26171
  • Aspyrin
    #23002
    Bugged def nélkül :)
  • zsirfecske
    #23001
    miazhogy "úgy"?
  • JancsiPapa
    #23000
    úgy nem sokat
  • zsirfecske
    #22999
    re: mennyit ér egy 3sockets eth archon plate kb? 754 körüli alap def. köszi
  • shaba23 #22998
    akkor bocs, tévedtem:)
  • Rettenthető
    #22997
    Mellesleg lehet javítani is a Cube-ban, de csak nem ethereal eszközöket.
  • shaba23 #22996
    ööö...szerintem van valami fogalomzavar:) a rúnák és a kövek nem javíthatók:) valamint a Kocka (cube?) nem tudja a tárgyakat javítani. De gondolom te a javítás szót nem mint repair-t, hanem mint upgrade-et érted:)
    Az ehhez tartozó recepteket meg megtalálod a fenti linkekben.
  • sirdond
    #22995
    1. socketelés után az itemben lévő gemet/rúnát már nem tudod használni,viszont ha recepttel unsocketeled a tárgyat akkor tudsz bele újat rakni
    2. ez csak nekem totál értelmetlen?
    3. olyan jól megcsinált magyar oldalaink vannak,használd már őket
    biztos vagyok benne,hogy a kérdéseid 95%-ra megtalálod a választ a fent lévő linkeken
  • gabriel2007
    #22994
    Üdv Mindenkinek!
    Kérdés,
    1- hogy azon tárgyakkal amik javíthatók(rúnák, kövek, stb ): a beillesztés után, hogy lehet cserélni a köveket vagy mást?
    2- Illetve a Kocka mire használható, hogy tudja, s mire-- javítani a tárgyakat?
    Amúgy jó játék, s ha elég erős a karakter akkor nincs gond :-)
    Köszi....
  • shaba23 #22993
    andy is dob act1 normalban
  • Rettenthető
    #22992
    Ha más nem a countess
  • Krezga
    #22991
    Dobhat act1ben is rúnákat.
  • Gubberx
    #22990
    ja nem, normal :D most kezdtem el még csak a játékot
  • GTheo
    #22989
    Nightmare Act 2 ?
  • sirdond
    #22988
    jaa :D
    itt pvm-nek hívják ;)
    egyébként pár napja linkeltem buildeket, ott biztos,hogy volt nem pvp is
  • Gubberx
    #22987
    "player versus enviroment" csak mobokat akar ölni
  • sirdond
    #22986
    PvE?
  • FragStaR
    #22985
    Üdv nincs valakinek valamilyen részeltes PvE build je mert amiket találok az 90% ban PvP meg csak haalndzsa szöveg (számomra) helyzetekről skillekről stb, és már ACT II ben gondjaim akadnak. Csak végig szeretném játszani egy karival single player (closed bnet en) be vér izzadás nélkül :)
  • Krezga
    #22984
    Lényegében az hogy elmehet act5re, és jópár új cuccot találhat.
  • dexkill
    #22983
    köszönöm szépen:)
    Végül is arról van szó, hogy a trade ablak 40 férőhelyes...? Jogos.

    Bár megjegyzem, pult és umot 130 hell C-run alatt találtam, de shakom van vagy 4... (singleben) Szóval inkább kirunozom majd a tárgyakat.

    A Lo meg... hát kurva drága:D

    De a Forti megéri:) Tényleg: forti fegyver és forti armor együtt 600% ed-t ad?:D Pl egy berserk mellett az atomnagy sebzés! Vagy nem érdemes kettőt használni?:)
  • gabriel2007
    #22982
    Köszi az infót!
    Az expanziót még kérdezem: miben lesz más a karakter?
    Köszi!
  • envoka
    #22981
    Összehasonlítás képpen : kb. 35-40 perfekt gem = Pul.
  • envoka
    #22980
    Ezeket Pg-ért nem kapod meg.
    Shako : Pul-tól - Ist-ig van. Um-ért már biztos kapsz, de ha a def. nem fontos és szerencséd is van, kaphatsz már Pul-ért is.
    Mal = 4 pul vagy 2 um.
    Ist = 2 Mal (de lehet hogy adnak már Mal+Um-ért is) vagy 3 Um vagy 6 Pul.
    Lo, Ohm = kb. 6-7 Ist.
  • Gubberx
    #22979
    act 2-től kezdte el nekem dobálni
  • GTheo
    #22978
    Rúnákat mikortól "ad" a gép single playerben ?
  • dexkill
    #22977
    Más: nem találtam olyan fórumot ahol értelmesen le van írva (netán meg lehet beszélni valakivel) az aktuális árakat. Pgemben kifejezve (ha pgemért meg lehet szerezni persze:D), az alábbi tárgyak mibe fájnak véleményetek szerint:

