26171
  • nearo
    #23362
    jóreggelt! :)
    single pvm-re milyen fajta asa lenne a legjobb...? inkább martialos, vagy inkább a trapper? (shadow ág az gondolom alap minden értelmesebb asánál)
  • dexkill
    #23361
    Ez a video überzsilett! Régebben Starcraft-vodokat néztem tonnaszám, mert meg sem fordult a fejemben, hogy dio2ből is lehet csinálni tartalmasakat, de ez basszus, nagyon ott van!:) Bár nem egészen értem, hogy ez két assa duelje. Mindkettő teleportál (enigma of course), de amelyiket látjuk az Death sentry-zik, meg ww-zik is egyszerre?:O

    Amúgy azt hittem, hogy a Mind Blast stunja nem hat playerre, mert mintha war cry sem stunozná a playert... (de erre sem esküszöm meg:D).

    Amúgy, ha csinálok végre egy értelmes karit, akkor megtanítotok duelezni is, jó?!:D
  • JancsiPapa
    #23360
    dehogynem jó duelben a mind blast
    annyira jó, hogy ezért gyűlölök assa ellen duelezni
  • faze
    #23359
    Mind Blast pont hogy pvp-ben jó, elég szépen meg lehet vele fogni az ellenfeled. Ha már youtube videókkal dobálózunk,
    akkor itt láthatod akció közben.
  • Delac
    #23358
    -Minden további szintel a dmg reduce tovább emelkedik, ergo nagyon magas szinten bitang erős.

    -Szerintem egyik se, Cloak-t használtam trap assám-l annó, de ez már nagyon régen volt, tán igaz se.:P Ha éppen tudsz rá adni, akkor a szörnyeket bezavarja, én jó hasznát láttam tehenezésnél így lehet köztük nyugodtan sasszézni.

    -Attól függ, hogy mi a célod vele.
    Shadow Master jobb ütésfogó. Állítólag nem nem hat rá a Nighmare/hell resist penality, kis szerencsével immunisá lehet tenni elemtális sebzés ellen. Mert hogy többek között a max resistje nincs limitálva 75-re !!
    Shadow Warrior csak azokat a skilleket fogja használni, amik neked is elérhetőek, ergo sokkal de sokkal jobban uralhatod a tetteit. Nem ugy a shadow master aki azt használ ami épp úri kedve diktál, pl Mind blast, ami azért nem mókás baalrunokban. Viszont a resistekkel bajban lehet. Egy ütés temetés szindroma befigyelhet.
  • JancsiPapa
    #23357
    http://www.youtube.com/watch?v=seTqbaxN5tE
    nézd meg ezt
    itt a legjobb példa :]
    ja és blizzarddal még jobb és gyorsabb
  • JancsiPapa
    #23356
    teleport.
    egy szóban.
  • dexkill
    #23355
    okosításra van szükségem (ismét:D):

    A Fade ugye szintenként ad 1% pdr-t. De ha 20-at teszek rá a skillerektől kapott plusz szintek is adnak 1%-ot továbbra is? Vagy max 20-at ad csak?

    Mind blast jobb vagy a Cloak of shadows? Én utóbbire tippelek, de ez nem nagyon jelent semmit:D:D:D Mondjuk pvp-ben a Mind Blast semmire nem jó szerintem...

    Shadow master vagy shadow warrior??? Egyáltalán esszenciális, vagy meg lehet lenni nélküle?:)
  • zsirfecske
    #23354
    +2 baba sk +2 bo +1 másik skill rare helm-et nemtok eladni lem-ért sem, úgyhogy jól jártál...
  • dexkill
    #23353
    Jó lenne az bizony nagyon is:D

    Én most egy (illetve az egyetlen) 83-as karimmal (elementalist) tudok mf-elni, de az mf cuccok miatt a statjai nem túl erősek (2200 life, de resistek -10 és 20 között vannak), és már hell traviban is többször halok meg, mint nem...:)

    A soso miért jobb mf kari???:(
  • JancsiPapa
    #23352
    nem sokan csinálnak deliriumot, sztem jól jártál vele
    egyébként tervezek egy kis 'hogyan szedjük meg magunkat' tanácsokat írni mind ide, mind rakára : )
  • Delac
    #23351
    Sajnos nem vagyok tisztában az árakkal az idei Ladder folyamán. Van egy 75-s nekrom meg egy 32-s assám, és kb ennyi. Az utóbbi napokban újra szétnéztem Bnet-n, de árakról keveset tudtam meg. AMi fix, hogy sikerült eladni egy 3 bo helm-t pul-rt. Hogy ezzel most jól, vagy rosszúl jártam fogalmam sincs. :S
  • dexkill
    #23350
    Nah ezt szeretem, amikor a kiokoskodott igazság megerősítést nyer!:D

