26171
  • sirdond
    #23644
    tényleg? nem is gondoltam volna, hogy valaki odaadja, de mégis bírtam,hátha :)
    nem valami jó dolog ez így5zh előtt egy héttel, meg a vizsgaidőszak előtt, de ha kedvet kaptam akkor mit csináljak :)
    egyébként olyanra gondoltam,hogy fizetek neked pl 1000ft-t (szerintem egy cd kulcs nem nagyon ér többet),vagy használnám,cserébe csinálnék neked egy felskillezett karakter (cuccok nélkül,vagy pár cuccal), hogy ha kedvet kapsz a játékra akkor ne kelljen ezzel foglalkozni. vagy esetleg ingyen, hogy, ha nem használod, ne vesszen kárba :)

    solikka: igen battle.net miatt.valóban lennél ilyen kedves? örök hálám,esetleg nincs kedved meginni egy sört valamikor(lehet más is :P)? :D
    [email protected]
  • solikka
    #23643
    Gondolom Bnet miatt kéne...azt úgysem használom szóval ha adsz egy mélcímet akkor ezer örömmel elküldöm.
  • solikka
    #23642
    Én szívesen
  • tigeroo
    #23641
    háát én már nem jászom, lehetne róla szó.
    bővebben?
  • sirdond
    #23640
    úgy emlékszem nem lehet pandemonium eventet csinálni és anni sincs singleben,szerintem ezeket megéri bemoddolni,plusz laddr only rw-ket is,mert lesz fortid,spirited,last wished,insightod stb :)
  • Firebat
    #23639
    hm,oké:) akkor marad az 1.10-es :) , spannal most amúgy is nyomjuk hálóba:) tök jó!
    és mmmm miért is jó hogy olyan mintha bnet-en játszanék? :) amiket felsoroltál az singlibe nincs?
  • sirdond
    #23638
    szerintem meg 1.10 jobban megéri neked az új rúnaszavak miatt.
    ajánlom,hogy telepíts fel hozzá modokat, amivel tudsz torchot szerezni magadnak meg annit,és használhatod a ladder only rw-ket is, így majdnem olyan mintha bneten játszanál egyedül
  • Firebat
    #23637
    meg találtam azt már :) csak valamit kiírt,de most sikerült feltelepíteni, :) , és sikerült módosítani:)

    nos. hát ami van most kari az a 1.10esbe van ....és az 1.10-es az annyira szörnyű?:) , én annyit vettem észre a kétpeccs között hogy a 10-esben lehet venni mana potiont =p , de ha 1.09-esbe jobb-vagyis kedvezőbb több dolog akkor lehet átváltok:)
    de ha nem vészes akkor nem :)
  • Delac
    #23636
    Én egy Hero Editor nevű programot használok többnyire single playerben karaktertervezésre. Ezt megtalálod a "Diablo páholy" linken ami itt van pont felettünk a topic kép alatt. Ha megérkeztél arra a portálra, akkor ott kattints a 'hasznos holmik' fülre, azon belül pedig az 'árnyoldal'-ra.

    Ha nem sikerül eljutni vagy csak lusta vagy, akkor segítek :) Ide menj és megtalálod.

    1.09 és 1.10 között van különbség rendesen. Hogy melyikkel érdemes single playerben játszani? Attól függ. Ha már van karid 1.09-ben akkor 1.10 teljesen szétcseszi a synergy rendszerrel. Ez esetben nem ajánlom.
  • Firebat
    #23635
    jah és nem-e tudtok olyan progit, amivel a karim skill-jét tudnám-e resetelni
    amit a diablopáholyon találtam, azok valamiért nem jók,beakarnám tölteni és nem,valami corrupt file-t ír ki

    előre is köszönöm a választ=)
  • Firebat
    #23634
    Helóztok!
    kérdeznék 2-t :) , szerintetek melyik Lod verzióval érdemes, elkezdni játszani....vagy úgy ált.ban játszani ( single)
    másik-már vannak karijaim csak az 1ik , 1.09es a másik meg nem tudom vagy 10-es vagy más,mert most 1.09-ben nem látok őket :( ,csak felfele nem látni a karikat? vagy lefele nem ? gondolom felfele nem látni.de azért megkérdezem :)
  • sirdond
    #23633
    nem ismertek esetleg olyas valakit aki megválna a d2lod eredeti cd-key -től
  • Delac
    #23632
    Amíg bírod gemmel.
  • dexkill
    #23631
    Szasztok!

