26171
  • MadJani
    #23524
    A Lightning Fury tömegre van kitalálva. Minél nagyobb a tömeg annál hatékonyabb. A Charged Strike-nál az a lényeg, hogy magas szinten 10-11 boltot is elenged olyan 8-9k-val (ha jól emlékszem a számokra) és egy nagytestü ellenfélbe (DC elég nagydarab) mind belesül. Az pedig olyan 80-90k Light dam / ütés. Infiy-s merccel meg gyakokrlatilag nincs res-e a nem immun ellennek rá.

    Tehát DC kb. 5-6 bökésböl fexik.
  • dexkill
    #23523
    Szóval álljak meg és bízzak a jószerencsében?:O:D Mondjuk ha meglenne a karom a Chaos-hoz, akkor nyílván nem futnék el, hanem belepörögék:D

    Az Infinity-t mibe raktad? Vagy az a hirelingen volt?

    Amúgy a Spearekbe milyen rúnaszavak mennek? Azok amiknél "melee weapon" szerepel?

    Jah: charged strike???:O Miért nem lightning fury (így elsőre megnézve őket...) Bár utóbbi elég silány a synergikben:)
  • JancsiPapa
    #23522
    block a lényeg, nem kéne kezdetnék mondjuk futni, mert úgy a blockod a kiírt érték harmada :]
  • MadJani
    #23521
    Hát ez téves, nem a CB volt a lényeg, hanem a Charged Strike. Egy javazon ezzel gyorsabb mint a smiter, ha nem LI az ellen.
  • Harkat 89
    #23520
    Egyik oldalon írták már nem elérhető a magyarítás sok f.sz miatt. Esetleg másnak a számával nem működne nekem?
  • sirdond
    #23519
    úgy emlékszem hunnenkoenig csinálta
    http://beam.to/honositasok
    http://hunnenkoenig.blogspot.com/
    http://www.sg.hu/forumuserinfo.php?uuserid=1023839927

    valahogy csak el tudod érni
  • Harkat 89
    #23518
    Felakartam rakni a magyarosítást, de írta előbb generáljak valamit azt majd küldjem el e-mailbe. De mikor elküldöm azt írja ki nem tud elmenni az üzenet ennek a címzetnek, vagy valami hasonló. Hogy rakjam akor így fel a magyarítást?
  • dexkill
    #23517
    ne menőzzél az Infi-del, ott is a CB volt a lényeg;)

    Basszus mi egy charger ellenszere? Tegnap assa-val (félig kész állapotban van az igaz:D - bár pont a lényeg hiányzik (Chaos;) dueleztem funból, lvl77-en egy lvl81-es elementál druidot 3 lövés blade fury-val, majd egy szájba rúgás (dragon flight) elintézett, de egy lvl83-as charger 6-0-ra vert:O MB-oltam ezerrel, de stun alatt is nekem rohant:O Block 50%, pdr 42%... Vagy lehet, hogy bos-al kellett volna lefutnom...?:)

    DC: akkor várjak a jószerencsére, mert nincs értelme a szervert vadászni?:)
  • JancsiPapa
    #23516
    egy infys javával meg 5 mp :O
    hcban tervezgettem hammerem, haver segített a cuccokat megvenni, erre walk van a gameben :D
  • sirdond
    #23515
    én nem tudok ilyenről, bár lehet,hogy létezik
    próbálgatni kell, aztán csak meg lesz az :)
    egyébként a hun1 féle über smiterrel kb 10 másodperc :)
  • xNoodlex
    #23514
    Ha csak a viadal érdekel, tölts le egy modot amivel elő lehet hívni Single-ben...
  • dexkill
    #23513
    igen értem:)
    de én ott vagyok megakadva, hogy 50 gamet crealtam ma, csak ezért, de egyetlen egyszer sem találtam el az IP-t...:S nem lehet ezt valahogy legálisan "elősegíteni"?:) Nem is az anni érdekel, hanem a viadal DC-vel:) Mint a legelső karakter... amikor diablot hellen 40 percig csépeltem:D
  • sirdond
    #23512
    úgy van, ahogy delac mondja, több cd-keye van, és minden mule karakterével külön-külön gameben van azonos ip-n,aztán a smiterével, vagy akármilyen über killer karakterével egyesével belépked és leveri dc-t.ennyi
  • dexkill
    #23511
    Jó, pontosítok, mert nem egészen így van.

