26171
  • gabeone
    #23804
    Hello,

    hibakezelésben kérnék segítséget. Frissen telepített programnál a blizzard updater peccs letöltése közben, 99%-nál írja a következő hibaüzenetet: "Waiting for the game to close".

    Tudjátok mit kell tennem?
  • KaszaN
    #23803
    Hi még mindíg nemjó a Diablo2 (de nem vistám van)Jól telepítem fel mégsem működik. &-#23790
  • nearo
    #23802
    mi a baj 22"on a 800x600-al...? én is úgy tolom =)
  • Delac
    #23801
    Ablak ( window) módba kell rakni és ugy egész türhető, persze szokni kell, hogy az egér le tud menni a pályáról, ami azért elég frusztráló teleportálás közben.
  • Aspyrin
    #23800
    Én már szinte biztos, hogy nem.
    Amióta megvettem a 22"-os monitort, elképzelhetetlennek tartanám, hogy 800x600-ban futassak rajta bármit is :) No, és persze már nem is köt le úgy, mint régen..
  • killecske
    #23799
    Helló

    Megtudnátok mondani, hogy fut-e a játék vista alatt? Nincs valami mod hogy 800x600-nál nagyobb felbontást lehessen állítani?

    Köszönöm!!!
  • xNoodlex
    #23798
    Menj kanira, ott most volt.. az új kani modban elég ésszerű módosítások vannak.
  • sz4bolcs
    #23797
    Mehet megint az egésznapos soso mf mefinél. :)
  • sz4bolcs
    #23796
    Ilyen szép leírások után újra kedvet kapok a Diablohoz. :D
    Majd talán egy reset után... Mikor lesz? Nyár végén?
  • Delac
    #23795
    Nagyon jó lenne a stafe, csak mégsem annyira. Én is azt fejleszettem első bow amazonomnál, aztán idővel kipróbáltam a multi arrow-t és sokkal jobban tetszett. Mind a kettő erős skill, ámbár annyit még tudok a multi előnyére hozni, hogy a magic és multi arrow kombo egymás alatt van, nem kell olyan skillekre is rakni amik tök feleslegesek. Guided arrow pedig leginkább pvp-ben haszálják. Régen nagyon erős volt, mostmár csak árnyéka önmagának.

    Pierce-re azért nem raknék többet, mert szerintem felesleges, nem véleletlen hogy vannak olyan tárgyak amin van ilyen modifikáció (lásd Razortail öv), és ilyen formában skill pont vesztegetés ha mégis adsz rá.

    Penetrate-re azért nem raktam/nék, mert az amazonnál pont nagyon egyszerű attack ratinget csinálni, sőt nem kevés fegyver létezik olyan opcióval, hogy nem igényli azt - mármint az attack ratinget - mert éppenséggel Ignor target's defense. Másrészről pedig azt se szabad elfelejteni, hogy az amazonnál a sebzsét a dexterity határozza meg. Magyarul, 100 dexterity az a a papíron lévő fegyver sebzést 100% -l növeli vagyis duplázza, 200 dex triplázza etc. Ugyanúgy ahogy a melee karaktereknél, mint paladin és barbár, a strenght (is) befolyásolja a sebzés nagyságát. Bárki megnézheti, hogy mikét fest karaktere sebzése a karakterlapján, lecsupaszítva egyszál fegyverben, minden más plusz kikapcsolásval. És nem utolsó sorban minden classnál a dex határozza meg az attack ratinget, hogy ez jelen esetben még a sebzést is növeli tényleg nem piskóta.

