26171
  • Sas6
    #23884
    bocs nemtom mar faradt voltam :D


    #23883 köszi ^^
  • JancsiPapa
    #23883
    kb semmi, már legálisan megy cd nélkül a d2
  • Hegi90
    #23882
    miért tőlem kérded?
  • Sas6
    #23881
    miért most 1.12 ben mi az uj ? 1.11 es jatszottam utoljara.
  • Hegi90
    #23880
    1.12-ben meg azt sem tudom mivan.

    Talán júniusban énis elkezdek játszani, ha lesz reset, bár akkor már inkább a szóbelire kéne készülni, utána meg lesz egy műtétem, amit követően 2 hétig nem hiszem, hogy bírnék 1 óránál több kockulást :S
  • Hegi90
    #23879
    bazeg én 1.11-es bossokat nem is öltem xDDD. Torchokat viszont trédeltem lelkesen :DDDDDD
  • sz4bolcs
    #23878
    Kicsit nosztalgiázok: Mikor először magyarázták el nekem, hogy mit jelent az, hogy "ger", akkor fetrengtem a röhögéstől.
  • Sas6
    #23877
    mellesleg köszönöm :)
  • Sas6
    #23876
    hát nemtom sztem én nem kezdem el msot 1 honapra :D majd reset utan.. :D Akkor majd viszont megyek szivesen egyutt az itteniekkel.
  • JancsiPapa
    #23875
    én június közepére saccolom

    Egyébként aki kezd eun játszani, szívesen segítek neki, írja meg milyen karakterrel tolná, összeválogatok neki egy kis kezdő csomagot :)
  • Sas6
    #23874
    hali, nem tudjatok hogy most mikor lesz reset? Mert feltettem ujbol a d2-t :D vhogy megint kedvet kaptam hozzá :DD Feltettem de még nem kezdtem semmit. van vmi ujdonsag tavaly óta? :)
  • Hegi90
    #23873
    sztem jobban jársz, ha az európai realmon kezdesz el játsazni :D

    A kreálásnál be tudod állatani a szint limitet, és a módot. Már régen nem diabloztam, de régen mindig úgy volt bneten, hogy mindig csak olyan szintű játékokat láttam, ahol éppen a karakterem tart.

    Az, hogy egy lv 5-ös kari hogy kerül nightmarre, majd 1-2 hónap játék után könnyebben megérted, most nem is pocsékolnám erre az időt :D
  • MortyBrunson
    #23872
    jól vettél fel? vagy csak nem vagy fenn még?
  • MortyBrunson
    #23871
    jaja vagyok
  • xNoodlex
    #23870
    8-kor gyere skype-ra
  • MortyBrunson
    #23869
    hali

    rádöbbenve hogy neten nem lehet atmázni probálkoznék cuccolással
    ez alapján
    http://www.diablo.hu/useful/hun2/main/leirasok/2dioegyszerre.html

    odáig jutok hogy felülírom a dll fájlt elinditom asztalról és ezt kapom
    "we got a big error here"

    tud valaki segíteni?
  • STREEX
    #23868
    Én 2 napja vettem meg eredetiben hogy kipróbálhassam a legendás multit. Eddig nem vagyok igazán képben. Az asia szerveren indítottam a karaktert, most ha rámegyek a join-ra akkor megjelenik egy rakás hely ahová csatlakozni lehet. De hogy lehet testreszabni a megjelenő helyek tulajdonságait hogy bizonyos szintű játékosokkal találkozzak vagy hogy tudjam legalább hogy normal vagy nightmare szinten játszanak, vagy hogy legalább láthassam hogy hol járnak a benne lévő játékosok.Namost csapatban végigvittem a 25-ös karimmal normalon és most ha a join-ra megyek úgy látom hogy csak nightmare eshez tudok csatlakozni, amiben persze mindenki előrébb jár és nem nagyon tudok továbbjutni.Amit még nem értek hogy hogy kerül egy 7-10 es szintű ember nightmare-re?
  • sz4bolcs
    #23867
    Ég és föld a különbség. :)
    Már azért megéri neten játszani, hogy ne érezd magad egyedül a játékban. Van kivel együtt kalandozni, írogatni, kereskedni, Durielt anyázni, küldetéseket megcsinálni. Sokkal több tárgyad lesz, és sokkal jobban fejlődsz, meg több segítséget is kapsz.
  • xNoodlex
    #23866
    Másokkal együtt gyakhatod a szörnyeket, tudsz kereskedni stb.. adja magát. :-)
    Dobj egy MSN címet PM-ben és segítek. Este 7-8 körül fent leszek.
  • MortyBrunson
    #23865
    köszi az infot
    ha van kedved írhatnál még erről a kaniról
    vagy egy link esetleg leírásrol hogy lehet ezt beüzemelni

