26171
  • Firebat
    #23684
    hát igen.a fizikális sebzés, az adott végülis=)
    csak valami jó mentális sebzést kéne találni skillben=) ,bár a fury-meg a freezing arrow igen jónak hangzanak:) csak más skilltree,és 30. lvl-en van :)
  • nearo
    #23683
    mármint az újabb patchokkal... asszem synergyk óta nem lehet ilyen GA-s buildet csinálni
    és ha max 2 immun lehet, akkor elég, ha van értelmes fizikális sebzésed, meg két elementális, és garantáltan leszedsz mindenkit (elméletben;-))
  • Firebat
    #23682
    1.10es játszom :)
    igen 2 immun lehet max. 1 szörnyön
  • nearo
    #23681
    Hát ahogy én tudom az új pach-al már nem működik az, hogy a guided arrow átmegyen az ennenfélen, aztán visszafordul és a villámsebzésről sem tudok. A másik, meg hogy azt hiszem egyszerre maximum két immun lehet egy szörnyön. Ha tévedek, akkor valaki javítson (:
  • Firebat
    #23680
    Hi
    miközben a sorcimmal , próbálok haladni hell act 1-en (ez már tényleg kihívás : D , lvl 73)azon gondolkoztam hogy , tulajdonképpen nekem ez nagyon tetszik.hogy hátulról szórom az áldást és hell-ig igen tápos is volt a kari FO-miatt 8-)
    és lehet indítok 1 bowos amazont,és help-et szereték kérni hogy skill-ek felöl miket érdemes,mert olvastam hogy elég jó pl a guided arrow,még valamivel megspékelve - ugye többszöri áthaladás- , meg a másik ami villám sebzést ad 30.szinten..mondjuk azt straf-al elég jó lehet :) , bár skillekből olyat akarok,amivel szinte mindenkit meg tudok jól sebezni -cold,fire,light immun-.Számomra ahogy nézegettem a skilleit picit katyvasz :).
    előre is köszönöm a helpet!!!
  • xNoodlex
    #23679
    Hát nem igen...
    De mi bajod a 800x600-al? :D
  • Dzsabba
    #23678
    sziasztok!

    Lenne egy oylan kérdésem hogy van-e valamilyen trükk arra hogy 800X600-nál nagyobb felbontásban lehessen játszani?
  • sirdond
    #23677
    ment privát!
    nem is egy ;)
  • Firebat
    #23676
    értem :)) , hát az biztos hogy baal szörnyei sokat adnak ( a pusztítás teremtményei vagy valami ilyesmi a nevük :) )
    igen azt olvastam,ezért nem ölöm meg a boci királyt, őt meghagyom :) , mindenesetre a boci-k dobnak jó cuccokat ,arra jók :) ,thx!
  • dexkill
    #23675
    ha single-t nyomsz, szvsz ne bocizz, mert ha egyszer kinyírod a king-et, utána nincs több portál nyitás. Annyi xp-t meg pl8-al sem adnak, hogy egy bocizás megérje. XP-leechnek a legjobb a baal-run.
  • Firebat
    #23674
    bah - köszi :D
    már átváltottam act2es merc.-re :) bár még húzni kell...picit hamar hal ( nem mintha az act3.as casterem nem halt volna hamar :>) most van 1 nagyon jó lándzsája 120-259 ig, most aggadtam tele minden kővel:) ,így mostmár minden ellen "jó", még picit húzni kell és talán jó lesz =)
    eddig act3as mercem volt, fire (én coldos sorci vagyok) és hát..nightmare vége fele már nem nagyon jelentett segítséget....majd talán ez =)

    azt nem tudjátok hogy a cow-ok hogy adnak xp-t? nightmare-en, érdemese a secret cow levelen lvlzni , vagy maradjak act5-ben, meg a bossok :)
  • MadJani
    #23673
    Az ll alap neki, de pl. Tal Mask-ban halandóbb mint egy 20-as Gaze-ben.
  • sirdond
    #23672
    barbár merc szerintem gf baba mellé a legjobb. állítólag "okosabb" mint az act2es,mert nem rohangál össze-vissza hanem az ellenre koncentrél :)
    faithes act1es merc is életképes, de ezt most nem tudom hol olvastam
    act3as szerintem nem jó,soha nem is használtam
    act2es pedig mindenki kedvence,tényleg ahogy írták arreat summiton :D
    nem tudom,hogy direkt csinálták így, és még milőtt kidobták volna azelőtt írták, vagy pedig pár év után írták oda,de igazuk van. Lényegében bneten mindenki ezzel szaladgál, itt meg már rád van bízva melyiket akarod. jó cuccokkal mindegyik lehet gyilkos
  • dexkill
    #23671
    A mercekről van egy kiváló cikk "Hun1-en". Általánosságban annyit lehet mondani, hogy
    act2 mercek közül a might-aurás kell minden fizikai dam-el sebző karinak, blessed aim-os, ha nagy ar kell, de magadtól nem tudod hozni (ww-assa teszem azt:D), def aurás, ha varázsolsz. Act3 pajzsos varázslói caster mellé, pl. Sorcnak, és akkor az immunok teamben nyomja le:D Act5 barbart én csak és kizárólag fanat aurás pala mellé használnék, mert bár erős, a bash, stun felejthető képességek.
    Act1 mercet még nem láttam értelmes build-ben, egyet kivéve: egy pala mellett Faith-el:D
    Én az elemental druidom mellett act2 holy freeze aurásat használok, a baba mellett might-ot, a felszámolt assa-nak egy blessed aimos volt.

