26171
  • Delac
    #23322
    Nah látom nem nagyon ment érdemi válasz a postodra, pontosabban nagyon nem. Illetve utána jártál. Szóval Famine vs Grief

    HA más nem, akkor csak azért is több figyelmet érdemel a Grief mert Ladder only, ez igen komoly fegyvertény. Ráadásúl csak kard és baltába mehet, ( ez mekkora szívás )A plusz damokat helyesen az alapértékhez kell adni, ami sokaknak viszont nem szokott összeállni, hogy azt fixen hozzá vágja a min-max sebzéshez. Na mármost még annyit ehhez, hogy leginkább a Phase baldebe rakják ( hell crystal sword), ami alapvetően nem kopik, cserébe kicsit üt de baromi gyorsan. 31-35 ig asszem. Rövid áttekintés után egészen világos lesz miről karattyolok. A végösszegnél az eltérés ugyanis négy sebzés érték lesz így hírtelen felindulásból. = Folyamatosan annyikat fogsz ütni, nem lesz ingadozás, mint pl bármilyik más fegyvernél!!!

    Ami még vicc kategória pedig az, hogy az egyetlen High Rune ami kell hozzá nem más mint a Lo. EZ kérem a világ legnagyobb cinkje. A fizikai sebzős karakterek mekkája a Deadly Strike. Duplázza a mindenkori fix sebzést. Igaz a fél Bnet a Crushing blowtól van elájulva, de nem baj, kell azis bár bossokon kivűl én nem sok hasznát látom.
    Veszel egy barbárt annak raksz két ilyet a kezébe és máris 40%-ról indulsz amellett, hogy gyakorlatilag mindent szétüt hellen is. Tapasztalatból mondom, tavay egész nyáron azon szerencsétlenkedtem, hogy vajon van igazából annál jobb beállítás létezik-e. Tévedések elkerülése végett Hero editorban ofc. Volt ott minden perf eth Death cleaver, sima Death rw, BotD mindenféle felállásban. Hiába csűrtem csavartam a dolgot egyszerűen "bárhogy raktam össze tank lett belőle"

    A Famine egyetlen előnye, hogy teret enged a war hammer/battle hammer/legendary mallet vonalon konkrétan, ami nálam egy fajta csodaként van nyílvántartva. De ez már egy másik történet.

  • JancsiPapa
    #23321
    megelőztél, lcs-ről beszélünk, lying character screen
    ugyanúgy nem írja ki a +damot, mint a anyabugnál a resistet
  • JancsiPapa
    #23320
    aha.
  • sirdond
    #23319
    neked szerintem a csattogós lepke is elég lesz...
  • Rettenthető
    #23318
    Te amúgy tudsz magyarul?
  • áll a baal
    #23317
    cs hál' istennek már jön ki nemsokára kijön a diablo3 am nekem az a bajom a diablo 2-vel h oyan lionheart-es a camera állás am nem rossz én barbárt toltam egy ideig 99-is voltam de meguntam oszt kiprópáltam a diablo 1-t hát na aztá(*******censored*******) fu na bazz vki monnyom má vmi jó gamet mig nem jön ki a három mer unom magam de azér nyomnám a-t meg kéne egy ki a wow-hoz !!!! am nemsokára kijön a wrath of the lich king!!!!
  • Kandurex
    #23316
    na utánna jártam egy kicsit a dolognak, hát beszarás ez a grief :D

    na szal, a játék nem írja ki rá a valódi szebzést, ugyanis, a +340-400dmg tulajdonképpen az alapsebésre megy rá, ilyen formában 4k-8k az alap sebzés valamint erre jöhet még a Deadly, valamint a ignore def, aztán mondjuk zeal, vagy a druida furry megspékelve..uhh...naná, h lófasz a famine
  • dexkill
    #23315
    senki nem mondta, hogy jobb a Grief...:) Aki ezt állítja, hazudik:D
    A Famine egy istencsászár rw. Csak kár, hogy Axe-ba nem megy bele...:(
  • Kandurex
    #23314
    ignore def az mindkettőn van, ami zsír, amivel több a grief, az -25 target def, +a deadly és hát a venom +300x dmg (ez utóbbi nekem nagyon gyanus, de nem jelzi ki a játék, szal érdekes

    na, de a deadly eleve kiesik , hisz a famine eleve duplát üt, ami marad a -25 target def és venom,..:/
  • zsirfecske
    #23313
    sztem az igrnore def vagy a deadly strike dupla sebzése, esetleg ha démonok ellen tolod a +150% körüli dmg. vagy a három együtt :)

    nomeg a venom -poison res-sel még talán segít, bár hellen nemtom mennyire...
  • Kandurex
    #23312
    srácok az miért van, hogy a

