26171
  • Mirk
    #22642
    xDD
    ilyet se csináltam még

    Elkezdtem egy summon necrot, gondoltam végigtolom vele a single playert... Más is azt tapasztalja hogy summon necroval a Nightmare a legkönyebb? Normalban actbossoknál még hullanak rendesen a csontik, többször kell elugranom valahova új sereget csinálni, de Nightmaren egy csonti se fekszik ki, simán leverik az összes bosst.
  • Sas6
    #22641
    SZtem csinalj uj játékot és ha a q-t aktiv csináld meg ujra. :D
  • berlinboy6329
    #22640
    Rofl......Mit szoptam be nem igaz.....Act3,Quest 2....Meg kell szerezni vmi gibdinn nevű kardot....Necro vagyok épp szintet léptem....Leöltem a szörynet akinél a Gibdinn van és szintet léptem.Benyomtam a vasgólemet kipróbálom milKattingatok a talajon ide-oda csak ne idézi meg,de egyszercsak megjelenik..Na mondom ok,akkor marokljuk fel a gibdinnt ami az előbb még ott feküdt...eltűnt...Ez a szerencsétlen a Gibdinnből csinálta a gólemet...ilyenkor mit lehet csinálni?ha elmentem akkor visszakerül a helyére?A quest irja h markoljam fel a cuccot amit szépen gólemmé alakitottam....Ha elmentm és visszatöltöm,majd kinyirom a szörnyet akkor ott lesz a kard?
  • Klemice
    #22639
    én is a dio 3 után vettem elő :)
  • tigeroo
    #22638
    fú azigen :o
  • Aradebil2
    #22637
    forrás: Diablo Páholy
  • Aradebil2
    #22636
    hát igen,kultjáték:)

    Diablo 2 az eladási top lista élén!

    Úgy tûnik, nem csak a mi kedvünk jött meg ismét a régi Diablok újboli végigjátszásához. A bejelentés óta eltelt több mint egy hét, megjöttek a múlt heti jelentések, mely szerint az Észak Amerikai top5 eladási lista ELSÕ helyére került a Diablo Battle Chest, mely tartalmazza a Diablo1, Diablo2, Lord Of Destruction játékokat.

    Angliában a 4. helyezést sikerült elcsípni.

    Azért nem rossz teljesítmény egy 7 évvel ezelõtti játéktól az tuti:)
  • samuka99
    #22635
    szeretem a forumokat csak nem én trágárkodom csak.engem is beszólnak nem csak én.
  • Aspyrin
    #22634
    Ne trágárkodj itt, mert gyorsan ki leszel vágva.
    Ezt veheted figyelmeztetésnek.
    Ha nem szereted a fórumot, akkor kerüld el.
    További jókat!
  • samuka99
    #22633
    TRade menü:

    O zod,cham
    N 1 ist,ber,jah
  • Aradebil2
    #22632
    sirdond gyere már majd fel,mert már nagyon kéne az a white monarch:)
  • samuka99
    #22631
    akkor nemtom.
    nekem az ablak mod miatt volt a tempban.
  • zsirfecske
    #22630
    ablak mod sincs, semmi. orig + 1.12 patch és kész. mind1
  • samuka99
    #22629
    zsirfecske,asszem az ablak mod tilos használni mert " adds-on progam"...
    én se használom többé és azota nem kaptam tempbant.
  • samuka99
    #22628
    nem játszom egésznap sajna.
    most se d2-zem.forumozom.
  • Aradebil2
    #22627
    bazdmeg mondtam h ne reagáljatok már erre az idiótára,a faszért kell szétbaszni a topicot.gratula mindenkinek
  • envoka
    #22626
    Bas*zki... te mikor játszol, ha egésznap itt vagy ?
    (nem kell válaszolnod...)
  • zsirfecske
    #22625
    najó, elegem van ezekből a bnet-es tiltásokból. semmi bot, semmi hack tisztán toltam mindigis. beléptem játszani kicsit, előtte cuccolni próbáltam 3 kari között (direkt lassan meg minden). uccsónál richtig tempbant kapok, néhány óráig pihi, persze épp földön volt a cucc két kari között. 41 mf-es stealskull veszett el miatta, merc-nek akartam feltenni...