    lvl60-ig 59x lépsz szintet, ez 59 skillpont ugye. Továbbá lvl60-on már illik nm act5-ön lenne legalább, az további 8 skillpont normal és nm skill-questekből (Den, Radament, Izual), így lvl60-on összesen 67 skillpontod van.
  • dexkill
    #23510
    matekból kiváló vagy...;)

    Delac: így már értem a témát...:D

    De az a gáz, hogy a .241-es IP-t egyszer tudtam crealni, pedig 33-nál tartok (lol), pedig volt már több azonos is:)

    Ááá hülyeség ez, inkább runozom Countnesst, előbb dob egy Istet, azon már kapok annit:D
  • Harkat 89
    #23509
    Ha szintlépésenként kapsz egy skillpontot, és egy Skill-re max 20 at rakhatsz, akkor lvl60 szinten 3 skilled lehet csak , ha azt akarod mind a 3 fullos legyen?
  • Delac
    #23508
    Ha jól tudom egészen 1.12-es patchig volt arra lehetőség, hogy egy gépen több diablo is fusson. Még kép is készült róla, legalábbis egyről biztos tudok, hogy keringet a neten, ahol egy fickonak vagy 20 Diablo futott ablakban, of course és várta DC-t. Aztán pedig végigverte őket egy karival egyessével.

  • dexkill
    #23507
    nem értem akkor sem...

    Amikor DC walkol akkor egy gameben vagyok egyszerre. Megkeresem, megölöm. 1 anni. Aztán hiába csinálok új gamet az azonos IP-re, ott már nem lesz ben DC. Vagy igen? Szóval hogy jön össze az a többszáz anni egy walk alatt?:D
  • Delac
    #23506
    Azok már a kiskereskedők. A háttérben müködő 'vállalkozók' nem foglalkoznak direkt terjesztéssel, csak szépen leadják az árut a beszervezett embereknek, legalábbis én így csinálnám.
  • sirdond
    #23505
    hú régen én is mennyit szenvedtem mire egyedül rájöttem,hogy is megy ez az egész dc-s dolog :)
    én úgy emlékszem, hogy non ladder karikkal adják el a dupolt sojokat aztán ladderen,meg non ladderen is levadásszák dc-t. és bizony nagyiparban, van akinek többszáz anni is összejön egy walk alatt. 1.11en még volt rá program ami alapból kreálta a gameket 3 percenként és megállt ha megtalálta az előre beállított ip-t,de netstat-tal is ugyanott vagy

    itt egy oldal pl ami számon tartja a soj eladásokat
    http://dclone.eskysse.com/
    bár elég kicsi az esélye,hogy ezzel sikerülni fog a hot servert megtalálni, mire dc walkol
    inkább irc csatin tudsz tájékozódni,hogy is megy ez, ráadásul ott van public walk is, amikor előre bejelentik a népnek,hogy melyik szerveren lesz a móka, és így sokkal könnyebb dolgod van
    hirtelen most ennyi jutott eszembe
  • dexkill
    #23504
    Ezek tartják fent azokat az oldalakat ahol "annihilus only $2.49"?:D

    Tehát akkor mégis csak dupe az egész, még ha maga az anni nem is, a soj az.

