26171
  • zsirfecske
    #23042
    tegnap kicsaltak tőlem egy um-ot hülye voltam, azóta ideges vagyok és nem játszom :) annyi gyökér van...
  • MeatMan
    #23041
    sup cs-ben...

    ma kiraktam egy újat, az 5/2/4
  • JancsiPapa
    #23040
    miben volt?
  • Aspyrin
    #23039
    Elvileg megérte, de én tuti nem adtam volna el egy perfekt cta-t.
  • MeatMan
    #23038
    ma kiraktam egy cta-t, 6/6/4 lett, aztán eladtam 4 hr-ért (Ber Ber Lo Ohm).

    szerintetek megérte, v buktam az ügyön?

    üdv
  • Aspyrin
    #23037
    Ha olyan játékban ölöd meg, ahol nyitott a küldetés akkor automatikusan átmész a következő nehézségi szintre, vagyis nem fogod látni az előző fokozatú játékokat.
  • Aspyrin
    #23036
    Azon kuncgotam, ahogy hárítottál.
  • shaba23 #23035
    ha baalrunozni akarok, akkor előtte leölhetem baalt, vagy hogyis van ez?
  • envoka
    #23034
    Na a kép nem jelent meg, itt a link.
    Itt a kép.
  • envoka
    #23033
    Mi ebben a nevetséges ?
    Talán nem hiszed hogy nekróval játszom ?


  • Aspyrin
    #23032
    Hehe, világos ;)
  • envoka
    #23031
    Felesleges lenne megadni az accomat, két okból.
    Most szüneteltetem a Diablót egy ideig.
    Amúgy meg summon nekróval játszom, annak meg a friend listáján a csontik, csont mágusok, és a gólem van.
  • Aspyrin
    #23030
    Mi az accod? Hadd bővítsem a listát :)
  • envoka
    #23029
    Ja... láttalak a HUN-2-ön álldogáltál ma délelött, egy 13-as paladinnal.
  • Rettenthető
    #23028
    Na igen.
    De a diablo 3 még olyan iszonyat rohadt messzire van (belőlem sem a függőség beszél, ááá), hogy addig még elő fogod venni a diablo 2-t.
  • HammeRed
    #23027
    Igen a függőség nagy úr valóban :-).
    Én kb 1 hónapja hagytam abba mert egy user valami trade hack-el lenyúlta 5 ist runámat.Berágtam és egy havernak adtam az accom aki legalább használja a karaktereket.
    Én is újrakezdtem párszor már de most ez nagyon elkeserített és azthiszem dio3-ig nem fogok diablozni a bneten...
    Találkozunk dio3-ban :-).
  • Rettenthető
    #23026
    Hát igen, a függőség nagy úr :-D
  • Aspyrin
    #23025
    Újrakezdtem. .:)
  • dexkill
    #23024
    további adalék, hogy (amit én nem tudtam) a bnet nem az acc nevet írja ki, hanem a telepítéskor megadottat... a srác gépe most nincs is online!!! most beszéltem vele...:(
  • dexkill
    #23023
    A múltkor beígért sztori: (megpróbálom érthetően leírni)

    - van 2 keysetünk cd-vel, miegymás, bolti, origi
    - egyiket cseréltük, előttünk több havernál is volt (neten is)
    - vasárnap óta az egyik key-setre azt írja ki a bnet, hogy jelenleg ezt a set-et egy XY nevű gamer használja. XY a gamer ANYAKÖNYVEZETT neve, aki 2 éve nem gamelt, és nem is a saját nevén!!!
    - vasárnap wow-ozott, amikor a jelenség történt (először), de ott sem ilyen néven
    - most NEM WOWozik, hanem filmet néz!!! és megint nem enged ki, mert XY használja...:O
    - nem adta kölcsön senkinek állítólag...
    - jah és a név ékeztes és túl hosszú!!!

