26171
  • zsirfecske
    #22922
    a lightning dmg (botban, sapiban, sc-ben stb) nem ad a light sorci pl. lightning (bolt)-jához semmit. vagy én néztem be nagyon?
  • ewuk
    #22921
    hali!
    naj's puzzler nem only sorc level 11es telével ér valamit?
  • Norbi507
    #22920
    Ok, közben már megvan :)
    3.0-ás béta. Remélem jó lesz :P
  • tigeroo
    #22919
    páholyon keresd
  • Norbi507
    #22918
    Nekem 1 nagy kérésem lenne: valaki rakjon be 1 Hero Editort! Előre is thx
    Én egyszerűen nem találtam
  • Norbi507
    #22917
    x))
  • zsirfecske
    #22916
    lightning 15k simán sebez közepes cuccokkal is, de persze ez average, tehát /2 és sok az immune. kell a -lightres cucc, csak az meg baromi drága. majd egyszer összejön a griffon stb és akkor jó lesz :)
  • Norbi507
    #22915
    Ja én csak lighningos sorciktól hallottam hogy 12k-t sebez ezzel meg azzal :D
  • Krezga
    #22914
    Nekem mostanában a lightning tetszik nagyon:)
  • Rage47
    #22913
    magic find
  • Norbi507
    #22912
    Hát azért van az is, meg lighning is van :)
  • gabeone
    #22911
    Nekem építő jellegű kérdésem van felétek. Bneten érdemes fire sorc-ot készíteni? A fire mastery + sebzése van olyan értékes minta cold mastery - resistje? Tapasztalatból tudom, hogy cold sorcival jól lehet haladni, de mi a helyzet a fire sorcival? Igazából olyat nem is látok bneten. Köszi előre is!
  • szucsy89
    #22910
    spawned csak a demot? pedig valami multit magyaráz na mind1:D
  • HammeRed
    #22909
    Ha jól emlékszem akkor a spawned csak a demot teszi fel az install diablo teszi fel a full-t.MF= magic find
  • szucsy89
    #22908
    sry a hülye kérdésért de mi az az mf?:D
  • shaba23 #22907
    bneten lvl1es karival ha haladni akarok, akkor csapatba érdemes menni igaz? már nem igazán emlékszem, mi merre hány méter :) Indítottam egy sorcit, anno ezzel játszottam...ha elég kitartó vagyok vele, akkor MF-nek szánom és majd az élvezet kedvéért csinálok egy druidát, mivel az az egyetlen karakter amivel régen nem játszottam:)
    ugye az MFnek még mindíg van értelme, és nem szüntették meg valami peccsben?
  • berlinboy6329
    #22906
    Na ujrakezdtem és bőven megérte..Ahol eddig szenvedtem most csak végiggázolok..Nem is tudom mikor haltam meg utoljára(Najó players8ban nem tudtam Durielt runolni mert mindig visszatöltődött az élete....)Mephisto sima ügy volt,épp most végeztem vele.Act 3ban találtam egy jó kis botot,egy set itemet 25-76+cold damagedzsel szép rózsaszin volt..Most meg vettem botot 64Kért,+1 necromancer skills.

    Megnéztem a hero editort poénból felpakoltam a raise sekletont level 92re..3 ütés volt Diablo xD

    Jó kis játék,kár h annak idején kihagytam...Lehet ujrakezden NM ben a jobb cuccokért is.
  • szucsy89
    #22905
    hali, bocs hogy ide írom de a dio1 telepítésénél miben külömbözik az install diablo meg az install spawned diablo? thx
  • MuldR
    #22904
    Ha singleplayerben kezdted, javaslom a hero editort. Leszeded a skillpontjaid es ujraosztod.
  • GTheo
    #22903
    Ugyanígy vagyok, Chaos Sanctuaryban az első Sealből jövő szörnyek egyből kinyírnak :\
  • berlinboy6329
    #22902
    Én mrá Diablonál járok de asszem ujrakezdem mert ez igy nem megy..Szarul osztottam el a skillpontokat..Csontinecrot akartam de jtott mindenre mert mindent ki akartam próbálni...Choas sanctuaryban vagyok,és bedarálnak mint a huzat...Rengetegen is vannak,mer erősek is..A csontijaim meg hullanak.Újrakezdem,meglátjuk mi lesz.
  • Krezga
    #22901
    Jaja, marad a szinted, csak a szörnyek erősödnek, meg a cuccok, jah és a resisted megy lejjebb.
  • GTheo
    #22900
    Miért később hogy lesz?

