26171
  • JancsiPapa
    #23604
    áh, még valami
    1 classic lvl 99-et láttam az utóbbi két seasonban eun (eastes listát nem néztem), az pedig köztudottan a már patchelt act 5-ös hackkel jutott el odáig, baalrunnal, egyébként talán level 95-ig láttam classic karikat és azok is már cinkes, hogy nem a legit csrunos módszerrel jutottak el odáig
  • JancsiPapa
    #23603
    van még pár d2 nekik raktáron, minden két évben csinálnak egy ilyet, ennyi az egész.
    egyébként mint mondtam, kb 0 bnet tapasztalattal nem kéne észt osztani a fairplayből, mert rosszul veszi ki magát.

    ':DD'
  • JancsiPapa
    #23602
    :))))
    javaslom, hogy install d2, vedd ki a pipát az expansion karakternél és játssz egy kicsit
    Staticcal leviheted 1%-ra akárki életét? LE, classicban le lehet
    és most a többi, amit te mondasz, az a patchről szól, nem a játékmódról
    eleget classicoztam az utóbbi évben, hogy azt mondhassam, hogy nagyobb kihívás, mint a lod.
    mellesleg :
    druidát és assát felejtsétek el
    - nincsen act 5 (remélem nem is lesz...)
    - nincsen se rúna, se charm, se jewel
    - kisebb stash, nincs weapon switch
    - elite itemek nincsenek, unique és set itemek közül csak a normal itemek vannak meg.
    - circletek, crafted cuccok, class-specific itemek, eth itemek nincsenek
    - dex nem számít bele a blockba, amit a pajzson látsz, annyi a blockod
    - armor nem kaphat socketet, csak a rare, SoJ-os sockolással
    - javelinek, throwing knife nem lehet magic sem
    - kevesebb dolog spawnolhat a tárgyakon/kevesebb stattal

    parancsolj, classic
    ha nem baj, ezentúl a te véleményed sem lesz meghatározó a számomra.
  • DarkHorSe
    #23601
    :DD

