26171
  • dexkill
    #23564
    version hack?:D
  • sirdond
    #23563
    na ezt linkeltem én is, csak azóta már eltűnt

    engem nem banánoltak, pedig version hacket használtam
    állítólag november 4-én volt valami,és akit akkor flageltek,azt mind bannolták :D
    Jani te mit használtál?
  • dexkill
    #23562
    Téged is banoltak?:O:D
  • JancsiPapa
    #23561
    Nebu on November 11th, 2008
    As part of our continued effort to ensure a fair and fun online experience for all Battle.net players, we have expanded our efforts to remove cheaters from StarCraft and Diablo II. We have identified and closed over 350,000 StarCraft and Diablo II accounts which were found to be using third-party hacks.

    The Diablo II CD keys associated with the closed Diablo II accounts are now restricted from playing on Battle.net for approximately 30 days. Repeat offenders will have their accounts closed and their CD keys permanently banned from Battle.net.

    As a reminder, we reserve the right to close the accounts and ban the CD keys of players who are caught cheating on Battle.net. Cheating ruins the game experience for legitimate players, and we will not tolerate it.

    Viszlát egy hónap múlva!
  • xNoodlex
    #23560
    Emlékszem mikor még én tettem LoDot orig Diora simán convert és kész... az már más kérdés, hogy sima Dios karim kb semmit sem ért LoDban, de legalább ott volt.
  • sirdond
    #23559
    hirtelen nincs mást ötletem

    azért elég durva,hogy így banánolnak mindenkit :)
    ez majdnem felér egy resettel,kár hogy a botokat nem bannolták
  • jozing
    #23558
    a sima diablón is meg a LOD-on is a legfújabb patch, 1.12a volt fent.
  • sirdond
    #23557
    nem lehet,hogy másik patch volt fent, mikor a régi karaktereket csináltad?
    vagy, alap diablo nem volt patchelve, aztán lodot patchelted 1.12re (bár nem tudom,hogy ez singlet mennyire érinti)

    egy érdekes hír:
    http://href.hu/x/7efg
    végre,ez már kellett, mit szóltok hozzá?
  • jozing
    #23556
    Noodle: ott vannak a mappába a druidám melett, de nem látom őket. érdekes, de mikor újratettem sima D2-őt akkor a druidát láttam a simában

    mama2: esetleg rakd fel a legújabb 1.12a peccset.

    van vkinek ötlete hogy nálam mi lehet a baj?
  • sirdond
    #23555
    igen igen, azóta már olvastam én is. :(
    bár nem ismerem joey-t,de régebben összefutottam vele párszor bneten és tudom,hogy nagy veszteség ért bennünket. sajnálom,hogy ez történt :(
  • JancsiPapa
    #23554
    http://joeys.clanwar.hu/forum/viewtopic.php?f=12&t=1850&start=0
    úgyhogy azt kell, hogy mondjam, hogy sajnálom a 'kinevezésem'
  • mama 2
    #23553
    Átállítottam 2D-re és működik! Köszi!:)
  • sirdond
    #23552
    ja, meg oprendszer
    ugye crackelés volt?
  • dexkill
    #23551
    - Futtasd le a video tesztet (amit a D2 mappájában találsz).
    - Állítsd át a megjelenítést 2D-re.

    Milyen monitorod van, milyen videokártyád? A lényeges infok kimaradtak...
  • mama 2
    #23550
    Hali! Letöltöttem(igen, letöltöttem nem megvettem,lehet megkövezni) a Diablo kettőt. De amikor elindítom csak egy nagy fekete képernyő van, se kép, se hang.(úgy hogy még jó hogy nem vettem meg). Mi lehet a gond? A monitorom nem támogatja vagy mi?
  • xNoodlex
    #23549
    Ha máshol van csak másold be őket a LoD save mappájába.
  • xNoodlex
    #23548
    Nézd meg a mappákat pl: C:/Program Files/Diablo II/save mappa ott keresd meg őket bár ha rátelepítetted a régire ott kéne lennie.
  • jozing
    #23547
    de nem látom az alap karkteremet (kellene 2 necrónak meg 1 barbárnak lenni) de csak az új druidámat látom. honnan varázsolhatom elő őket?
  • jozing
    #23546
    akkor ha van a régi karakterem akkor tudok játszani a régivel 2 féle képpen:
    1. vagy simán változások nélkül, és úgy h köze nincs a kieghez.
    2. konvertálom és kieges lesz.

