26171
  • Rundstedt17
    #22562
    cheateltél?
  • samuka99
    #22561
    nem lesz meg ma igy 90lvl
  • samuka99
    #22560
    :(már 4 órája nemtudok diablozni ez a hülye szöveg miatt!
  • samuka99
    #22559
    nekem is ez van!
    de nekem ezt a szöveget irja ki:your connection has been temproaly restricted from this realm!!!

    pedig nem cheatelek..
  • neonx
    #22558
    Sziasztok megint én!

    Megint az a problémám és most kicsit bővebben.

    !!!1nap 2-3 megtörténik!!!

    Bent vagyok egy kreált játékban onnan kilépve kidob a fő menübe, és újra be kell írnom a jelszót meg is teszem el is fogadja de utána nem látom a karaktereimet, 1-2 órát kell várnom hogy visszakapjam őket.

    Mi lehet a gond szerintetek,nem használok semmi cheat-et.
  • setuh
    #22557
    nem csinaltam semmit:((
  • setuh
    #22556
    AAA mer irja azt h your connection has been temproaly restricted from this realm???
  • Sas6
    #22555
    Karesz951 a nikkel, mf-elni egyedül szeretek, de segitek szivesen ha kell, norm,nigh huzás,cuccolás stb.
  • setuh
    #22554
    hali mi a nicked nem mf elunk 1utt?:)
  • setuh
    #22553
    nah mar semmi, koszi aradebil az ingyen tal orbot:D
  • Sas6
    #22552
    Re srácok, a h.végén nem voltam itthon és uccso pillanatban derült ki h nemleszek ^^ Mostmár vook, mingyárt meek is fel MFelni:)
  • setuh
    #22551
    jah es aradebil megint nem voltal fent:(
  • setuh
    #22550
    van meg vmi ilyen parancs ami megkonyitheti a jatekot?:)
  • setuh
    #22549
    nem megvolt a baj en nem az accnevet ttem be firendnek hanem a karakter nevet:P.nah de igy mar megy koszi
  • sirdond
    #22548
    rundstedt17: próbáld meg úgy, hogy jobb katt az ikonon, kompatibilitás fül és a futtatás...-ban azt kipipálod, és win98at kiválasztod. egyébként 99%ban biztos vagyok benne, hogy sima d2 is fut xp-n.
    talán az is lehet, hogy sp3 miatt van. esetleg megpróbálhatod vidtestben d2 módra állítani, és úgy elindítani.

    setuh: lehet, hogy squelchelve vagy
    /unsquelch *accnév
    egy próbát megér :)
  • setuh
    #22547
    nem tom mer de nem latja a hevrom h a /f m-el irok neki... nem tod mer lehet?
  • samuka99
    #22546
    skacok szerintem nem szabad ablakos modot használni : -w az a parancsra:S

    azért kapok mindig realmdownot és nem enged fel
  • Rundstedt17
    #22545
    egyébként a diablo 2 nem fut xp-n vagy mi?a minap kedvem támadt a sima diablo 2 höz felraktam erre indítani akarom csak egy fekete képernyő van és nem történik semmi..ez miért????alt f4-el kilépve a képernyőt átálítja 800X600 ba.érthetetlen ugyanazon a gépen viszont emlékszek pár hónapal ezellőtt jól futott a d2lod.akkor a sima dio 2 miért nem fut?????
  • sirdond
    #22544
    na látod ezt nem tudom :D
    egyébként ha chaten tab ot nyomsz,játéknban meg felfelé nyilat akkor megjeleníti az utlsó elküldött üzenet, lehet erre gondolsz
  • Aradebil2
    #22543
    és azt hogy is kell hogy annak küldje a whispet,akitől az uccsó jött?van rá vmi rövid parancs,h ne kelljen folyton account nevet irogatni
  • sirdond
    #22542
    linkeket használjátok már, ha egyszer ott van :)
    http://hun1.rakanis.hu/D2Lexikon/Irasok/season4_guide.html


