26171
  • sirdond
    #23082
    hb nuki ;)
    na megvolt a beiratkozás az egyetemre :D
    zrínyi miklos had és biztonságtechnika, esetleg van itt olyan aki még oda jár? :)
  • JancsiPapa
    #23081
    pmed
  • Nuki
    #23080
    Te mikortól kezdesz bejárni? :D
  • Nuki
    #23079
    Köszönöm szépen^^
  • JancsiPapa
    #23078
    Mai szülinaposok
    Ersiman
    Nuki
    ga-b
    H. Peti
    Bakutyin
    modellmaker
    Taybore
    csuti27
    parokesz
    DreddHUN
    voda1
    DarkSly
    lamina
    Sati84
    N3v3rland
    tothzozo
    MANy
    HTS s3rg1nh00
    SuX
    TGA460XXL
    regime
    pleco
    stien
    SzarvasA
    Lekv Áron
    insu
    vili 27
    KÚSZÓMÁSZÓ
    Mercenaires
    SzabiG


    Bizony, boldog születésnapot!
  • Nuki
    #23077
    Nyáron végig dolgoztam én is: apó :D
    de amíg van igyekszem kihasználni én is.
  • Aspyrin
    #23076
    Fiatalság, bolondság :P
  • Nuki
    #23075
    Nekem könnyű, volt osztálytársakkal msn kapcsolat, szólunk ha kell valami xD (most szálltunk szét egyetemek felé, ugye, JancsiPapa? )
  • Aspyrin
    #23074
    Világos. Viszont én általában hajnali hattól tudok játszani pár percet, illetve hétvégenként elvétve. A tucatnyi "friendekből" senki nincs fent, szinte sosem..
  • Nuki
    #23073
    Aú! Ez a rémálmom, én ezért kérek meg egy pajtit, ha cuccolás van...
  • Aspyrin
    #23072
    Éppen végeztem a cuccolással, már mindent felszedtem és elrámoltam a ládámba, amikor egyszerűen belaggoltam egy bitang nagyot, majd jött a szokásos "your connection has been interrupted". Már láttam, hogy gond lesz amikor a cseten álló karim ruhátlanul ácsorgott..
  • gabeone
    #23071
    Jancsipapa,

    áll még az ajánlatod a non ladder itemeket illetően?

    MadJani: Logikusnak tűnik az írásod. A baj, hogy a portálok többségén mindez félreérthetően van leírva. 150 % mf-el hetekig keményen csak mf-elt egy barátom mire összegyűlt neki a soj, a bk és amit még nagyjából kinézett magának. Ladderben.
  • ewuk
    #23070
    hali!
    megosztaná velem valaki, hogy, ha van 2 serialom, akkor hogy tudok futtatni egyszerre 2 diot hogy cuccolhassak? előre is köszi
  • Nuki
    #23069
    Azt hogy sikerült? :o
  • MadJani
    #23068
    Viszont ez továbbra sem azt jelenti, hogy rosszabb lesz a Unique drop esélyed, ugyanis ezt azt jelenti, hogy megölöd a monstát és a game sorsol hogy pl. Sacred Armor fog esni. Most jön a rajtad levö mf, és nézzük a te számaidat.

    Elöször a Unique-ra, ha a +153%-ba beleesik, akkor vagy Tyarels, vagy a másik lesz belöle.
    Ha nem lehet Unique, akkor csak utána dob a Set-re, ha bejön akkor IK Armor-od van.
    Ha a set sem jött be akkor dob a rare-re, és utána a magic-re.

    Tehát nem az a lényeg, hogy 1167% mf esetén 205% a Unique és 1167% a magic, hanem az hogy sorsolási sorrend van. Egy tobott tárgyra legalább 2x, de akár 5x is sorsolhat a gép mire te meglátod, hogy mi lett az.

    Ergo minél több mf annál több Unique.

    Amit te látsz, hogy rengeteg magic lesz az abból adódik, hogy a fehér cuccokból lesz magic, de pl. egy actboss egyre kevesebb magic-et dob, és egyre több Rare-t, Set-et és Unique-t a magic rovására.

    Viszont mindehez hozzátartozik az is, hogy természetesen mf-nél a szerecse továbbra is a legnagyobb tényezö, mivel az alaptárgy is és a magic szintje is sorsolással döl el.
  • sirdond
    #23067
    tényleg, a killing speedtől is nagyban függ a drop,de még mindig tartom magam, hogy ehhez inkább egy nagy adag szerencse is kell :)

    átnéztem ezt az mf drop linket, és nem is tudtam,hogy van ilyen internal player bonus. azzal tisztában voltam, hogy 8 playeres modban nagyobb az esélyem pl a keyekre,de mennyivel változtat a drop chancen, ha 8an vagytok partiban és nem egyedül egy 8playeres gameben?
  • Rettenthető
    #23066
    Persze ez a mf dropp-calculatorok sem tévedhetetlen.

