26171
  • lennox17
    #23242
    Nah...szval...most nem az hogy nincs 4000ftom csak tudjátok nincs olyan sok idöm játszani...meg nem akarom neten tolni...azért minek dobjak ki az ablakon 4000ftot?meg minek sporoljak?amikor igyis tuok játszani meg ugyis...örüljetek hogy ti ultra gazdagok vagytok.
  • Nuki
    #23241
    Ebben igazad van.
    Állszenteskedés volna azt mondani vegyél meg minden játékot ha tényleg nem teheted meg. Igaz hogy egy normális világban az kellene hogy kellemetlen legyen, hogyha valakinek nem minden játéka és programja eredeti, de hát sajnos ez van...
  • sirdond
    #23240


    gabeone: nehogy azt mondja nekem valaki a mai világban,ahol tv+internet+mobil majdnem minden embernek, nem tud összespórolni 4000 forintot pár hét alatt? mert szerintem ez hülyeség
    persze ez meg csak az én véleményem
  • gabeone
    #23239
    Van aki albérletet tart fent, suliba jár, és napi pénzre is szüksége van. Emellett van internetelőfizetése, egyéb esetben tovbbi telefon és akár tv előfizetése is. Minden munkahelyen alulfizetnek, s annak is a fele elmegy adóra. Képzeld el milyen lenne, ha még wowozna is..

    Az én szvsz-em az, hogy látatlanba ne adjunk tanácsot senkinek, mert az csak bölcselkedés, a bölcs ember információ alapján ad tanácsot.
  • Nuki
    #23238
    azt hogy 2 heti fél liter kóla ára?

    mellesleg hülye aki minden nap veszik fél liter kólát. :D

    Én is szoktam kólázni, de diabloval olyan régóta és olyan sokat játszottam hogy megérte
  • Mirk
    #23237
    van akinek úgy sincs pénze hogy nem költ semmit
  • sirdond
    #23236
    na tessék, 2 heti fél literes kóla ára :D

    jobb katt a parancsikonon->cél mezőbe a szöveg után ezt kell beírni -w
  • lennox17
    #23235
    nem járok moziba söt pizzázni se naon pizzázok cigizni se cigizek egyedül kolát szoktam inni:)
  • lennox17
    #23234
    köszi 194... sikerült elindult igaz valami fájt átmásoltam azt jó lett:)nem is patch eltem semmit:)nah már csak az a kérdés hogy hogy lehet ugy elinditani hogy olyan kis ablakba legyen:D vagyis hogy közbe lássam az asztalt meg minden:D rmélem értitek:)
  • 19410122
    #23233
    Szia lenox17
    Én nem tartozom azok közé, akik izomból odavágják: vedd meg!
    A sört szoktam megvenni, mert nincs "warez-sör"
    Tanácsot adni a gondodra azért nehéz, mert a neten számtalan feltört,warez diablo verzió elérhető, amiket különböző módon lehet elinditani.
    Általában elmondható, hogy a játék 3, vagy 4 iso-fájlban érkezik a netről.
    Ezeket a Daemon Tools program segitségével felmoutolod a gépedre.
    Ekkor úgy látod a dolgokat, mintha valóban benne lennének a CD-k a gépedbe.
    Keress egy CRACK-könyvtárt és olvasd el nagyon figyelmesen az ott található segédletet, ami ugye többnyire angol nyelvű.
    Itt le van írva, hogy mit és milyen sorrendben kell csinálni.
    Többnyire elsőre van egy teljes install.
    Aztán fel kell tenni a patch-et, amit illik tartalmazni a crack-könyvtárban található fájloknak.
    Ha felment a patch hibaüzi nélkül, az már biztató
    Ezután következhet néhány fájl bemásolása a virtuális CD-ről a felinstallált közegbe, majd a crackelt game.exe lecserélése.
    Mindez az utasítás szerint.
    Ha mindent jól csináltál, elindúl a játék!
    Két lehetőség van:
    Megveszed, vagy megtanulsz warezolni!
  • dexkill
    #23232
    Minden személyeskedés nélkül...

    cigizel? jársz moziba? iszol kólát? eszel pizzát? Hagyj ki ezek közül néhány alkalmat, és tedd félre. Szvsz még az egészségednek sem ártana:)
  • lennox17
    #23231
    4000ft:(sajnos nem mindenki engedheti meg magának...
  • EnZsolt
    #23230
    Vedd meg, igazán nem drága, és megéri a multi miatt.
  • lennox17
    #23229
    Hiall