    amugy mik a legfőbb különbségek az sp meg neten való játék között?
  • xNoodlex
    #23864
    Ha nem eredeti és akarsz magyarokkal neten játszani alternatíva lehet a kani. Azért mégis más mint single-ben, bár a karaktered újra kell kezdened, de lvl 55-re pár óra/nap alatt fel lehet vinni.
  • MortyBrunson
    #23863
    igen
    kb 2hónapja kezdtem diablozni:)
    nekem ez kimaradt anno
  • sz4bolcs
    #23862
    Single playerben nyomod?
  • MortyBrunson
    #23861
    igen sokkal korábban azok persze, de a FrenzyBarbim nagyon szereti!
    a két gyűrű tényleg pofás a 100%better magic itemmel meg +1500 AR
    ezt használom mindig cucckeresésre, a 218-as páncéllal még neccesen el lehet lenni, de sajnos a sabre nagyon gyenge pedig anno actV-ön még ki is lyukasztottam:)

    egyébként az normális hogy level 55-ön vagyok és még mindig nem találtam 5socketes kardot se fegyvert? ez nekem nagyon fura, miközben a rúnaszavas Honort már level 28-tól ki lehetne rakni
  • xNoodlex
    #23860
    Nem.
    Lvl 50-en gyengék?! Szerintem már sokkal korábban azok... :D
    Vagy sokkal inkább kuka cuccok.. Bár amu meg két gyűrű egy kezdő barbárnak jó lehet AR miatt.
  • MortyBrunson
    #23859
    sziasztok

    lehet hülye kérdés
    tudom hogy lehet rare és unique tárgyakat cube receptekkel exceptional tárgyra változtatni
    de set tárgyakkal ezt nem lehet vhogy megcsinálni?
    annyira a szivemhez nőtt az Angelic ringmail meg a sabre
    de level 50-en már elég gyengék
  • Rettenthető
    #23858
    Tudom részletkérdés, de az Arreat Summit (hivatalos D2LoD oldal) címe megváltozott, lehet cserélni kellene a banner-ban:

    http://classic.battle.net/diablo2exp/
  • Rettenthető
    #23857
    Ez így elég tág megfogalmazás, mert ennyi erővel lehet a szokásos időben lesz a reset. Ha nem írna semmilyen konkrét hónapot, azzal sem lenne semmivel sem pontatlanabb, így meg kicsit pöcsölés hangulata van.
  • Davidus
    #23856
    "reset could occur as early as the end of April."
  • Rettenthető
    #23855
    Nah. Bekövetkezett az 1.13 pöcsölés.
    Tehát ahogy a Blizzard ígérte... úgy nem következett be se a ladder reset se az új patch applikációja április végén.
    De persze most jut eszembe, hát persze, hogy nem történt meg, hisz nem is írták melyik év. És 2030 még messze van...
  • Aspyrin
    #23854
    A peccset utólag frissíti, én anno betoltam a lemezt, és már indult is a telepítő képernyő.
    Próbálj meg a beszeljukmac.com-on tanácsot kérni, ott is találsz D2 topikot, emlékszem, játszották még páran almán.
  • JancsiPapa
    #23853
    http://us.blizzard.com/support/article.xml?articleId=20758
    hátha.
  • kabel15
    #23852
    Nekem sajna nem indul el. 2 féle diablo2 vel pórbálkoztam. (mind a 2 eredeti volt) De egyikkel sem megy :( Valami patch vagy valami?
  • DarkHorSe
    #23851
    Hello, bocs hogy ide irok de ezt legalabb olvassak paran.

    Elkezdtunk egy haverommal diablo 1ezni, felraktuk a the hell modot csak nem tudunk rajonni hogy tudunk partyzni. Nem tud ebben segiteni valaki?
  • xNoodlex
    #23850
    Dobd el a macbook air-t és vegyél egy normális laptopot, ami nem csak jól néz ki. ^^
  • Aspyrin
    #23849
    Szia!

    Pár éve mac minit használtam, gond nélkül ment a telepítés, automatikusan.
  • kabel15
    #23848
    Hello!

    Diablo2 szeretném futtatni MAC en. Hogy lehetséges ez? Mert mikor berakom a lemezt nem tudom telepíteni. Macbook air-m van. Aki tud PLZ segítsen.
    Előre is kösz!

    Üdv:kabel15
  • JancsiPapa
    #23847
    ami örökre banned az úgy is marad, első bannkor meg konstans 3 hónap


    Mennyi volt ebayen a key?
  • Rage47
    #23846
    vettem egyet ebayen, battleneten meg letöltöttem a gamet. :)
    most meglesem milyen karakterbuildek vannak, ezer éve dioztam(akkor is törtön) :)
  • Bucsek
    #23845
    ha jön a reset, akkor a bannolt CD kulcsokat is le"resetelik"?:D vagy ez igy nem módi xD