    vkinek vane estleg stealskullja feles vmiért? grrr
  • samuka99
    #22624
    biztos.és te is.
  • PiszkosFred
    #22623
    Azert egy erdeme van samukanak, idejet nem tudom mikor volt d2 a top10ben a topikok kozott... Bar kizart, hogy barki is orulne e ketes dicsosegnek.
  • samuka99
    #22622
    engem csak azért érdekel a duel,mert te lenoobozol,és megmutatnám hogy tényleg te vagy a noob,mert félsz tölem.nincs mit veszitened,csak a hülye eszed,hogy lenoobozol engem.
  • Sas6
    #22621
    Jaja ismerős érzés, velem is megesett sokszor :D

    Amugy ne válaszoljatok már samukanak télleg, majd megunja.
  • samuka99
    #22620
    hát ez a játék elég nagy függöséget okozhat
  • sirdond
    #22619
    egyrészt, az mf hammerdin és duelre nincsenek cuccaim, másrészt nl duel nem érdekel, úgyanúgy, mint te sem :)
  • envoka
    #22618
    Jó lenne ide is egy SQUELCH gomb.
  • FlyingV
    #22617
    bakker csak egy gondolat akkora egy gusztustalanul aljas ez a gém! ugye belépek este 10kor, mert jól esne egy kis gyilok, majd 1 óra múlva amikor kilépek, már hajnali fél négy van... :S xDD
  • samuka99
    #22616
    én se shopból vettem,én is sokat tradeltem hogy sok mindenem legyen és még mindig nemvok fullos,drága noob sirdond2!

    nem mersz duelezni:)

    noob vagy!

  • FlyingV
    #22615
    Sziasztok! épp most olvasom elejétől a diablo3 topikot és látom, megy a nagy Bnetezés!:)

    Szóval gondoltam csinálok egy jó kis serverbefagyasztós raiser necro-t (kezdésnek), de tökmindegy, ha az nem jó nektek, jövök mással, de beszállhatok én is a partykba?:)
  • DarkHorSe
    #22614
    Nekem egy charger palam van, born2fxxk segitett megcsinalni.
    Kellene hozza meg par cucc, cow boots, death sash, meg vmi zold armor zeal palak ellen hogy meglegyen a max blockom. Amzugy fun kari lett :D
    15 life sct veszek minden mennyisegben :P

    18as, 500hp, 100-2.5 dmg

  • sirdond
    #22613
    én kickes assán, vagy bowamán gondolkozok
  • sirdond
    #22612
    lld= low level dual

    darkhorse: szerintem átállok én is arra, tök fun az egész :D
    te milyen karival nyomulsz?

    egyébként samu, ez nem munka ez játék. és ez a legnagyobb parasztság,hogy elkéred valakinek a runedropját,amiből talán meg tud venni pár cuccot egy kezdő játékos, mert nem shopból vásárol mint te. de, ilyan elvakult, 9éves emberek fejéből ezt nem lehet kiverni :(
    nem veszed észre,hogy mindenki hülye és csak te vagy az okos?
  • samuka99
    #22611
    skacok,nekem munka valaki huzni act1-act5ig.
    ezért kérném érte a hf-t.
    csak azt huzom ingyen aki a barátom,tesom,ismerösöm..

    idegent mért huzjak ingyen?tuti hogy átbaszt.inkább hfért vállalom.
    nemtom miért szóltok ti bele ilyesmibe..ti kezdtétek..
  • PiszkosFred
    #22610
    Valaki elkuldhetne par napra strandolni samukat, mert a forumos palyafutasa kezd erdekes ivet felvenni...
  • Mirk
    #22609
    Eddig csak azt gondolták rólad hogy kapzsi meg buta vagy amiért nem húzol ingyen mást, de most azért szépen leírtad magad ezzel a hsz-el.
  • samuka99
    #22608
    nemvok csalo...normálisan játszom,de hát ti cigányok,talán nem..

    amugy én ugy szoktam csinálni hogy elötte végig segitek utána hf...nem ugy mint tik..ja és sirdond simán lenyomom a szaros hammer palád.majd ráérsz 1 duelre?
  • DarkHorSe
    #22607
    en :D
  • Sas6
    #22606
    Vagy majd HF elött mki save and exit :D
  • envoka
    #22605
    Mi az az lld ?
  • sirdond
    #22604
    szokott valaki még lld-zni born2fxxk-on kívűl?
  • sirdond
    #22603
    Aspy én a helyedben minden hozzászólását kitörölném, mert úgy is csak spam
    egybként meg van előző ladderból a hammám, úgyhogy nlben is mindenkit húzok :) úgyhogy nehogy írni merjen neki valaki.