ketezer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Efreet
#845
Partizánok vagytok? igen. Hányan vagytok? fünf.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#844
seeeeeeeeeeeeeeeeeex (oppsz)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#843
siebeeeeen

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#842
nyóóóóóc

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#841
gyerüüüünk... 9

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Efreet
#840
nekemis... még 10 van, fussuk le és menjünk

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#839
Bocsi, de mosmá télleg mennem kell melózni.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#838
így van. ebben bízok én is.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#837
Végülis nagylány már.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#836
csak nem... tud magára vigyázni (nagyonremélem)

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#835
Remélem, nem esett baja.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#834
nem sajnos. (és ide se írt) pedig már itt kellene lennie.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#833
Na ez igaz lehet.

Nárciszt nem láttátok?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#832
nemtudom... talán mert a többiek dolgoznak?

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#831
Na mégegyet.

De mér csak mi dolgozunk má megin?!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#830
naaaa... csak 20 kell

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#829
Nem bizti, mert nekem van melóm elég.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Efreet
#828
nekem még van majdnem 1 órám, hogy legyek... addig jussunk el legalább 850ig.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

Lteebee
#827
Meg meló is van gazdagon.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Lteebee
#826
Bevallom: telefonálgattam egy kicsikét.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Lteebee
#823
Én meg állítólag csúnyán szoktam nézni az emberekre.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Lteebee
#822
😊

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

ipszilon
#821
Errôl jut eszembe:
Miért nem tuti sohasem a szûzesség?
???
Mert az mindig kétes (2 s)!

ipszilon
#820
bocsika: felszinesség (két s)!

ipszilon
#819
Visszatérve a felszineségre. Csak azért kérdezetem, mert velem mostanában elôfordult, hogy valaki elkönyvelt beképzeltnek, csupán csak látásból, de nem mondta ki, én meg megéreztem (tudjátok: nôi intuició:-)). Egyik nap megkérdeztem, hogy: "Ugye te nem nagyon csípsz engem!" A srác meghökkent és annyit mondott, hogy: "Neeeem.....tudom!" "Szóval nem!" Mély kuss következett, aztán ô törte meg a csendet: "Miért ismersz olyan embert, aki bevallja, hogy igen?" "Akár, ha öszinte" -mondtam én. Es itt be is fejezôdôtt a beszélgetés! Attól a naptól kezdve, mindig köszönt, és szivélyesebb volt velem!

Laalee
#817
aham...

tökjolehet 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#815
ezmost valami tovabbkepzős iskola? mert gondolom nem gimnazium 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#812
ez igy van de akrmit mondasz minden emberben megvan valamilyen szinten

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#810
nem
de kezdetben nagyon fontos tenyező... plö te sem álsz le egy csövessel beszélgetni, holott lehet nagyon jofej és inteligens lenne

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#809
Szerintem nem.

Arra gondolsz, hogy zavar-e minket, ha valaki tinédzser?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

ipszilon
#808
Van egy kérdésem (csak, hogy pörögjön): szerintetek az emberi nem alapból felszínes, és csak a külsöségek érdeklik?

ipszilon
#807
807

Laalee
#805
LTB aszem mar 2 indok is szol efreet ellen... a mi napra.

1* volt ugye a rosszindulatu felrevezetése a hetvegevel...
2.* meg a sulineteseket alapbol utaljak minden forumon 😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#804
😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#803
sulinetes tinédzser😊))))))))

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#802
most annak örulsz hogy betoltotte vegre az oldalt ?😊

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#800
800?

vagy megelöz valaki szemfülesen

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#799
799
na talan

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#798
798

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#796
De csak a csórók veszik telefonálásra.

Szerintem arra való, hogy menőzzek vele a szőkék előtt(persze nem minden szőke tartja sajnos menőnek).

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#795
de pont arra!

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Laalee
#794
mi hogy a kezembe?? ne viccelj mar... akor hova rakom a sipot meg a szines foszforeszkalo rudat? a nyakamba van akasztva hogy mindenki lasa...

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

ipszilon
#793
En speciel nagyon jól megvagyok az Ericssom A1018-al! Nincs rajta wap, se játék; a lényeg, hogy tudok rajta telefonálni és sms-ezni! De most komolyan, nem erre találták ki a mobilt?

Lteebee
#792
És neked is mindig a kezedben van, hogy lássák?

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#791
megnyugodtam!

rendeltem bele vilagoskek ledeket mert ugy gizdaban mutat ha csorog a dizsiben.

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#790
Nekem is az van, csak azok előtt titkolom, akikről tom, hogy értenek hozzá.

Nekik mindig azt mondom, hogy rxon-om van és hogy elégedett vagyok vele és hogy a sok buzi sznob meg milyen hülye, hogy nokiát vesz.

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#789
jo persze hogy kepletesen gondoltam a rohanokat! rendelek egyet wap on keresztul neten, mert ugy a leggizdabb. valami jokis nokia sznobtelefont... azok jo dragak és szartse tudnak.

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#788
De nehogy valami olcsó, jó telót vegyél!

Az a lényeg, hogy drága legyen, de nagyon.

És nehogymár te rohanjál!
Fizessél valakinek, hogy vegye meg neked!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.

Laalee
#787
jo akor rohanok es veszek egy uj telot nehogy beegjek hogy mar 1 eves a telefonom

Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me

Lteebee
#786
Nalátod!

Magyarország! Ne feledd halottaidat, mint vádlók élnek ők.