    Te, mint "nem kezdő" mit adnál egy ilyen pack-ért (10 ral-pamet-jewel), gondolom Pul-t. De ha 13-13-13 lenne érne Um-ot?:D
  • Delac
    #23349
    Érdemes azt a kombinációt gyűjteni, határozottan!
    Sokan olyat is szoktak csinálni, pl én és ismerősők, hogy veszik a 3X pgmet pul-ért, abból kiszedik az ametisztet, majd pótolják más fajtával. Ezek után pedig eladják pul-rt azt a pgem pakkot, amibe már egyáltalán nincs P-ametiszt.

    A 'N 20 ral O pul' szintén ezt célozza meg, az illető is azt a bizonyos általad említett pakkot kuporgatja.

    Igen-Igen kaszter amu, abban van a nagy lóóvé. Bár csak ugy érdemes bele pénzt/időt/ energiát fektetni ha van egy legalább 95-s szintű karakatered, révén a jobb modok csak akkor hajlandóek előbújni. Persze lehet szórakozni egyébként bárhol bármikor gyak. bármivel, de nem éri meg nagyüzembe lesni hozzá az alapanyagot.
  • dexkill
    #23348
    Van értelme trade céljából gyűjteni ilyen kombinációt, hogy 10-10-10 ral-pamet-jewel (caster amu)? Mit érhet egy ilyen kombináció?

    Mit érdemes craftelni amúgy?:)

    Másik: sok tradegame-et látok "N 20 ral O Pul" A Ral-t a cube-os repairing-hez használják?
  • Kandurex
    #23347
    köszi a válaszokat
  • dexkill
    #23346
    akkor talán tűzfalad van, nem?

    Vagy le van tiltva Blizzi által a keyed... (nem tudom, hogy ilyen esetben mi az üzenet...)

    Delac: ismét egy fenomenális kommentet olvashattunk. A tartalma nagy részével tisztában voltam ugyan, de arra a fel nem tett kérdésemre is adtál válasz, hogy mit csinál egy 90-es baba két crystal (phase) blade-el:)

    Más: Doom-ról mi a véleményetek?:) Teljesen bele vagyok buzulva, de baromi drága ugye. Berserker axe-ba belevágni és ww-zni vele?:D

    Assa: Shadow warrior ad plussz AR-t és deffet a karakternek is?:O Vagy mi az a két adat Arreat Summit-on?
  • d1d1
    #23345
    Hello! Az,hogy nem enged fel,nem cuccolás közben van, hanem egyáltalán nemtudok csatlakozni. Újra telepítettem a gamet, de így se tudok csatlakozni.Valakinek van-e valami tippje erre?
  • Delac
    #23344
    Ahogy az előttem szóló Jancsipapa megmondta a frankót, igazából sok mindennel már nem tudom kiegészíteni, legfeljebb annyi hogy:
    A dilema- Axe vs Sword

    Ha kard irányt választod, akkor 1 kezes cuccból kell választani. Hiába no a barbár a nagy colossus sword és egyébb társait tudja félkézzel forgatni. Maradjunk inkáb az az egykézzel-nél, érthetőbb :P Rövid ellenőrzés után hamar kiderül, hogy nem is igazán van másik alternatíva. Phase Blade tetszik, nem tetszik. Qrva gyors (-30, a játék slow/normal/fast etc jelőlése akkora illúzió, hogy attól már csak álmodni lehet nagyobbat. A minusz szám jobb) cserébe konstans kicsi sebzés, elpusztíthatatlan 6 soc, 2 renge.* Erről még lesz bővebben szó kicsit lentebb.

