26171
  • JancsiPapa
    #23764
    ott a support, írj nekik egy angol levelet, valószínű válaszolnak
  • freedom help
    #23763
    Ezt a kanin-t nem teljesen értem. Kifejtenéd bővebben?
    Egyébként nem csaltam semmit, vagy nem tudok róla...
    Minden szabályos!
  • zomgzerg
    #23762
    kanin csalj legközelebb
  • freedom help
    #23761
    Helló emberek! Valaki segítsen please!
    A Diablo 2 LoD-om eredeti, és kb. 4 éve semmi gond nincs a battle.net kapcsolódással! Újabban 3 napja, mikor kapcsolódni akarok, akkor azt mondja, hogy "inaktivizálták" a cd kulcsot, amivel feltettem! Miért van ez, és kihez lehet fordulni ilyenkor?

    Tanácstalan vagyok , a segítségeket, és a tippeket előre is köszönöm...
  • JancsiPapa
    #23760
    regisztrálj a fórumba, http://joeys.clanwar.hu/forum/viewtopic.php?f=37&t=1874
  • DarkHorSe
    #23759
    leirasokat, kepeket nagyon sajnalom :'(

    tizenevesmukigecikkel meg nem kell foglalkozni
  • EnxTheOne
    #23758
    szisztok! még a rakanison volt egy jó summon necro build, azt nem tudnátok megmondani hogy honnan tudnám letölteni?
  • Rettenthető
    #23757
    Valóban csak időszakos probléma volt, kösz a nyugtatást.
  • JancsiPapa
    #23756
    Joenak elege lett a sok szarházi, őt csak mocskolni tudó tizenévesből és úgy döntött, hogy letörli a html-alapú oldalt. Viszont meghagyta az oldalt, amit mostanság én vezetek egyik jó barátommal, már amennyire a vizsgaidőszakban ilyet lehet.
    Tervezem a fórumra felrakni a kislexikon teljes terjedelmével, minden adattal, a karakterleírások nagy része is felkerült egy külön szekcióba, valamint újak is jöttek, ajánlom figyelmetekbe pl az Über lvlinges témát, szerintem nagyon fasza lett :)
  • DarkHorSe
    #23755
    mi lett a rakanissal? :(
  • Delac
    #23754
    Ismert hiba, később kell próbálkozni.
  • mephi666
    #23753
    nem az a baj, hogy netszakadás miatt nem dobott ki a szeró egyből és "bennragadtál"? mert akkor próbálkozz később, hátha frissíti a kapcsolatokat a szeró és újra tudsz csatlakozni :)
  • Rettenthető
    #23752
    Egy számomra meredek hibába botlottam.

    Eredetiben van meg a játék, és az elmúlt 7 évet gond nélkül a battlenet-en átvészelnem, eddig.
    Történt ugyanis, hogy megszakadt az internetkapcsolatom játék alatt és mikor újra akartam csatlakozni a battlenet-hez, akkor kiírta, hogy a CD kulcs már használatban van xy részéről.
    Ezzel nem is lenne gond, de az is az én accountom... csak régebb óta nem használom. Az account-lenyúlást azért zárnám ki, mert megszokott társasággal játszom a bnet-n, vagy egyedül, a chat-re nem szoktam kimenni.
    Mi lehet a megoldás, hogy ismét a bnet-re tudjak menni?
  • sz4bolcs
    #23751
    jeeee, király vagy!! (mint én) xDD
  • erx13
    #23750
    én nem vagyok nagyon dio kocka de erre gondoltam :) csak hogy megnyugtassalak :)
  • sz4bolcs
    #23749
    :/// senki nem asszociált rá? Még úgy sem érzitek a hasonlóságot, hogy belinkeltem a képet? :D
  • xNoodlex
    #23748
    Én azt hiszem elég sokat diabloztam, de ha kínoztak volna akkor se találtam volna ki, hogy mire gondolsz. :D
  • sz4bolcs
    #23747
    És így?