    Egyszerre 4 klienst futtatni meg mhzni az biztos nem csalas. Gondolom blizzard is csak viccbol banolt joparc accot mhzasert. Persze lehet itt magyarazkodni, csurni csavarni a dolgokat de attol meg ugyan ugy csalas marad.
  • vasziszdasz
    #23600
    Gramania >> GerMania
  • vasziszdasz
    #23599
    Nem, mert nem mérvadó a véleményed. ^^ Pain is mindig azzal jött hogy nem is olyan nehéz ez a "classic" sorci mint mondtuk anno. Persze, mert nem is classicosat csinált, hanem LOD-osat, csak a kieg cuccai nélkül. Van 160/67-es fo? Nincs. 6-os fc-vel folyamatosan tudsz fo-zni? Nem. Staticcal leviheted 1%-ra akárki életét? Nem. Minden szintlépésnél a manát kell tolni 1000-rel, meg warmthot maxolni? Nem. Cuccokkal is alig 500 az életed? Nem. Ha rádnyomják a hostit, menekülnöd kell a játékból, mert képtelenség megölni bárkit is sorci spellekkel? Nem. Na látod, ezért nincs már classic. Nincs lancebarbi, carrion song, dual leech gyűrű, nincsenek amapala partyk, cowra lemehetsz újra a king leölése után is,... Biztos nehezebb LOD-os cuccok nélkül mint azokkal, de a szabályrendszer ugyanaz, köze nincs a classichoz. Hány lvl99 kari volt classicban? GerBarb, Russbrarb, Gramania, kb ennyi. Most meg mindenkinek van vagy 20.
  • JancsiPapa
    #23598
    ugye nem baj, ha megmosolyoglak most? :]
  • vasziszdasz
    #23597
    Classic nincs már LOD óta a b.neten. A classic az eredeti szabályrendszert jelöli, a LOD pedig megváltoztatta a kieg nélküli játék szabályait is.
  • JancsiPapa
    #23596
    nem a cuccoláson van lényeg, én még ismeretlennel sosem cuccoltam, inkább vártam 5 percig egy pws gameben, mintsem valaki másra hagyatkozzak
    de most mondok neked egy példát : chczok, classic hardcore.
    nincs se rúna, se jewel, se charm, se shako, legjobb set az iratha set, legjobb fegyver a spectral shard (meg lehet őket nézni és hümmögni), szörnyek szintjei nem ugyanazok, már egy lvl 80 (!) karit megcsinálni tovább tart, mint 8 lodos karit elvinni 80-ig.
    Na most kell az expeléshez az, hogy 8 player gameben ketten öljenek csak (legjobb xp eloszlás), lételem a bo (battle orders) lévén hardcoreról van szó, nincs cta, hogy a hammerdin vagy bárki a csapatban bozzon - kezdjük ott, hogy magadtól nem fogsz húsvér emberekkel teletölteni egy gamet, ráadásul ezzel a módszerrel 5x annyi csrunt kell vinni (lehet keveset írtam!), hogy ugyanazt az expet megkapd, mint amit 2/8-ban.
    Loadert már régen meg kellett volna engedni (látjátok, 1.12ben megengedték, hogy ne kelljen berakni a cdt, addig a mountolása IS cheatnek számított!), hiszen ugyanannyi cdkulcsot, ezáltal játékot vesznek meg, ahány kulccsal ők felmennek
    Ezért vicces itt nekem az, hogy jönnek itt emberkék nulla vagy szikrányi bnetes tapasztalattal és lobogtatják a szabályzatot és a fairplay fehér makulátlan zászlaját, miközben fogalmuk sincs arról, ami történik.
    Én világéletemben egyedül játszottam, magamnak, duelben mindig is 49-es karaktereket indítottam, nem vertem a faszom a cuccaimra.
    köszöntem
  • JancsiPapa
    #23595
    easten játszottam és majd fogok is úgy egy hónap múlva
    várunk szeretettel
  • JancsiPapa
    #23594
    jó, ha nem tudod, mi az a loader, addig ne is beszélgessünk egymással ;)
    másrészről meg eleget játszottam bneten cheat nélkül (jézusom, 4 éve)
    ebből kb 3 hónap volt, amikor használtam mht
    loader meg no comment, azt sem tudod miről beszélek, de te nagyon okos vagy
  • xNoodlex
    #23593
    Miért kell cheatelni?
    Mert nem mindenki úgy fogja fel a játékot mint pl. te.
    Mert lusta és baszik normálisan játszani ha egyszer cheattel "minden könnyebb".
    Mert szimplán balfasz és cheattel májernek érzi magát stb.stb...
    És mivel nagyon sok ilyen ember van (és sajnos lesz is a Földön) cheaterek mindig is lesznek...
  • MEdievil
    #23592
    Rengeteget kellett sajnos de azért találok olyanokat ahol elég kevés ez az arány..(A diabló 80%-a elég rossz máshol 1-5% alatt van) Amúgy meg igen az ilyen hozzáállás miatt nem fog soha semmi változni.
  • jozing
    #23591
    én csak aztmondom, h a diablóban mindenki cheatel 10-ből 8-can. CSS.be meg 10ből 2 próbálkozik 8eredei szerón) és előbb utóbb rajtakapják őket és akkor csá.

    de sajnos így van ez MO-n. ha más scal akkor már énis elvesztem a gerincem. csak azt nem értem mi a francnak kell cheatelni. mert könnyebb... hát nem a kihívásért jászol? én pont az izgalom miatt játszok, nem azért h legyen egy lvl71234 paladinom meg egy draon sword of the leech kingem... attól még nem fog több csaj bukni rám...

