26171
  • edios
    #22962
    Köszi, elolvastam őket, mindegyikben alapkövetelmény az enigma meg hasonlók. Hellen is boldogulni akaró hobbijátékosoknak nincs druida build ezek szerint?

    Egyik buildben találtam egy érdekes dolgot:

    Raven: 1 Point (pre-requisite and fun)
    Summon Spirit Wolf: 1 Point (tanks for PvP / PvM)
    Oak Sage: 20 Points (+ 5% More Life per level)
    Summon Dire Wolf: 1 Point (pre-requisite)
    Summon Grizzly: 1 Point (tank and good damage)
    Poison Creeper: 1 Point (used in certain PVP situations)

  • shaba23 #22961
    az is baj volt anno, ha túl gyorsan lépkedtél ki-be
  • envoka
    #22960
    Én az 1 perces megoldást szoktam választani (1 percnél kevesebb idő alatt kell megcsinálni):
    - kreálom a gamet.
    - kiszórom a cuccot / kb. 10mp.
    - kilépek, másik karakterrel be / kb. 10-15mp.
    - felszedem a cuccokat / kb. 10mp.
    kilépek. kész.
    Csak saját felelőségre !!!!!
  • Rettenthető
    #22959
    Nem kell 10 perc, elég 5.
  • sirdond
    #22958
    10 perc után 1 percig nyitva marad a játék,így tudsz egyedül cuccolni

    edios: bár dios pályafutásom alatt még nem játszottam komolyabban druidával, én egy elemantolassal próbálkoznék,de majd jön valaki tapasztaltabb és úgy is megmondja a frankót :)
    ja és google-s biuldek helyett:
    http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14039601&f=87
    vagy
    http://www.battle.net/forums/thread.aspx?fn=d2-general&t=1310442&p=1&#post1310442
    van közte egy két merész :D
  • shaba23 #22957
    igen, így lehet, de hogy ne törlődjön a kreált game, pár percig benne kell maradnod.
  • edios
    #22956
    Sziasztok!
    Életem első druidájával játszok, szeretnék segítséget kérni, hogy melyik tree melyik skilljeire érdemes gyúrni, hogy hell is lendületesen menjen. (Sajnos guglis buildek nagyrésze olyan equipmentre alapoz, ami nekem sose lesz.)

    Próbálgattam 99es tesztkarival hell végét mind a 3 ággal, az a tapasztalatom, hogy summon használhatatlan (grizzly minden synergyvel, kimaxolva se sebzett vmi jól megidézett sebzésnövelő szellemmel együtt), elemental ág jobb vmivel, bár hurricane sebzése volt egyedül kielégítő. (Tornado meg sajnos elég irányíthatatlan.)
    Shapeshiftingnél fire claws volt az a skill, amivel meg voltam elégedve.

    Tehát a kérdésem, hogy kb melyik az a build, ami nem a legjobb itemekkel is életképes hellen?
  • dexkill
    #22955
    basszus nem azt mondtátok, hogy lehet úgy raktározni, hogy crea egy gamet, kidobom a cuccokat, kilépek, majd másik karival be, és a game még élni fog...??? Most szórtam ki 9 igen jó jewelt, és mind elveszet...:(
  • gabeone
    #22954
    Sebaj, bár nagyon vártam a jóhírt.. :) Magam is keveset játszom, itt is van a barátnőm. Már elkezdtük testvéremmel a nonladder nekrót, így jól jönne az ajándékod. :) Jó pihenést! Egyél kenyeret s igyál energiaitalt. :)
  • JancsiPapa
    #22953
    ne haragudj, holnap korán reggel mennem kell itthonról [nőügy, remélem megérted], most viszont fekszem, mert baromira másnapos vagyok, 4 órát aludtam, hányingerem van...
    majd valamikor később keresek neked dolgokat.
  • JancsiPapa
    #22952
    régebben nem így volt, de ezt ki lehetett játszani azzal, hogy a gép óráját visszaállítottad arra az időre, amikor még nem volt expired.
    erre rájött a blizz és inkább megszüntette ezeket a lejáró karaktereket.
  • JancsiPapa
    #22951
    andariel
    mephisto
    act 2 - lost city - csapóajtó - ancient tunnels