    /help beírod a chatbe és navigálsz ;)
    egyébként
    /f l kilistázza a barátokat
    /f m [üzenet] üzenet küld a barátoknak, mindenki látja
    /w *account [üzenet] üzenetet küld a személynek
  • setuh
    #22541
    jah ez engem is erdekelne...
  • tigeroo
    #22540
    a friends listet hogykell haználni?
    mik a parancsok?
  • Klemice
    #22539
    blizzsorcnál hogy érdemes skillezni meg statolni? MF természetesen
  • Gunner
    #22538
    Nekem már megvan MF sitykám :)
    Tarnhelm ;) pakoltam is már bele ptopazt :) Nem hiszem h nagyon találok jobbat, de nagyon örülök már :) (normal dio dobta :o) már csak 1 lvl up és lesz cold mastery és akkor baalrunolok egy picit, hátha kapok még vmi junikot.

    btw: baal dobott 2 jamazon uniq cuccot, crossbow-long bow. ha érdekel este fennleszek, accnév: TONYO
  • tigeroo
    #22537
    huuuu.
    egyre jobban tetszik ez a javazon:)
    mindjárt végzek nightmare act 1-el...
    olvadnak a szörnytömegek nagyon élvezem:D
    egyenlőre csak a gemeket gyüjtöm és csinálom belőlük a perfect változatokat...

    ha lesz valami javazon cuccotok plz szóljatok:)
  • setuh
    #22536
    aradebil most fent vagy ?ha igen irj Frecska-ra
  • Klemice
    #22535
    volt már?
  • Aradebil2
    #22534
    sirdond felvilágosított hogy csak 3 pajzs lehet 4 lukas,ebből a Monarch a legkisebb 156 str req-el..ezért nem értettem én h a buildekben miért 156ot írnak,amikor a legnehezebb cucc is max 100as:)
  • Aradebil2
    #22533
    Nem básszeg....3napja csak ilyen nevű gameba mf-elek,leírtottam kb 30 cow mapot,mfeléssel csak 6szintet léptem kb...kezdek kiégni:) persze pala pajzsom van,protector shield 17allressel,de hammerem meg még nincs :S
  • Gunner
    #22532
    btw, ha valakinek keze ügyébe akad egy 4 socketes pajzs-crystal sword, akkor szóljon nyugodtan ^^
    ara: te találtál már? :)
  • Gunner
    #22531
    Előbb utóbb csak feladod. Nonladderesekkel itt nem foglalkoznak, főleg az ilyen hebrencsekkel mint Te :)
  • sirdond
    #22530
    akkor már inkább szóljatok nekem és nom ladderbren ingyen hűzok, ladderben is ingyen húzok, de fire sorcnak már kell némi segítség hellen :)
    *sirdond2 mostanában
  • samuka99
    #22529
    van olyan ember aki nonladderben játszik?:)
    és EUROPEAN REALMBAN?:)

    ha igen pls adja meg az account nevét és felveszem friendbe:)
    -segitek ha tudok
    -diarun,baalrun(hell)
    nightmare és hell(hfért huzok)
  • sirdond
    #22528
    keresek 4 sockos bugged armort 1200++ deffel
    vagy 500+ defes eth armort
    ha valaki talál légyszi szóljon :)
  • miilann
    #22527
    rákattintasz alul a skilledre,akkor ugye felnyilnak azok amiket tudsz hasznalni,ráviszed az egeret és megnyomod vmeik gombot,ha sikerül akkor a skill sarkába ki is írja pl h F1
  • berlinboy6329
    #22526
    Nem tudja vki hogy kell használni az f1-f8 igot?nem tom h kell berakni spelleket oda.
  • Klemice
    #22525
    az nem baj hogy nincs itt senki ? :P
  • samuka99
    #22524
    amugy az után jött ez a realm dolog amint cd nélkül inditom a d2-t + ablakos modban: tudjátok ez a : -w

    ...eddignem volt....
  • samuka99
    #22523
    nektek müködik az EUROPEAN realm?