26171
  • arni17
    #23162
    sziasztok

    A diablo 2 csak akkor lehet multyba nyomni ha megvan az eredeti lemez vagy ha most leszedem akkor már játszhatok is multyba vagy ez hogy megy?Elöre is köszi.
  • nearo
    #23161
    eredetid van? ha nem akkor megcrackelted?
  • Carmang
    #23160
    Tedd a kiegészítőlemezt a cd/dvd -meghajtóba. De legegyszerűbb, ha felpeccseled a játékot a legújabb peccsre, és máris nem kér cd-t.
  • Thorgan
    #23159
    Hello!

    SEgítséget szeretnék kérni abban, hogy amikor elinditom a játékot mindig azt írja ki hogy: CD-ROM drive error : Please make sure your Diablo II Expansion Disc in your CD-ROM drive, then click on 'Retry'

    és nem tudom hogy most mit kellene tennem.A választ előre is köszönöm
    Üdv: Thorgan
  • zsirfecske
    #23158
    és horn-ként használható vajh? vagy csak a neve az és amúgy kulcs?
  • berlinboy6329
    #23157
    az.Runolom néha a countesst hátha dob vmi rúnát(eddigi legnagyobb egy fal runa volt),és először eldobta a kulcsot.kulcs neve volt..Aztán runolgattam még párszor néha és eldobta a szarvat..mondom nem kell a kulcsokkal szarozni?:O

    Felveszem és megint a kulcs..lol mondom..Ez a 2. kulcsom.Az 1. ugye a rendes nevű..Most az is diablo's horn lett..Szal most van 2.
  • JancsiPapa
    #23156
    :o
    ez single?
  • sirdond
    #23155
    eléggé annak tűnik :D
    nekem nincs ötletem
  • berlinboy6329
    #23154
    Itt van:O

    Sztem bug.

  • sirdond
    #23153
    az el is kerülte a figyelmem.
    linkelj csak róla egy képet, hogy lássuk miről is van szó
  • JancsiPapa
    #23152
    http://hun1.rakanis.hu/D2Lexikon/szotar.html
    ;]
  • berlinboy6329
    #23151
    jaaah aszittem runás cucc...És a diablo's horn kulcs az mi?:O

    Az oké h a countess dobja az egyik kulcsot a 3ból de annak nem ez a neve,hanem key of nemjuteszembemi.
  • sirdond
    #23150
    ha hellen megölöd akkor hellen már nem tudsz többet nyitni, de csatlakozni igen (bnet ugyebár),ettől függetlenül a többi nehézségi szinten még tudsz nyitni, feltéve,hogy nem ölted meg már ott is.

    tal armor= Tal Rasha's Guardianship (Lacquered Plate)

    eth = Ethereal , nem javítható, fegyverekben +50% dmg, armorban +50% defense, és az item neve szürke
  • berlinboy6329
    #23149
    Jah és+ kérdés..mi az a tal armor meg eth cucc?olyan runák vannak beletömve?
  • berlinboy6329
    #23148
    Hi all!

    Ha hellen megölöm a Cow kinget akkor soha többé nem mehetek a cow levelre?
    Ééééésss.Az bug h a countess egy diablo's horn kulcsot dobott?:O
  • Nuki
    #23147
    i s33 t3h 13vél brada.
    [apro] mellesleg szerintem ezt itt fejezzük be [#idiota
  • JancsiPapa
    #23146
    kaptál pmet :]
    m3 pr0
  • Nuki
    #23145
    cs4k h452nálj b3tük h3ly3tt szám0k4t és m3nő vagy.

    leet speak = 1337 speak
  • JancsiPapa
    #23144
    elite speak
    elite, amit úgy is kiejthetsz, hogy líít, leet

    mindegy, hosszú :]
  • Nuki
    #23143
    Egyedül itt egy ezsgés sc topikból található emberkék szájából szoktam meg azt hogy "NÉÉÉGY" meg azt hogy "loááál", amúgy engem irritál, sajnálom
  • gabeone
    #23142
    A druida farkassá átváltozás minden fegyvertípust ugyanolyan támadási sebességgel használ?
  • zsirfecske
    #23141
    én sem bírom a lolozást. nem érdekel mások véleménye és nem trade-elni akartam az armor-t csak mutatott vmi szutyok páncélt hogy kell-e és arra villantottam fel neki. erre lefikázott hogy lehetek ilyen núb meg minden mert eth cuccot csak merc használhat.