    Ha megkeresel neten, adok pár használhatóbb, free/olcsó cuccot, tele vannak a raktárosaim:D:D:D
  • xNoodlex
    #23670
    Cold immunok mellett csak fuss el...
  • Firebat
    #23669
    HI!
    hmm,act2 es nightmare, merc? hmmm nem tudtam hogy aura-s :) és talán most hell-en valamivel könnyebb is lehetne vele,nem csak a fire merc.em re hagyatkozni...ill. a fire skilljeimre ( ha cold immun a mob.)
    hm és a barbár merc.? az szerinted nem lenne jobb ? : ) bár most olvasom, az act2-es merc aura-s, meg itt írja hogy "These guys are the most party friendly Hirelings" = ) úgy hogy akkor lehet ez lesz,
    Am. most hellen járok, 68as vagyok aszem..sorci FO , és most megy mellette a fireball fejlesztés:) meg mastery ... és hát a hell az már tényleg ...mint a pokol :) aza baj hogy már az elején megakadok cold immun miatt :) , a fireball meg még nem elég erős.. minden esetre olyan jó cuccokat találtam eddig :)) ,érdemes volt teletűzdelni amit csak lehetett perfect topazokkal..meg ami volt topaz... :) ..

    már van 1-2 cucc ami lehet jó lenne a barbáromnak :) csak avval is nehéz..nightm. bár lehet cuccokkal megkönnyebbítené:)
  • sirdond
    #23668
    azt a... na ezen jót röhögtem :D
    ez tipikus wtf???
  • pointer4
    #23667
    ilyet még fordító program se csinál :)
  • nearo
    #23666
    hehee...?!?

    ennek szerintem fuss neki még egyszer :F
  • szotyyyyy
    #23665
    csakanyvalaki segit hogy eredeti mh ban honan mert egyik elsem akkar meni a eredeti d2 tom
  • Delac
    #23664
    Ezt az immun dolgot nem én találtam ki, hanem nálam nyilván tapasztaltabb emberek. Az pedig, hogy mennyi az igazság tartalma szintén nem hitelesítettem személyesen. Mindenesetre én továbbra is fenntartom azt az álláspontot. Téged szerintem a Gaze life leech modja zavar meg, hiszen egy kellően sokat sebző merc ha rendesen betalál jab-al pillanatok alatt helyre rázza magát. Mellesleg a segítő legádázabb (szerintem) ellensége az elemtális sebzés, lásd travi és baalrun wave 3 council member-jei illetve a hydrái.
  • MadJani
    #23663
    Nem egyszeri próba volt, hanem folyamatosan minden fizikai résznél látszik, hogy sokkal jobban bírja a strapát.
  • xNoodlex
    #23662
    Szerintem ne a gyakorlatban keress választ erre a számít-e rajta kérdésre, lehet listerék pont nem találták el egyszer se normálisan... ^^
    Hivatalos oldalról érdemes választ keresni az ilyen kérdésekre.
  • MadJani
    #23661
    Attól még, hogy leírtad attól még nem lesz igaz :)

    Igenis müxik rajta. Shaft+Gaze 50%-át már elég rendesen megérzi. Hell Lister-ék Fana aurával sem tudták lenyomni.
  • sirdond
    #23660
    persze nekem bannolják két accomat, de duped hr-ek még mindig vannak
    hogy rohadjon meg az összes blizzardos szemétláda aki kitalálta ezt tisztogatást
  • sirdond
    #23659
    na összedobtam egy dusk fortit és mostmár normálisak repair költségek
  • sirdond
    #23658
    valóban, most olvasom,hogy tényleg írtad
    egyébként nem tudtam,ez biztos? és a damage reduce 15%, vagy reduce damage by 10. egyik sem működik? és bug miatt, vagy mercen alapból

    de, ed armorban :(
    mindjárt eladom akkor gyorsban
  • Delac
    #23657
    Még jó hogy a múltkorában írtam le, miszerint a damage reduce nem érvényes merc-re. Nem kötözködésképpen, csak éppen nem hasznos tanács.

