26171
  • Gunner
    #22722
    Tényleg nem volt, samuval sem :D
  • Aspyrin
    #22721
    Hali!

    Nem lesz itt gond, mint ahogy eddig sem volt ;)
  • shaba23 #22720
    ohh, kösz:) már emlékszem!
  • Klemice
    #22719
    river of flame
  • berlinboy6329
    #22718
    na ez mindjárt használhatóbb.De megint előről kezdeni?:O

    Húzós...Sok idő volt ez is meg minden....Nem is inkább a Hadseregre megyek,hanem kb 4-5 csontiharcos meg 3-4 másgus egy vérgólemmel szedjen szét mindnkit....Most nyomulnék a Hellforgehoz..Az hol van?Körbejártam az outer steppest meg a plaisn of despairt de sehol nem találtam lépcsőt tovább...kellett volna?
  • JancsiPapa
    #22717
    Üdv az új házigazdának :]
    ne haragudj, hogy nem intéztem a váltást, egy komoly üzenetre a sgmodoknak sosem volt időm és energiám :\
    jó munkát, majd néha még benézek!
  • sirdond
    #22716
    vagy have fun is lehet
  • sirdond
    #22715
    Hellforge - act4 q2
  • shaba23 #22714
    mi az a Hf?:)
  • Mirk
    #22713
    írjam le szintről szintre? akkor most elmondom a kezdetektől jó?
    az első 5 skillpontot a raise skeletonra rakod. aztán raksz egyet az amplify-re meg a skeleton masteryre, innentől a többi szintén raise skeleton. mielőtt elérsz andarielhez veszel egy +2 raise skeletonos botot vagy valami hasonlot. andarielt 4-5 csontival simán le lehet ütni.
    act 2ben ugyanez a felallas, 4-5 pont a raise skeletonra, egy a masteryre. itt az amplify helyen raksz egyet a teethre, meg egyet a corpse explosionre, ez jol fog jönni maggot lairben meg sanctuaryban is.
    duriel előtt még tegyél egy pontot a clay golemre, ha ügyes vagy itt mar lesz 6-7 csontid azokkal ki lehet vegezni durielt, ha nem hát akkor visszamesz es csinalsz új sereget, és megint visszamész és megint.
    innnetől felfelé nem nagy ördöngősség, fejlesztgeted a raise skeletont, de már rakhatsz gyakrabban a masteryre is. Egyet a golem masteryre mindenképp rakj, meg diablo előtt a summon resistre. Act5nél rakhatsz már a revivere is, érdemes csak erős szörnyeket feltámasztani. Baal valszeg rohadt nehez lesz de ez van, a normal szint nehez summon necronak.Nightmaren kimaxolod a raise skeletont, meg raksz egyet a decrepfyre és nagyjából ennyi a lényeg. A vége felé ki lesz maxolva a skeleton mastery is, itt aztán elkezdhetsz gyúrni a gólemre, vagy a revive-re de csinálhatsz egykét skeleton mage-t is.

    ebből a sok rizsából annyi a lényeg hogy a raise skeletonnal kell kezdeni nem a masteryvel
  • sirdond
    #22712
    normalon vagy?
    /players 8 úgy emlékszem ezt kell beírni
  • berlinboy6329
    #22711
    8?Magam vagyok tört játékkal...act5?3at alig birtam a sok blood lordtól amik a meteorjaikkal lesöprik a csontijaimat.
  • sirdond
    #22710
    8 player mód, és 26os szinten már normal baalrun (act5 utolsó wp-től elmész baalig, és ezt előlről addig, amíg 45-50 nem leszel