    Tudok ragzani szerencsére.
  • Rettenthető
    #23065
    Vannak egyszerű dropp calculatorok a neten, és ott látszik, hogy míg pl. 300% mf mellett az unique: 136%, a set: 187%, addig a rare: 200%, a magic: 300%; míg 400% mf mellett unique: 153%, set: 222%, rare: 240% és a magic: 400%.
    Nem elég drasztikus a lépés a +100% mf ellenére az unique irányába, a set még határeset, de e felett már látványosan lecsökken a set cuccok droppjának növekedése is, míg a magic cuccoké túlságosan megnő.

    A játékban elérhető (elvileg, mert amúgy lehetetlen) 1167% mf esetén:
    Unique: 205%, set: 350%, rare: 396% magic: 1167%

    Annyira nem kecsegtető.

    Persze ez a mf dropp-calculatorok sem tévedhetetlen.
  • JancsiPapa
    #23064
    a dropp túlságosan eltolódik a magic itemek irányába
    ezt sokan mondják, nem igaz...
    a white/gray itemek lesznek kevesebbek, ha matekos logikus gondolkodással végigvezeteted, rájössz, hogy így van :]


    Ahhoz, hogy mennyi mf jó, itt az én véleményem:
    Annyi mf legyen rajtad, amennyi nem lassít a killing speeden
    mert ha belegondoltok, ha egy runt (mondjuk andymephi) 200 mffel másfél percig tart és ha te magadra pakolsz kétszer annyi mfet, akkor háromszor addig tart a run, melyik éri meg jobban...
    az pedig, hogy most ezt meg azt a területet hanyagolod x ideig, megintcsak városi legenda szerintem, ha belegondoltok ebbe is, akkor egy program nem fogja ezt megjegyezni, hogy jobb dropja legyen - van egy x esély, hogy ilyen meg olyan treasure classból válasszon itemet, megint x esély, hogy milyen színű legyen, ésígytovább. remélem érthető, megittam pár sört, fosom a hülyeséget :]
    az én tanácsom: minél több modot gyilkoljatok, nyissatok ki minél több ládát, egy közeli ládához való kattintás nem kerül semmibe sem időben, de összejöhet bármi, egyszer ancient tunnelsben egy rats nestből jött ki egy vex rúna :]
  • gabeone
    #23063
    Az mf tapasztalata mindenkinek más. Én mf nélkül barbárral találtam ladderben occulust, ami végül könnyen és jó áron is kelt el. Valamivel több mint 200% mf-el friss tapasztalat mondja, hogy borzasztó rossz a drop. A fölötti értékkel nincs tapasztalatom, de egy leírás szerint - amit ha jól emlészem a rakanison olvastam - a 200% körüli érték az ideális. Persze lehet, hogy valójában másképp van, ki tudja.. Mindenesetre, mf nélkül is lehet sojt találni! Szerencse és idő kérdése. A kérdés pedig örökké adott: mennyi mf a legideálisabb?
  • Rettenthető
    #23062
    Amíg csoringer az ember, addig perf. topázzal kitömött 3 lyukú sisakot (+72%) és 4 lyukú páncélt (+96%)-t hord.
  • berlinboy6329
    #23061
    MF es cuccot muszájkeresni?nem esik egyáltalán....72es vagyok 13as MF-fel....Alig esett vmi komolyabb Mfelő cucc...Van 3 socektes mesh armorom arra a akarom az 'enigma't kiraki de 2 rúna kellene..Találta egy 3 socketes tiarát arra akarom a +2skilles runwordot,meg találtam egy 6socketes grimm kaszát ara akarok egy chains of honort,de se rűna se mfes cucc...Volt mikor 2 unique is esett de mind 26,13as követelménű volt....Egyetlen unique cuccom van de hellen sz@rt se ér..vmi ginther's rift dimensonal blade...Ennyi.
  • sirdond
    #23060
    a képek nálam jók, szóval nálad lehet valami para (talán adblock)

    én mindig is úgy voltam mf-fel,hogy egy nagy adag szerencse is kell :)
    egyébként úgy emlékszem 260-300% mf a jó unique tárgyakra
  • HammeRed
    #23059
    Próbáltam azt mutatni ezekkel a képekkel hogy pl tal armort is dobhat egy mezei zombie,vagy pindle wf-et.Nekem ezeket jóval 400 feletti mf-el dobta azthiszem a játék.
    Full magic drop-ot akkor láttam mikor már nagyon sokadszorra őltem meg mefit pl de az ilyen drop teljesen elhanyagolható volt.
    Viszont 150 körüli mf-el palával is találtam már soj-t ami ha a százalékos értékeket nézzük ellentmond mindennek.
    Egy szó mint száz nagy szerencse és sok játék kell ahhoz hogy az ember megtalálja a ritka értékes itemeket a játékban.
  • Rettenthető
    #23058
    Igazából teljesen felesleges 400% mf felé menni (sőt emlékeim szerint valahol ~340% körül kell maradni), mert a dropp túlságosan eltolódik a magic itemek irányába (az unique és set rovására).
    Nekem a legfullosabb cuccok előző ladderen ~310% körül estek.

