26171
  • Rettenthető
    #23122
    Rosszul emlékszel, legalábbis a tower-t illetően.
    Hirtelen kétségeim támadtak nekem is, ezért az erősen Nightmare-re való lvl 58-s necro-mal átfutottam Hell-re és egyelőre csak a tower-be néztem be.
    Az ottani szellemekről még a Decrepify is leveszi a IP-t, nemhogy az Amp.
    Igaz, ha egy ilyen ghost/wraith boss kap stone skint, akkor arról nem jön le semmivel, de az olyanokra meg ott a bone mage, illetve a revive csapat (pláne, ha még LR-t is szórok rá. Illetve ha már keletkezett hulla, akkor bizony a CE is hatással van rá.
    A Hell Temptress még kicsit odébb van, de nem tartom kizártnak, hogy arról is leveszi.
  • dexkill
    #23121
    Mi a különbség a vegyész és a vegyészmérnök között?
    Csupán annyi, mint a villamos és villamosmérnök között...!

    ;)

    Cserébe Te meg avass be az IAS problémakör megoldásába:D A probléma lentebb vázolva vagyon:)
  • faze
    #23120
    Jaj bocs csontisnak olvastam, bone necronak szerintem nightmare defensive, holy freezes.
  • faze
    #23119
    Nightmare offensive, might aura miatt.
  • ewuk
    #23118
    csontos nekróhoz offensive, combat esetleg defensive merc dukál?
  • nearo
    #23117
    nameg a possessed pi-k is kellemetlenek a csontis necinek...
  • HammeRed
    #23116
    Segédet az aurája miatt szokás használni de ha jól fel van öltöztetve akkor sokat bír.Írták már lentebb hogy csontis necro mellé might aurás segéd kell.Amíg nem lesz magasabb szintű addig kell rá vigyázni utána mehet be a mélyvízbe :-)
  • berlinboy6329
    #23115
    9 csontit tudok gyártani még...kell pár plusszskillt adó cucc.Most arra gondoltam,h összerakok egy bozba egy dol+io -t,az ad 4 skeleton masteryt,meg van egy +3mat adó unique koronám azt felveszem és legalább lesz közel 30SM.Bérencet én nem használok,nem látom értelmét mert ugyis ott vannak a csontik..Vagy érdemes?Reviveot se használok,csakis RS-t.A fizikai immunisoknak meg hidd el nem mindig veeszi le az immunitását.Először én is néztem h nem-e kimaradt a unique szellem az ampból,nyomtam rá mégegyet és csak rajta maradt.Amugy azért kérdezem meg 1000000X h hátha van rá vkinek vmi ötlete.
  • JancsiPapa
    #23114
    worldstone keepben azt hiszem nem jön le a hell tempressekről, ha pedig egy boss stone skin-t kap, akkor biztosan nem :]
    ugyanerre emlékszem tower cellarban a ghost/wraithektől.
  • Rettenthető
    #23113
    Jah, igen valóban a decr csak 50%-t vesz le.
    Az Arreat azt nem részletezi, hogy a Immune Physical (mint Unique Monster Bonus) milyen értékeket ad az adott szörnynek. Ha 100% Physical Resistance-t ad akkor is ez esetben is max a Hell Temptress / Wraith féle mob-k / Blood Lord lehet probléma, már ha azok megkaphatják (lévén alapértelmezésben azok).
    Mindenesetre én még olyan mob-bal nem találkoztam amelyik teljesen immunis lett volna a fizikai támadásra, az Amplify után. Úgy látszik ez is mák kérdése...
  • JancsiPapa
    #23112
    én nem ismerem a viccet, avass be :]
  • JancsiPapa
    #23111
    nem mindről veszi le, az amp 100%ot vesz le, a decr meg 50%ot, a summiton meg megtalálod, hogy melyik mobnak mennyi a resistje.
  • Rettenthető
    #23110
    Én normal act 1 Blood Raven kiírtásától kezdve egy szörnyhöz nem értem hozzá sem fizikailag, sem bone alapú sebző mágiával, de hát kinek mi a stílusa.
    A követőm és a gólem Hell Act 1-ben egy szörnyet csak képes megölni, onnantól meg már elég gyorsan megy a többiek begyűjtése (a kezdeti csontvázakat mindig act 1-ből szerzem, és wp-n megyek oda, ahol legutóbb jártam). 10-11 csontváz + kb ugyanennyi feltámasztott... ha ennyivel nem boldogulsz hellen, akkor lehet a necro nem neked való karakter.
    A jobb cuccok érdekében kicsit lehet szöszölni a korábban leírt helyeken, vagy esetleg visszamehetsz Nightmare-re.