    Mindegy. Néztem szerverlistát, csak mert érdekelt:) .241 az esélyes. Akkor most csináljak egy gamet, aztán nézzem meg netstat paranccsal, hogy jó-e az IP...? Ha nem jó, recrea és IP csekkolás... jól sejtem?:)
  • Delac
    #23503
    Maffiás módszerekkel szépen kordában tartják, nagyon kevés ember foglakozik ilyennel, és ez nem véletlen. Jó biznisz, nem engedik át. Sima tájemberek közelébe nem érnek, nekik amugy se érné meg 1-2 annit kihozni.
  • Troyan
    #23502
    De ez nem egy önmagát erősítő folyamat? Értem ezalatt rakatan dupeoltak Soj-t. Blizz csinál Dia Clone, hogy a sok Soj-t felvegye. De ez szerintem nem csökkenti a dupe számát, hanem gerjeszti még jobban... Félreértek valamit?

    Ps. Visszajöttek a karaktereim. csak non ladderben. gondolom azóta volt reset.
  • Delac
    #23501
    Az a lényeg, hogy leszerveznek vagy x db soj-t ami megy charsinak. Ez a kiváltó ok Diablo Clone eljövetelhez. Namármost DC csak bizonyos ip-jű szobákban bukkanhat fel. Nem tudom teljes részletességében a dolgot. LÉNYEG
    AZ ip cím az 4 számból áll, közte meg pontok, a játék ki is írja amikor lekreálod és benyomod TAB-t. Na most ebből a 4 számból az utolsó az ami nekünk fontos. pl.:

    DC ip cime tegyük fel x.x.x.162

    Ő csak is az ilyen végződésű játékokban jelenhet meg. Ebből nyilván több is létezhet egyszerre. Emberek beállnak, megkeresik ezeket az ip című játékokat és várnak. AZt is leszokták az szervezők előre beszélni, hogy mikor legyen, és akkor eladják utolsó soj-t ami előhozza. Van erre egy oldal ahol pontos ip cím és soj számláló is van.

    Minden anni legális, csak nagy üzemben csinálják.
  • dexkill
    #23500
    Egyetlen karival le lehet nyomni übereket? A hun1 cikk nagyon egyoldalúan közelíti meg a kérdést: "3 hammer + 1 smiter", és kész...

    DC-hez még: igazából azon akadt fent a szemem, hogy az anni vadászat "iparággá nőtte ki magát." Ok, hogy egy fórumon keresztül le lehet szervezni ~100 gamerrel, hogy ki, mikor adja el a sojt, de nem vágom, kurva sok annihilus van forgalomban (látva a tradeket) és hihetlen, hogy ezek mind legális úton jöjjenek létre...

    Testépítő fórumban doppingról nem illik beszélni, itt meg hack-ról, dupe-ról, de akkor is. Ezek legális annik mind?
  • dexkill
    #23499
    Nagyon élvezetes mesét prezentáltál, de ezzel nem magyaráztad meg, hogy ki az a f@sz aki elad egy Soj-t, mondján: 1. nekem nem kell, mert csak barbarral tolom, 2. "ááá senki nem ad érte még egy pul-t sem":D 3. ha mázlim van, más is ezt teszi most éppen, és akkor lehet, hogy az én gamembe is megjelenik DC...

    Vagy értsem úgy, hogy a non-ladder karikról adják el a sojokat??? Jaaa...

    Basszus egyszer épp tradeltem pár hete amikor megjelent a sojok eladásának szövege, de a "diablo walking..." nem volt ott...

