ketezer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
ha most rákérdeznék, hogy mikor lesz 3000, az messzire vezetne?
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
szerintem ez nemtartozik senkire... nameg jo bunko dolog igy beszelni a nõkröl.
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
en itt varok türelmesen mar jonehany oraja de semmi....
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
várj, neki kell állnom koncentrálni... olyan fél óra mulva mondok becslést jó?
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
na inkabb azt mond meg a maradek 27 percben mennyit fog pörögni a forum
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
plö diablo2 kurvajo ugyhogy azt neszidd 😊 enis lattatlanba vettem meg 😊 szal tuti nem a neve adta el 😊 de amugy ha csak amiatt lett volna nagy eladas mert a nev, akor nemhinnem hogy a kiegeszitoje is olyan sikeres lett volna.
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
nem, mert a neve Tomb Réder, azéert... nem ez az elsõ példa arra, hogy a név ad el valamit, és csak az.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
hat amilyen szinvonalt kepviselt azthittem tök nagy bukas az egesz, de ezekszerint nem.
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
ha hirtelen eccerre fut be 2 hozzászólás, akkor elcsúszik a számláló. sok topiccal történt már, de legalább itt majd 2X ünneplünk 😊))))))
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
bakke!! kint 683 van ittmeg 682 becsapos egy fajta...
nemaztmondtak itt nincs moderalas?
nemaztmondtak itt nincs moderalas?
Photo Collage Maker http://www.collagemaker.me
nemigaz, komolyan az embernek az életkedvét is elveszik az ilyenekkel...
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
nehogymááár... télleg? el se hiszem...
amúgy szerintem kész leszünk 2000-re 😊))
amúgy szerintem kész leszünk 2000-re 😊))
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
nagyon remélem... különben rengeteg mászkálás van még elõttem...
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"
én majd 3 körül elindulok a citybe... megint 1 holland úrral van találkozóm.
"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"