26171
  • Rettenthető
    #23282
    Hogyne, csak mint írtam már korábban: Jelezd, hogy mikor érsz rá, vagy valami elérhetőség adj bneten!
    Teljesen formabontó nevem van a Bneten (is): Rettentheto.
  • shaba23 #23281
    Valaki át tud húzni NM-en?:)
  • dexkill
    #23280
    Itthon (vidéken szülőknél) nincs adsl/cable, szal 56k modemről jövünk fel öcsémmel bnetre. Ha nincs bent necro, akkor pl6-7 minimális laggal is megy, ha nem túl nagy a felfedezett térkép. Ha van bent necro, akkor pl2 is akad...:D

    Szal bármilyen neted van, ha a géped jól van beállítva, az teljesen jó kell legyen:)

    zsírfecske: lvl81 druidnak adta hell act2-n a vendor (Elzix?)...:)

    Ha számít Neked kisocketelem, és akkor legyen egy lem, ha nem kell a lyuk, akkor fal+shael mondjuk?
  • aaasdd
    #23279
    Sziasztok!
    Haverokkal szeretnénk játszani egyet úgy, hogy nem bnetre kapcsolodunk hanem iphez. Mekkora feltöltési sebesség kell ahhoz hogy 5en-6an tudjunk játszani akadás nélkül. Előre is kösz is választ.
  • Safi86
    #23278
    Sziasztok!
    ma jelentkeztem be először battle.netre. hogy működik? tudom vhogy a singleplayerben készített karaktereimet használni neten? ha igen, hogyan? kell hozzá vmi progi?
    és fordítva? laddereset singleben?
    csak mert van 1-2 cucc, amit szívesen eladnék neten
  • dexkill
    #23277
    most rohanok, de megbeszélhetjük:)
  • zsirfecske
    #23276
    milyen szinten jött ki a +2 soso sk item? nekem level 90-en még nem adott hasonlót sem a gamble néni.

    amúgy AR sem kell sorcinak, helyette is lehetne más. adok érte lem alatti rúnát (ko stb nemtom mi van épp), bár nekem pont csak a faster walk miatt kéne.
  • dexkill
    #23275
    Gambleztam egy soso coronetet, szerintek mit érhet:

    def: 64
    rlvlv: 67

    2 soso skill
    20 frw
    111 AR
    57%edef
    30 life

    Ha az frw helyén fcr lenne...;)

    Szóval mit remélhetek érte...?:)

    Köszi!
  • JancsiPapa
    #23274
    Azt mondom el, amit a többiek eddig leírtak, csak egyben :)
    szóval kreálástól számítva 1 percig megmarad a game, tehát ha pl mfelt cumókat át akarom tenni, akkor erre ideális, viszont ha visszafelé is kell pl valamit cuccolni, akkor várjátok meg passos gameben azt az 5 percet :)
    az említett bemegyek egy open gamebe dolog meg úgy a jó, ha látod,h már megvan legalább 5 perce és 1-2 player van benn :)
    nem ajánlom a mule gameket, mert van, akkor erre utazik, hogy szaladgál bloodmoorban, na meg fenn áll az a veszély, hogy pl tele lesz addigra a game v fullbugos, és nem tudod felvenni a tárgyakat és esetleg eltűnnek ( apró szösszenet: http://hun1.rakanis.hu/D2Lexikon/Irasok/50-50.html#47 )
  • gabeone
    #23273
    Másik megoldás (műkődőképes): bemész egy act1-es szerverre. Lehet normal, nightmare vagy akár hell is. Elmész egy elvont helyre a játékban, eldobot az itemeket és bemész a karakterrel, akinek a tárgyakat szánod.

