26171
  • dexkill
    #23402
    Én konkrétan úgy gondoltam, hogy egyáltalán nem ölök:D 20-20-20 BO, Find item és Shout. Plusz BC, materies, 1 warcry meg leap attack a többi meg nat.res+iron skin... Egy erős kari hentel, én meg felboncolom a hullákat...:) Kicsit elborult ötlet, de lehet, hogy egyszer nekiállok:) Ali baba ha vevőre talál, add el, ha nem, majd úgyis szólsz:) De köszönöm:)
  • zsirfecske
    #23401
    ha tényleg csinálsz, elteszek neked egy 110/13-as alibabát, jó lesz másodiknak. szólj ha elkezded, be is segítek ha épp fent vagyok.

    én assás tapasztalatok alapján ww-re csinálnám 2 uppolt alibabával. vagy mindenképpen valami gyorsan ölő verzióra, mert ha egyesével kell püfölni az gáz. enyimmel hellig álom volt, death sentry-vel 5-öt klikkeltem és bármennyien jöttek ellenem csak a pénzt kellett szedegetnem utánuk. kényelmes, na.
  • zsirfecske
    #23400
    mi baj az upgrade-del? pl. ennek a karinak legjobb öv a goldwrap, ami viszont normal 12 box-os gagyi def-fel. felhúzva meg 16 box és 100+ def. csak jobb így. ugyanígy a chance, +70 def csak megér egy lem-et :)

    dexkill amúgy 10 lem ment upgrade-re és socketbe, bee. biztos nem érte meg de lev 90 light soso után úgy gondoltam csinálok egy fun karit, ahol ez volt a koncepció. ilyen griffon-os infinity-s soso úgysem jön össze az életben sem, úgyhogy marad a fun. mellesleg szerintem gamble-ből elhet legegyszerűbben rúnákat szerezni.

    amúgy:
    nem tudjátok mibe van egy nightwing's veil?
  • xNoodlex
    #23399
    kiv. leszek a Diablo III megjelenése milyen hatással lesz a II-re
  • xNoodlex
    #23398
    :)
  • dexkill
    #23397
    Viccelsz, szűzeken nem osztozok senkivel!!!:D
  • pointer4
    #23396
    Kimaradt a szűzek megrontása :D
  • dexkill
    #23395
    nekem egy kib*szott Lem kellene, Te meg ennyit elb*sztol upgrade-re... szégyelld Magad!!!:D:D:D

    Amúgy figy, csinálok egy max Find item-es MF/GF barbart, és együtt runozunk, Te ölsz, én meg hulláttúrok, aztán a kincseken osztozunk, mint a kalózok, némi rum mellett...:D
  • Aspyrin
    #23394
    Uppolt chance.. :D
  • Delac
    #23393
    Ellenben lett 60-l több str reqje. De ahogy elnézem szinte minden fel van húzva. Ezt mondjuk nem igazán értem, na nem baj.
  • zsirfecske
    #23392
    jajj 2x tettem be a crown of thieves-et :) amúgy ez az, amit upgrade-eltem és kopp ugyanúgy maradt a defense-e...
  • zsirfecske
    #23391
    ha már volt bent enigma, a gold trapper assám végső cuccai:



    lehetne kenni rajta még, de le kell függni a játékról kicsit.
    1500+ extra gold from monsters és az amu hely még szabad + charm-ok. 2000%-ot simán el lehet érni, az ilyen 50k per nagyobb monsti már hell act1-ben is esik néhol. gamble-hez ideál :)
  • Delac
    #23390
    Igen, volt a nagy karakter, amivel sokat toltam, azzal találtam a páncélt is. Majd amikor hero editorral single playerben nézegettem, hogy mit lehetne variálni kezdtem egy újat ladderban is. Látszik a képen, hogy egy lvl 79-s char. viseli, na ez az új, csak nem fejeztem be, mert utolérte a ladder reset. A páncél most készült, csak tényleg egy picit időzavar miatt nem egyszerű értelmezni, túl husszú lett volna úgy a story, bár igy se rövid :P
  • dexkill
    #23389
    Szeretem az ilyen nosztalgikus sztorizól leírásokat, ugyanakkor nem értem, mihez képest fordult meg a kezdeti attrib pont arány??? Egy másik karihoz képest? Mert Hero Editor ugye nincs...:)
  • Delac
    #23388
    Nem véletlenül került Sacred Armorba. Még anno vagy 2 éve esett egy Baalrunban, és ott akkor félreraktam azzal a célzattal, hogy ez biza ritka.