    FAMINE:

    +30% Increased Attack Speed
    +320-370% Enhanced Damage (varies)
    Ignore Target's Defense
    Adds 180-200 Magic Damage
    Adds 50-200 Fire Damage
    Adds 51-250 Lightning Damage
    Adds 50-200 Cold Damage
    12% Life Stolen Per Hit
    Prevent Monster Heal
    +10 To Strength

    Runa szótól erősebb a Grief:

    35% Chance To Cast Level 15 Venom On Striking
    +30-40% Increased Attack Speed (varies)
    Damage +340-400 (varies)
    Ignore Target's Defense
    -25% Target Defense
    +(1.875 per character level) 1.875-185.625% Damage To Demons (Based on Character Level)
    Adds 5-30 Fire Damage
    -20-25% To Enemy Poison Resistance (varies)
    20% Deadly Strike
    Prevent Monster Heal
    +2 To Mana After Each Kill
    +10-15 Life After Each Kill (varies)

    egyszerűen jóval könnyebben lehet vele aprítani, holott a FAMINE sebzése olyan 2k-4k, míg a Grief 1k-1,5k, még is a Grief nagyon lehet adni? :(
  • kicsipiti
    #23311
    nálam vista 32bit sp1 s kiírja valami olyasmit hogy a game nem fut vistan ismert hiba lépjen fell xy oldalra többi infóért
    de onnan se indul el hiába követem a leirást!
    mindegy van xpis majd onnan tolom! Köszi
  • dexkill
    #23310
    Keresd meg:

    http://www.diabloii.co.uk/items/page_1/any/any//
  • L2Goku
    #23309
    Halli, Fiuk a Perfect Zaka mit ér?
  • dexkill
    #23308
    jah igen, komoly az, hogy nem mindegy, hogy x játékosból hányan is ütik Baal-t?:O
  • dexkill
    #23307
    ...elolvastam hun1-en a baal-run szabályait...

    "te nem vagy noormális, Narancs" Mi alapján dől el, hogy Nitha drop a teleportáló gameré, Baal drop-ot meg "aki kapja marja"?:D Bár ez csak költői kérés volt:D

    Zsír leírás.
  • Kandurex
    #23306
    köszike!
  • nearo
    #23305
    itt a bal oldali menü legalján van "lader only rúnaszavak sp-ben"
    csak vigyázni kell, hogy ezentúl ikonból indítsd mert amúgy nem működik.
  • Kandurex
    #23304
    ketten igen, de hétvégén jönnek még 4 -en, nem tudom akkor mi lesz :/
  • zsirfecske
    #23303
    *unid unique (és azért mutatta hogy az pul-t ér)
  • zsirfecske
    #23302
    másik tegnap: 7mf sc-t árultam pul-ért erre srác mondja hogy uniq coa (crown of ages) és mutat uniq unique crown-t. mondnom neki hogy kösz csíter, az corona volna...

    ok, este leszek, whispelj rám.
  • dexkill
    #23301
    Azért ketten csak végig tudjátok vinni!:O Én egyedül egy lvl89-es babával végignyomtam, és még Baal-run-ra is futotta az erejéből. Pedig semmim nem volt... sőt még el is baftam, mert csak 1600 élete volt BO-val együtt(!):D
  • HammeRed
    #23300
    Én 64 bites vista+SP1-el simán tudtam vele játszani.
    Biztos hogy az op rendszer miatt nem megy?
  • Kandurex
    #23299
    egyébként nyomjuk a haverral ketten, nem a battle net -en, ilyen 80lvl körüli karakterekkel, barbár, meg egy druida, ilyen átlagos 2-3k sebzéssel, :( van bármi lehetőségünk ezt növelni mert poklon nagyon csirák vagyunk :( az a pár runa szó ami használható lenne, meg pont ladderes :/
  • Kandurex
    #23298
    nincs valami megoldás rá, hogy az only ladder runa szavak használhatók legyenek single-player -ben? :/
  • kicsipiti
    #23297
    Sziasztok
    Kérdésem: hogyan lehet Vista alatt játszani mert nem engedi.
    Van valami progi rá?
    Köszi
    Eredeti a Game!!!!
  • Kandurex
    #23296
    ez én is tapasztaltam, mint a gyöngytyúkok a takonyra, úgy csapnak le a tárgyakra :)
  • dexkill
    #23295
    MINDENT lopnak!!! Én csak röhögök, de tényleg. Tegnap hell duriel q, meg kellett fognom a staffot, mert nem volt helyem. w-weapont kidobtam, egy low Bonesnap(!!!), amit freebe akartam bedobni kezdő gamereknek. A Bonesnap le sem ért(!!!) egy lvl6x assa felkapta, amikor rákérdeztem, sunyin lapított:D