    Érdemes egy waypoint közelében, vagy az act1 város fal külső oldalán eldobni a tárgyakat. Persze, e üzenet elolvasása után ez utóbbi lehet veszélyessé válik.. :)
  • dexkill
    #23272
    ezt az egy perces trükköt nem tudtam, azt észrevettem (meg itt monda talán envoka), hogy x idő után a game megmarad. Mivel nem nézem az órát, ezért egy teszt ki-be lépést találtam ki... ennyi:D
  • zsirfecske
    #23271
    nemtom én tegnap egy necro és egy assa torch-ot transfereltem így egyedül. mondjuk nem mondom hogy nem paráztam :)

    változatlanul nem értem miért kell ki-be lépkedni. králsz, eldobod 1 percen belül, ki, aztán másik karival be és felveszed.
  • lennox17
    #23270
    a diablohoz nem adtak ki valami olyasmit hogy lehesen nyomni 1024be vagy valami?:)
  • HammeRed
    #23269
    Azért az tegyük hozzá hogy ez a kilépek majd vissza majd megint vissza és eldobálom a cuccokat majd jövök másik karival ez akkor sikerül nagy valószínűséggel ha előtte nem csinált az ember 1 perces runokat vagy nem lépkedet ki-be másik gamekba.
    Ha látszólag minden ok akkor még ottvan a minden battlenet játékos rémálma a "connection has been interrupted" üzenet...
    Szerintem az a biztos ha van kéznél egy haver aki felveszi a cuccokat,marad és visszaadja.Sőt hr-t vagy értékesebbet inkább a trade ablakban átadni.
    Ha bármi gond adódna akkor elvileg ottvannak a cuccok nála amit utána bármikor vissza tud adni.
  • zsirfecske
    #23268
    megint le kell írni akkor, hogy az első 5-8 perc felesleges, mert ha játék kreálás után 1 percen belül kilépsz akkor nem szűnik meg és vissza tudsz lépni másik karival felvenni a cuccokat.

    gabeone: gold trapper assa a karim. mivel ezek fcr cuccok, nyilván csak casternek, azaz act3 merc-nek jók. illetve a +all skillek minden hireling-re hatnak, de 2 spirit-et asszem másik merc nem is tud hordani.
  • FragStaR
    #23267
    Ahh ez mekkora ős, na tudtam én, hogy van valami okosság rá. Egyébként csak pénzről meg pár kavicsról van szó szal nem nagy érték.. köff
  • nearo
    #23266
    így első ránézésre igen... mármint akik gyakrabban írogatnak, segítenek a kérdésekben... meg az újkra is, mert nem biztos, hogy el merik csórni a cuccokat :)
  • Mirk
    #23265
    a topikon belül mindenkire?
  • nearo
    #23264
    én is csak a diablotopicosokra értettem :) vagy nemtom mire írtad a néhányat :)
  • Mirk
    #23263
    néhányra:)
  • nearo
    #23262
    Még azok is leléphetnek vele, akiben bízol... én azt mondom, olyanoknak add, akiket mondjuk nem csak bnetről ismersz, hanem máshonnan is (a legjobb, hogyha a való életből), de én pl itteni sg-sekre is rá merném bízni a cuccaim.
  • dexkill
    #23261
    Mivel engem is megtanítottak, most tovább adom a tudást én is:

    Csinálok egy egyszerű névvel/jelszóval védett játékot normalon. Várok 5-6-8 percet, majd nem dobok ki egyetlen tárgyat sem, hanem kilépek. Elszámolok 5-ig, majd "Join" és visszalépek a gamebe. Ha a játék nem szűnt meg, akkor be tudok lépni ugye, majd kiszórom a földre a kérdéses tárgyakat, és kilépek, lassan, nem kapkodva kiválasztom a másik karit, majd "Join", vissza a gamebe, és bent vannak a tárgyak, amiket felszedek.