    Az immune fizikálisakat meg hiába írod le 100x, akkor is leveszi a fizikai immunitást akár az Amp., akár a Dec.

    Cuccokkal meg a hasznos linkek csoportban fellelhető, Arreat Summit-ban találsz kellő mennyiségű leírást (pl. a Shael + Eth-s pajzsról)
  • berlinboy6329
    #23109
    Mondjuk a hadsereg nem fog magától felépülni.valakit azért nekem is emg kell ölnöm.Rúnák is alig vannak.Shaelt is ugy csináltam 3 solból.Mondjuk ezzel okosabb nem lettem..Ha meg én ugysew csinálok semmit,akkor leglaább a csaontikat h lehet erősiteni meg az ellent gyengiteni?Amp meg decrep oké de ha jönnek a keményebbek meg a fizik immunisok azokkal megszopom..mig a csontik őket ütik,más szétüti őket..Ampolhatom decrepelhetem akkorr is megdöglenek...Emléxek mikor a katakombákbanjártam.Fanaticismos pókok lazán szétkaptak mindnekit... :S
  • dexkill
    #23108
    Nah jó! Az IAS-t má' megin' nem vágom...

    Megnéztem egy kalkulátort: http://diablo3.ingame.de/tips/calcs/weaponspeed.php?lang=english

    Amit kihozott az vitzes, nagyon vitzes...

    Berserk baba, bers axe - Doom + IK kesztyű + Cat's eye felszerelés ugye 0-45-25-20=-90% az IAS. Ez a 86%-os bp-hoz való. A kalkulátor szerint viszont a berserkre nincs ilyen bp:

    Einstellungen
    Charakter Barbarian
    Waffe Berserker-Axt / Berserker Axe
    Fertigkeit Berserk
    WIAS [rechte Waffe] 45 %
    IAS Frames pro Angriff Angriffe pro Sekunde
    0 % 12 2
    3 % 11 2.2
    30 % 10 2.5
    80 % 9 2.7

    Mitöbb a számítása alapján 10 fpa-ra vagyok jó...:)

    Szal vagy a kalkulátor szar (vagy elavult), vagy én nem vágom az ias fogalmát:)

    Van valahol egy normális táblázat, vagy kalkulátor, amit TI IS használtok?

    A hun1.rak-on lévő táblázatban fent vannak az ias értekek, csak éppen a bp-k maradtak le:D:D:D
  • zsirfecske
    #23107
    max este érek rá játszogani, 6-10 között kb, majdnem minden nap pár percre/órára :)

    majd figyellek.
  • Rettenthető
    #23106
    Uram atyám!
    Minek a Necronak attack rating??? A necro a világon senki nem üt meg személyesen.
    A dexterity-re és az energy-re 1 pontot nem szabad tenni!!! Streght-re csak annyit, ami a kívánt páncélhoz kell, a többi vitality-re megy.

    Set pajzs mf miatt? -> Milaberga? Azért azzal hell-re menni... khm.
    Ha már tényleg olyan végtelenül csóri vagy, akkor miért nem valami olyan rúnaszavas pajzzsal mész, ami könnyen megvalósítható (Rhyme: Shael + Eth, sutty bele egy két lukú grim shieldbe, és átmenetileg jó az)...


    KandurEx!

    Természetesen most is csak vagy/vagy megy az átok, csupán úgy értettem, hogy Amp a sima szörnyek ellen, és Dec a Super Unique-k ellen (mint meph, Dio, vagy az ősök)
    És mivel Might aurás kísérőm van, így nem csápolják fél óráig.
    A cuccok amiket meg találok, azok jó esetben feltolják lvl 35 fölé a Skeleton Mastery-t és a Raise Skeleton, és úgy már elég hatékonyak.
  • berlinboy6329
    #23105
    Könnyű?:O