    Különben hogy ha kijátszom a Normalt, és továbblépek Nightmarera, akkor a szintem marad, csak mindent újból kell kezdeni?
  • faze
    #22899
    Normálon még igen.
  • GTheo
    #22898
    Ha a fegyverem 4% life steales, az egyik gyűrűm 6%-os és a másik 4%-os, akkor 14% life steal per hit-em van ?! :D
  • GTheo
    #22897
    Izual nem izzasztott meg, úgy öltem meg hogy talán ha 3 életet kellett betöltenem, Hephastot még simábban nyírtam ki. A Venom Lordokkal van bajom, ők tűzzel támadnak, és simán kinyírnak az első Sealnél azonnal :\
    Egyenként meg nem tudom őket elcsalogatni, nem jönnek. Most gambleztem egy gyűrűt, 26% Fire Resist, picit erősödök most, pénzt szerzek, aztán újra megpróbálom...
  • envoka
    #22896
    Diablo nagyobb falat lesz... ha már izual is ennyire megizzasztott.
  • Krezga
    #22895
    Mondtam hogy csak agyon kell csapni:D
  • GTheo
    #22894
    Most nem nagyon voltak ott Izuel demonjai, csak egy pár volt, őket egyenként megöltem.(akiket tüzet "okádanak", a tűz vmiért eléggé leviszi az életemet). Izuelt egyedül találtam, cold damage-s a fegyverem és fagyasztó aurám volt, egyből lefagyott, én meg ütöttem ameddig kellett :D
    Meg a 10%(6%+4%) life stole per hit is besegített nekem :)
  • GTheo
    #22893
    92% azt Act 4, szóval itt kell játszanom...
  • MuldR
    #22892
    De hat o normalon van :)

    GTheo: itt egy tablazat, hogy hanyas szinten hol erdemes lenni:
    http://strategy.diabloii.net/news.php?id=512

    Ha ez alapjan mesz, akkor mindig pont olyan eros leszel, hogy jol haladj. Mondjuk 25osen nem tudom hol kellene tartani, innen meg ez le van tiltva.
  • tigeroo
    #22891
    most baalrunoznod kellene.
    nem kelett volna megölnöd baalt...

    kb. lvl40-45 után kelett volna nightmare menned...
    én akkor mentem át, act 5-re kb. léptem 10 szintet

    és nemsok gond volt velük...
  • GTheo
    #22890
    25ös, Páncélzatból a lehető legjobb van, egy Magic Socketed War Scepterem van, szóval a szinthez képest szerintem elég jó vagyok.

    #22889: Harcolok kb 20 másodpercet és végem lesz :D
  • Krezga
    #22889
    Menj oda aszt' csapd agyon:)
    Full Rejut majd dobálnak hellen, de amit te csináltál 3at összepréselsz az is jó.
  • tigeroo
    #22888
    ájájájájj le

    hanyas szintű vagy?
  • GTheo
    #22887
    Van vmi javaslatotok hogy nyírjam ki ezt az Izuelt? Kb 15-20 embere veszi körül, és mind gyorsak, ha elfutok akkor utolérnek..., ha meg leállok bunyózni, akkor hamar kiütnek :\
    Full Revenuation Potiont honnan lehet szerezni??? Mert eddig csak úgy tudtam hogy ha volt 3 Revenuationom, és egybetettem.
  • GTheo
    #22886
    Hát ahogy most megláttam ezt az Izuelt, egy pár ember körbevette, sok idő lesz kinyírni mindenkit ott :S:D
  • miilann
    #22885
    normal után először a nightmare és csak aztán a hell
    mínuszról indulnak majd a resistjeid :|
  • tigeroo
    #22884
    nagyobb fokozatra kapcsolsz.

    nagyobb tét, nagyobb kincsek, nagyobb szörnyik, nagyobb xp, nagyobb karakterszint, tarara tarara....
  • GTheo
    #22883
    Köszi szépen, megvan :)
    Ha kipörgetem a játékot normalon, akkor jön a Hell fokozat ugye? Az miben más pontosan? Csak az ellenfelek erősebbek, vagy mi is erősebb fegyvereket kapunk, vehetünk ?