    köszi az infót!

    ja és szeretnék megnézni egykét dolgot 8nehogy asziggyétek csíter vagyok, csak kíváncsi), a hero editor megy sima LOD-dal?
  • xNoodlex
    #23545
    Illetve ha a régit akarod folytatni ne nyomj Convert to Expansiont. Ha megnyomod már nem tudod visszaállítani.
  • xNoodlex
    #23544
    Van, csak játékban mikor karaktert indítasz szedd ki a pipát az Expansion Character mellől.
  • jozing
    #23543
    sziasztok! megvan a LOD, de mivel multiba haverommal vittük sima D2-őt szeretném a simát elindítani. van erre lehetőség? vagy már teljesen beépült a LOD? (pl RA2-nél miután felraktam a yuris revenget attól még engedet a simát játszani)

    köszi a válaszokat előre is
  • dexkill
    #23542
    dexterity:
    1. egyes tárgyaknál alapfeltétel
    2. legfontosabb (nélkülözhetetlen) a pajzsokhoz. Ha használsz pajzsot akkor kell rá tenned.
    3. ad némi attack ratinget, de ez felejthető
    4. amazonnak a damage számításhoz nagyon nagy táp

    Szóval tegyél a dexre, ha pajzsot használsz, vagy ha ama van, ha nem írod el a fegyvert, mert piros a required dexterity értéke:)
  • Harkat 89
    #23541
    Valaki leírna hogy a dexterity mire is jó? Meg meik kasztnál érdemes rá gyúrni. Mert nyomom rá a pontot de semmi változást nemlátok.
  • dexkill
    #23540
    jah, én is ezt mondtam neki...:S

    De nem állítom, hogy nem vettem volna be én is a szöveget, ha meglátom Blizz Support csatin a marine figurával... Bár pass-t talán akkor sem adtam volna neki.

    Mindegy, megszívta, jól akart viselkedni:) De optimistán új accot csinált, és elkezdte az mf soso-t!:D

    A Te történeted azért ütősebb. Az ilyen pöcsöket olyan csúnyán meg kellene agyalni, mint Jay&Néma Bob tetta a plébánossal...;)
  • Rundstedt17
    #23539
    pancser
  • Kandurex
    #23538
    Szerintem arra gondol, hogy egyes skillek önmagukba nem annyira táposak, mint ha egy mellék skillel növeljük,...érdekes, hm,...
  • Harkat 89
    #23537
    Csak synergy-ként maxoljuk. Ez mit jelent? Egyik skillre írja hogy nem éri meg pontot rakni rá mert gyenge, erre a végén meg ott ál ez hogy:
    csak synergy-ként maxoljuk. Most akor maxolni kell vagy nem?
  • nearo
    #23536
    :-O
    ez valóban mi lehet?
  • sirdond
    #23535
    hun1.rakanis.hu-n mi ez a game over?
  • Aspyrin
    #23534
    :Dsdafgd
  • Delac
    #23533
    Öcsédet lehúzták (már bocs a hasonlatért), mint szart a budin. Ezt a kafé szöveget, hogy operátor. :D

    TE nyílván tisztában vagy vele, meg gondolom, aki egy picurkát is jártas a dolgokban, hogy az ilyen accountokhoz a rendszer üzemeltetője soha a büdös életben nem fogja rajtad számon kérni a password-t.

    DE erről egy másik story jut eszembe:

    Még anno történt, hogy haversrác nagyban tolja az ipart d2jsp account is befigyel, mf-l, tápol, runozik minden, nagyon akarta, csinálta iparosan a dolgokat, elvégre a nap végén le kell tenni a virtuális asztalra valamit. Közbe folyamatosan skype-n kontaktba voltunk. Mondja: elad HR-t, meg is lett az illető bejött játékba, majd arra szólította fel havert, hogy révén d2jsp íratlan törvény alapján az ad először árut, akinek kevesebb postja van. Ez alapján haver adja elsőnek a runát, majd pedig megkapja a vásárlótól az FG-t. Trade ablak be, átadja. Eztán a vásárló közölte vele, hogy nem fog fizetni, dugja fel magának, amije maradt. Haver plafonon egyből, egésznapi melót egy ilyen tróger lehúzza, szóval érthető okok. El kezdte fenyegetni, hogy le van a trade korrektül fényképezve a jsp-n írt szabályoknak megfelelően. Persze egy ilyen kirohanást nem vesz magára rutinosabb scammer. haver pedig csak továbbra is mondta, hogy adminnak szólt, ne aggódjon FG-je be lesz fagyasztva. Persze a valóságban admin a fasorban se volt, csupán próbálta menteni a menthetőt. Scammer barátunk eközben átmenekítette ismerőséhez a meglévő, ámbár igencsak kevés FG vagyonát. A játék ahol a HR gazdát cserélt megmaradt nagyban ment a szájkarate. ÉN pedig beléptem. ÉS el kezdtem neki adagolni. (nyilván angolul, most csak a lényeget írom természetesen magyarul):

