26171
  • Aradebil2
    #22402
    jovan aszittem minden mf soso standard 100stres:) ha nem,az enyém akkor is:)
  • Sas6
    #22401
    thx :)
  • DarkHorSe
    #22400
    defiance max
  • Sas6
    #22399
    smiternel mire érdemes még tenni ha kivan amxolva a smite,holy shield, fanatism ?
  • Rettenthető
    #22398
    Ha nem bírja el, akkor azért szerencsés lenne, ha leírnád a soso-d paramétereit, mert hiába tennék el neked 4 sockos superior monarch-t, ha egy negyed akkora pajzsot sem bírsz el...
    Persze ezt most még megcsináltam magamnak, de szóval, ha találnék.
  • Aradebil2
    #22397
    go bnet,nagyon sokan kezdenek karit,hidd el,bőven fogsz partit találni!
  • Aradebil2
    #22396
    az pont nem jó,nem bírja el a sosóm:)
  • miilann
    #22395
    van aki most kezd/mostanság kezdett új karit?
    mer én is indítanék egyet és most h nincs suli+beteg vagyok szal nem tudok menni sehova ráérnék kb reggel 10től este 10ig -.-
    szal van valaki?
    meg érdekelne h milyen karit lenne érdemes csinálnom..
  • sirdond
    #22394
    nekem van egy 4 sockos armorom azt hiszem
    great hauberk 4xx def a hajól rémlik,de majd estefelé leszek fent bneten és megmondom ;)
  • Aradebil2
    #22393
    nektek is lehalt a szerver?
  • Aradebil2
    #22392
    senki xD ezért adjatok nekem 4s armort,és keresek én nektek cuccokat:)

    amúgy később valakinek nincs kedve über tristram témában közösködni?
  • Sas6
    #22391
    hát jaja eléggé drága most még minden. de kiaz aki emg is veszi ennyiért?... Jo a shakot megveszi ktalan emrt az téleg nagyon jo de a többit nem biztos.
  • Aspyrin
    #22390
    Éppen fordítva, most minden tárgynak sokkal magasabb az ára, mint normál esetben. Nézz körül kicsit, shako például=ist+mal, tal=armor ber, stb.stb..
  • Aradebil2
    #22389
    Egyébként továbbra is keresek 4s shieldet,armort illetve 3s helmet,rohadt idegesítő hogy nem tudok mf-elni,és bocin sem akarnak kiesni a cuccok
  • Aradebil2
    #22388
    egy próbát megér,de mivel még a dupe-olók nem léptek akcióba,ezért még mindennek van értéke!Ne a téli/tavaszi helyzetből indulj ki!
  • Sas6
    #22387
    hát nemtom, én bármit amit elakarok adni annyiért amennyit ér, kiröhögnek...
  • PunkZoli
    #22386
    komolytalan.. sokkal többet ér most egy ilyen rúna mint anno.. pul ért simán lehet kapni sztem titánt
  • Aspyrin
    #22385
    Viper most um-tól indul, titan is, stormot láttam már pul-ért.
  • Aspyrin
    #22384
    Draculon nincs castolási lehetőség, csak a csizmán.
  • Aradebil2
    #22383
    1.10 alatt volt csak ama-m,és úgy emléxem h titan a legfontosabb,anélkül folyton repairolni kell:) eth-et nemtom h lehet-e venni belőle,de simát tuti:) 1 stormshield is beleférhet sztem (már ha azt akarsz pajzsnak)
  • PunkZoli
    #22382
    van egy um om ,amazon vagyok, mire váltsam fel szerintetek skacok?
    én ebből vennék egy vipermagit, egy titánt és egy satyót :)
  • Sas6
    #22381
    hát jó majd szétnézek :)
  • Aradebil2
    #22380
    Foggalmam sincs én is teljes árzavarban vagyok mostanság,huncsatin meg senki se akar válaszolni -.- d2jsp-n nézd meg hogyé adják,és ahhoz próbálj meg viszonyítani
  • Sas6
    #22379
    Huh a draculus mennyibe kerül msotanság? Egy olyan közepes féle. :D
  • Aradebil2
    #22378
    hát ha minőségi cuccon kell akkor: Draculs vagy Marrowwalk
    http://www.battle.net/diablo2exp/items/elite/ugloves.shtml
    http://www.battle.net/diablo2exp/items/elite/uboots.shtml
  • Sas6
    #22377
    nah akkor majd keresek egy olyat :P Köszike
  • Aspyrin
    #22376
    Wandokon gyakori.
  • Sas6
    #22375
    Ahham ,értem köszike nektem az infót :) Amugy van olyan cucc akkor amin van ilyen átok? Vagy akkor kéne hivni egy necrót is ?
  • Aradebil2
    #22374
    heh smiter guide-ot olvasgatunk:)Life Tapot leírták,a precast meg az,h mielőtt odamész gyepálni,a cucchoz adott lifetapből elnyomsz egyet az überre:)Nagyon hatásos,szinte nulla cuccal alázhatsz vele Tristramban:)
  • Aradebil2
    #22373
    ideis berom hátha:)
    N 4s armor,4s shield
    N perfect topaz O másmilyen pg
  • Aspyrin
    #22372
    "A bevitt közelharci fizikai sebzés 50%-át kapja meg a támadó life-ban, így kicsit utánaszámolva megértjük, miért nagyon jó ez a skill. Ha pl. egy játékos 2000-et sebez egy Life Tap-pel megátkozott szörnyön, akkor kap 1000 life-ot. Ez szinte halhatatlanná tehet minden erős közelharci fizikai sebzéssel rendelkező karaktert." (diablo.hu)
  • plu604
    #22371
    használhatsz karakter editort de hogy bentre nem mész fel vele az biztos :) openre felmehetsz, de ott meg kötelező használni mert ott mki csítel.
  • Sas6
    #22370
    Mi is pontosan a Life Tap precast ?
  • Klemice
    #22369
    csak open karit tudsz megnyitni vagy azt sem
  • miilann
    #22368
    engem viszont érdekelne valami karakter editor
    meg kérdés h jár e érte acc ban? mer nem bneten szeretném használni csak singlebe kipróbálnám h hogy hasítana,probalok megtervezni magamnak vmi jó karit,külső guide nélkül.. :\
  • Klemice
    #22367
    tárgytalan
  • Csabi015
    #22366
    Olvastam visszafele de azt nem láttam, a skiptobnet alapján gondoltam hátha azt végülis sikerült
  • Danny1987
    #22365
    Nincs kedve vkinek hamachi-n 1.0.7 diablo expanionnal jatszani?
  • JancsiPapa
    #22364
    gratz!
    egy pites devilkintől vagy egy cowbosstók már én is találtam, nagyobb volt a meglepetésem :P
  • sirdond
    #22363
    hú grat érte ;)