26171
  • samuka99
    #22522
    pft,nekem most a realm ledobott:(

    már félórája nem enged felmenni EUROPEAN realmra,bezzeg más realmba feltudok menni...

    mi az oka?
  • Aradebil2
    #22521
    keress meg,5körül már fennt leszek , *Aradebil
  • setuh
    #22520
    ladder-on jatszok.es setuh a nickem:P
  • samuka99
    #22519
    silence?

    te hol játszol?
    EUROPE NONLADDEr vagy?
    laddert meguntam hisz onnan van nekem perfect necrom.
  • setuh
    #22518
    v vmi mf-s cucc is jol jonne...
  • setuh
    #22517
    nincs vkinek elado tal rasha orb-ja ladderen?:)
  • zsirfecske
    #22516
    nincs köztetek shapeshifter druid? van 3 cuccom, de senkit nem érdekel:

    +3 shapeshift coronet
    +3 shapeshift, +10 fcr amu
    Fleshrender mace (+1 to Druid Skill Levels, +2 to Shape Shifting Skills)

    ez +9 shape skill, level 45 ill 38-tól hordható, kezdő farkasnak/macinak király :)
  • HammeRed
    #22515
    Köszönöm
  • sirdond
    #22514
    http://forums.d2jsp.org/index.php?showforum=71
    ez lenne az
    a lényeg,hogy átnézed, hátha van e olyan tárgy ami téged is érdekel. rákattintasz a topicra, és belül leírják fg-ben hogy mennyi az annyi
    abból kb át tudod váltani úgy, hogy most (legalábbis még tegnap) egy pul ~10fg, um ~20fg,
    a lényeg, hogy neked olyan topicok kellenek ami eu scl, vagy europe server, softcore és ladder
  • HammeRed
    #22513
    Hogy működik ez a price check fórum használat,böngészés?Szégyenlem magam hogy már jó ideje játszok bneten és nemtudom mi is az :-(.
  • sirdond
    #22512
    most elég kuszaság van az árakban, úhgyhogy nehéz mit mondani melyik item mit ér, mert következő nap már kevesebb. egyébként jsp-n volt egy price guide,de mivel most nincs értelme ezért törölték.
    ha naprakész árak kellenek akkor szerintem a price check forumot érdemes böngészni, és akkor egész jó képet kapsz
  • HammeRed
    #22511
    Igen,általában így szoktam én is vagy bemegyek egy trade gameba és kikérdezem a bentlévőket.A normálisabbja általában válaszol is és képbe van az ember egy időre.
    Mert idővel mindennek csak lemegy majd és akkor fognak stagnálni majd az árak.
  • Aradebil2
    #22510
    írj a hun1 fórumára,ott van trade/pricecheck,készséggel szoktak válaszolni!
  • envoka
    #22509
    Én úgy szoktam hogy hell fokozaton, a join game-re kattintva, figyelem a trade game-ket (hellen jobbára már csak ilyenek vannak). Több kínálatot, ugyanazon tárgyra, összehasonlítva azért nagyjából kilehet számítani mi, mit ér. De azért ott is észnél kell lenni, mert egyesek nagyon el vannak szálva az áraikkal.
  • Aradebil2
    #22508
    jobb felső sarokban nem váltottál realmot véletlenül?
  • Aradebil2
    #22507
    bazzeg légyszíves ne reagáljatok már a postjaira!majd megunja!már egészen lenyugodott...
  • HammeRed
    #22506
    Valaki látogatja a d2jsp trade fórumait rendszeresen?Próbálnék tájékozodni az árakról de vagy fg-ben van megadva az ár vagy teljesen használhatatlan információt találok.Anno találtam egy oldalt ahol le voltak írva az árak de egy jó ideje nem megy már.
    Tulajdonképpen én nem a fórumon akarok kínálni valamit hanem az aktuális ára érdekelne.
  • envoka
    #22505
    Lehet regisztrálni a Diablo Páholyba, ha érdekel valakit.
    Diablo Páholy
  • sirdond
    #22504
    biztos,hogy ugyanarra a realmre jelentkeztél be, és ugyanazzal az accounttal? és nem ír ki semmit amikor a karakterválasztó képernyőn vagy?
    én még nem hallottam olyanról, hogy valakinek csak úgy eltűnt a karaktere, de azt el tudnám képzelni, hogy mikor megkrealtad és játszottál vele akkor connection interrupted lett, ilyenkor ugyanis nem mindig menti el a játékban történt változásokat, bár nem hiszem,hogy ez egy karakter kreálásra hatással lenne.
    Másik elképzelhető dolog, hogy feltörték az accod és törölték a karaktereid.