    A képek meg lehet csak nekem nem jönnek be, de én nem látok semmit.
  • HammeRed
    #23057
    Ugyan már nem játszok de gondoltam berakok pár 1.12-es drop-ról készült képet nosztalgiából :-)




    Szerintem 400 feletti mf-el már elég jó itemek esnek szinte bárhol.Nekem az volt a tapasztalat hogy a sokat farmolt helyeket néha hanyagolni kellett pár napig és utána visszatérve estek azért cuccok újra...
    Ezt a kevesebb mf több esély runadrop-ot viszont nem hallottam eddig még.
  • Rettenthető
    #23056
    A Crypt, Trancival, DHL3 és Pindleskin kivételével, mind Area Lvl-je 85, szóval elvileg bármi eshet (Hellen).

    Act I: Crypt (Burial Ground), Mausoleum (Burial Ground), The Pit Level 1-2 (Tamoe Highland), rúnáért esetleg Tower (annyival tudod növelni a runadroppot, hogy kevesebb rajtad az mf).

    Act II: Maggot Lair Lvl 3, Ancient Tunnels (Lost City).
    Act III: The Sewers Lvl 2 (macerás, de elvileg bármi eshet itt is), The Forgotten Reliquary (Upper Kurast), The Forgotten Temple (Upper Kurast); The Ruined Fane (Kurast Causeway), The Disused Reliquary (Kurast Causeway), Tranvical-ban a Council-okat esetleg kalandvágyból, megszokásból megölheted DHL3-n Mephisto-t, bár 1.10 óta nekem túl sok értelmes cuccot nem adott.
    Act IV: River of Flame, Chaos Sanctuary
    Act V: Pindleskin is adhat ezt-azt, bár már nincs olyan jó droppja, mint egykor, de könnyen írtható, ezért beférhet, The Worldstone Keep Level 1-3, Throne of Destruction, The Worldstone Chamber

    Viszont elvileg Vex rúnát már dobhat Act I-nél az első csicska, aki veled szembe jön, amint kilépsz a faluból. Az más kérdés, hogy az esély rá... khm... apró (1:3277857)
  • Szuperkaraj
    #23055
    persze hogy igaz, csak észrevétel volt :)
  • HammeRed
    #23054
    Szerintem jó kari a smiter pala fanaticism,zeal-al kombinálva.
    Might-os segéddel közepes cuccokban is jól sebez (kivéve a physical immunisokat).
    A sok minion ellen meg life tap-ot adó item kell pl draculs.
    Természetesen magas def és minél több life kell a túléléshez :-).
  • JancsiPapa
    #23053
    és minden superjunikot 5+ minion veszi körül és még kitudja mi
    és ha belegondolsz, hogy mfelés közben a cuccok felét a mezítlábas monsterek dobják legalább, akkor rájössz, hogy igaz az előző felszólalásom :]
  • Szuperkaraj
    #23052
    Super Unique-k és Act bossok ellen elég hatásos, én úgy vettem észre, de a sok kis szörnyikét ( főleg hellen ), rohadt nehéz vele ölni
  • JancsiPapa
    #23051
    smitert egy döglött ötlet pvmre használni.
  • gabeone
    #23050
    Hello-hello,

    a smiter paladinnal high itemekkel egyedül is gyorsan lehet haladni a játékban? Gondolok pl egy teljes baalrunra. Illetve nagyon érdekel, hogy megéri-e grief-et és forti-t használni vagy felesleges, mert a crushing blow öl?

    Köszi
  • berlinboy6329
    #23049
    Hi all!

    most járok hellen.az 1. avtban..Nem kezdek bele nagyon mer rohadt kemények az ellenfelek..Kérdés:Kit érdemes runolni a jobb unique cuccokért?Baalt ahányszor lenyomtam eddi(3X)csak gagyit dobott.2-3 meg néha 1-2sárga.Meeeg runákra van vmi esélynövelő?hogy jobban dobálja?
  • zsirfecske
    #23048
    vagy magic socketes cuccba (kék) tetted...
  • setuh
    #23047
    hali!h is kell megcsinalni h cd nelkul menjen az eredeti jatekot?
  • faze
    #23046
    Valószínüleg ladder-only rúnaszót próbáltál kirakni, tölts le egy modot ami engedélyezi ezeket single-ben.
  • miilann
    #23045
    Runes
    Name Weapon Armor/Helms/Shields Level
    Um 25% Chance of Open Wounds All Resistances +15(Armor/Helms) +22(Shields) 47
  • htr93
    #23044
    Tegnapelőtt felraktam a diablót. nem hittem volna hogy így lesz,(ma még nem játszottam)27-28 szintű vagyok....12-14 óra játék/nap...

    azt hittem kinőttem belőle:)

    Nektek működtek a rúnaszavak? én csak egyszer próbáltam meg de nem sikerült..csak szépen sorrendben beleraktam a rúnákat, ahogy illik, de semmi:(
  • htr93
    #23043
    Um? az mi?