    Ezért még annyit hozzá tennék ehhez a kis eszmefuttatáshoz, hogy ha már itt tartunk és ennyire belemelegedtem, hogy részemről ebbe az irányba fejleszteném. Azaz lehetőleg minnél többet rakj a dex-re, strenghtre csak amennyit muszáj, maradák vitality-re. Energy nem kell :P Vigyél olyan 7-7 százalék élet és mana lopást. Nagyon kis ütős karakter lesz, semmi szégyenkezni valója nem lesz még kisebb fegyverekkel sem, úgy hogy jómagam erősen ajánlom neked, bárkinek, aki kedvet kap bow amazonhoz.
  • böröczk
    #23794
    Nos, hát köszönöm szépen, már csak az érdekelne, miért magic arrow és miért nem mondjuk a strafe? (azt hiszem ez a neve, amikor több nyilat lő ki egy vonalban, ellenben a multi arrow-val) Akkor a penetrate-re és pierce-re nem is kell több egy pontnál? Valamint guided arrowt felejtsem el?
  • Delac
    #23793
    Magic Arrow max Multi Arrow szintén zenész, az előbbi egy target ellen, utóbbi tömegre (bow crossbow fül).
    Critical Strike max, penetrate és pierce mod 1-1, Dodge, Evade, és a harmadikra is, ami közpső vonalon van csak a neve nem jut eszembe, tegyél annyi pontot amennyit csak tudsz, ezeket kell a végére hagyni, kb ennyi. (passive and magic skills)

    Ha bővebben érdekel a dolog kérdezz bátran.
  • böröczk
    #23792
    No, ez nekem is aktuális, mert épp a napokban telepítettem fel ismét a játékot egy kis nosztalgia erejéig, köszi. : )

    Más:
    Szeretném elkészíteni diablos pályafutásom első íjas amazonját, és egyben első amazonját. : D Kérdésem, hogy a guided arrowra tényleg nem érdemes az x patch óta rakni? Mert elég szimpatikus, főleg pierce-szel kombinálva, de úgy hallottam, már nincsenek hatással egymásra bizonyos frissítések óta.
    Ha így van, valaki lepötyögné nekem, milyen skillekre érdemes egy íjas amazonnál pakolni? Legalább kiinduló sémának, nagyon megköszönném.
  • Delac
    #23791
    Valószínüleg összeveszik a vistáddal a játék, mert ha jól sejtem win vistát használsz. Indítási beállításnál meg kell neki adni, hogy kapcsolja ki az aero rendszert, mert hogy amiatt nem tud rendesen elindulni. Izé: kompatibilitási opcióknál pipáld be a 'Disable visual themes' részt, így jó eséllyel mennie kell.
  • KaszaN
    #23790
    Szevasztok lenne pár kérdésem:
    1. A játék nemindul. Legalábis majdnem elindul befeketedik a kép, a bal felső sarokban van egy kis kocka, de aztán kilép és semmi. Milehet a gond?
    2. Nemtaláltam a játékhoz olyan patchet amit letudok tölteni. Találtam nehogy azthigyjétek nemkerestem elég jól! De azokat nemtudtam leszedni és abbansem voltam biztos hogy jót szednék e le. Meika leg frissebb patch? Honnan lehet leszedni? Vagy meiket érdemes?
    Erőre is köszi a válaszért.
  • Delac
    #23789
    Nem tudom ki mennyire figyeli a blizzard oldalát, de d3-s topicban volt említve, miszerint csinálnak egy új patch-t Diablo 2-höz. Töredelmesen megkérték a játékosokat vélemény-nyílvánításra, miszerint mi legyen az, ami javítás/fixálás tárgyát képezze. Aki úgy érzi, hogy ez biza neki szól, hát ne legyen rest megírni nekik bánatát.

    ehune a link.
  • newhenry34
    #23788
    Konkrétan azt írja, hogy nem tud csatlakozni, semmi egyéb indokot nem ír. Eredeti és még hamachival is próbáltam..., de semmi.
  • sirdond
    #23787
    esetleg ha leírnád mit ír ki...
  • newhenry34
    #23786
    Sziasztok!

    Valamiért nem tud a játék hálózatba csatlakozni, pedig minden jól lett csinálva (1.12 patch). Help pls!
  • setuh
    #23785
    hat mostmar tanultam belole:).szal akkor ne irjak nekik levelet h engedelyezzek emrt ugyis csak egy honap mulva fogjak?
  • nearo
    #23784
    1: ne próbálkozz ilyenekkel, mert ez lesz a vége =)

    2: #23773 alapján ha ez az első eset, akkor egy hónap múlva újra aktiválják a cd-kulcsod, ha ez már a második, akkor ennyi volt...
  • setuh
    #23783
    letiltottak a cd keyem gondolom azert mert megprobaltam megcsinalni angyobb rezolucioba h menjen es errefel azt irjak h:"your cd key has been disabled"
    hova kell irjak nekik h engedelyezzek?vagy van erre egyaltalan eselyem?
  • kisAKOSH
    #23782
    ne bénázzatok azzal a kulcsos marhasággal van nekem kulcsnélküli magyarítás is ha érdekel valakit. Van szinkron is de részleges.
  • kisAKOSH
    #23781
    mondd csak neked eredeti német van, cserélünk? Én németül jobban tudok mint angolul és jobban is szeretem azt a nyelvet.