    1.11b patch van fenn...Gagyi cuccaim vannak amivel smmire nem emgyek.:S

    Szal ha engem támadnak akkor nekem annyi...700 körüli def.,kb ekrüli attack rating,egy unique stiletto ami ad 80as lightning resistanceot ami kkb semmit se ér,mert mint lejjebb irtam azok a fehér lebegő villámos akármik simán leölnek a villáámaikkal.Sőt mmég az Arcane-i villámtornyok is...Váltásfegyó egy ume' lament bot.Másik kzben pajzs van..EGy set pajzs az MF-e miatt,meg egy a resistance miatt(45).Sityak egy Assa set item(natalya grim helm),páncél...huu azt most irtelen nem tom.:SJa de..Egy spiti shroud +1skilles unique.Övem tal rasha mesh belt.A kesztyű meg csitzzma MFes kék cucc...Nagy gagyi az egész..Nem is lenne baj ha a csontik mindenkit bedarálnának viszonylag hamar.De az h amp után még mindig immunis egy unique...Mig a csontik őt ütik addig a többi leüt/lelő engem.Kicsit meghekkeltem az életet mondom megnézem emddig birom..Lemegyek a countesshez ruunolni rúnáért,fél élettel jövök vissza.próbálom elkerülni a támadásokat ahogy tudom de akkor is ez a vége...
  • Kandurex
    #23104
    Amplify Dmg és a Decripify? Most nem úgy van, hogy egyszerre csak egy átok lehet? Meg hellen a csontik pláne a 3-4-5 episodeban nagyon gyatrák már...fél óráig csápolják az ellent :/
  • dexkill
    #23103
    okleveles vegyész vagyok

    De ne halljam a viccet, hogy mi a különbség vegyész és a vegyészmérnök között...!;) Én is ismerem:D

    Amúgy már kicsit bánom, a gépekhez, és termeléshez húz a szívem, oda meg inkább a mérnöki tudás kellene (majd kiegészítem egy bme gépészmérnökivel:D)

    zsirfecske: köszi:D Amúgy most láttam, hogy bent vagy f list-en, de soha nem vagy online... Nem játszol ezzel az accal?
  • Krezga
    #23102
    Rof gondolom a river of flame. Azt akárhányszor tudod runolni, de a HF-et csak nehézségi szintenként egyszer (azaz összesen háromszor).
    A multin gondolom a bnetet érted, azt ki kell próbálni, és meglátod, hogy milyen is:) Jah, és nem úgy van, hogy végigmész a három szinten, és megvan minden jó cucc, aztán kész. Minden jó cuccot megszerezni nem kis munka és "pénz". Végigmenni meg nem nagy meló:)
  • Rettenthető
    #23101
    Milyen patch-el tolod? - mert a summon necro-val nagyon könnyű hellen. Sőt ha véletlen HC karit akarnék indítani, akkor summon necrot indítanék legalábbis 1.12 patch alatt.

    Nálam ez a formula vált be:

    Summoning Spells:

    20 Skeleton Mastery
    20 Raise Skeleton
    20 Clay Golem
    1 Golem Mastery
    1 Raise Skeleton Mage
    1 Blood Golem
    1 Summon Resist
    1 Iron Golem
    1 Revive

    Poison and Bone Spells:

    1 Teeth
    20 Corpse Explosion

    Curses:

    1 Amplify Damage
    1 Weaken
    1 Iron Maiden
    1 Terror
    1 Life Tap
    1 Decrepify

    Az Amplify Dmg és a Decripify hatására is megszűnik a fizikai immunitás és én nem is alkalmazok mást.
  • berlinboy6329
    #23100
    x23092 vki?

    amugy meg szerintam nagyobb a lyuk a nehézség között NM é H közt mint N és NM közt?Mer bugos is v nem tomi...80as Lightning resist és Hellen egy burning soulos/gloamos enemy megöl..rofl h a vérbe?MEg ugy általában..Simán elkenik a necrom meg a csontijaim..a fizikai immunokat meg le se tudom ölni..Adok neki amppot és előbb utobb megdöglik oké..nem is lenne baj ha közben körülöttem nem lennének 50en...Plus a unique fizikai immunisok akik méég AMp után is azok.Na lol...Azokkal egyáltalán nem tok mit kezdeni...88as vagyok de behalok hellen.:S

    skill:
    20skel mast.
    20raise skel
    10CE
    1amp
    1decrep
    2summon resist
    1terror
    1confuse
    1attract(ezzel próbálom életben tartani a csontikat)
    1dim vision
    1clay golem
    1golem mastery
    5revive
    1teeth
    1iron maiden....