    de ezek szerint, már csak kevés embernek van gerince.
  • xNoodlex
    #23590
    Az egy dolog, hogy kinek kéne... szólj valakinek aki cheatel, hogy légyszi menj már el innen én normálisan akarok játszani. Szerinted mit fog csinálni?
  • dexkill
    #23589
    nem akarok messzemenő következtetésbe bonyolódni, de az egész kib@ országunk, társadalmunk így működik...:(
  • plu604
    #23588
    biztos vagyok benne hogy bennem van a hiba, de sehogy sem értem hogy miért azoknak kéne "menekülniük" akik csak tisztességesen szeretnének játszani...
  • xNoodlex
    #23587
    Ha minden játékot abbahagynál mert ott csalnak akkor kb. semmivel se kéne játszanod, mert cheaterek mindenhol vannak. Ha annyira zavar valakit a cheat diabloban menjen el kani-ra...
  • MEdievil
    #23586
    Én például 3,5 év aktív játék után inkább hagytam a francba a diablot azért mert mindenki csalt csak én nem (meg a kb maréknyi sorstárs) ez nem indok arra hogy lesüllyedjek a szintjükre. Azért oltogatni valakit mert van gerince és csak azért se csal hát nem tudom biztos ki tudnál találni jobb védőbeszédet magadnak. Kár hogy ez a ban nem jött hamarabb már késő ha 2-3 éve folyamatosan legalább havonta 1x megcsinálnák (meg persze tennének és nem csak ilyen tessék nyugtassuk picit meg őket mintha tényleg meg akarnánk akadályozni..)egész másként nézne ki a játék.
  • xNoodlex
    #23585
    Csak egy kis agymenés...
  • sirdond
    #23584
    nincs valakinek kedve hczni bneten? szivesen elkezdenem,csak nem egyedül
  • Delac
    #23583
    Na most ezt csak én nem értem?
  • MadJani
    #23582
    Elöljáróban megmondom, hogy Én anno használtam MH-t, és nem tartom akkora csalásnak, mint a bot-ot vagy a dupe-t, de...

    Attól, hogy neked könnyebb attól az még nekem lehet rosszabb. Pl. ha mfelsz, MH-val percenként mész mefihez anélkül 2-3 perc. Most a számoknak nincs jelentösége az arányokon van a hangsúly. Ergo neked MH miatt több esélyed van mivel adott idő alatt több runt tudsz lefutni.

    A több diabló egyszerre viszont nem csalás. XP-n pl minden segédeszköz nélkül is használható, ha meg töb géped is van hozzá akkor meg pláne.
  • jozing
    #23581
    mi haverral úgy megyünk, kábé mint CSS-ben. kapunk 1 skillt meg 5 olyan pontot és megnézzük:
    (haver paladinnal)
    -na ez mit tud. holy fire, sebzés és még mi az anyád úristene. jóvan, jólesz ez.

    én nekroval:
    5-öt a strengthre, mert akkor felvehetem azt a bigyulát.

    taktika: bemegyünk és széttunkoljuk tesó. zsákmány elosztása: végülis mind1 :D

    nagyon látszik h FPS-esek vagyunk
  • sirdond
    #23580
    na kiraktam életem első botd-ját :)
    elég régóta játszom de ilyet még soha nem csináltam eddig
    ez lett belőle:


    kipróbáltam és shenk egyből megajándékozott egy skullderrel, amit az első jelentkezőnek oda is adok ingyen :)
  • xNoodlex
    #23579
    Nem tudom nagyon előadod az igazság és becsületesség védőszentjét, de ha battle neteznél szerintem te is úgy maphackeznél ahogy kell... csalás ide csalás oda, attól még, hogy neked könnyebb vele a dolgod senkinek nem ártasz.
  • jozing
    #23578
    hát hasonlítsuk, mert mindkettő csalás. nincs olyan, h kis csalás. vagy megszeged a szabályokat vagy nem.
  • sirdond
    #23577
    hát nem tudom, egy egyszerű kis maphackot ne hasonlítsunk már wh-hoz. ez egyáltalán nem megy más rovására szerintem. persze ha valaki nagyüzemben dupol, bottal runol stb.. az ok,de a kettő koránt sincs egy szinten
    multi accal sincs probléma,ha csak saját célra használod (vagy ha nem értesz egyet, akkor még nem loptak meg nagy értékű tárggyal cuccolás közben)
  • jozing
    #23576
    speciel én nem battlenetezek, de mivel elég gyakran CSS-zek, elég szar amikor valaki szkóp nélkül lelő falon keresztül, he elvileg nem kéne tudnia hol vagyok... még csak nem is álcázza, hogy WH-zik.

    a faszit nem, a gépét sajnálom: http://www.youtube.com/watch?v=1EJXTh4HMAE
  • sirdond
    #23575
    aha köszi ^^
    igazából tegnap este már nem volt kedvem számolgatni,azért írtam be :)
    akkor a 3975el még el vagyok maradva egy kicsit :
  • dexkill
    #23574
    Csak finom jegyzem meg, hogy egy összeizzadt Lionheartnak jobb illata van, mint egy akár csak maphack-el begyűjtött perf Enigmának. Mondjuk szvsz nem neked szólt a komment, hanem a dupe, maphack, egyéb nyalánkságok használóinak...
  • DarkHorSe
    #23573
    most tenyleg neked kene megmagyarazni hogy miert baj ha csal valaki?