    Forti nem véletlen superior armorban van? Ha jól rémlik, akkor pont a + sup ed okozza az aránytalan javítási költséget, legyen az bármilyen runaszó, de már nem vagyok meggyőződve róla teljesen, annyi biztos, hogy tipikus eset, és valami roppant mód triviális az oka. SZép frenzy barbi amit leírsz, és az oath is remek dolog a fizikai immunok ellen, valami X% eséllyel bone speart nyom, magic sebzés :)
  • sirdond
    #23656
    merc legyen ackt2 nightmare, offensive, mert might aurája van, és jó cuccokkal sok dmg érhető el
    olyanokat rakj rá amin life leech van,damage reduce,faster hit recovery,plusz hasznos modok
    egy pl:eth fortitude armor, eth reapers toll, vagy eth insight colossus voulge,eth andariel helm+ral
    de sok féle lehetőség van

    amúgy a frenzy barbom cuccai:
    grief pb,oath highland blade,forti wire fleece,arreat, angelic combo,raven frost,sandstorm trek,dracul,verdungo

    azért választottam swordot, axe helyett, mert gyorsabb
  • sirdond
    #23655
    én inkább frenzyt dmg-t próbálom növelni def helyett. mivel forti van rajtam, shivering armor is növeli defet, így van 11k.
    most frenzy max,weapon mastery max,bo max,double swing 18, plusz prereqs és egyéb 1 pontosok
    berserket inkább kihagyom, azon elég 1 pont is, ww-re nem pazarolok, leap néha jól jön,1 pontot megér, war,battle cry, war cry majd lehet,hogy később lesz. most lvl 83 vagyok. szóval még lesz 10 pont ami shout tauntra meg majd sztem 30-70 % arányban. van +8 skillem cuccokból,de nincs még annim. resek 45-45-45-80
    eddig brutál, de egy gondom van,hogy fortit kurva sokat kell javítani és drága. most wire fleeceben van,ha átrakom másik armorba akkor lehet csökkenteni a javítási költségeket?
  • dexkill
    #23654
    és elkurtam...:D

    20 frenzy
    20 bo
    20 shout
    20 dwing
    1+ taunt (lvl84 leszel, ha bers, leap-leap attack, bc-re is teszel. 10 taunthoz lvl93 kell, szóval elérhető...) Dswing meg azért jó ugye, mert manát termel:)
  • dexkill
    #23653
    semmiképpen sem szvsz

    frenzy mellett nincs blockod, ergo def legyen nagy, vagy pedig a frenzy dam legyen maximális. Szóval én frenzy barbon frenzy-bo-dswing-taunt kvartettet maxolnám, mastery-re 1 pont, berserkre 1 pont. Inkább használj switchen egy fegyó-pajzs kombót berserkkel a pd immunok ellen, mint elszarj 20 skillpontot 20% magic dam-ért... Használj pl 2x Famine legendary mallet-et switchen, mastery-d nem sokat számít, így akármilyen weapon class-t használhatsz.
  • Firebat
    #23652
    Most nézem,tényleg nem immunok :)))) ,de azért van 1 jópár monsta ami igen...pedig jó lenne szétrúgni a seggüket =).
  • nearo
    #23651
    én úgy tudom, hogy actbossok nem lehetnek immunok, max nagyon magas a resistje (vagy nagyon alacsony - lásd andariel és a tűz ^^)
  • Firebat
    #23650
    éértem köszi =>
    Nem akarok hibrid-et,csak gondoltam még fireball-t mellé hogy nelegyen gond ha cold immun. monsta jön ellenem...pl most mentem át act 2be..duriel-ellen félek hogy cold immunis lesz =) ...
    jah és, a merc.-eset kitudnád fejteni ? mert nem nagyon értem =D ezeket a rövidítéseket.. ,van 1 mercem ami fire..de gyengus...nemtudom act3om, most hogy nightmare-en vagyok.lesznek-e erősebb/fejlettebb merc.ek..

    -hú de olyan cuccokat találok hogy :O :)) , a getting magic item köbö 91%on van..úgy hogy tök jó :)
  • sirdond
    #23649
    a kérdésedben benne a válasz szerintem. meg hydrához elég elit cuccok kellenek. hibrid sosot meg nem érdemes építeni, mert nem lesz elég dmg
    amivel nem bírsz el hellen, majd merc kinyírja. act2 nightmare merc. shaftstop,stone vagy forti rajta (persze eth mindegyik) eth reapers toll,vagy ha nincs mana eth cv insight,fejére pedig egy gaze, vagy andi rallal és nem lesz gondod cold immunokkal

    szerintetek megéri kimaxolni frenzy mellett a berserket a double swing helyett?
  • Firebat
    #23648
    Hi!
    Azt szeretném kérdezni hogy, mit gondoltok arról hogy - melyik a "jobb" fire ball vagy a hydra éri meg jobban...FO-s sorci vagyok amúgy =) ( valami hihetetlen über jó :) nagyon jól lehet vele haladni,és elég "könnyű" is . persze nemtudom majd milesz nightmare meg hell act5-ben :) sok cold os elen...). Azt olvastam hogy FO és fire ball build az elég jó :) meg ezt használják, a hydra az elég fix dolog ,míg a fireball az sokkal mobilisabb.
    ?!
  • solikka
    #23647
    Nincs mit :) Így legalább nem csak a polcon pihen hanem valaki hasznát is látja :D
  • sirdond
    #23646
    Köszönöm szépen még egyszer :)
    összedobok egy frenzy barbot
    (ment vissza mail is)
  • solikka
    #23645
    Mail ment! :) Jó játékot!