    A Coronet megvan, Rád vár, ma kora este is fent leszek!:)
  • plu604
    #23294
    szánalom
  • zsirfecske
    #23293
    trade-ben is mily érdekes arcok vannak. árultam 3 bartuc-ot közben quest-eltem. bejött egy arc mondta hogy show pls. eldobtam a nálam lévő unid rare övet meg ilyen apróságokat amit épp felvettem hogy legyen helyem (gondoltam vigye ha olyan bugris) + ledobtam egy scroll of infust is. erre felvett mindent és kilépett. bazz quest itemet lenyúlni ez már durva :)
  • shaba23 #23292
    most eppen van idom megint jatszani:) shaba23 a nevem :) (jól emlekszem es az acc nev kell igaz?
    A chaten marha segitokesz emberek vannak...csak arra voltam kivancsi, hogy hogyan lehet whisperelni vkinek aki nincs chaten, de ezt az informaciot sem sikerült kicsikarnom beloluk...
  • Mirk
    #23291
  • Aspyrin
    #23290
    Fedezd fel önmagad!
  • Mirk
    #23289
    de ha továbblépek mivel fogok játszani?:)
  • dexkill
    #23288
    szerintem válaszoltam rá...

    ha nem élvezed, abban nem tudunk tanácsot adni, hogy élvezd... de azért ezt talán Te is érzed...:D
  • Mirk
    #23287
    az hogy mit csináljak
  • dexkill
    #23286
    Hát barátom, felnőttél... kinőttél a gamer-korszakból...:( Nem kell ezen siránkozni, lépj tovább, keress más értelmes az életednek, a dio2-t pedig őrizd meg szíved egyik csücskében, és emlékezz rá jó hangulatban...;)
  • Aspyrin
    #23285
    Mi a kérdés?
  • Mirk
    #23284
    Van egy gondom, remélem tud valaki segíteni, aki esetleg hasonló cipőben jár/járt.

    Szeretem a diablo2-őt, ez volt az egyik első játékom meg minden. Tényleg tök jó meg izgi meg minden. Időről időre kedvet kapok hozzá és elkezdek egy karaktert, hogy na, ezt majd jól végig viszem hell baalig.
    Nincs is gond egészen act 1 végéig. Ez az egyik legjobb act szerintem, meg az eleje amúgy is tök jó a játéknak.
    Aztán átmegyek act2be, ahol úgy érzem hogy ez valahogy nem az igazi, messze van még a hell, meg ilyenek.
    Aztán ha átérek act3ba ami a legszarabb legnagyobb és legunalmasabb pálya szerintem, kikapcsolom az egészet.
    Egyszerűen megunom. Nem tudom miért. Fárasztó. Szeretnék összehozni egykét magasabb szintű karit mint régen, De ahogy belépek, játszok néhány percet vagy órát, egyszerűen megunom az egészet aztán hagyom két napig.
    Így sose fog összejönni.
  • zsirfecske
    #23283
    basszus most jöttem rá hogy lehet normal unique itemeket elite-ig upgrade-elni... chance guard pl. elite minőségben már vállalhatóbb ugye.

    szóval egyúttal keresnék is akkor alábbiakat:
    - min. +70% extra gold-os és minél nagyobb enhanced def-es goldwrap övet
    - infernostride cipőt, min. 65% extra gold és jó enhanced def

    gold trapper assa-nak kellene, upgrade-re... kösz