    Mondjuk ez nem ok enigmát kirakni bele, vagy mégis?
    Amikor ez a kari készült (na az nem ma volt, hanem vagy 2 ladder resettel odébb), akkor épp azon ment az agyalás, hogy milyen módszerrel lehetne még plusz sebzést kicsiholni. Volt egy 19-s Pride-m csicskán. 20/20/6 sajátkezüleg talált Anni!!, tényleg minden földi jó, amit csak el lehet képzelni. És igen a kezében 2 Grief:
    AZ egyik 15 ed +395-s, a másik pedig csak szimplán +399. :P

    Így történt, hogy az attrib. pontokkal voltam kénytelen szórakozni egy picit. Hiszen melee fegyverek zömének 100 str 100+ ed-t jelent a sebzés kalkulációban. Persze ez ingoványos talaj, főleg a Mephi-hez vezető úton (stygian dolls rulez), de 4000 életet luxusnak találtam. Hammer palák sorcik vígan elvannak a 2000+2500 élettel CTA-val, gondoltam én is meg tudom oldani. A korábbi ~250 str, ~ 450 vita arányát igyaztán megfordítottam. Az a plusz 200-300 ED pedig mint egy falat kenyér úgy oltotta volna a sebzés iránt oly fanatikusan áhítozó étvágyamat. Menetközben az Enigmát el kellett tőle vennem, szóval pont kapóra jött, hogy még régebben félrettem ezt a páncélt.
    Alapból sup +7ed 3 soc 643 def. Aki ettől nem pisálja össze magát az semmitől. Már csak a runák kellettek hozzá, amit viszont non-ladderben bagóért adják mostanság.

    U.I azóta sajnos pénz hiány miatt pride és anni elúszott, és csak azért raktam össze neki ezt az enigmát, hogy legyenm rajta valami. De azt hiszem kijelenthetem, hogy ez a karakter a régi felállásban egy igazi bunka paraszt lett volna. Hero editorban ugye ki lett előzőleg tesztelve, és tényleg gyakorlatilag bármit szétütött egy pörgéssel. Aminek kettő kellett az már valami kemény figura volt. Lister the Tormeneted és a bagázsa is olyan szépen álomba szenderült a második ww fordulóra, hogy öröm volt nézni. Az egyetlen létező nemezise, az Iron Maiden (nem a zenekar :P) csúfúl lekorlátozta a bejárható területek számát. Diablo konkrétan felejtős. Néha a Baal felé vezető úton is akad belőlük + Throne-ban is, de azt még a Berserk-l hamar meg lehetet oldani, de csak óriási odafigyeléssel. Nem egyszer volt, hogy wave kettő feléleszti őket, ha nem voltak rendesen eltakarítva (értsd: közel voltak) és richtig az volt az első dolguk, hogy im-t a nyakamba rakják; meg anyád. Na de mindegy, sztorizás OFF
  • dexkill
    #23387
    gyönyörű!:D
    Bár a strg-el nem igen tudsz mit kezdeni, ha jól sejtem...:D Igaz ad némi + dmg-et:D
    A kardok Grief Phase Blade-ek?:)

    Tegnap találtan én is egy 5s phase blade-t:) Eladó...:D
  • sirdond
    #23386
    uh sacred armorba? nooormális? :PP
    amúgy grat ;)
  • Delac
    #23385
    Nah végre sikerült kirakni, igaz hogy 'csak' non-ladderben tanyázik, de eszmei értékéből szerintem ez vajmi keveset von le.

