26171
  • JancsiPapa
    #23844
    kulcsot 4 euróért tudok szerezni
    csak paypal kell hozzá
  • sz4bolcs
    #23843
    Ájl bí bekkk. jeeeeah. xDD
  • Rage47
    #23842
    köszke:)
  • ddomi87
    #23841
    négy ezerért már meg tudod venni a játékot!szvl...

    itten-e
  • plu604
    #23840
    Kötve hiszem.
    "If we need firther confirmation on a certain order, possibely it may be delayed to 12-24 hours." (Ez "further" akar lenni)
    "Diablo 2 cd key Product is produced by Blizzard Entertainment. Once you bind this cdkey with game program, you can access to play on closed Ballte.net right away." (Battle.net esetleg...)
    És ami a legfontosabb: "NO REFUNDS are allowed for ANY reason once the cd key is sent to you."
    Tehát NEM fogják visszafizetni a pénzed akármilyen indokkal is kéred.
    Összefoglalva, ilyen elírásokat és ilyen szöveget nem írna egy olyan oldal ami nem "kamu". Szerintem felejtős.
  • Rage47
    #23839
    erről tud valaki valamit? tényleg müködik?
  • plu604
    #23838
    ja nekem is el kell ismét kezdenem hiányzik már :)
  • phalanx
    #23837
    zsííír, reset után jövök és is játszani :D
  • werkfilm
    #23836
    feljelentenek az internet szolgáltatódnál visszaélés miatt és szerződésbontás lesz a vége ugye
  • xNoodlex
    #23835
    BNeten nem lehet maphacket használni ugye. Ha mégis használok és rájönnek a CD-kulcsomat tiltják le?
  • Davidus
    #23834
    jön a peccs meg a reset
    én kb év végére számítottam:P úgy látszik már régóta készül a cucc.
  • sz4bolcs
    #23833
    :D
  • JancsiPapa
    #23832
    kösz a reklámot :D
  • nearo
    #23831
    Itt megtalálod
  • AtkariZsolt
    #23830
    Sziasztok.
    Tudja valaki hogyan lehet rúnákkal foglalatosítani (pl. fegyvert) ?
    Régebben tudtam de most, hogy sok év kihagyás után újra elkezdtem játszani már nem emlékszem, és sehol nem találok róla leírást.
    De úgy emlékszem:
    1- kb 4 - rúna kellett, hogy mifélék már nem tudom.
    2- Beletettem a Horadrim - kockába, + a tárgyat amit lukasztani akarok.
    3- Majd alakítom, és a tárgy méretétől függően foglalatosította. - (Pl 1 sisakba nem 1 foglalatot tett, hanem 1 től akár 4 -ig.)
  • miilann04
    #23829
    nálam most jó,de korábban nekem se töltött be
  • sirdond
    #23828
    szerk rulz, egy "t" kimaradt :)
  • sirdond
    #23827
    a patch miat írják át a teljes oldalt
    amúgy, nem tudom, nálam se jó
  • Rettenthető
    #23826
    Valaki segítsen már:
    Az Arreat Summit-ot (a hivatalos oldalt) nem érem el.
    Csak az alábbi szöveg fogad, közel 2 hete folyamatosan:

    403 Forbidden

    Forbidden

    You don't have permission to access /diablo2exp on this server.

    Ez csak nálam jelentkezik, vagy mindenki másnál is? (előzmények törlése nem árt, mielőtt valaki kipróbálná).
  • nearo
    #23825
    Nem hinném, mert egy csomó cucc nem fér be egyben... egy armor mellé már nem fér be egy kesztyű pl, és sok ilyen párosítás van
    Inkább szedd össze mindet, és vedd fel, kapsz egy csomó extra dolgot, ami alapból nincs jelezve a tárgyom (pl +100 attack rate, stb)
  • Phoenix lord
    #23824
    úgy hallottam hogy ha megszerzed az összes zöld ritka neves tárgyat PL:
    halál keszgyüje halál...stb akkor a kockába lehet egyesiteni öket és kapsz valamit helyette ez igaz? próbálta már valaki?
  • Myxir
    #23823
    Meg még azt szeretném kérdezni hogy látom sok képen hogy a 2. vagy 3. fokozaton vannak nem tudom nem látom,szóval hogy a végén már semmit nincs értelme felvenni hanem az egész karaktert lepje el a charm meg az ilyen bónuszt adó dolgok?
  • Myxir
    #23822
    Thx az infót már késő,mert tüzet kezdtem el vele tanulni:)
    De szerintem azzal is meglesz (fire ball)... elég durva meg majd még meteorra akarok nyomni.De a dzsungelben mindig kérek egy segítőt cold-osat az szét szed mindent amúgy is :D
  • Rettenthető
    #23821
    Nem 100% Diablo-s kérdés, de most csak ezért az 1 kérdésért nem hozok létre Battle.net topicot.

