26171
  • Klemice
    #22362
    1.11 character editor létezik?
  • Rettenthető
    #22361
    kb 20 hozzászólást kellett volna visszaolvasni, de ha rájöttél magadtól, akkor végülis mind1.
  • miilann
    #22360
    rendben,köszi :)
  • Csabi015
    #22359
    rájöttem hogykell windowed modba játszani, így tényleg nem akad de nagyon pici a kép
  • Csabi015
    #22358
    Nemtudom egyszerűe nem lehet, le is fényképeztem de nem tudom hogy kell beszúrni ide azthiszem 7-10_xp32_dd_ccc_wdm_enu_53250 Catalystem van most fenn
  • DarkHorSe
    #22357
    110 szerintem
  • miilann
    #22356
    játék során hány skill pontot lehet szétosztani?
  • tigeroo
    #22355
    fú nekem olyan laggspikejaim vannak hogy nemigaz :S
    meg sokszor leesik az fps 10 alá...:-D
    azért ezt már nem kéne 2008-ban :)

    amugy haladok, lassan travincialban vagyok a javazonommal (bejött a charged strike is, már jobb 1 fokkal)
  • Aspyrin
    #22354
  • HammeRed
    #22353
    Egyébként ha valaki viszi tovább a régi karaktereit non ladderben szívesen adok cuccokat,runákat mert én nem játszok már velük és sajnálnám a jobb cuccokat elveszni.
    Ha valakit érdekel akkor kűldjön egy PM-et.
  • HammeRed
    #22352


    Alakul,alakul :-).
    Ez a skiptobnet jó dolog köszi érte...
  • Mr_no_NaMe
    #22351
    Engem pedig 1 sol rúnával :C
    Van hel rúnám és alkudhatunk is.
  • Aradebil2
    #22350
    sg-s kapcsolatokra való tekintettel,ha vki megdobna egy 4s karddal vagy pajzzsal,annak nagyon megköszönném:) /w Aradebil
  • Rettenthető
    #22349
    Nem tudom mondtam-e már, hogy mennyire szeretem Hell-n az undead stygian doll-okat, vagy az undead flayer-ket.
  • Gunner
    #22348
    hohoho... elcsórtam bátyám d2-jét, ha valaki mostanság kezdett új kari szóljon :D
  • Sas6
    #22347
    :D esku igyfogom tolni otthon is ablakban :D ez nagyon jooooooooo :D:D Áá nem is tudtam h lehet ilyen:D ez minden más játéknal is igy van ablakban futas?:D
  • PunkZoli
    #22346
    én sopranost nézek közben:D
  • Sas6
    #22345
    ááá ez kuuuurt jo h ablakban fut :D:D igy tudok msn-ezni is tok lazán :D áááá
  • Rettenthető
    #22344
    Nagyon komplikált az accom :-)

    Rettentheto
  • Sas6
    #22343
    wháá siekrült :D köszönöm szépen:) Am mi is az accod Bneten?:)
  • Rettenthető
    #22342
    Késő van már, nem figyelsz.
    Az csak egy példa volt, hogy a kapcsolót hogy alkalmazd. Ha ablakban akarod, akkor szóköz és -w és máris ablakban fut.
  • Sas6
    #22341
    hm megcsináltam , de még mindig normálisan megyy annyi h egybol felmegy bnetre :)
  • Rettenthető
    #22340
    A parancsikon, jobb klikk, tulajdonságok, cél:
    "X:\...\Diablo II\Diablo II.exe" -skiptobnet
  • Sas6
    #22339
    hm nekem ez most magas volt:D
  • Rettenthető
    #22338
    -w kapcsolóval (azt hiszem).
    -skiptobnet kapcsolóval pedig nem kell szarakodni az intróval, hanem egyből bnetre csatlakozol.
  • Sas6
    #22337
    hogyan is lehet d2-t ablakban futtatni?:D
  • Sas6
    #22336
    Igen én is igy csináltam régen:) de sokszor csalodtam:D most már mindig haverral cuccolok:)
  • zsirfecske
    #22335
    kreálj game-et jelszóval, és maradj bent <1 percig, akkor fix ideig (pár perc) megmarad a játék. eldobod földre cuccost, kilépsz, másik karival jelszóval védve belépsz és felveszed. 100-ból kb 3x vesztesz el bármit is így, pl. hálózati hiba miatt nem tudsz visszalépni :)
  • Tatyla
    #22334
    anno egy rangerrel vittem végig a játékot,de az már nagyon rég volt...
  • Aradebil2
    #22333
    van rá mód,ha van 2 db eredeti diablod.
    egyszerűbb megbízni valakiben,hogy maradjon bennt amíg "cuccolsz".Illetve kicsit kockázatos verzsön is van:kreálj egy gamet,maradj bent legalább 5 percig,majd lépj ki és gyorsan vissza,ha mákod van még nem törlődik a game automatikusan
  • Mr_no_NaMe
    #22332
    Ez engem is érdekelne..
  • Mr_no_NaMe
    #22331
    Játsz windowed modban és nem fog szaggatni kicsit se.
  • ewuk
    #22330
    hali!
    nincs valami progi amivel két doiót tudok megnyitni és cserélgetni a cucaim a karakterek között? van egy necróm minden trangal csakhogy az armor a sorcinál van. ezért kéne. előre is kösz
  • tigeroo
    #22329
    vá nekem kicsit magas a diablo, túl összetett ahhoz képest hogy hack'n slash:)

    aztse tudom mit hogy tápoljak az amazonommal..milyen cuccokat keressek stb..meg a lightning spelljeim sem olyan jók :S csak a manát eszik :D

    most olvasgatom picit a páholyt aztán...kikapcsolódás
  • Aradebil2
    #22328
    nah megjött az új gép,megy a dio,mf sorcim már 21es:) megint föggő leszek,neee :S
  • Rettenthető
    #22327
    Ez így elég tág, attól függ mit akarsz csinálni.
  • plu604
    #22326
    többnyire azt ajánlják hogy minden pont menjen vitalityre, meg strengthre egy kicsi, de én szoktam rakni energyre is néhányat, az elején jó. Egyébként kezdj el játszani, aztán kitapasztalod :)
  • Shark96
    #22325
    Hat, a necronal az idezesekre, a sorcnal, a fagy varazslatokra. (bocs de fasyom ki van ma, ezzel a kurva angol windowsal)
  • Sas6
    #22324
    ó je sikerült:) Most áttettem 2d-re. It amugy mifog msot változni a játékban? ugyan olyan lesz csak lehet h nem fog belassulni?
  • miilann
    #22323
    igen,installnál kérdezi ha jól emlékszem.