászólások rombolják a pozitív hangulatot

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Marki
#748
itt 1000 se lesz 2001-ig.

KoЯn

Efreet
#747
747... boeing

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Marki
#746
Várjá,talán...Én is segitek...2002.

KoЯn

Efreet
#745
naaa mivanmár? így nem leszünk meg 2000-re

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#744
sicc fel a lista tetejire

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#743
jó lett. mondom, hogy te vagy a matekos...

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#742
na akor nem is tevedtem sokat

a szököeveket csak ugy hasrautes szeruen hozzadtam +kerekitettem felfelé

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#741
utánaszámoltam... ez 998,8 év... közel pontos

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#740
kb 525millio perc mulva
azt mar ebren is kibirod...

persze egykis tevedes lehet mert fejbe szamoltam

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#739
de én mooooooooooooooooooost akaroooooooooooooooom 😊)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#738
nemsokara

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Efreet
#737
és 2999 mikor van?

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Laalee
#736
akkor azt valaszolnam hogy 2999 utan és 3001 elött

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me