    Charm rollozásakor a tárgy ilvl-je megváltozik a rollozás közben, vagy nem?
    Szóval, ha Nitha dob egy GC-t, azt egyszer érdemes csupán rollozni, vagy addig ameddig bírom gem-el?:)
  • xNoodlex
    #23630
    Egyébként én úgy emlékszem újratelepítettem játékot anno.
  • xNoodlex
    #23629
    Ez lesz az:
    Open Tech Support
  • xNoodlex
    #23628
    Hmm régen nekem is volt ilyen, de valahogy megoldódott. Úgy emlékszem, hogy kiugrott, de mikor visszaléptem már act5ben volt. Talán loader csinálta a hibát.
  • alex báró
    #23627
    Sziasztok van egy problémám amikor legyőzőm Diablot az act 4 ben utána oda megyek Tyraelhez aki kinyit nekem egy portál de amikor bemegyek rajta kiírja ezt a hiba üzenetet hogy unhandled exception acces violation(c0000005) és lefagy a játék:( hogy lehetene ezt orvosolni??????
  • sirdond
    #23626
    d2jsp-n van egy jó pár, biztos van magyar is
    vagy ahogy néztem, diablo páholy fórumon is vannak aktív klánok (bár ki tudja mennyire?)
    esetleg keresd meg JancsiPapát
  • Terawatt
    #23625
    Hello lenne egy olyan kérdésem hogy van meg aktiv klán vagy vmi diblon ahova kene egy-két új ember?
  • sirdond
    #23624
    ha nem eredeti a játék, akkor nem tudsz csatlakozni bnet-re
    vagy megveszed eredetiben,vagy marad a lan,esetleg tört szerverek(kani pl)
  • alex báró
    #23623
    sziasztok tudátok abban segíteni hogy ,hogy tudnák csatlakozni bettle.netre mert mindig azt írja ki hogy ha modemem van akkor lépjek kapcsolatba az internet szolgátatommal de nem nagyon vágom hogy mit kéne velük csinálnom és nem eredeti játék van meg hanem letöltöttem.
  • sirdond
    #23622
    én úgy tudom 451 psn 12sec a legjobb ami létezhet sc-ben,ami pont duplája a tiednek,szóval már nem jársz messze
    rollozni szokták,de hogy mi alapján kapja meg ezeket a tulajdonságokat?passz
  • dexkill
    #23621
    http://www.diabloii.co.uk/items/poison_damage_small_charm_646/

    poison sc. Hogy létezhet 250, meg 300 psn dam-os sc???:O

    Az én olvasatomban a legnagyobb a "Pestilent Small charm of Antrax", 175/6+50/6, 225 psn dam over 6 sec.

    Mit hagytam figyelmen kívül?:D
  • sirdond
    #23620
    árakat elég nehéz mondani most
    d2jsp megfelelő alfórumába írjatok, ott biztos tudnak rá mondani valamit
  • jozing
    #23619
    én Tf2-ben láttam ilyen sprayt-t: What about a big cup of STFU (shut the fuck up gyk)? think bafore you say something stupid.

    CS-ben meg Tf2-ben annyi jó dumát éehet összeszedni:
    cigánymod (mikor többen rádszállnak)
    kemperköcsög (értelemszerű)
    jó a csíted, hol szerezted?
    meg még van 6000 csak elfelejtem ezeket.

    haverommal andariel ellen. megszólal mikor már aliug van HP-ja. aha, jó a fejed, hol tömetted.
    belépünk, ott egy nagy vértócsa ellenfelekk: megszólal.
    egyre jobb ez a hely, tetszik a lakberendező, amdj elkérem a számát.
    alig van HP-m: na mentem csá. és megnyitok egy scrollt.
  • Delac
    #23618
    NEkem egy ilyenem van erre isjöhet pc:

    kék/magic/
    2 assa skill
    20 fcr
    2 sox*


    *Larzuk ebbe 2 sox-t rak.
  • dexkill
    #23617
    Jaja, "shut a fuck up, and go game", ahogy egyik bölcs(?) SC-s klántársam oltott le pár havert egy vita közben:D