    [email protected]
  • kisAKOSH
    #23780
    ja, eredeti mind kettő.
  • kisAKOSH
    #23779
    akit érdekel eredeti diablo 2 + LOD
    3000ft


    [email protected]
  • Easy Killer
    #23778
    valaki toljam ég bneten non ladderben?
  • Donn
    #23777
    Sziasztok!

    Németül van meg a játék, a LoD nélkül.A magyarítás csak a LoD-al működik. Nem tudjátok, hogyan tudom rárakni az angol nyelvet?
  • JancsiPapa
    #23776
    ha újratelepítetted, akkor az egész megmaradt d2 mappát töröld a francba
  • freedom help
    #23775
    Oh, köszönöm szépen, én is így értelmeztem

    Remélem, hogy ez a gond itt van megoldva...
  • Aspyrin
    #23774
    Arról van benne szó röviden, hogy ha először tiltottak le, akkor egy hónap után lesz újra aktiválva a kulcsod.
  • freedom help
    #23773
    Jólvan... itt van...

    Azt írja ki pontosan, hogy "a cd-kulcs amivel feltelepítetted a játékot inaktiválva lett! További információért keresd fel a Wizzard elérhetőségeket!" (ugye magyarosításom van, de angolul is ugyanezt írja)

    Az e-mail amit írtak:

    Thank you for contacting the Blizzard Technical Support department. My name is Carlos and I will be assisting you today.

    It looks like this CD-Key was disabled due to the use of the d2gfx mod.

    First time offenders are banned from Battle.net play for one month and repeat offenders are banned from Battle.net play permanently. Users who are unsure if their CD-Key was temporarily or permanently banned will have to wait one month from the time the CD-Key was banned to determine the status. Please note that if an account was also closed, this will always be permanent even if the CD-Key restriction is temporary.

    If a CD-Key has been permanently disabled, it will not be re-enabled for any reason. Again, the CD-Key can still be used for single-player and network play, but will no longer be usable on Battle.net.

    Ez a lényege az E-mailnek, amit kaptam! Oké, megértettem, hogy "nagy bűn" volt feltenni egy modot , és feltelepítettem az egészet újra. De még mindig kérdés hogy vmikor is visszakapcsolják-e az accountom, vagy nem?! Valaki esetleg tud erről valamit?

    Egyébként nagyon köszi az eddigi segítségeket!
  • JancsiPapa
    #23772
    a mod dll fájlokat módosít, ami tiltott, mindegy, hogy ez egy egy magyarosítás vagy egy csalás, ezt nem biztos, hogy meg tudják mondani a másik oldalon
  • sirdond
    #23771
    talán ha leírnád pontosan mit ír ki,akkor többet tudnánk mondani
  • freedom help
    #23770
    Más tipp??? Valaki???
  • freedom help
    #23769
    Hm... ha az nem számít akkor roppant érdekes...

    Tegnap jött az E-mail a Blizzard-tól, melyben azt írták, hogy úgy néz ki modot használok/tam... Pedig csak ez van...

    Persze hozzáteszem, hogy ez a magyarosító MOD mindig is fenn volt...
  • xNoodlex
    #23768
    Az nem számít.
  • freedom help
    #23767
    Hát igazából egy 1.10-esre szóló magyarosítás MOD van fenn, de eddig nem volt vele gond... csak én magyarul láttam benne mindent, a többiek meg persze angolul...

    Talán ez lehet az oka, vmi kiszúrhatta?!?
  • Nuki
    #23766
    csalás: maphack és minden program, ami átszínezi a földön lévő tárgyakat is - annak számít. (ezek persze a leg ártatlanabbnak látszók, ezeknél van sokkal 'durvább' is.)

    kani: nem eredeti játékot használók gyújtőhelye.
  • freedom help
    #23765
    Köszönöm a tippet! Már írom is