    A Battle.net fórumához amúgy hogy lehet hozzászólni? Mert első nekifutásra viszonylag inaktív, vagy nagyon nem látok valamit, de hiába adtam meg a nevet, a cd kulcsot, a jelszót (be is jelentkezik)... milyen gombot kellene látnom, hogy kommentelni tudjak egy létező topichoz?
  • Szabis
    #23820
    helloztok lehet hogy hülye kérdés de amikor rámenék a Multiplayer-re akkor ki hoza hogy : Nem sikerült kapcsolodni a Bnetre
    Ha modemet használsz keresd fell a szolgáltatot mielöt a Bnetre csatlakoznál vagy keresd fell a battlenet/support/errormessagest és nem találtam meg oldást
    ha valaki tudja mint kell csinálni az az internet szólgáltató kihagyásával az irjon PLS
  • mephi666
    #23819
    hát nem tudom... írd meg szerintem a blizznek, esetleg tegyél mondjuk egy fotót a tokról, amin tisztán látszódik a kód és panaszkodj, hogy 2éve nem játszottál, most meg nem enged be :S lehet h kiosztották másnak/másoknak is ugyanazt a kódot? fene tudja... max adnak egy újat :) 1próbát megér...
  • Bucsek
    #23818
    nem, nemadtam meg senkinek, de akármikor próbálok belépni ugyanezt írja, azért nemhiszem hogy éjjel nappal játszik :)
  • mephi666
    #23817
    valaki használja a kulcsod... nem adtad meg valakinek? vagy tesó/akárki nem nyúlhatta le? elvileg ez a gond...
  • Bucsek
    #23816
    üdv, elég rég játszottam a diablo 2-vel igyhát előkaptam, felraktam meg minden, peccs istentudja még mi. na, elindítom, és rámegyek a multiplayerre, persze a realm: europe. Konnektin, aztán azt irja ki hogy: Your CD key is currently using by: Lagbaal. vagy valami hasonlót, magamtól is kitudom találni mit jelent, de mégis miez???
    Ha váltok realmot, pl Ázsiára, akkor meg tudok csinálni akkountot is, viszont ha kiválasztom a karaktert, és leokézom, azt irja ki, hogy levagyok tiltva a Bnet-ről, és csak openbattleneten játszhatok.

    Természetesen eredeti a játék, 2 éve nemjátszotam vele és nemcsaltam soha, hacsak az nemszámít csalásnak, hogy régen mindig ki be lépkedtem, mert nemvolt jo a szerver, és ijenkor nemengedett be 1 ideig.

    Ha esetleg valami oknál fogva banlistára kerültem, lelehet vetetni valahogy? Esetleg magától elmúlik egy idő után? (habár ezt kétlem).
    Ijenkor mind a 2 CD-kulcsot letiltotta a Bnet, vagy csak a kiegészítőst?

    Sorry, kicsit hosszúra sikeredett, de ezt csak multiban tudom játszani, mert úgy jó ^^

    Előre is köszi mindent,
    bb
  • mephi666
    #23815
    hát jah... sorcival a legkönnyebb végigvinni a játékot... cold oldalon frozen orb+cold mastery a jó, mert azzal az összes nem cold immes mobot szarrá lehet kapni elég gyorsan... érdemes 1pöttyöt tenni a warmth-ra a fire tabon, mert +skillekkel az biztosítja a jó mana regent... én speciel teleportra és energy shieldre is szoktam minimum 1-1et tenni, mert jó az a damred... lightning oldalon meg ott a static field, amire kötelezően teszek mindig 1-et... (actbossoknak le lehet vele szépen csettintgetni a hp-ját :)) hát hellen tud szívatós lenni a sok immes... azt alapból el kell felejteni, hogy mind3 szférában überbrutál gyilkológép leszel (retro mod nélkül, mert abban lazán meg lehet csinálni a rengeteg +allskill miatt), érdemes frozen orb mellé eldönteni, hogy most mondjuk meteort raksz vagy chain lightningot...