    én travit is szoktam, kicsit nehezebb, és van immun is, megoldható
  • ewuk
    #22950
    elő a bnet realmjével van a gebasz.
  • shaba23 #22949
    az előfordulhat, hogy nem tudom bnetre menni, mert pl nincs szerver, de arra hivatkozik, hogy az én netemmel van baj? tudok le-, feltölteni, netezni, de bnetre nem enged csatlakozni
  • shaba23 #22948
    act1 végére lvl 18-on van 130+ MF-em. gull+nagelring:) eddig jól alakul a dolog:)
  • sirdond
    #22947
    érdekes
    felléptem bnetre és volt 2 kari ami expired lett, beléptem vele és tudok joinolni meg kreálni és már nem expired. ez eddig is így volt?
  • shaba23 #22946
    "20 blizzard
    20 cold mastery
    20 ice blast
    20 icebolt
    többi glacial spike
    1 telekinesis,teleport, warmyth, static field, frozen armor"

    Ezzel merre érdemes indulni MF runolni?

    (egyébként kösz a buildet)
  • Gubberx
    #22945
    köszi szépen
  • plu604
    #22944
    afféle toplista... laddert kb évente resetelnek, addig meg küzdhetsz hogy a toplistára (ladderre) kerlj, a karid 99-esre húzásával. ha resetelték a laddert, a karid átkerül non-ladderbe és már nem fogsz látszani a toplistán, továbbá nem találhatsz ladder-only cuccokat.
  • berlinboy6329
    #22943
    A hardcore mod a játék elején,kariválasztásnál mit takar?Nightmaren/hellen mennyire érdemes benyomni egy /players8 ot?Mert elég sokat küzdenek a cspntikaim és kicsit uncsi..Én meg ben nem egmyek közéjük emrt 3 kis piros kösög fallen körbeáll és 6ütéből szétveri a képem...Szal csak nézem meg szórom az ázkot..nagyon lassan haladok.
  • Gubberx
    #22942
    Üdv, uj vagyok még errefelé :D mi az a ladder és nonladder?
  • gabeone
    #22941
    Hálás vagyok, köszi. :)
  • JancsiPapa
    #22940
    így van, a dualtree soso gyengus, de ha mindenkit szét akarsz kapni, akkor a legjobb párosítás :]
  • JancsiPapa
    #22939
    ó, nézd, valamikor szombatig én egy külön accra, amit akkor fogok megcsinálni, átpakolok pár dolgot, aztán privátban elküldöm az accot és a passt, nem kell ebből ügyet csinálni... :]
  • gabeone
    #22938
    Jancsipapa,

    kérlek, akkor nézd meg mit tudsz adni. Privát üzenetben akár telefonszámot is cserélhetnénk, és egyszerűen meg tudunk beszélni egy időpontot, hogy mikor találkozzunk a bneten.

    Egyébként, van aki konkrétan tudja mi a ladder és a nonladder közti különbség? Amit én tudok eddig: az árak teljesen mások (alacsonyabbak), bizonyos rúnaszabakat nem lehet kirakni, bizonyos rúnákat már nem dob el a játék (ezt jól tudom?), nonladder játékos ugyan egy azon chaten van mint a ladder, de egymás kreált játékát nem láthatják - s nem léphetnek be egymás játékába.

    Egyébként lehet tudni mennyi játékos játszik nonladdert és laddert?
  • sirdond
    #22937
    jah hát még nyár van :P

    én viszont nem javaslom ezt a hybrod orb sorcot, ezzel kezdtem a laddert, de cuccok nélkül nagyon gyenge, már 3 playernél is megszenvedtem :(
    blizz sorc viszont cuccok nélkül is menő :)
  • JancsiPapa
    #22936
    nézd, amennyiben célirányos vagy, és bneten játszol, akkor nagyon jó a blizzardsorc:
    20 blizzard
    20 cold mastery
    20 ice blast
    20 icebolt
    többi glacial spike
    1 telekinesis,teleport, warmyth, static field, frozen armor
    viszont ha szeretsz mindent ölni, akkor javaslom a frozen orb/fireball sorcot:
    20 frozen orb
    15 cold mastery
    20 fireball
    20 firebolt
    xx mastery
    xx ice bolt
    xx alatt azt értem, hogy preferanciádtól függően a 70 utáni szinteken azt erősíted, ami jobban öl, jobban tetszik :]
    jó szórakozást.
  • shaba23 #22935
    valaki írjon már egy használható MF sorc skill tree-t, mert lassan 22es leszek anélkül hogy pontot osztottam volna :) neten kerestem, de kicsit ellentmondásos a dolog...
  • JancsiPapa
    #22934
    áh, 3 napra hazajöttem, holnaptól massive lerészegedés lesz :]
  • böröczk
    #22933
    Áhh, akkor inkább várok estig, akkor már úgyis otthon leszek, csak nap közben lett volna aktuális ismerősökkel közös hepaj. : ) Viszont legközelebb majd elhozom a cd-t, aztán később már nem lesz vele gond.
    Azért köszi
    Valaki, akinek esetleg újra kedve támadt elővenni a játékot, és még nem a 70-99. szintet tapossa, vagy esetleg teljesen új játékra vetemedne, az csatlakozhatna, ha van kedve. : )
  • sirdond
    #22932
    1.12es patch óta van lehetőség cd nélkül játszani,ha felmásolod a fáljokat.
    mivel nincs nálad a cd, így szerintem csak az a lehetőség maradt ha letöltöd torrentről a kiegészítőt és úgy játszol