    ÉN -Hallom mitörtént.-
    -Szerinted én miért vagyok itt?-

    Scammer - hát azért ami tettem? -

    ÉN - bezony, és be lesz zárva jsp accod meg elintézem, hogy az átmenekített pénzed is törlődjön, hacsak ezt az egészet vissza nem csinálod. -

    Gyerek úgy beszart, hogy ott helyben rögtön szólt haverjának, aki behozott egy Forti-t. Nem volt gagyi egy teljesen használható darabnak látszott. Megmutatta nyílván, hogy szerintem - mint "adminnak" - megfelelő értékben fog-e azzal kompenzálni haveromnak. Bólintottam, ez megteszi. Odaadta havernak, majd megkérdezte tőlem, hogy akkor ugye nem fogom bezárni accát meg egyebek? Persze mondtam, azzal hogy visszaadott értéket, el van intézve, és ezzel el is viharzott. Én majd összeraktam mindenem a röhögéstől, haver csak bosszankodott....... no comment.
  • MadJani
    #23532
    Current Skill Level: 41
    3: Releases 11 charged bolts
    10: Lightning Damage: 9-7830
    1: Mana Cost: 14

    Ezt egy skill számoló oldalon a végeredmény.
    Charged és minden syn-je max.
    +Skillek: 4 Titán, 2 Shako, 2 Mara, 2 CoH, 2 Spirit, 3 Glove, 1 Anni, 3 Torch, 2 Sojok.
    Nem ez a topp cucc, de a szám elég szép amit tud.
  • Carmang
    #23531
    Ha belegondolsz, mi szüksége lehet egy op-nak egy user pass-ára, hogy kénytelen elkérni?
    Semmi...
  • sirdond
    #23530
    szerintem csak simán lehúzták
    blizz már nem foglalkozik bnet-tel :(
  • Aspyrin
    #23529
    :DDDDDDDDDDDDDDD
  • dexkill
    #23528
    Ezt a story-t figyeljétek:

    Öcsém ma du. bneten árult egy Gul-t. Belépett egy kari, és azt kérte, hogy dobja ki a Gult, hogy lássa, hogy nem dupe-e... Egymástól távol áltak, kidobta, majd egy "villanás alatt" ott termett mellett a kari, és a Gul eltünt. Teleport nincs a town-ban ugye. Ok. Aztán beadta a szöveget, hogy operator, és kérte a pass-t az acchoz, különben banolja az accot. Átnézi a tárgyakat (reviseolja), hogy legálisak-e... Öcsém bent maradt a gameben, majd az ő accáról a másik karijával belépett a bnetre. Az accot most nem lehet használni, mert incorrect pass...

    Az "op" egy csatira hívta utána, ahol egy SC marine jelent meg a chaten, mint az op-oké...

    A gult vette, nem dupe-olta. Akkor? Átbaszták, vagy blizzi ilyen komolyan veszi a dupe elleni harcot?:O
  • dexkill
    #23527
    Neeem. Csak az alap skilldamot növelik. Vagy nem?:D (Milyen más a hangsúly:D)

    Szóval lvl30 charged strike 1-522-ig sebez. Ha réteszek 20-at az egyik synergie-re, akkor 522*(100+200)/100=1566 lesz a dam, ez vili. Ha aztán teszek 20-at a másik synergie-re, akkor ezt az 1566-ból számolja a bónusz +200%-ot?:O 1566*(100+200)/100=4698?
  • xNoodlex
    #23526
    a synergyk egymást is tuningolják nem csak az alap skill damot
  • dexkill
    #23525
    A 10-11 bolt ok, de 8-9k dam???:O lvl30-on alapból 1-522-ig sebez, ha jól számolom. Ha ehhez 2 synegryt rakok maxra (+2x200%) az akkor is ~2600 max dam. Vagy valamit nem vettem figyelembe?:)

    (Nem kötözködni akarok ám, csak "tanulni":D)