    unique shako
    Lo, Ist, Mal, Ohm rúna

    Van esetleg valami fórum, ahol korrektül lehet üzletről dumálni?:)
  • EnZsolt
    #22976
    A térképek randomok. Szerintem nem hasonlít a Hellgate: Londonra, inkább az hasonlít a Diablo 2-re, de még ez sem állja meg a helyét. És ha lehet kérni kevesebb szmájlit használj, ez nem msn. Köszi :)
  • dexkill
    #22975
    a mapot minden játékban újragenerálja a gép, így minden mindig máshol lesz:) (egy-két mapot kivéve, amikből 1-1 állandó forma van)
  • gabriel2007
    #22974
    Hali Mindenkinek!
    Érdeklődnék, hogy a sima D2Lod és a D2Lod expanziós karakter közt mi a különbség azon kivül, hogy vissza már nem lehet csinálni, mert írás nem találtam ezen témában, illetve több cuc fér el ? A Barbár ban a 20szinten kérdezem? ( Ja van valakinek valami jó Játék térképe MAP, Hogy mi hol van pl.? )Mert így is érdekes nagyon, ugyan hasonlit H.Londonra mint elődje , amit már végig nyomtam.
    Illetve még pátrhuzamosan a Mass Effect 2 kőr megy . Jó mind.
    Üdv: Gábor
  • Gubberx
    #22973
    értem, köszi
  • shaba23 #22972
    bnetre nem tudod kivinni a karidat, ott kell csinálni, ezáltal visszavinni sem tudod

  • Gubberx
    #22971
    Még egy kérdés eszembe jutott, ha kiviszem bnetre a karim utána ugyanugy tudok vele singlebe is nyomulni tovább vagy csak bneten?
  • Gubberx
    #22970
    nagyon szépen köszi!!
  • faze
    #22969
    Ittkiválasztod
    a router típusát, diablo2-őt és lépésről lépésre megmutatja hogy mit kell beállítani.
  • Gubberx
    #22968
    thx :)
  • Carmang
    #22967
    Hát nem tudom mennyire mehetek bele a technikai részletekbe...
    Röviden annyi, hogy egy portot beállítasz a router beállításainál (valahol, ez márka/típus függő), és az a port az alkalmazások felé állandóan nyitott lesz, nem fogja az erre a portra érkező net forgalmat akadályozni a router. Ja, UPnP opciót kapcsold be a routeren, ha van. Ekkor mindenféleképp kell a portforwardolás a zavartalan "multimédiás" kommunikációhoz. TCP, és UDP paketokhoz is állítsd be.
    Hogy pontosan hanyas portot kell beállítani, azt remélhetőleg nemsoká megmondja valaki, aki tudja :)
  • Gubberx
    #22966
    a portforward pontosan mit takar mert először hallom ezt a kifejezést :) bocsi a noobságért
  • Carmang
    #22965
    Portforward a routereken. Hogy melyik portot használja a D2 azt most meg nem mondom fejből...
    Ha nem megy, akkor Virtual szervert kell, szintén a routeren beállítani.
  • Gubberx
    #22964
    Üdv!
    Hamachival szeretnénk LAN-onzni haverral de mind a kettőnk gépe routerrők kapja a netet ezért egyikünk se tud a másikhoz csatlakozni. Erre tudna valaki megoldást?
    Előre is köszi!
  • Krezga
    #22963
    Én druidával a coldos ágra mentem rá még annó.
    suumonból csak oak sage-re, a life miatt, elementnál a cold ágra végig. Hurricane kimaxol, tornádó kimaxol, aztán a többi pontot a twisterre, meg arra a cold pajzsra(nemtom már a nevét:D), mivel ezek erősítik a hurrikánt és a tornádót, a pajzs meg amúgy is jó:D