    Azért kell várni 5-8 percet, mert különben a game, miután kiléptél egyből megszűnik. És azért csinálom az első ki-be lépést, hogy lássam, megmarad-e a game... (erre akkor szoktam rá, amikor egy megszűnt game-ben 7 pgemet vesztettem el:D)

    Amúgy meg csak olyannak adja tárgyat akiben megbízol, mert a többi lelép vele...
  • FragStaR
    #23260
    Van ugye 1 accountom amin van 2 kari, hogyan tudnám átadni a cuccait az egyiktől a másiknak (bnetről van szó) van rá vmi megoldás vagy csak úgy h szólok vkinek aztán az "megfogja" amig átlogolok ?
  • dexkill
    #23259
    Már korábban kérdezni akartam, csak elfelejtettem, hogy a fegyvereknek van ugye base weapon skeed-jük, amire jön az IAS. A Pajzsoknak van "base block speed-jük", amire rájön a faster block rate? Esetleg ez az arreat summiton található zárójeles szám: [20], [22] stb.?
  • gabeone
    #23258
    Zsír,

    Act2-es zsoldoson kívül másnak is van értelme? Mi a karaktered?
  • zsirfecske
    #23257
    na hogy kicsit visszataláljunk a játékhoz:



    asszem elkényeztettem act3 merc-emet :)
  • Rettenthető
    #23256
    Kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de a kezdetektől játszom.
    De ilyen Baalrunos baromságon csak egyetlen egy karival vettem részt, de nem találtam benne élvezetet.
    Egy időben elég sok embert húztam normál, nightmare és hell fokozaton. Nem kértem el a HF-t (mint sok ...), bár mivel egyedül írtottam legtöbbször, így a droppra igényt tartottam...
    De szerintem a BR-n kívül játszani sokkal élvezetesebb, mint ott, még ha a fejlődés sebessége tizede is a BR-hez képest.
  • lennox17
    #23255
    am ha megint 2000ft lesz akkor majd megveszem de 4000ft ot ezért a játékért elég huzos:)
  • lennox17
    #23254
    nah csináltam egy olyan mágus félét:) Sco vagy mi a neve már lvl 6-7:Dnem tuom vna egy küldi de még nem tudtam merre van:D valami izé hely underground:D vagy hova kell elmenni:) naon jó játék már az elején volt egy boss:) alig birtam megölni xD
  • gabeone
    #23253
    Ez a játék volt már 2000 ft is.. Csak megemelték az árát. Újabb példa a legombolásra!

    A játék pedig nem olyan nagy szám. Évente jön a battlenet reset, iszonyat kicsi drop arány, de 1-1 programozó pár nap alatt tele lesz uniq gyűrűkkel. A peccsekkel rendre elrontották a karaktereket (megváltoztatták a skilljeik erősségét, de te ezek után sem változtathatták a skilljeid elosztásán), nincs kialakított pvp arena, csak unalmas baalrun vagy mf-elés.

    Ha megveszed a diablot, akkor tudd, hogy hell fokozaton csak neten más játékosokkal együtt lehet játszani. A részletekbe szerintem kár lenne belemenni. A játék abból áll neten ha elindítasz egy karit, hogy:

    - level 25-ig szintezel act1-ben
    - level 40-ig normal szinten baalrunozol
    - jön a nightmare fokozat:eljutsz baalrunig, lépsz 3 szintet
    - level 65-ig baalrunozol
    - jön a hell fokozat: elhutsz baalrunig, lépsz 3 szintet
    - vége a játékélmények.

    Jöhet a baalrun, hogy level 99-es lehess, jöhet az mf, hogy egyáltalán tárgyad lehessen. Jöhet a pvp, de kérdés, hogy hol!? Kreálsz egy szervert, néha meglátják és bemennek. Elméletileg a párbaj alatt üvegcsét senki nem iszik, gyakorlatilag jó, ha életerő italt nem isznak. Manát azt mindig. Nincsenek kiegyensúlyozva a karakterek. Erős nagyon a javazon, a hammerdin és elemental druida. Állítólag még a bowamazon is jó. Szóval ennyi. Egy nem rutinos, nem barátokkal rendelkező ember 1 hét leforgása alatt eljut hellre, és onnantól csak nyomul, nyomul és nyomul. De hol van a játékélmény?