    Inkább arról meséljetek, hogy mit érhet ez a cucc:
    2 Fire sk(soso)
    20 fcr
    11 allres
    64 GF
    1 sox

    60 defes diadem

    Tegnap egy IstMal ajánlatot utasítottam vissza... csak körülbelüli értékre vagyok kíváncsi:) Köszi.
  • Aspyrin
    #23616
    A teringettét, mi folyik itt?!
    Kivágok mindenkit! :D

    Tessék nyugiban fórumozni, peace.
  • JancsiPapa
    #23615
    na jól van, elég is volt ennyi az sg.hu-s társaságból, megjöttek a nagyokosok, inkább csinálom a saját fórumomat, nem gondolom, hogy 1-2 mindenttudó oktondijózsikkal nekem le kéne állnom vitatkozni
    megtaláltok ott, Aspy, tiszteletem, sok sikert a tulkokhoz
  • vasziszdasz
    #23614
    Szólíthatsz mesternek. ^^
  • sirdond
    #23613
    akkor jobban jártál volna, ha maradtál volna reg nélkül és hozzá sem szólsz semmihez mint eddig.(képzeld én is itt voltam akkor :O )

    büszke lehetsz magadra,hogy TE már vagy valaki. gratulálok
  • vasziszdasz
    #23612
    "akarok azzal hencegni hogy 1 hónapos reged van"
    Jobb is, mert a tied is csak 4 éves, én pedig már akkor is itt voltam amikor ezt az oldalt még superwareznak hívták.
  • vasziszdasz
    #23611
    Veled ellentétben engem ismernek a b.neten, szal jobb ha nem szólsz bele olyan dolgokba amihez lövésed sincs.
  • sirdond
    #23610
    sajnos te tényleg nem tudod miről beszélsz. idejössz és beleszólsz egy olyan vitába amihez közöd sincs. nem akarok azzal hencegni hogy 1 hónapos reged van, mert egyáltalán nem szokásom,de általában ezért nem szeretik a newbie emberkéket, azt hiszed te vagy itt a "vasziszdasz". JancsiPapáról tudom,hogy nem most kezdte az ipart, rólad nem.
    Ismered a mondást? Bölcs maradtál volna,ha meg sem szólalsz. "Ennyi".
  • vasziszdasz
    #23609
    szánalmas.hu
  • JancsiPapa
    #23608
    jól van nagyokos, mondom, talán tedd fel a diablót, mert lehet classic-kal játszani és úgy, ahogy én leírtam.
    most attól, hogy te úgy gondolod, hogy 1.07-tal megszűnt a classic, attól még classic maradt, bármennyire vagy te 'önjelölt' kőkemény diablós.
  • vasziszdasz
    #23607
    classic = 1.00 - 1.06. Vége. Ennyi.

    Amiket te felsoroltál azok a LOD extra tartalmai, a szabályrendszer mást jelent. 1.07 után már csak LOD van, akár új cuccokkal és pályákkal, akár anélkül. Vannak immunisok, van static limit (33%, 50%), a spellek ugyanúgy működnek mint a LOD-ban, 2kezes fegyverre attack bünti jár ww-re. Nemtom mit nem lehet ezen felfogni. Tipikus classic sorci: 400 élet / 1600 mana, 20 warmth, 6 fast cast. LOD sorci: 2000 élet, 800 mana, 5 wamrth, 175 str, max block. Classicban nincs delay a spelleken, nincsenek immunis ellenfelek.

    Megjelenés óta toltam a b.neten, valszeg jobban tudom mi az a classic mint aki nemrég kezdte.
  • JancsiPapa
    #23606
    rendben.
  • DarkHorSe
    #23605
    a tenyeken ez nem sokat valtoztat :D