26171
  • nearo
    #25851
    Rúnaszót csak normál socketes, azaz szürke nevű cuccba lehet kirakni. Bármilyen más tárgynál sikertelen lesz a kísérlet. Csak azért mondom, mert amúgy vannak olyan unique cuccok, amiken alapból egynél több socket van, de felesleges rúnaszavakkal kísérletezni.
  • stakypot
    #25850
    1.13c PlugY errorozik... (8.0) Manuálisan raktam föl...
  • Bobber
    #25849
    de runaszót abba se lehet kirakni csak normál cuccba
  • Retsu
    #25848
    Azokba 2 max, legalábbis anno úgy volt.
  • stakypot
    #25847
    kék itemek
  • Retsu
    #25846
    Az itemtől függ mennyi socketet lehet bele kreálni. Utána kell nézni diablowikin, stb. oldalakon. Amúgy a több foglalat nyilván a normal tárgyakra értendő, tehát pl. unique cuccba csak 1et lehet. Durva is lenne ha még azokhoz is lehetne pluszban rúnaszavakat használni:)
  • stakypot
    #25845
    Köszönöm az infót! Kockával lehet fegyverekre foglalat helyet gyártani. Csak egy helyet lehet csinálni vagy 2-3 foglalatot is lehet egy fegyverre raktni? Valamint a tárgy paraméterei utána is ugyanazok lesznek mint a "művelet" előtt vagy egy teljesen új itemet kapok egy esetleg több foglalattal?
  • Sorius
    #25844
    GoMule is jó tárgyakat tárolni, csak nem tudom 1.09-hez jó-e.
  • Retsu
    #25843
    Szedd le a PlugY-t ha csak nagyobb férőhely kell. Viszont a leírásodból ítélve szerintem nem árt ha kipróbálod a perfect drop modot. Van benne pár új szabály, nagyon jól lehet mindenféle tárgyat craftolni, csak ajánlani tudom:)
  • stakypot
    #25842
    Sziasztok!

    Mostanában kezdtem el játszani a Diablo 2 vel (1.09). A problémám az hogy számomra úgy élvezetes a játék ha megyek farmolok, tápolok az erdőben, vagy act bossokkal stb...
    A sok cucc meg gem nem fér már el sem a ládában sem az inv ben. Van olyan folt ami több helyet csinál az itemeknek? Sajnos ennyire nem mélyedtem még bele... Ha van ilyen folt, akkor a karim cuccai nem fognak elveszni ha felrakom? Persze előtte készítek biztonsági mentést a save mappáról.

    Köszönöm a segítséget.
  • Retsu
    #25841
    Hello! A 2kezes frost zealotomnak kinéztem 1 szerintem méltatlanul alábecsült rúnaszót: Silence. Nem tudom miért ennyire népszerűtlen, tényleg kiváló a 2kezeseknek véleményem szerint. Azért a +75 all resist akárhogy is nézzük odavág. Szal 63as szinttől szerintem kb. az összes resist gondom megszűnik ennek köszönhetően! Véleményt szívesen fogadok, ha vki tud esetleg jobbat megfontolás tárgyává teszem.
  • hatalomxy
    #25840
    Sziasztok!

    Tudnátok abban segíteni, hogy az 1.12-es patch-re miért nem tudom feltelepíteni a MultiRes mod-ot? (Unable to load D2MultiRes.dll)
  • Aquir
    #25839
    lol

  • SlipKnoTiaN
    #25838
    Másnál sem megy az Europe szerver?? :O
    Tegnap este még jó volt.
  • mooo
    #25837
    Hali!
    Tud valaki adni egy oldalt,ahol le van írva mi mennyit ér,ha tradelni szeretnék?
    Régen talán a d2jsp-n volt ilyen de én most nem találtam...
  • Játékos
    #25836
    Na ja, még hogy hentelek a varázslóval ..... próbaként futok egy kört, úgy emlékeztetőnek, hát majdnem kinyírtak az első néhány monsternél .... kicsit újra kell venni ezeket a varázslatokat .... nem erősebb egy pöttyet az a 1.13 a többinél?
  • Játékos
    #25835
    Végül a patch probléma volt, kicsit macerásan felpakoltam az összes javítást, végül az 1.13-at, a legújabbat, s így látja.