    jaja, közben eth + indestructable és eth + selfrep pont a legjobb itemek.

    amúgy énis gondoltam rá hogy full eth cuccba öltöztetem az assámat, mert az jó. eprsze olyanokba amik nem kopnak el...
  • Rettenthető
    #23140
    Lassan szükségem lesz egy szótárra, hogy megértsem mit beszélnek az emberek... mi a fene az a leetspeak?
  • JancsiPapa
    #23139
    lol?
    én használom néha a való életnél is, természetesen nem mamámnak a vasárnapi ebéd közben :]
    jó tud lenni a leetspeak, ha olyan a társaság :D
  • Nuki
    #23138
    aki azt írja hogy "lol" nem ember :|

    főleg ha élőben mondja, az olyanokat szimplán elásnám élve.

    Ha neked tetszik és hasznosnak tartod szard le mások véleményét, ha találsz jobban úgyis rájössz mennyi a valódi értéke.
  • ewuk
    #23137
    az érdekelt, köszi :). azt nem tudjátok véletlen hogy egytal rasha armor hány pg lehet? non ladderban.
  • zsirfecske
    #23136
    na tehát self rep működik :)

    attól még "ure so noob" meg "mega/gigalol" vicces. főleg ha indokolatlan...
  • Rettenthető
    #23135
    Pedig nekem poénból van egy ethereal-s karim, amire csak egyszerhasználatos cuccokat aggatok:-)

    A self-repair jó dolog eth cuccon, de sztm a lolozás a te esetedben inkább a páncél többi tulajdonságából eredő gagyisága miatt volt.
    Amúgy meg ki ne tesz magasról, hogy ki min lolol?
  • zsirfecske
    #23134
    55 life, 2x light res meg hulladék statok + 1 socket alapból.

    csak repkedtek itt a gigalol, supernoob meg hasonlók személyemet illetően, amiért eth armort hordok és nem merc-en használom.

    eddig úgy gondoltam, hogy pl. eth skullders is azért jó mert van rajta self repair és 1,5x def. sosem próbáltam ki, szóval bármit elhiszek...
  • JancsiPapa
    #23133
    mik a pontos statjai?
  • zsirfecske
    #23132
    lenooboztak előbb mert van egy 840 def-es eth rare armor-om amin repairs durability stat van és azt mondták hogy ethereal nem javítható tehát nem ér semmit. én bizony hordom és nem csökken a dura. ugye nem én vagyok hülye?
  • dexkill
    #23131
    most nem azért, de minek fcr pl egy barbárnak, vagy egy zealernek...? A srtg/dex táp, a life, rep life meg külön finomság, nem? Ok, magas a req lvl-je...:S
  • Aspyrin
    #23130
    Kb. 8.000 aranyat Charsinál :)
  • JancsiPapa
    #23129
    jó sok a stat, de fcr nélkül nem jó így :[
  • Rettenthető
    #23128
    Tegyél bele olyan jewel-t, ami ad 40% ed-t is, meg 15% ias-t is :-)
  • dexkill
    #23127
    [IMG][/IMG]
  • dexkill
    #23126
    persze, hogy látom, ha bp-t lépek! De egy kari megtervezésénél nem mindegy, hogy az arreat's-ba rakott socketbe ias jewelt rakok (mert bp-t léptet) vagy ed jewelt:)

    Szerintek mit érhet:



  • JancsiPapa
    #23125
    felnevettem a viccen amúgy :DDDD
  • JancsiPapa
    #23124
    igen, megnéztem summitot, csak akkor marad rajta, ha stoneskint kap.
    Na most ezekre lower resist és mivel ugye a corpse explosion félig physical félig tűz alapú sebzés, ezért amikor meghalt egy pár szörny, lowerres, robbant, amíg van hulla, utána ismét amp, hogy gyorsabbak legyenek a csontik :]
  • JancsiPapa
    #23123
    Joey nekem most azt mondja, hogy azt a táblázatot át kell írni, mert egyrészt átláthatatlan, másrészt nem is biztos jó :|
    Lényeg, hogy ha ma lesz rá időm, akkor utána fogok nézni és át lesz írva a rakán.
    Egyébként hülye dolog, de szerintem látásból is meg lehet állapítani, hogy most léptél-e egy breaket vagy sem, pl hammer között megérzem azt, ha 75% v 125% a breakem :]