    Ez teljesen olyan, mint az ufo-észlelés:D:D:D Mikor volt legutóbb DC walk europe-n? Mikor várható a következő?:D
  • Delac
    #23498
    Ezt kb. úgy kell értelmezni, hogy réges-régen, egy messzi-messzi ladder season-ben vala rengeteg játékos. Ezen játékosok időt nem sajnálva ásták bele magukat a gonoszság bugyrába, hogy levadásszák a méltán rettegett nagyurat, Diablot. Telnek, múlnak a hónapok, a kalandozók egész serege megfeszített munkával elérte célját és kiűzte eme világból kinek nevét szánkra nem vesszük. Olyannyira belejöttek a dolgok irtásába, hogy lassacskán nem volt mitől félniük, maximum egymástól. Dúltak a klánháboruk szerte a kontinensen, mindegyikük a 'Ki a legény a gáton' címre pályázva, de nem igazán sikerült eldönteniük a dolgot. A kihívók pedig egyre csak gyűltek, a hisztéria kezdet olyan szintet ölteni, ami már meghaladta az egészséges jólét határát. A tejben-vajban folyó Kánaánok lovagjai megállíthatatlanul dúlták fel a legrémisztőbb barlangokat, mészárolták a legfélelmetesebb szörnyeket, mindezt azért, hogy minduntalan erősebbek legyenek versenytársaiknál. Módszereiket nem válogatták meg, intrikák, cselszövések, az egykoron keresztes hadjáratba vonult felek elfelejtették, hogy miért léptek e földekre. Nem maradt számukra más, csak vér és veríték, a végeláthatatlan tápolás. Ez időben történt az a gyalázatos tendencia is, hogy a korábban nagy küzdelmek során megszerzett felszereléseiket tekintet nélkül múltukra, eladták a kovácsnak gyarló aranyért. Megtehettek, hisz a kincstári raktár napról napra csak gyarapodott, tárgyak tucatjai végezték az utcán gazdátlanul Az elkótyavetyélt értékek sora borzasztó méreteket öltött, ami nem ütötte meg a limitet az repült, így esett, hogy az anno szebb napokat is megélt Jordán kövek* is a bazárosok tulajdonává lettek. Ideig-óráig tartott a dolog, de egy napon elszabadult a pokol. A nagyúr visszatért, hogy érthető okokból kifolyólag kérdőre vonja a feleket tettükért.

    *The Stone of Jordan, lásd még: SOJ
  • dexkill
    #23497
    DC. Diablo Clone.

    A blizzard teljesen hülye vagy én értek félre valamit?

    Runozok. Találok egy Soj-t. "De jó". Megyek gyorsan és eladom Charsinak, hogy hátha rajtam kívül még elegen teszik ezt, és akkor valamikor feljön a földre a mélység ura(ának másolata...) és épp akkor nem fogok dolgozni/nőzni/enni/norm-on cuccolni, hanem egy hell gameben éppen egy tápos karakterrel fogok feszíteni és ahogy meglátom a "diablo walk on earth" szöveget, rohanok és módszeresen végigjárom a SUM-eket, kezdve Corpsefire-el, hogy szerezzek egy anni-t...
    Hogy miért érzem ezt kicsit furcsának a blizz részéről...? Szvsz indokolttá teszi a soj-dupe-ot... Ki az a hülye aki elad egy vérrel-verítékkel kirunozott soj-t...?:O

    Persze korrigáljátok, ha rosszul gondolom.
  • Troyan
    #23496
    hm... ez elég drága. Most megint kezdjek mindent előlről?! ajh
  • Aspyrin
    #23495
    Str bugos cucc van rajta, azért nem látod :)
    Valószínűleg fortis bowama rengeteg poison chrarmmal.
  • Troyan
    #23494
    Üdv,

    Láma kérdés jön, de nem találtam választ rá a neten. Faintos accountom lejárt 90 nap tétlenségem okán (pedig volt IK babám, meg Tal armoros Blizz soso-m, meg istenkirály robbantós, csonti necrom *szipp). Ezért a nulláról indítottam egy amát. Egy olyat szeretnék ami annyiszor elpáholta a überállat trap assámat.
    Mi ennek a buildnek a neve? Nem látszik a bow a kezében, lemérgez 1 hp-re aztán azt veszem észre, hogy nyóc guided elől futok kevés sikerrel. De nem futok bele semmilyen poison java skill cloudba, mint amilyeneket a neten találtam. Csak a nyilak vesznek le. Tudnátok ebbe segiteni, milyen felszerelése van? Köszi
  • Delac
    #23493
    601 a max, valami hülye kerekítési hiba, de ez így van, bár nem vagyok róla telejsen meggyőződve, hogy összeadódik a legvégére, mindenesetre most úgy számoltam.

    hannsg:

    Találni kell őket, sajnos ez eléggé tré megoldás. A zöld nevű tárgyak egy kollekció részei, és csak azonos kollekcióba tartozó tárgyak adnak extra tulajdonságokat.
    Ezen az oldalon meg tudod nézni, hogy mi merre hányméter. 'Set' itemeknek mondják angolul, csak hogy ne zavarjon össze.
  • hannsg
    #23492
    hello. tudna nekem valaki segiteni h hogyan tudnék zöld nevü összetertozó cuccokat kapni? mer kapok de mindig külömbözőt. előreis köszi
  • dexkill
    #23491
    igazad van, ezzel nem vitázom, de szinte csak defet ad...:S Ha az all res 30-35 akkor tényleg nagyon jó. Viszooont... hogy jött a 1352?:D 600*1,5*1,5=1350:D
  • Delac
    #23490
    Prudence azért jó, mert ez képes a legnagyob, karakteren viselhető védelmet produkálni. A self repair ugye. Képzelj el egy eth sacred armort perf bugged 2 soc, annyi mint 1352 def. Ezt szépen felszorozzuk 1,7-l szintén perf moddal, és láss csodát kapunk 3651 def-t. Igazi pwner armor.
  • dexkill
    #23489
    A prudence szvsz is drága... Bár van egy def1062-es eth balrog skinem, egyszer ha lesz egy "free" mal-om, megcsinálom:D
    Viszont a Gloomra én a véleményed elolvasása után nem sajnáltam a rúnát és ez lett belőle:
  • Delac
    #23488
    War hammer vonal azért kedves szívemnek, mert alap dioban ezzel a fegyverrel küldtük a charge paláinkat. LoD óta Normálon 19-29 ig sebez egy kézben, helles változata pedig 50-61 ig. Ehhez képest elég rútúl elbántak vele: 4 socket, 1 range +20 IAS (a létező legnagyobb) hammer class, nem sima mace :(((

    Egy kezemen meg tudom számolni, hány high end runaszót lehet bele rakni. Kompenzációként van belőle Schaefer' Hammer és Stone Crusher unique verzió. Előbbi eléggé korrekt modokkal, utóbbi viszont lehet ethereal is, ami azért elég komoly fegyvertény.
    ----
    Prudence nagyon csinos, hogy miért nem csinálják az emberek? Volt egyszer ilyenem, hálás dolog, de talán lehet hasonlókat csinálni kevesebb 'pénzért' is. Gloom-m detto volt, méghozzá egy majd 600 def-s sacred armorban 252 ed-vel. Na ez is büntet. Miért nem használják? Passz, sajnálják a runát bele talán.
    --
  • xNoodlex
    #23487
    Do I get to keep my Ladder Only Items when the season is over?
    A: Yes. Any Ladder Only Items will be converted over when your character is converted to a Core character. These items can now be traded with other Core characters. That is the only way for Core characters to get ladder only items, as leftovers after a season is over.

    Itt a forrás: LINK
  • dexkill
    #23486
    Korábban írtad, hogy a Famine/Legendary Mallet megfejthetetlen jelenség számodra. Miért?:) Kiváló fegyver egy zealernek, nem?:)

    A Gloom és Prudence rw-ket miért nem használja senki? A Prudence-t még megértem, mert nem akkora táp, mint amibe egy Mal kerül, de a Gloom szvsz az Um-Pul ellenére is baromi jó. Nagy def, nagy all res, meg a Dim Vision sem haszontalan. (Szerintem jobb, mint a Stone...)

    Tegnap kilyukasztottam egy eth Diamont Mail-t, 1026 alapdef és 3 soc lett:D Hirelingre tenném, csak nem tudom, hogy Duress, vagy Gloom legyen benne. Vélemény?:)

    Másik: ladder reset után a ladder only rw-ket nem lehet kirakni a resetelt karikon?:O És a meglévők azok működnek azért?:O
  • sirdond
    #23485
    enter majd bírod /players 8

    Ha valakit érdekel Tescoban most lehet kapni Diablo II Gold változatot 3.990 ért