    Letöltöttem a diablo2 öt és nem jó hozzá egy crack se vissza néztem miket irtatok de valahogy nem tudtam belöle kideriteni sok minden valami patch kell vagy mi de hanyas?:S nagyon örülnék neki ha valaki megmondaná hogy inditsam el mert mindig cd kér ha fel crack elem valami hibát ir ki:S
  • zsirfecske
    #23228
    ja tényleg :)
  • JancsiPapa
    #23227
    fél 1kor nem is lesznek sokan fenn :|
    légy türelmes :P
  • zsirfecske
    #23226
    kéne lem, 12-13 pgemet ajánlottam érte senki sem jött. pedig pul-t 40-ért szoktak...
  • Rettenthető
    #23225
    Mondd az időpontot, amikor át kell húzni, aztán vagy ráérek pont akkor, vagy nem.
  • nearo
    #23224
    pedig lehet, hogy fórumon több segítőkész embert találtál volna, mint chaten :)
  • shaba23 #23223
    chateen próbálkoztam, fórumon nem akartam nyavajogni, most sem azért írtam be:)
  • Rettenthető
    #23222
    Nem írtad, hogy át kell húzni...
  • shaba23 #23221
    én lvl48 vagyok de még nem akadt senki aki áthuzott volna NM-en, hogy tudjak haladni :D ennek vagy egy hónapja :D
  • Mirk
    #23220
    egyszer csinálok majd egy 99est
    majd ha hülye leszek
  • sirdond
    #23219
    bár van amikor már 85-86nál megunom a sok br-t :D
  • sirdond
    #23218
    nekem nem volt még csak egy 94es karakterem
    nincs erőm többszáz baalrunhoz hogy 1 lvl-t fejlődjön a karakter
    lvl 90ig br utána meg mf, ott is fel lehet fejlődni 93ig
  • Rettenthető
    #23217
    Tisztában vagyok vele én is. Pont ezért írtam oda, hogy még 1.09 alatt... :-/
    Ladderen max 94-ig toltam, de már ott is olyan iszonyat lassan gyűlt az xp, hogy már nem is volt cél a 99 (az maximum mellékhatásként jelentkezett volna).
  • Kandurex
    #23216
    játéktechnikailag a hell, multira van kihegyezve, nagyon nehéz magányos karakterként haladni ott
  • Mirk
    #23215
    mindenre csak nem lehetnek immunisak
    eléjük raksz néhány hasadékot, közéjük mész hurrikánnal és amíg azon tanakodnak hogy most megfagyjanak vagy elégjenek a farkasok megölik őket
  • Mc Master
    #23214
    76-os druidám van hellen vagyok és megakadtam a mephisto előtt ahol le kell menni a barlangba elötte ki kell nyirni azokat a tűzhidra idéző valamiket. Na azok mindenre inmunisak mindenre+töltik az életüket ja és még közbe jönnek a zealotok.21 es farkas+hurrikán+hasadék Szerintetek hogy csináljam?
  • Mirk
    #23213
    ma van egy csomó szabadidőm elhatároztam hogy lvlezek egy kicsit
    az a baj hogy marhára könnyen megunom
    meg ha eljutok act3ban biztos abbahagyom mert utálom azt a hosszú és szivatós pályát
  • JancsiPapa
    #23212
    azért 1.09ben még könnyebb volt a lvlezés :|
    1.11a -> lvl 96
    meg 2x 95 :o
  • nearo
    #23211
    Nekem lv40 és 50 között van a legmagasabb karim... valahogy act4-5 környékén megunom. De minden mással is ugyanígy vagyok :) (pl lineage, ott sincs 50 feletti karim)
  • Rettenthető
    #23210
    Lvl 99-s Bowazon (még 1.09 alatt toltam fel), 100% legit.
    Utána olyan 1,5 évig pihent a Diablo, mert akkor picit megcsömörlöttem tőle:-)
    Most meg Ladderen figyel egy 88-s fo/fb sorc.
  • Mirk
    #23209
    az én legmagasabb szintű karim lvl 17
    !
  • Nuki
    #23208
    nekem 77 sazl jobban átérzed a szituációnt mint én.
  • Kandurex
    #23207
    hát, nekem a legmagasabb karim eddig egy 83lvl, szal :)
  • Nuki
    #23206
    Gondolj bele valahogy az embernek fel kell gyúrnia magát 99-es szintűre, mégis hogy csinálja, ha nem százszor meg ezerszer elmegy a főgenyához és lecsapja? :D
  • Kandurex
    #23205
    hellen? :)
  • Nuki
    #23204
    Elszúrtam, igazad van, nálam is mindig pont így van :)
    [apro]más helyszín ugrott be hirtelen.
  • Nuki
    #23203
    Egy lelkes kezdőnek ez is soknak látszik :P