    Fogalmam sincs, mit balfaszkodtam annak idején, lehet hogy felraktam az 1.11-et, régen volt már, lényeg hogy jó lett, s most feltápolok egy barbárt, kicsit hentelek a varázslóval az 5-ös actban, s megpróbálom a necroval kinyírni hellen Baal-t, mert az még kimaradt, elsőre elfújja a megidézett szörnyeimet és csontvázaimat, én meg ott állok két Baal pofával szemben, kezemben egy vékony kis pálca, hulla meg sehol, hogy idézgessek ... na így állok én

    Köszönöm a segítséget!
  • Retsu
    #25834
    Hello, megint én:) Endgame fegyveren vacillálok h mi lenne jobb: Azurewrath vagy Last Wish phase blade, esetleg ua. berserker axe-al?
  • AdamBast
    #25833
    gondolom cd-ről másoltad fel a mentést, ne írásvédett véletlenül a .d2s fájl?

    egyébként itt patch kompatibilitási gond nem jöhet szóba, ha mindig is 1.09-cel játszottál és most is. esetleg annyi hogy 1.09-ből is volt a,b,c meg d verzió, de gondolom 1.09d-ről van szó
  • Aquir
    #25832
    nem nagy számolásról van szó, csak amikor új kasztot kezdesz és eleinte nézed hogy melyik skill fog később jobban megtérülni. Meg pl. ahogy korábban írtam, hiába volt skill-calculatorban jobb a meteor a blizzardnál kiírás alapján, az utóbbi sokkal jobbnak bizonyult, nincsen odaírva a dolgokhoz hogy hogyan hatnak pontosan.
  • Retsu
    #25831
    Jaja, az szép mikor belebonyolódnak a speed calculatorokba meg hasonlókba. Lehet h valamennyit ér, de 1szerűen nem éri meg a befektetett időt szvsz. Nem azt mondom, h mindig full 1szerű a game, de azért nem kell ilyenekkel túlbonyolítani, legalábbis pvmben. Amúgy a mostani újdonsült karikat jegelem 1 időre, kettőt fejlesztek: fury druid meg holy freeze pala. A druidám már hamarosan tudja használni a Lawbringert, asszem üt majd:)

    #25830:Sajna nem tudom mi lehet a gond. Az biztos, h hiába lehet félretenni a régi karikat elvileg, főleg a verziók/patchek miatt akadnak problémák. Esetleg annyit kérdeznék, biztos az új(próba) karakter mellett vannak a régiek? Mert az tuti fontos h ugyanabban a könyvtárban legyenek.
  • Játékos
    #25830
    Gyerekek, én is elővettem a játékot, miután a Diablo 3 nem kötött le, s hogy őszinte legyek, a Starcraft 2 se. Szépen visszaálltam az S1-re és a D2-re.

    Volt/van egy single 84-es varázslóm + egy necromantám, amivel még hell fokozaton ki kell nyírnom Baal-t, az ugyanis még nem sikerült.

    Viszont az install után bemásoltam a varazsló és necro mentéseimet a save könyvtárba és nem látja őket, a friss barbáromat, amit próbaként indítottam, azt igen.

    Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném .... 1.09 patch van felrakva, már azon játszottam vele az utolsó karaktereimmel is .... végső esélyként fel akartam rakni az 1.11-et, de azt írta, hogy nincs szükség rá /még ilyet nem is láttam :)/ ....
  • Aquir
    #25829
    Az is jó, amikor nem csak darálsz hanem van amikor nem teljesen tiszta hogy melyik skillt mennyivel javító tárgy milyen sebzéssel éri meg jobban neked, és százalékosan kell ennek utánaszámolgatni, a különböző tárgy vagy skill támadási sebességeinek a különbségét is hozzákalkulálva :)
  • Retsu
    #25828
    Na hosszú idő után újra rávettem magam h kezdjek 1 maulos druidát. Lehet, h a sebzés nem fogja elérni 1 fire claw bear szintjét, de úgy vagyok vele végtére is ez az amiről a werebear szól. Lycant, wbt maxolni, mault és shockwave-et szintúgy. A build jellegéből adódóan annyira nem leszek gyorsaságmániás, szerintem jól megleszek 1 last wish-es phase blade-el. Persze ha vki tud jbbat ajánlani, minden véleményt szívesen fogadok!
  • Arifiu74
    #25827
    Sziasztok! Akinek lenne kedve TCP/IP játszani az irjon rám. mail: [email protected] ( 1.13patch magyaritás fentvan nálam, játékom eredeti de ez nem feltétel )
  • AdamBast
    #25826
    ha act1 és act3 közül kell választani akkor act1
    azt hallottam hogy treachery páncél és harmony blade bow kell neki és akkor nagyon zúzda az egész
  • sz4bolcs
    #25825
    Nem lehet letenni. :D Most már örökre Diablo fan vagy.
  • Zoliz
    #25824
    Hi,

    En most oltem meg masodszor a Diablot, Nightmare fokozaton 56-os Assassin bula vagyok. Nem tudom mikor tudom letenni a jatekot. Van egy 965-os vedelmu pancelom ami nem javithato. Van egy csomo koponyam es ekkovem, de az egvilagon semmi egyedulallot (mint a pancelom) nem tudok osszerakni a Horadric kockaval. Kene valami brutal karom.

    Mikor lehet letenni a jatekot?
  • sirdond
    #25823
    mondjuk ez tényleg egy érdekes kérdés. valószínűleg még mindig el tudnak adni annyi itemet jsp-n,hogy megérje nekik.
  • setuh
    #25822
    Azt nem ertem minek vannak meg botok ha mar alig jatszanak vele,penzt sztem mar ugyse hajlando senki kiadni itemert.
  • Bobber
    #25821
    nyomják még az emberek bneten, bár vitathatatlan hogy rengeteg a bot. Nekem is van karim most is sorc ill pala de csak funolgatok vele.
  • Klemice
    #25820
    act2 igen, bocsánat
  • plu604
    #25819
    mivel a merc nemigazán lesz elég erős soha, csak akkor hogyha nagyon jó cuccokat aggatsz rá, érdemes act 2-es mercet bérelni, mert aurákat adnak. közelharcosnak a might aura nagyon jó, és a többi is egész használható, ranged karakternek is. plusz, ha ladderen játszol, adhatsz a kezébe insight-ot, ami eszméletlen gyorsan tölti vissza a manád. hogy melyik merc milyen aurát ad, vagy hogy milyen képességekkel rendelkeznek, és sok egyéb, mercekkel kapcsolatos kérdésedre itt találsz választ:

    The Arreat Summit
  • Klemice
    #25818
    act 3 nightmare merc az alap szinte minden kasztnál úgy tudom :D
  • Retsu
    #25817
    Hi! Mindent összevetve melyik a jobb merc, act1es vagy 3as? Mindenképpen ranged kellene, és érdekelne h melyik bírja jobban. A sebzés másodlagos, első szempont a survivability:)
  • AdamBast
    #25816
    de ha lan game-et csinálsz akkor neten is lehet játszani. az ip-t kell beírni aztán ha nincs semmi tűzfal/routerprobléma akkor sima ügy
  • sirdond
    #25815
    battle.net
  • Nandor88
    #25814
    Sziasztok! El kell mondjam hogy a mai világban nem tudnak normális játékot csinálni... így a napokban elővettem ezt a remek művet megint. Azt akarom kérdezni tőletek tudtok-e vmilyen szerot akár hamchi lan megoldást, ahol páran tudnánk tolni, mert így egyedül elég uncsi... Esetleg lenne vkinek/kiknek multiba tolni?
  • Sippie
    #25813
    akárcsak SC2, még mindig elég sokba kerül. Igaz én a lod-ot is csak pár hónapja vettem meg 2000-ért, szóval ráérek kivárni :) Bár anno az alap diablo2-ért 13500-at adtam ki az 576-ban (és akkor még mennyivel többet ért mint ma)
  • Aquir
    #25812
    ne aggódj, szerintem vannak emberek, de én is single playerben nyomom