    Nah most legyetek okosak!:) Aki megfejti kap egy tábla csokit!:D
  • Gubberx
    #23022
    köszi :)
  • dexkill
    #23021
    dehogy noob, én is feltettem nemrég:)
    "increased attack speed"
  • dexkill
    #23020
    single-ben (lanon) toltam egy axe-berserk barbarral, aminek volt egy shield/axe felszerelése, de emiatt az élete a béka segge alatt volt:) Ha viszont egyáltalán nem teszek a dex-re, akkor baromi magas életem lesz:) A lényeket kimicrozom az nem gond, de pvp-zni is jó lenne...;)
  • Gubberx
    #23019
    Egy noob kérdés: mi az az IAS?
  • Aspyrin
    #23018
    Ajaj, berserk jó móka egy rövid ideig, de mivel nincs leech és nulla a def egy nagyobb csapat pillanatok alatt elláthaja a bajod :)
  • dexkill
    #23017
    szvsz nem biztos, hogy a Bnet dob ki... a netkapcsolatod stabil, nem szokott szakadni?

    Más: tanultabb kollégák... van létjogosultsága egy barbarnak mace-val, bazi nagy élettel, nagy ias-al, berserk-el pajzs nélkül? Lények ellen tudom, hogy jó (kivéve a manaburn-os köcsögöket), de pvp-ben egy zealer szétkapja, mint pitbull a kis unokát.
  • SwordManSter
    #23016
    hali a batle net egyfojtába ki dob de má annyira fel idegesit h nem tom mi a ..... csináljak
  • Rettenthető
    #23015
    Akkor legközelebb majd a Diablo 3-nál találkozunk? Hmmm.
  • zsirfecske
    #23014
    bázz
  • Aspyrin
    #23013
    Tegnap sikerült elcuccolnom a semmibe a kb. 4 ist-et érő felszerelésem, hála a drága szervernek, hogy egyem a szívét :)
    Hirtelen mozdulattal töröltem mind a nyolc karim, lehet, hogy egy darabig nem leszek fent..
  • JancsiPapa
    #23012
    bug az, csak nem foglalkoznak vele ;)
  • berlinboy6329
    #23011
    Áhhh.Rúnákat hogy dobja a gép?Kellene egy Amn de soha nem láttam még egyet se. :S

    Viszont Tirből annál több van...mit lehet Tir runából csinálni?Milyen rúnát?

    +érdemes NM-en players8 azni?nagyon kemények lesznek ugy:S(Ti hogy nyomtátok?)
  • dexkill
    #23010
    Ez nem bug! Egy a játékba épített adalék. Ha bug lenne Blizzi kiszedte volna;)
    Szóval az ethereal tárgyakat socket nélkül érdemes eltenni ez a lényeg:)

    Később írok még egy érdekes jelenséget, majd segítetek megoldani:)
  • zsirfecske
    #23009
    ahh köszi, eddig ez nekem homály volt. azt hittem szürke itemet nem lehet cube-bal socketelni...
  • Aspyrin
    #23008
    Így van, épp van egy 1099 defesem, ha valakit érdekel :)
  • Delac
    #23007
    A bugged azt jelenti, hogy:

    Amikor találsz egy fehér tárgyat azt meg lehet lyukasztani runákkal és random mód kap socket-t. Ha ezt egy eth páncélon csinálod, ami 50% def bonussal rendelkezik, e folyamat során újra megkapja az 50% bonust. Tehát érzékeltetve a te általad említett páncélt (754 def ) ha cube-l socketelted volna meg 1131-re ugrott volna az érték.

    Ez a bug, amiért újra megkapja az 50% bonus-t a már amúgyis nagyobb értékből. Az ilyen nagy páncélból szoktak segítőnek 3000++ Forti-t kirakni, és a még nagyobb def-s eth bugged Stone-t, ami meghaladhatja a 4000-s def-t is.
  • szucsy89
    #23006
    thx
  • zsirfecske
    #23005
    bugged az ethereal +50% def-ét jelenti? látom így írják mindenhol.

    ha nem lenne eth nem kérdezném, úgy sima item. így viszont merc-re tökéletes pl. egy duress runeword-höz 2000+ def-el...
  • faze
    #23004
    Itt.
  • szucsy89
    #23003
    d2ből nem létezik ilyen talent kalkulátor féleség?:D