26171
  • JancsiPapa
    #23202
    csak 100x? :P
  • Radian
    #23201
    Ok,köszi
  • Mirk
    #23200
    ha a stat pontokat rossz helyre rakod az még nem akkora tragédia (11es szinten)
    inkább a skillekkel kell odafigyelni
  • Radian
    #23199
    A neten olvastam egy leírást ahol egy nekro summoner(én vmi olyasmi felé raktam a skill pontokat)strength re meg vitality re rakjon,másra nem nagyon kell. Na én raktam nagyjából össze vissza mindenre.Bár főleg azért nem mindenre. Na ilyenkor mi van?Vagy nem ronthatom el vele annyira a játékot?
  • Kandurex
    #23198
    nem ajánlom a segédprogramok használatát, pont azt ölik meg, ami a játék lényege

    (ez persze nem vonatkozik, az olyan őröltekre, mint én, aki kb. 100X csapta már le Diablo HELL -en, hogy hátha dob valami értéket :)
  • Radian
    #23197
    Sziasztok! Most kezdtem el játszani ezzel a játékkal és ahogy egyre jobban belemerülök,egyre jobban tetszik.Csak az a gondom hogy mivel csak úgy nekiugrottam az egésznek nem igazán értek hozzá,ezért lehet elrontottam a karakter fejlesztésem. Igaz még az elején vagyok(11 es szint) de szerintem rossz helyre raktam a pontokat amiket szintlépéskor kapok.Nincs olyan progi vagy lehetőség a játékban amivel újra el lehet osztani őket?
  • Mirk
    #23196
    nekem eddig mindig a fal mellett volt, river of flame pedig mindig a waypoint mellett van
  • dexkill
    #23195
    Szisztematikusan járd végig a mapot. Ott van az:D Amikor megölöd Izual-t, utána Plains os Dispair-en indulj el, és járd körbe a "falat", tuti megtalálod, mert ott egy lépcső van, azon felmész a city-be:) aztán a map közepén (szóval nem a falnál), lesz a wp, meg a lépcső River of Flame-be:)
  • Nuki
    #23194
    Mindig máshová sorsolja ha új karaktert kezdesz, úgyhogy screenshotot adni nem tudunk.

    Nemcsak a falnál lehet, lehet egy egyszerű gödör is az ami neked kell.
  • the1gabor
    #23193
    Sziasztok. Kéne egy kis segitség.... ACT IV lvl:26 Megcsináltam az első küldetést, Kinyirtam azt az valamitXD kijött egy szellem belole, ok, viszamentem jutalomért ok... merre tovább? nem találom a lejáratot az elátkozottak városába.(city of damned) Azt tudod hogy egy lépcsöt kell keresnem de hol van? Bejártam már az Outter steeps(külsö sikság) és a plains of despairt (kétségbeesés sikja) is de sehol nem találtam., általában a szélén néztem... valaki tud segiteni hol van a lépcső? egy térképes screenshot megtenné vagy egy betájolás... Köszi elöre is.
  • IMYke2.0.0.0
    #23192
    Csak Battle.net-en, multiban működik és eléggé bugos - nem ajánlott!
  • Mc Master
    #23191
    Kösz az infokat srácok:::
    Nekem csak egy gizda 76-os druidám van de már vagy 2 hete egyáltalán nem is nyomtam
  • haata
    #23190
    Állítólag van valami mod amivel nagyobb felbontásban is lehet nyomni, mint a 800X600. Tud róla valaki valamit?
  • sirdond
    #23189
    na hol sikerült megvenni és mennyiért?