    Egy megoldás lehet, ha írsz egy levelet a bnet supportnak, és megkérdezed,hogy miért nincsenek meg a karakterek. hirtelen ennyi jut eszembe.
  • Rettenthető
    #22503
    Szeretsz játszani, de nem bírod újrakezdeni?
    Lol?
  • neonx
    #22502
    Valaki tudna segíteni hogy miért nem látom a realm-on a karaktereimet?
    Játszodtam kiléptem és teljesen ledobott a fő menüben utánna vissza loginoltam és nem látom a krikat.
  • samuka99
    #22501
    lol?ez igazi bnetes kari és azért vok ladder mert már volt ladder karim nem rég és nonladder lett és nincs kedvem rögtön laddert kezdeni.

    "Én is eredetin nyomom"
    Ha kell megmutatom a karijaim.
  • Rettenthető
    #22500
    Mi csak bneten játszunk, de csak ladderen, ha meguntad, ha nem.
    Én minden non-ladder karimat törlöm, mert abban nincs semmi mókás, hogy full legiten szaladgáljak 60.000 szanaszétcsalt kemény csávó között.
    És ha a Diablo3-ban is lesz ingyér ladder (természetesen bónuszokkal), akkor ott is csak abban fogom tolni.

    És egy korábbi kérdésedre válaszolva, igen sikerült sp-ben (és lan-ban) elérni a lvl 99. szintet bowazonnal, még az 1.09 alatt.
  • Klemice
    #22499
    banyek most már tényleg jó lenne leállni
  • samuka99
    #22498
    király!!

    a barátom összerakott nekem 1 enigmát!!!!(hát persze hogy ingyen,tartozik nekem)

    PWNED
  • samuka99
    #22497
    skacok:)
    hát ti nem bneten játszottok?:)
    single play uncsi,bnet jo,társaság,fun,együtt gyikolászni:)
  • miilann
    #22496
    vagy kapcsold be a minitérképet ;)
    a tabbal kell ha jól tudom.
  • envoka
    #22495
    Az barlang első szintjén keresd a kijáratot, ott kell lennie. Figyeld a minitérképet is, pirossal jeloli a kijáratokat.
  • berlinboy6329
    #22494
    Thx...nézem párhuzamosan a walkthrough videót is ha bvmi nem megy...A csávó is oda ment be,én is nehezen megtaláltam,de az ott nem jó...2Szintből áll a 2.nál nincs tovább semerre..ott a vége..Az 1. is bejártam már semmi kijáratot nem találtam.. :S
  • tigeroo
    #22493
    asszenm stony fieldből nyílik egy járat (underground passage) azon keresztül juthatsz el dark woord-ba
  • neonx
    #22492
    Valaki tudna segíteni hogy miért nem látom a realm-on a karaktereimet?
    Játszodtam kiléptem és teljesen ledobott a fő menüben utánna vissza loginoltam és nem látom a krikat. Miért?
  • berlinboy6329
    #22491
    Hi all!

    Most kezdte a Diablo 2-t de máris elakadtam..A3. küldinél mikor Dark woodsba kéne menni..Sehol nem tlálom..El kéne menni szerezni vmi tekercset aktiválni a köveket és elemmni Tristramba...hol van ez a Dark woods?Körbajrtam a mapot de nem találtam...Van ugye a bloody mour v mi az egyből a tábor mellett van..A burial grounds ahol a blood ravent kell kjyirni,a cold plains ls a stomy field..Ennyi...Help pls!
  • samuka99
    #22490
    kit vettél fel?:D

    én accom amugy: YorukamI1992( nagy i nem l vagy L)
  • Gunner
    #22489
    Fölvettelek, majd kereslek :D
  • samuka99
    #22488
    nekem a druidámnak aki 84lvl-es minden cucca megvan hogy ugyanolyan erös legyen mint ladder kivéve spirit shieldje nincsen,sebaj majd cserélek 5hrs 1 spiritért.és akkor olyan a karim nlben mint ladderben..

    mert megnéztem a cuccokat,nincsen jobb csak a spirit.
  • samuka99
    #22487
    hát annak nincs kedve ladder lenni akinek volt,pl mint nekem 96lvl-es necrom.inkább ott játszok...
  • Aspyrin
    #22486
    NL-nek mennyi értelme van mostanában? :)
  • samuka99
    #22485
    mármint ugy értem hogy aki érti az angolt:)
    Amugy aradebil2 te nl vagy?:D

    KÉRLEK AKI NONLADDER,irja le az accát és felveszem friend listába amint jolesz a gépem:)

    kitudja majd együtt runolunk,segitek ha tudok,talán együtt mfelni.
  • miilann
    #22484
    'Csak angoloknak.'

    én sajnos magyar vagyok :-c
  • Aradebil2
    #22483
    ha vkinek norm/nm huzi kell,vagy csak társ cuccoláshoz,vegyen fel f listbe nyugodtan! /f add Aradebil
    végre ma rámmosolygott a szerencse,első eredményes mf-em a 100ból,1gameban esett nagel és raven:)