    Balta vonalon ellenben már remek lehetőségeink vannak, a végén mondjuk majd látszani fog, hogy a több néha kevesebb. Első befutó a sorrendben az Ettin Axe. 5 soc max, egy kéz, hiper-szuper és még jól is néz ki a kézben. Cserébe lassú (+10)és 2-s range van. Ez utóbbi a játékban nincs indexelve. Okos/ráérő emebrek kiszámolták és felrakták a bannerban is szerepló Arreat Summit hivatalos oldalra is egyebek között. Nade, második jelentkező és egyben utosó is :P a Berserk Axe. End game 1 kezes téma, haj de kemény artwork inventoryban, annál kiábrándítóbb a külső képe. :( (alap hand axe is dettó igy néz ki, egyáltalán nem méltó a BA-hoz) Jó sebzés, 6 soc!! és 3!!-s range. Talán az egyetlen egykezes téma ami ilyet tud. Érzékeltetés végett ez 50% több mint a 2-s range. PVP-be csak ilyet. Sebessége 0.

    Ami miatt rövid számháborút rendeztem azonnal tisztázam. Volt már sok cikk/vita Whirlwind képességről, hogy merre hány méter. A sebessége csak és kizárólag a fegyveren lévő IAS-tól függ, minden más kuka/felesleges. Grief ad 30-40!! között. Ahhoz hogy a WW maxosan pörögjön szó szerint -35, vagy annál kisebbet kell heggeszteni a fegyóra. Aki még nem kavaraodott össze teljsen a kusza sorok tengerében, az kapásból rávágja, hogy a Phase Blade-nél ez nem téma, épp ellenkezőleg viszont a BA-nál. Ott ugyanis ha a +IAS a Grief-ből 35 alatt sikerül, akkor alkalmatlan kihozni a WW potenciálját.
    Magyarúl szar.

    Ettin axe a dolgok közelébe se jár, azon felül, hogy kisebb hatótávolsága is van. Ugyanakkor BA-t is meg Ettint is javítgatni kell szüntelenül. Hát nem elég a csicskát veszt összekaparni a szörnyek alól? Még ezt is, és melleselg nem aprópénzekről van szó. Aki járt már ugy mint egy 'ismerősőm' :D, hogy enigma kikopott alóla, az tudja ennek a fele se tréfa.
  • JancsiPapa
    #23343
    Így van, a speed a mérvadó, 40%-kal lassabb a phase bladenél, 10%-kal a Berserker axe-nál, ráadásul mivel +min és max dam 340-400 is van rajta, ezért nem sokat számít, hogy az ettinnek 3.5-del jobb az avg damja, mint a berserker axe-nak illetve 11.5-del a phase bladenél.
    Ha teszem fel +xxx% enhanced dam lett volna rajta, akkor már jobban meggondolandó a választás.
  • JancsiPapa
    #23342
    Attól, hogy még nem ölted meg baalt, attól még becsatlakozhatsz cow gamekbe, nem?
    egyébként ancients mindig +1 lvlt ad, régebbi patchben volt az, h ötöt, nyolcat is léptél egyszerre :D
  • Rettenthető
    #23341
    Én a sebességre tippelek: míg az Ettin Axe a Barbárnál alapból Normál, addig a Phase Blade Very Fast.
    Meg különben is hogy néz ki, hogy egy tanknak időnként javítani kell a cuccait?
  • Kandurex
    #23340
    és mi van az ettin axe -al? miért nem abba rakják? nagyobb az alap sebzése 35-66dmg körül!

    vagyis a grief miért phase blade -be kell rakni? pl. az ettin axe -nak jobb tulajdonságai vannak :/
  • dexkill
    #23339
    Bírom azt az emberi tulajdonságot, amikor megkérdőjelezhetetlennek hitt tézisekre, mondhatni posztulátumokra rácsodálkozunk, hogy "basszus ezt így is lehet?"...:D Hogy Ancikat Baal után öljem meg? (Hiszen cow-ozásra bíztatsz.) Tegnap lvl22-n egy kisebb csapattal kinyírtuk őket, hogy majd az ad vagy 3 szintet... hááát... pont egy szintet kaptam:)
  • JancsiPapa
    #23338
    act 5-ben lvl 25-től jön exp, akkor viszont faszán :)
    addig javaslok tombrunt 21-ig, majd cowot 24-ig, akkor meg jön az ancients, ami +1 lvlt ad, ezzel meg is vagy 25
    üdv
    Delac szétröhögtem az agyam a tankos hasonlaton :DDDDDD
  • plu604
    #23337
    ennek annyi az előzménye, hogy amikor az előző szolgáltatónál lejárt az egy éves hűségnyilatkozat, ők fogták magukat és központilag lekapcsoltak minket a netről, amit három hónapig nem kapcsol(hat)nak vissza, vagy valami ilyesmi, elméletileg még szolgáltatóváltással sem (ami egyébként kb 2x annyiba kerül mint új előfizetőnek lenni), szal inkább vettem egy wifiantennát mivel laptoppal már előzőleg is észleltük hogy sugároznak errefelé egy lekódolatlan wifihálózatot, és július óta ezzel tolom :D
    Nem tudom egyébként hogy honnan jön a jel, nem is érdekel annyira, de ha egy cégtől ahol annyira képzetlenek a rendszergazdák hogy lekódolják a hálózatukat, akkor meg is érdemlik hogy más is az ő netüket használja. Ha meg valami publikus kávézóból, az kit érdekel/zavar? :D
  • dexkill
    #23336
    de buzi vagy...