    exiliana: nem lehet, ez az értelme laddernek
  • berlinboy6329
    #22709
    de baszod 26-osból hogy legyek 55ös?Az egaéz játék alatt nem leheta kkora szintet elérni...legalább mondanád akkor hogy tápolódjak fel annyit.
  • Exiliana
    #22708
    És van rá mód, hogy egy ladder kari kapcsolatba lépjen a non-ladderrel? mert közös game-be nem tudnak lépni.....így nem igazán van értelme rúnacuccok miatt új karaktert csinálni.
  • tigeroo
    #22707
    tökmind1 ...ha reset előtt csináltad akkor lekerült non-ladderbe azóta:)
  • Exiliana
    #22706
    A júni 17-ei előtti már non?ez mekkora kibaszás... kár, hogy nem tudom megnézni mikori mert azóta már van egy palám is de ez lehet már utána volt. Na ez szar. De kösz az infot legalább tudom a hiba okát!
  • Gunner
    #22705
    Mikori a karid? Szerintem ladder reset elötti, szal már non ladder. Csinálj újat, nincs más megoldás.
  • Exiliana
    #22704
    beastet meg bramble-t simán meg tudtam
  • Exiliana
    #22703
    2x is próbáltam. Először tettem egy árnyék vértbe el,sol,dol,lo---->Forty aztán mégegyszer nem mertem megpróbálni, így egy gyengébben teszteltem újra, egy monarchiába tettem tal,thul,ort,amn---->spirit és ez se sikerült. Csak azok nem mennek amihez ladder van írva.
  • Aradebil2
    #22702
    mibe raktál mit?tuti hogy rossz cuccba raktad ki!
  • Exiliana
    #22701
    hello! hogy lehet az, hogy battle.neten nem tudok megcsinálni olyan rúnaszavas cuccokat, ami mellé (ladder) van írva? Elvileg én is ladder karakter vagyok. Mást mindent meg tudok csinálni....hm. Valaki tud választ?
  • Mirk
    #22700
    ahhoz őstehetségnek kell lenned
  • miilann
    #22699
    hacsak nem pattolod be magad
  • Mirk
    #22698
    és annak mi értelme?
    ez olyan mintha kihívnán magam egy sakkmeccsre
    én csak nyerhetek...
  • Sas6
    #22697
    Jah uh.. azt nem :S
  • CUCLI
    #22696
    tudsz letölteni dolgokat? |:
  • Sas6
    #22695
    nekem jó
  • CUCLI
    #22694
    nemtudjátok mivan a diablo.hu/hasznos holmik részleggel?
    azt írja, hogy "You don't have permission to access...". regelni kéne?
  • miilann
    #22693
    '1. Már nem kell cd a játék futtatásához, az exp discen lévő mpq-kat másold a Diablo2 főkönyvtárába.'
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=942223865&no=22407]#22407[/URL]
  • Sas6
    #22692
    Csinálsz egy image filet és de mountolod daemon tools-ba vagy hallottam oylat is hogy az aeredeti cd-n lévő cuccokat nem midnent, csak párat bemásolsz oda ahova tetted a gamet, és akkor müxik.
  • FlyingV
    #22691
    hú valaki el tudná árulni hogy lehet azt megcsinálni, hogy CD nélkül menjen a LoD és nem crackelve, mert Battle.net-en szeretnék játszani!
  • samuka99
    #22690
    de olyat fegyot hogy 1 ütéssel kinyirsz mindenkit.
  • samuka99
    #22689
    godmodet fogja:)

    berliN!
    én simán adtam volna godmodet félperc alatt.
  • Mirk
    #22688
    akkor most döntsd el hogy akarsz egy jó karaktert építeni vagy godmodeozol
  • berlinboy6329
    #22687
    Aha számoljunk csak?20+20+5x1+5+5=55

    lvl55nek kellene legyek ehhez..De ám csak 26os vagyok.....Most vagyok az uccsó Actnákll végül sikerült lenyomni Mephit..annyit bénááztam a god modeokkal kari szerkesztőkkel mig nem hagytam őket a p!csábv és végül annyi szörnyet tett be mivel simán elbántam..Na azért nem olyan simán de könnyn ment..Először jött pá council member a fullos sereg lenyomta őket,aztám C.M.-es unique szörny aki bugos lett és nem támadt...Egy sima vérgólemmel meg amplifyjal intéztem el a szörnyeke,Mephi meg kapott iron maiden amplify helyett...Most azon gondlkozok hogy tápolódni kellene mert uccsó Act méég nehezebb lesz mint Mephi..hogy lehetne hatásosan a legkevesebb idő alatt a legtöbbet táplódni?
  • samuka99
    #22686
    amugy hol tudok magyarosítást letölteni?:)
  • Sas6
    #22685
    persze.
  • samuka99
    #22684
    lehet magyarosítást használni,nem törvényellenes.
  • Gunner
    #22683
    Magyarosítást lehet bneten használni? :o