    amúgy battle.nethez 1.12 kell, de ha elindítod a játékot és csatlakozol, egyből letölti és telepíti
  • arni17
    #23188
    1.11 patch ig kell fel patchelni ugye?:)
  • dexkill
    #23187
    Arreat Summit-on minden szar fent van, de a breakpoint-okról egy rövid szösszenet sincs... Vagy csak én nem találom...?:O
  • dexkill
    #23186
    lvl99-es kari elég sok van és szinte minden karakterrel lehet látni. Némelyikből azért kevesebb van:)
  • arni17
    #23185
    nagyon köszi Nuki:) sztem holnap már megyek is megvenni:)Mediaba vagy az 576 ba csak kaphato:D
  • Rettenthető
    #23184
    Mármint kinek?
  • Mc Master
    #23183
    csá lenne egy kérdésem: Mekkora volt a legnagyobb szintű játékos idáig?
    Melyik karakterrel?
  • Nuki
    #23182
    Igen, olyan. Ha nem vagytok szövegségben akkor üthetitek egymást, ha szövetségben vagytok, akkor még egymás kapuin is közlekedhettek, stb.
  • arni17
    #23181
    nah egy utolso kérdés és nem fárasztalak titeket:)Ugye ez a diablo multyba olyan hogy belépnek a szobába vagy 5 en és akkor azokkal játszok vagyis csapatmunkába nem ugy hogy egymás ellen vagy valami:D(még nem játszottam a diabloval):P
  • HammeRed
    #23180
    Szerintem a tq:immortal throne-os karavános pakolási módszer nagyon okos dolog,legalábbis nekem tetszett.Én örülnék egy ilyesmi megoldásnak.
  • PiszkosFred
    #23179
    Igeret van a sajat karakterek kozotti targycsere egyszerusitesere...
  • JancsiPapa
    #23178
    most voltam könyvesboltban, ha féláron adok mindent, akkor is legatyásítlak :DDD
  • Rettenthető
    #23177
    A Battlenet csodálatos, disconnectáló csapdájába magam is sikeresen beleestem, pedig nem mászkáltam ki-be a játékból (de pont leraktam a trang övet, hogy a necro-m fel tudja venni). Persze utána a reteknek nem akart visszamenni a bnet-re, állandóan 6112-s hibával jelentkezett.
    Még szerencse, hogy 2 hálókártya van a gépben -> gyorsan átdugtam a netet abba és már tudtam is csatlakozni a bnetre...
    Remélem a saját karakterek közötti cuccolás jobban meg lesz oldva a Diablo III-ban, mert ez így nagyon necces.
  • nearo
    #23176
    ha valaki meglát egy fickót, aki "NEARO" feliratú polóban flangál, az én leszek, és nyugodtan kiabáljatok :)
  • Nuki
    #23175
    Folyton változik a sok hír miatt az ára, amikor én akartam venni örültem hogy egyáltalán kapható :D
  • arni17
    #23174
    oks köszi nuki:Da jövöhéten talán meg is veszem:)ha jól néztem a neten 3500ft a Diablo2+LoD:) sztem nem is olyan oks érte:P
  • Nuki
    #23173
    Este fél 7 Lehel téri metrómegálló.
    JancsiPapa a biztos, nála lesz egy pár egyetemi tankönyv. :Ð
  • nearo
    #23172
    najó, akkor holnap felavatom a nearo-s pólóm, hátha meglát valaki :)
  • Nuki
    #23171
    Egyetemi tankönyv vásárlás-egyeztetés börze. Egy egyszerű pesti metrómegállóban lesz és tart úgy körülbelül 5 percig

    Talán lehetőség lesz egy duelre, a résztvevő felek között, mely kő-papír-olló formájában fog manifesztálódni.

    Szóval semmi komoly (még) :D

    #23167: érdemes, kegyetlenül sokan játszanak vele még mindig!
  • nearo
    #23170
    hehe... tényleg lesz? hol, mikor? mer akkor lehet izzítom a nearo-s pólómat :)
  • JancsiPapa
    #23169
    lem ko pdia
    holnap meglesz az első sg.hu diablo2topicos találkozó!
    xDDD
  • arni17
    #23168
    vagy valaki lan ozik is vele?:)
  • arni17
    #23167
    jah értem akkor sztem majd megveszem érdemes megvenni sokan tolják neten?
  • ewuk
    #23166
    hogy lehet így upgradelni?
  • Mirk
    #23165
    lanba játszhatsz bármikor, de neten csak eredetivel lehet
  • zsirfecske
    #23164
    nekem valahogy mákom van ezzel a viper upgrade dologgal...

    light soso armorom:


    ethereal + cold facet:


    szóval 2-ből kettő 1000+ def-re jött ki. mielőtt kérdeznétek az eth act3 cold merc-nek lesz, nagyképűen :)
  • Thorgan
    #23163
    Köszönöm szépen a segítséget már sikerült:))