    "lopnod"? "kell"?

    :D:D:D
  • plu604
    #23335
    Istenemre mondom, ha október első napjaiban bekötik végre a netet és nem kell tovább gagyi, laggos, szakadós wifinetet lopnom, esküszöm visszamegyek Diablozni :D
  • dexkill
    #23334
    nem hiba ez. Gyakran kapom én is, amikor cuccolok és túl gyorsan lépek ki-be... Olyankor letilt talán 10 percre, de utána újra kienged.
  • d1d1
    #23333
    [IMG]http://[/IMG]
  • d1d1
    #23332
    Ez a hiba.
  • d1d1
    #23331
    Sry lemaradt az eleje.
    Néhány napja nem enged fel a battlenetre.Minden más műkodik,a wow is. Eredeti a játék.
  • d1d1
    #23330
    z a bibi,hogy minden más működik a neten, még a wow is. Van e valami tippetek erre?
  • Delac
    #23329
    Cseréba vex és gul kell bele, mellesleg, mana stolent nehezebb csinálni barbinak, révén arreat ad life leechet. Persze egy bizonyos szint felett ez már bőven preferencia kérdése.
  • dexkill
    #23328
    Pedig nem is húztak! Csak átrohantam mindenen, mondván, hogy sebezni úgysem tudok mivel Chaos még nagyon messze van:)

    De akkor tolok majd CS runokat, köszi szépen!

    A fury-ban nekem is ez a Jah rúna a zavaró. Ár-érték arányban nem jó.

    De a Death meg nem ad life leechet és ias-t...:(
  • Delac
    #23327
    A frenzy alapből marha gyors. A Fury pedig csak 209 ed-t ad, ez testvérek között is gyenge. Deadly strike ide, 40 ias oda. 5 frenzy kb ad 40 ed-t a skillre. Kevés. Oath, Death, Botd ezek mind ethereal itemekbe is kirakhatóak, leginkább csakis és kizárólag ebbe érdemes velük foglalkozni. Ba-ban lesz 200+ sebzésed Fury-val kb, eth Botd 500, death 450, Oath 400+. Ahhoz képest, hogy kell bele egy Jah runa, soványka :S Ez van. 1.09-s patchben hozták be, ott a második legjobb fegyvernek való a Silence után. 1.10 érkeztével az ő ideje lejárt.

    Túl alacsony szintű vagy oda. Pont azon a ponton jársz ráadásúl, amikor ez a fajta XP belassulás tapasztalható. szerintem legalábbi, ha mégsem majd kijavítanak.
  • dexkill
    #23326
    Miért kapok kevés xp-t?

    Normal act5 q1-2-3 alatt egy fél szintnyi xp jött csak fel!
    4 gamer volt bent, lvl18 assa (én), két lvl2x, dru és pala, meg egy 31-es dru. Utóbbi lépett egy szintet is! Az Anya-nál lévő két lábon járó jegesmedvék mindössze 67 xp-t adtak!
    Recrea egy gamet, egyedül mentem be, frigid highland-en a Death Maulerek 50-60 xp-t adtak csak...

    Miért?:)
  • dexkill
    #23325
    neeem értem!!!444négz

    Miért nem használ egyetlen Frenzy barbar sem Fury-t??? K*rva jó cucc! Két Fury Ba hatalmas Deadly strike, 40ias, life leech... és azért 10 Frenzy...
    Szal egy Oath, vagy egy Death (no ias) mié' jobb?:O
  • dexkill
    #23324
    Jó, meggyőztél...:) Tényleg jobb a Grief...

    Viszont hangosan felröhögtem a szövegen:D Köszi:D
  • Kandurex
    #23323
    JancsiPapa, Delac, ja, ja, thx!