  • sirdond
    #23384
    Úgy látszik csak én vagyok ilyen "csupaszív" játékos :D
  • JancsiPapa
    #23383
    Nincs ezzel semmi baj :)
  • Delac
    #23382
    Egen, ezt az elvet követem én is egy ideje, csak most valahogy belém nyilalt az érzés, hogy mivé lettem.
  • ewuk
    #23381
    hát figyelj, én vagyok olyan mártír hajlamú, hogy átveszem tőled ezt a keresztet. én adok neked egy sigon beltet, te meg az istet nekem és már nem is lesz lelkiismeretfurdalásod, én meg túlélem az enyémet. :)
  • arni17
    #23380
    valaki pls irja le meddig kell fel patchelni mert még én csak ott járok xD
  • JancsiPapa
    #23379
    Még egy hozzászólás:
    Minden annyit ér, amennyit adnak érte.
    Jspn 6 perf ametisztet adtam el pulért (~3 fg), bneten 20ért veszek - és ez csak egy példa.
  • JancsiPapa
    #23378
    Neked megérte?
    Meg.
    Neki megérte?
    Meg.
    Akkor?
  • sirdond
    #23377
    már az is jó dolog,hogy ilyeneken elgondolkozol (már ezért is különb vagy mint azok akik chaten nooboznak)
    akár hiszed akár nem én soha nem basztam át senkit trade-del,sőt egyszer nekem is volt egy hasonló (zaka-t üzleteltem, és a srác nem ismert senkit ezért megkér hogy segítsem átcuccolni érte a rúnát amit kapott,kb ist volt az is) és azóta is jó barátom a srác, és utána rengeteget nyomtuk együtt meg tök jó fej, ja és német :)
    meg pár magyarral is megesett már,hogy cuccolás közben megszakadt,felvettem megvártam hasonló dolgok
    ha nem érzed fairnek a dolgot akkor szerintem írj rá és beszéld meg vele, aztán ha normális ember és nem egy 12 éves kis pöcs, akkor még többet is nyerhetsz mint egy istet ;)

    persze amúgy az is lehet,hogy jól átbaszott és dupe-olt istet kaptál
  • Delac
    #23376
    Basszus, kéne tanács.
    Anno vettem egy nataly weaopn um-rt Ladder elején. Assa soha nem készült el teljesen, most viszont kellett a pénz belőle. Ezért amint láttam egy játékot, ahol venni akarták bevittem. Ajánlott érte amn sol thul lum etc-t. Kérdtem, viccel-e? Mert bár fogalmam sincs a jelenlegi áráról, azért azzal tisztában vagyok hogy a Nataly set kulcs eleme, és mint olyan legritkább része, révén hogy lvl 85-s. Pul-um között ha element volna reppestem volna örömtöl. Viszont a furcsáló válaszomra ajánlatát megtoldotta egy ist-l. Sajnos hosszú évek tapasztalatával fapofát vágtam hozzá és egy -Talán- flegma begépelésével nyugtáztam a dolgot. Csere megtörtént minden rendben zajlott. A végén viszont megkérdezte, hogy ez ugy kb fair volt-e? Mert ő még nálam is tájékozatlanabb volt árak tekintetében. Mondtam igen, és elköszöntünk. Ő kilépett, engem meg itt pitiszkál a lelkiismeretem, hogy átbasztam valakit. Account nevét felvettem, hogy ha esetleg visszajárót odaadom. De most tényleg, ekkora tróger vagyok/legyek és legyintsek egyett és felejtsem el? Szóval építő kritika jöhetne.
  • Delac
    #23375
    /darabonként értettem, de open wound nem kell. Deadly Strike a barátod, CB ha meg tudod oldani a dolgokat nem rontja el, leginkább Baalhoz és Diablo-huz kell. Jól összerakott karakternek (melee) csak DS, semmi más.
  • JancsiPapa
    #23374
    talán mert a goréhoz 94 str kell, a másikhoz meg 167 :)
    amúgy jól tudod, precastra lehetne csak jó, hogy psn facet van a cuccokban :)
  • arni17
    #23373
    Nah csötök:D végre gépnél:DD nah szval aki ért a D2 höz és ráérna hogy velem tolja és tudna segíteni pls irja le privibe az msn cimet vagy az xfire cimet:Delöre is köszii:D
  • dexkill
    #23372
    Ne röhögj ki, de megkérdezem: összesen 80+ vagy darabonként 80+? Félreérthető amit írtál:D
  • Delac
    #23371
    Deadly strike-t és társait érdemes 80+ közelében tartani. CB, DS 15% fizikai karakternek ettől jobb nem is kell, pláne csukában.
  • zsirfecske
    #23370
    nekem tegnap nem ment (6112), de most már ok.
  • d1d1
    #23369
    Már két hete nem enged bejelentkezni az europai szerverrre. A többire viszont igen. Mi lehet a hiba? Valami olyat ír, hogy ellenőrizzem a netkapcsolatom.
  • dexkill
    #23368
    Miért használ minden ww assa gore ridert?:O
    Épp azt nézegetem, hogy ha a strg-feltételt teljesítem akkor a Shadow dancer sokkal jobb. 30 fhr és 2 skill - claw-t, blockot, venomot, cos és mb-t is tápolja. A fury úgyis ad 33% deadly strike-ot... A 66% open wounds mellé meg az a 10 már oly mindegy... (szvsz persze!)