    Egyébként meg bunkók és lopnak is az emberek. Zöld sapkát adnak shako helyett, ladder non ladder cserénél pedig, miután megkapja a ladder istet és annihilust, a nem használt nonladder itemeit bagózik odaadni.. Természetesen vannak jó fej emberek is. A doombringer kb semmit sem ér, arra ne nagyon költs majd. Esetleg a Grandfather-re.

    A leírtakat a blizzard is elismerte, de csak azért, hogy beharangozhassál viszonyítása alapon a diablo 3 jövőbeni mívoltját.
  • EnZsolt
    #23252
    Igen a fórum ezért van, a warez fórum. Itt senki sem ultragazdag legalábbis én nem. Dolgozom, plusz munkát vállalok, emellet minden szombaton suli, amit én fizetek, plusz hazaadni pénzt, telefon, internet stb. Sört megveszem, meg ami érdekel, arra gyűjtök, vagy megszorítom a nadrágszíjjat. És nem egy 12 000 Ft-os játékról van szó, hanem egy olyanról, ami kis utánajárással, már nem is 4000 Ft. De mindegy. OFF over.
  • dexkill
    #23251
    Craftelésnél hogyan számítanak azok az ilvl-ek, amik egymástól lényegesen különböznek. Pl. Triumphant ring of the titans (ilvl3 és ilvl74) Átlaguk? A nagyobb számít?

    :)
  • Mc Master
    #23250
    Átjutottam elég könnyen csak néha nagyon buták a farkasok.
  • dexkill
    #23249
    Azért ne ess túlzásokba...
  • 19410122
    #23248
    lennox17
    Szóval elindult a játékod?
    Ügyes fiú vagy!
    Méééé akarsz ablakban játszani?
    Mééééé akarod játék közben látni az asztalt?
    Te tudod!
    A felinstallált közegben találsz egy D2VidTst.exe nevű fájlt.
    Ezt futtasd le. (Indítsd el)
    Ha lefutott a video teszt, akkor indítsd el a játékot, generálj egy karaktert magadnak.
    Ha ezek után nyomsz egy Esc-et a játék OPTIONS menűjébe jutsz.
    Itt kiválasztod a VIDEO OPTIONS-t és beállítod magadnak a kivánt felbontást.

    Ügyeskedj!

    Hmmmm...
    A fórum elvileg azért van, hogy segítsük egymást a játékban.
    Itt viszont némelyek közgazdasági, életviteli tanácsokat osztogatnak.

    Mások pedig, akik megtanultak ötig számolni, lefikázzák azt, aki csak
    háromig tud.

    Nem kéne elfelejteni, hogy mindegyikünk volt kezdő játékos és egyikünk sem jött számítástechnikai diplomával a világra.
  • dexkill
    #23247
    Nemá', egy Zod-et elbafni 200 defért...?:O Én egy "szaros" Doom-ot akarok összeharácsolni, de nem nagyon akarja az igazságot:D Igaz, hogy alig 4-5 hete tolom aktívan:)
  • JancsiPapa
    #23246
    márpedig zodolják :D
    BvB-k szokták pl használni, amikor a def sokat számít
  • JancsiPapa
    #23245
    egy túrót, idefigyelj, aki neten akar játszani, az spórolja ki, kérjen az anyjától, bármi...
    másrészről meg nehogymár ne lehessen egyedül leszedni egy crackelt d2-t, singlehez saját kútfőből -.-
  • dexkill
    #23244
    Miért ér olyan sokat az eth Arreat?:O Gondolom nem lyukasztva Zod-dal használják...?:O:D Akkor...? act5 hirelingre? Azt meg kicsit túlzásnak érzem...:)
  • dexkill
    #23243
    Jó, bocsánat, nem akartam senkinek a lelkébe gázolni, és nem akartam vitát kirobbantani, de akárki akármit mondd, akinek van mobilja, és/vagy netje, annak azért egyszer egy összegben 4 ropi nem elérhetetlen.
    De mondom, elnézést mindenkitől!