  • JancsiPapa
    #23746
    hel lum fal
  • sz4bolcs
    #23745
    Úgy látszik egyedül maradtam, mint dio2 megszállott.. xD
  • mephi666
    #23744
    nekem az jut eszembe, hogy jól be kellene már rúgni... eltaláltam? :)
  • sz4bolcs
    #23743
    kapjátok be... na majd a diablo2 kockák...
  • Sheltem
    #23742
    LionKing?
  • Aspyrin
    #23741
    Szex? :DDD
  • sz4bolcs
    #23740
    Srácok: Nektek erről a képről mi ugrik be először?

  • Rettenthető
    #23739
    köszi
  • archarcos
    #23738
    aha értem köszi a válaszokat!
  • sz4bolcs
    #23737
    Nekem is ez jutott az eszembe, de olyan régen játszottam, hogy elhitettem magammal, hogy én vagyok hülye, és arreaton ezt írták.
  • xNoodlex
    #23736
    Igazad van.
    Ezt még nekem is valami "okos" mondta anno, de úgy tűnik nekem is inkább Arreat Summit-ot kéne olvasni. :D
  • dexkill
    #23735
    Nem egészen...:)
    Ha te ölsz, a karaktereden lévő gold és magic find érvényesül. Ha a segítőd öl akkor nem átlagolja, hanem összeadja. De csak akkor adja össze, ha a hire-nek is van gold és/vagy magic find, ha nincs akkor 0 lesz.
  • xNoodlex
    #23734
    Egyébként itt minden le van írva
    Csekély angol tudással is érthető..
  • xNoodlex
    #23733
    A segéded és a te MF-ed átlagát veszi, de ez csak az NPC-re vonatkozik.
    Az MF a magic tárgyak találásának az esélyét növeli és ebbe a kategóriába tartozik a rare, unique, set is, így ha nagyobb az esély a magic tárgyra értelemszerűen a set-re unique-ra is.
  • archarcos
    #23732
    sziasztok!hogy ha 80%-os a tárgykeresésem akkor ha a társam öl meg valamilyen szörnyet az ugyanúgy hat vagy nem??és egyáltalán miben nyilvánul meg ez a tárgykeresés?sűrübben dob unique cuccokat vagy set-et??kösz a választ
  • xNoodlex
    #23731
    Nyáron szokott lenni.. általában júniusban.
  • Rettenthető
    #23730
    Nem tudjátok véletlenül, hogy ladder-reset lesz-e mostanában?
  • Aspyrin
    #23729
    Hjaj, hányszor futottam neki a veng+convi kombóba, kifogyhatatlan reményt táplálva felé :) Egyetlen egy hátránya van: borzasztó lassú! Kósza ellenfelekkel szemben nagyon jó, de tömegben esélytelen.
  • Delac
    #23728
    Fanatism mellé a legajánlatosabb a Zeal. Én Charge-t toltam ki maxra synergykel, mindennel együtt, igazi nagyágyú fegyverrel (két kezes).
  • Firebat
    #23727
    Hellóztok!
    újjból a véleményetekre lennék kíváncsi =D,
    indítottam 1 paladint..és engem nagyon vonz a fanatism....most perpill 27 vagyok,holyshield,meg veng..és arra lennék kíváncsi hogy mit javasoltok...én azon gondolkoztam hogy fanatism..meg holy shield...és vagy conviction...vagy veng-et maxolom ki.....gondolkoztam a holy shock-on de azt olvastam hogy nem nagyon jóó =)..pedig a sebzése az kecsegtető..bár akko már lehet jobb a veng. mert az elemental.........nyílván a veng. az convictionnal lenne a legjobb :) ..de a fanatism az nagyon vonz...hát majd meglátjuk....bár mondjuk a veng. az azért kajojja a mana-t :)) . nah mit mondtok?
  • nearo
    #23726
    A gyertyatartó andarielnél még be is válna, feltéve hogy van benne égő gyertya. Van a csajszinak egy kis negatív fire resistje. :D

    #23718: beadja az, csak egy picit cselesnek kell lenni :P
  • sz4bolcs
    #23725
    Én is türelmes vagyok, csak legyen elég türelmes, aki megvárja, hogy a végére érjek a viccelődésnek.