    A másik: láttam egy build-et, ahol a shako-t poison rainbow facet-el tömték meg. Ez nagy f*szság, nem?:O A jewel ad 37 pdmg-et 2 sec alatt, de ha jól tudom a progi a poisonnál átlagidő számok, szóval a Venom-ot teljesen elkúrja...
  • dexkill
    #23367
    basszus délután 2 óta 6112-es hiba...:(

    Szokott ilyen lenni máskor is?:O (Már, hogy ennyi ideig tart.) Ki tud menni bárki bnetre? Se öcsém, se haver, szóval nem nálam van a gáz...
  • zsirfecske
    #23366
    fade-bos 1-1 pont, lemaradt :)

    fire blast-ra sztem nem kell több, 6 lövéssel is bőven elvannak a trap-ok, általában felesleges a lerakott csapdák fele így is.

    light immune-okkal az a baj hogy csoportban mászkálnak, hibába corpse explosion ha a felét le kell gyakni hozzá (egy corpse nem öl meg senkit). merc+shadow master lenyomja őket, de az baromi sokáig tart már tower-ben is a nyilazós biszbaszokkal is. amúgy meg life leech-el inkább püfölök és gyógyulok várakozás helyett. mondjuk az tény hogy tiger strike-ot nem nagyon használom sima szörnyiknél, annyira nem gyors a kezem :)
  • JancsiPapa
    #23365
    Én martial ág helyett tennék a fire blastra, maxolnám a death sentryt is - olyan ritkán lesz, hogy csak lit immunok legyenek, ergo egy hulla, ha megvan, az csinálja a többit, mint a corpse explosionnál
    ha mást nem, akkor meg ledobálod a lvl1 trappal :)
  • nearo
    #23364
    hmm... ilyen, hogy fade, bos...? sőt, sztem még venom is erős... meg a light+phis immun ellen mit használ?
  • zsirfecske
    #23363
    szerintem mindenképpen valami hibrid választás éri meg. nekem gold trapper, level 79-en 2 bartuc's szal:

    1 shadow warior
    20 shadow master
    1 weapon block
    1 claw mastery

    20 lightning sentry
    20 death sentry
    3 fire blast

    10 tiger strike
    1 cobra strike
    1 dragon claw

    shadow master alap, megmenti a segged és kell még egy jó merc mellé. tiger strike +2000% dmg-e meg azért kell mert egyszerűen jól jön a tápos light immune-ok/bossok ellen. -light ressel gondolom sima trapper is életképes ilyen 10-12k light dmg-vel de hát az elég drága dolog..