    de ezek a saját véleményeim... :) másnak lehet h más jön be...
  • xNoodlex
    #23814
    cold=jég
  • xNoodlex
    #23813
    Singleben cold sorcressel a legegyszerűbb.
  • nearo
    #23812
    Elvileg bármivel végig lehet tolni, mivel act-bossok nem immunisak semmire (ha jól tudom). Csak azokat kell kikerülni, amik immunisak arra, amivel leginkább nyomulsz, bár ez néha necces lehet.
  • nearo
    #23811
    Háát nemtom, ennél jobb taktikáról is hallottam már... nekem leginkább a túlerő tetszik, elejétől fogva csak a csonti idézésre tolod a pontokat, aztán ha elérted a 20at, akkor mehet skele mastery-re folyamatosan az összes pont. Közben összeszedsz egy amplify-os pálcikát, és röhögve végigmész normal-on. Még players8-ban is.
  • Myxir
    #23810
    Hali népek.
    Annyit szeretnék meg érdeklődni,hogy a varázslóval végig lehet-e vinni a játékot vagy sem?
    Ha igen meg mondaná valaki,hogy mit tanuljak vele?(tűz,villám,jég)
    Előre is kösz.
  • xNoodlex
    #23809
    Vasszűz=Iron maiden

    Durielhez csak türelem kell, ha gyenge vagy. Mindig legyen nyitott teleport kapu és amint lemész rögtön nyiss megint, mielőtt elkezdenéd megint ütni. Ja, és ha véletlen meghalnál, próbálj ne a kapu mellett, mert akkor rögtön leüt, amint lemész.

    Emlékszem kb. 8 éve, legelső sorceress karimmal level 1-es Blaze-zel öltem meg, ami körülbelül egy óráig tartott. Akkor még (Diablo tanulgatása közben) úgy csináltam, hogy mindenre egy pont.
  • Phoenix lord
    #23808
    Durielt legkönnyebben Nekróval lehet megölni..
    a taktika:
    -játék elején csontiidézésre hogy legalább 4 csontid legyen
    -12-es szinten (magyarosításban) Vasszűz-nevü Átok a lényege:
    amennyit a megátkozott ellenfél közelharcban beléd vagy embereidbe üt ő
    2-szer annyit sérül az átok miatt 2-3 fordulóval (csontiidézés céljából)
    gyakorlatilag kinyírja magát :)
  • nearo
    #23807
    Ha nem hardcore karit indítasz, akkor csak idő kérdése és meglesz =)
    Mivel nincs hp-regje, ezért ott folytathatod ahol abbahagytad. Egyébként a leírásból nem derült ki számomra, hogy pontosan hogy fejleszted a karaktert, és valóban azt sem ártana tudni, hogy milyen kasztot indítottál.
  • mephi666
    #23806
    mivel mégy? duriel szívatós tud lenni, mert mocsok nagyot üt :) én is őt rühellem legjobban bossok között... andi könnyű, mephi is, diablo tud még nehézségeket okozni (fizikai dmg-el megfűszerezett tüzes villám undorító nagyot tud ütni), aztán baal már csak levezetés...
  • Jaka923
    #23805
    Úgy megelégeltem ezt a játékot, hogy csak na! Már másodikra kezdtem újra neki, de azon a rohadt Act II-n nem tudok túljutni. Azt a mocskos Durielt nem tudom kinyírni. Már egy csomó mindent megpróbáltam, de reménytelen. Úgy csináltam mindig, hogy a kapott 6 tapasztalatból 4-et az erőre raktam, a maradék 2-t pedig az életerőre, de ugyanolyan reménytelen, mint amikor elöször elkezdtem. És belegondolok, hogy ez még csak a 2. fejezet, hát akkor milyen lehet az 5.?