    istenem.
  • JancsiPapa
    #23572
    hol baszom el a szórakozásod azzal, hogy 4 diabló fut egyszerre a gépemen?
    tudok cuccolni egyedül, szintelni magam egyedül, hcn tudom bozni magam, tele tudok tölteni egy gamet hc baalrunban...
  • sztip
    #23571
    Hi ALL valaki kezdene velme 1 karit netesbe és partyba tolnánbk irjatoik ide vagy msn cimjem re [email protected]
  • Delac
    #23570
    D2jsp-n tőzsdével lehet a leghamarabb hülyére keresni magad, illetve van egy másik game : Ladder Slasher az is valami hasonló hack n slash játék. Abban az értéket ugyanúgy fg-ben számolják csak kb minden egy nagyságrenddel többet ér. Sanyi haver is szokot vele bóhockodni szigoruan, csak poénból. 1-2 hónap alatt ész nélkül csinál 2000 fg-t, ami viszont szép summa ha D2-s cuccokba ölöd.
  • dexkill
    #23569
    uccsó mondatból kimaradt az "érvényes" szó...:D
  • dexkill
    #23568
    Ha eth akkor 600*1,5 = 900
    Ha te soxolod, 600*1,5*1,5 = 1350 (vagy Delac szerint 1352)
    Forty +200ed + 15 def

    600*1,5*1,5*3+15 = 4065 (Delac számítását követve: 4071)

    Ha bekapcsol a Chilling armor akkor a teljes defet növeli +115%-kal...

    Fincsi:)

    ---
    Más: tegnap láttam egy javazont. Convi aurás hireling (Infinity), meg Redemption aura (Phoenix) volt rajta. Basszus, ne már, hogy 0,5 év alatt ezt vki legálisan összeszedje...:O Nekem egy "szaros" Coh jött össze 1,5 hónap alatt:S Igaz teleport hiányában act bossokat nagyon ritkán runozok csak, de alvl85-öt majdnem napi szinten. Meg azt sem értem, hogy miből... Szóval a tárgyaknak nincs értékük, nagyon kevés itemet lehet eladni, akkor marad az, hogy rúnát találok, és rúnát rúnára tradekel... Ehhez viszont nem kell mf, tehát marad a mázli...:O

    Rúnákra is a alvl85-ös drop-szabály? Tehát Pit lvl2-ben találhatok Zod-ot?:)
  • sirdond
    #23567
    eth forty sacred armorban mennyi is lehet a max def?
  • jozing
    #23566
    nemtom mi a jó a cheatben. mondjuk a blizzard játékoknál már megszoktam, h 100-ból 98-an használnak valamilyen hekket, de mondjuk CS-re is sok hekk van, mégis az eredeti szerveren minimális a chetarerk száma.
    meg ez a 30 napra ban nem valami meggyőző. VALVe-os játékoknál egyszer WH-zol és az egész accountod permet kap. (pl hiába CS-ben aimoztál, Tf2-őt is tiltják). és mindjárt kevesebben próbálnak hekkelni.

    de vannak wow-os ismerőseim, azok is mind hekkelnek, D2-ben is szinte mindenki. blizzard elég félvállról veszi. engem pl zavar, ha valaki hekkel és tönkreb@ssza az én szórakozásomat is. dehát ez inteligencia kérdése.
  • sirdond
    #23565
    ja, amikor kijött 1.12 ugye nem volt jó a régi maphack (azóta sem készült talán jó) és valaki megcsinálta ezt a fasza kis version hacket,a játék maga 1.12es patch, de úgyanúgy fut rajta minden mh,loader stb... mint ami az 1.11en (még azokat is lehetett használni, amik miatt régen egyből bant kapott az ember,különböző botok pl, mert ugye 1.12vel blizz már nem figyelt 1.11es hackekre). én reset óta version hacket használok, de most kijelentem, hogy maphackon kívül semmi mást nem használtam, és mióta nem diózok kb aug eleje óta,már azt sem.