    A többit is ellőtem de Hero editorban mindig turkálok h mi lenne a leghatásosabb...De tök mindegy leölnek mint a huzat...Singlebe tolom,mer nem eredeti.
  • ewuk
    #23099
    valaki letudná írni, hogy ha van két eredeti diom hogy tudok cuccolni?
  • JancsiPapa
    #23098
    de te vegyészmérnök vagy? v vegyész?
  • zsirfecske
    #23097
    aham értem kösz :)

    dexkill:
    rainbow facet unique jewel +5% light dmg, -5% enemy light res
    skin of the vipermagi 34 all res-sel, cube-ban upgrade-elve (így elite armor lesz belőle, 120% enchanced defense-re jött ki mákkal, ami 1009 def-et jelent)
  • ewuk
    #23096
    na ezt jól megasszontam, de remélem a lényeget levágtad :) én a bmfre járok zrínyiről, (ezt kifelejtettem) a biztonság és védelmi politikáját ismerem elsőkézből, ami egy szutyok, a többi része lehet jó. ha olyan a had és bizt. mint a bmfen, akkor nagyon sok sikert és kitartást neked :D
  • ewuk
    #23095
    on:és bmf had és bizt, zrínyiről nem sok jót hallottam :(, na nem mintha a bmfen akkora jó lenne :off
  • dexkill
    #23094
    Dio2zök már egy ideje, de ebből basszus egy szót nem értettem...:D
    "facet 5-5 light die" és a viper34 nem világos:)
    Köszi!
  • dexkill
    #23093
    Mennyi az esélye, hogy ennyi vegyész gyűljön össze egyetlen (nem szakmai) topikban?:D Én is az vagyok:) Az SZTE-n végeztem 2 éve:) Jelenleg egy gyógyszerüzemet vezetgetek;)

  • berlinboy6329
    #23092
    Hi all!

    Singelben mennyire érdemes runolni HRért?Most azt csinálgatom hellem LK meg ROf runokat..De kérdés:mi a különbség a Rof és a HF runook közt?ugyanott van mind2....

    Másik kérdés:gondolkodtam h meg kéne venni fulban a gamet a muti miat...De mi a jó a multiban?ott is csinálok akrit végtolom mind3 fokozaton veszek adok cuccot h jobb legyek..Végtoltam 3x utána mit lehet csinálni a PvP-n kivül?Kész a game rajtam minden jó cucc...
  • JancsiPapa
    #23091
    azért, mert a light ér a legtöbbet, pvmre nem nagyon használnak faceteket, duelre meg viszont kevés a blizzer
    ellenben duelre nagyon kell a facet a fohernek, lightsorcnak, javazonnak...
    ennyi a magyarázat:[
  • Rettenthető
    #23090
    Valaki el tudná magyarázni, hogy akkor most mennyi is a skeleton-jaim sebzése, mert hirtelen nem világos.

    Raise Skeleton lvl 22 (A)
    Raise Skeleton lvl 22 (B)
  • zsirfecske
    #23089
    facet 5-5 light die-t hajtok egy ideje, nagy nehezen összeszedtem egy cold 5-5 die-t, gondoltam hogy majd jól eltrédelem lájtosra, de baromira nem megy. még add-al sem. mérvanez? oly sok a blizzsorc pedig.

    van egy viper34-em 1009 def-re upgrade-elve abba kéne már nagyon...
  • JancsiPapa
    #23088
    Azokat a nyomokat ne kövesd ;D
  • Nuki
    #23087
    #23082
    #23085

    kösziek^^

    BME VBK vegyész, János nyomait taposom egy év halasztás után :P
  • JancsiPapa
    #23086
    én meg egy év bme vegyész után megyek debrecen vegyészre
    bme = beszarsz mire elvégzed
  • Aspyrin
    #23085
    Hbd :)
  • sirdond
    #23084
    bme jó hely azt mondják :D
    haveromat első félév után kibaszták, igaz szart bele az egészbe (közlekedés mérnökin volt)
    most meg villamos mérnökire megy
  • nearo
    #23083
    Hmm... én bme közlekkar. De második helyre bmf hadésbiztonságtechnikát jelöltem. De a zrínyin is gondolkoztam.