26171
  • samuka99
    #22482
    amugy a necro elég erös:)

    summoner/curse

    eléggé erös:)enigmával lol,full petek oda vinni uberdiablohoz es puff meghal 8mp alatt :)

    remélem a druidámmal majd 10mp alatt megtudnám csinálni 88lvlen:)
  • samuka99
    #22481
    oh te is ladderen:)
    én meguntam a laddert,hiába van 96lvl necrom:(
    most druidát toltam fel 84lvl-re csak sajna elromlott a gépem igy semmit nemtok csinálni, csak netezni,baszki lasszu lett:(

    remélem még ma sikerül szerelöt találni:)
  • Aspyrin
    #22480
    Nem is parancs volt, csak kérés. Sokan nem díjazzák itt az illegális megoldásokat, jobb a békesség.
    Egyébként bneten játszom 2002 óta, jelenleg ladderen.
  • samuka99
    #22479
    aspyrin amugy ide nincs leirva hogy illegális programokat nem szabad reklámozni:)

    amugy te hol játszol?nl vagy?
  • samuka99
    #22478
    én nem botozom,csak béna mh-t használok.
  • Aspyrin
    #22477
    Samuka99, arra kérlek a továbbiakban mellőzd az illegális programok reklámozását, vagy ha úgy gondolod, hogy nem bírsz nélküle élni, akkor legalább használd a spoiler makrót, köszi.
  • PiszkosFred
    #22476
    Minden bot sajat keszitesu. Nem emlekszem, hogy a Blizz csinalt volna botokat. Lesz nagy siras-rivas, ha a haverod lootol egy permabant...
  • samuka99
    #22475
    skacok!

    Egyik haverom használja a botokat innen,és már lassan 2 honapja használja,nem merte nekem elmondani hogy csal:)biztonságos ezek a botok mert saját készítésű botok.

    Ne feledjétek hogy a blizzardok ugyis a wowot figyelik nem d2-t..csak fél évente figyelik,kb.

    Sok sikert,levannak irva az utasítások.
    Csak angoloknak.

    Az oldal:
    http://redvex.d2help.com/
  • HammeRed
    #22474
    Valóban érdekes dolog a tradelés.Valaki írta itt régebben hogy lenoobozzák az embert ha ki meri mondani hogy mit kér a kínált itemért még ha reális is az ár.Szerintem sokan ez miatt viszolyognak a tradeléstől,viszont ami nem kell azt el kell adni :-).
    Én gondoltam a minap hogy eladom a tal armorom ami nincs beazonosítva (szeretnék kirakni egy forti armort a palamnak és egy LO runa kellene hozzá).Kérdezgettem előtte hogy mit ér és aztmondták hogy 4-5 ist max.1 hr-t nem adnak érte.Itemeket kaptam volna érte ami nagyjábol passzol is de én nem akartam még azokat is eladni ezért runát akartam kapni érte.A legkedvesebb ajánlat miután nem akartam beazonosítani 3 pg volt egy kedves magyar playertől...
    Szóval sajnos ezek a dolgok benne vannak az üzletelésben de ha türelmesen kivárja az ember a legjobb árat akkor úgyis elfelejti a sok bosszúságot.
  • Gunner
    #22473
    Néha egy jókis ignore gomb csodákra lenne képes :D
  • Aspyrin
    #22472
    Igyekszem javítgatni, trükkösek a linkek.. :)
  • Krezga
    #22471
    nálam jó, csak lassú.
  • Sas6
    #22470
    Hm, de most h hézem a diablo páholy sem jó.
  • Sas6
    #22469
    Mi köszönjük :)
  • Aspyrin
    #22468
    Javítva, köszi :)
  • Sas6
    #22467
    Nem jó :((


    Hun1.rakanis (karakterbuildek, tippek, tanácsok)
  • sirdond
    #22466
  • Sas6
    #22465
    ezért kell ismikkel partyzni :)
  • tigeroo
    #22464
    na már müködik:-D

    ha találtok valami jó javelint plz szóljatok :D
    most egy nagyon alap van (+2 ama skill + mana/kill)
  • Klemice
    #22463
    bowazonban az cseszett fel hogy mindent lenyúltak előlem a drága partytársaim, valamint gyenguska ha közel kerül hozzá valaki :)
  • Sas6
    #22462
    soso azert jo mert konnyu vele MF-elni :P Amugy pala is nagyon jo kari, de jo cuccokkal midnegyik kari joah :P
  • Sas6
    #22461
    Na végre :)
  • Klemice
    #22460
    srácok! csomó sorcit látok, ennyire jó karakter lenne? vagy akkor inkább egy paladin? paladinom komolyan még sosem volt milyen irányba célszerű fejleszteni?
  • tigeroo
    #22459
    nem megy a battlenet :C
  • Szuperkaraj
    #22458
  • Aspyrin
    #22457
    Szeretnék nyugalomra inteni mindenkit, innentől kezdve törölni fogok minden ide nem passzoló hozzászólást!

    Köszönettel a bizalomért:
    Aspyrin
  • Sas6
    #22456
    nem megilyedni kell eltünni innen
  • samuka99
    #22455
    jaj,

    megijedtem
  • Davidus
    #22454
    eredhetne de az sem onna ered:D
  • Sas6
    #22453
    Na,jolvan mostmár lelehetne állni nemkell szétkötözködni,szétkáromkodni a topicot. Eddig normális volt a forum tényleg, nemszólt a csalásrol meg a káromkodásrol, mindenkibe csak belekötsz, látom előre már lassan énis sorra kerülök... Életkort persze nem adsz meg, bár a 99-bol már sejtem is h miért... Visszaolvasnál pár oldalt rájönnél hogy mindeki aki ittvan segit a másoknak ahogy csak tud, és mki hálás mindenkinek, de nemveszed észre látom hogy csalásra senki sem kiváncsi.. legalábbis itt. És még te mondod sirdond-nak hogy vannak barátok még a világon? Nem veszed észre hogy te ülsz itt a gép előtt egész nap és leszolsz mindenkit itt, keress márik forumot ahol ez a menő... Mert az SG nem erről szól Na csá újreg..
  • Aradebil2
    #22452
    vki moderálja már ki ezt a nyomoroncot!
  • DarkHorSe
    #22451
    Mi az hogy nem csak te? Idejottel, aztan egybol keregettel botot meg elkezdtel kotozkodni, ezert tenyleg kar volt ide regelned. Ha igy folytatod elobb utobb ugyis banolnak, szoval nyugi nem maradsz itt tul sokaig.
  • samuka99
    #22450
    nem csak én,olvassál vissza!(ha már tudsz olvasni)
  • DarkHorSe
    #22449
    Amig ide nem jottel, egesz normalis volt ez a topik. Ugylatszik itt senki nem vevo a csalasaidra..
  • samuka99
    #22448
    a szüleid elváltak,sirdond?
    szegénykém biztos kibaszottul összezavarodtál..

    menj elvonóra...

    ne csak a gép elött ülj, drágám.
    vannak barátok,emberek..

    "Utálom a FULL kockákat"
  • samuka99
    #22447
    ja és te sirdond?

    te káromkodtál elöször akkor te hiszed magad kemények?
    gettóban raksz?
    maffia a haverjaid?
  • Sas6
    #22446
    Hát nem bizony :D max a kek szócska eredhetne onnan :D
  • sirdond
    #22445
    kb annyi is az értelmi szinted mint amennyi a nevedben van, 9 év
    azért mert tudsz káromkodni már kemény vagy? nőj már fel
  • Klemice
    #22444
  • PiszkosFred
    #22443
    kieg: a "lol" szocska nem a wowbol ered :)