    gabeone: azt hiszem még nekem is van pár cuccom nl-ben,majd kereslek :)

    welcome back jani :)
  • zsirfecske
    #22931
    oszt mit ír ki? hehe :)
  • net105
    #22930
    Az a problémám hogy nem tudok battle.neten játszani mert mindig kiír balamit ha rákattintok.
    Lécci segítsetek!
    A választ a [email protected] is küldhetitek.
    köszi.
  • böröczk
    #22929
    No kérdésem a következő: Pajtimnál tartózkodom épp, nála is fel van telepítve az EREDETI diablo 2 kiegészítővel. Na már most a cd nálam maradt, és én itt is szeretnék játszani battleneten. Ha valahonnan szerzek miniimage-t (már ha diablo 2-höz létezik ilyen), akkor tudok játszani online vagy itt felejtsem el cd nélkül?
    Köszi előre is
    Brí
  • JancsiPapa
    #22928
    egy annival meg tudlak dobni és egy nec torchcsal is talán
    ide írj, itt foglak látni, diablon 2x voltam nyáron :]
    szóval majd keresek dolgokat, ha éppen ráérek.
    J
  • zsirfecske
    #22927
    mennyit ér egy 3sockets eth archon plate kb? 750 körüli alap def. köszi
  • gabeone
    #22926
    WANTED - kezdem így a hozzászólásomat.

    Non Ladder itemeket keresek Ladder itemekért.

    Amiket kínálok Ladderben: Anni (erős közepes), Titan (perfekt), Stormshield, es egyeb kisebb itemek, rúnák, perfekt kövek.

    Amiket keresek Non Ladderben: Anni, Necro Torch (mind két esetben legalább közepes), Death web, trang kesztyű, Enigma, Infinity, stb..

    Fontos: Örülnék, ha valaki mindet oda tudná adni, de a lényeg számomra, hogy a keresett tárgyaknak legalább egy része meglegyen. Legjobban a torch és az annihilus kellene.

    Testvérem ugyan így becserélné az itemeit. Neki is van Annihilusa, és nálam lényegesebben több, jobb itemi, de pontosan nem tudom mit. Pl. Ormus, shako, zaka, ist stb..

    Ha van ilyen WANTED játékos, kinek vannak nonladder itemei, kérem, keressen meg itt a fórumon, vagy a játékban, szintén gabeone azonosítóval (account névvel).

    A cserét bizalmi alapon, vagy személyesen akár kávézóban vagy nálam képzeltem el.
  • Blackdaemon
    #22925
    Sziasztok!
    Eléggé kezdő vagyok a témában, de a vistam alatt nem akar futni a Diablo II...
    Ilyenkor tudok valamit tenni? :S
    Kompatibilitási problémákat ír...

    Üdv!
    Blackdaemon
  • plu604
    #22924
    normalon, egy idézős necronak persze hogy semmiség leölni a teheneket, én is megtettem. nightmare-en már jóval nehezebb dolgod lesz.
  • berlinboy6329
    #22923
    Nya rászántam amgam h megnézzem ezt a tehenes pályát...tegnapelőtt normalon végtoltam,gondoltam most meglesem....Hát elég gagyi volt..béna droppok,plus /players8 tehenek is harmatgyengék voltak a csontijaimnak(necro vagyok).Azért többereszámítottam de vhoogy nem jött össze.Talán majd nightmaren...Követtem az utasitásokat jó kis kari jött össe..Max SM és RS,más nem is kell...Fexik mindneki..Azért vannak ponok,ampon meg decepen,SR,Clay golem 1p...Kérdés:Az attract csdak szerintem gagyi?Jó nagy területre hat és a sok enemy közül eget onnan középről kiválaszt és ő kapja a z átkot igy 7-8-9-10X is el kell lőnöm a tömegbe h néhányan megkapják,de addigra a többiről elmúlik....