26171
  • MortyBrunson
    #23924
    igen a taunt-ot csak a bónusz miatt maxolják, mert a frenzy kap utána bónuszt
    vmilyen szinten ezt pazarlásnak tartom, mert amugy a taunt semmire nem jo

    én kiprobálom hogy a maradékot a double swingre meg a shoutra rakom
    a frenzy meg BO már majdnem max

    az a death kard tényleg jo
    elkezdtem hellen runolgatni a countess-t
    10-ből 10szer amn alatt dobott
    esélytelen
  • Rettenthető
    #23923
    Így van: +8% Damage / lvl
  • nearo
    #23922
    Nem lehet, hogy a Taunt erősíti a frenzyt? Valami ilyesmi rémlik...
  • xNoodlex
    #23921
    Hmm.. Lehet jó, ha van WW is, bár ha a double swinget nem maxolod gyengébb lesz a frenzy, de a WW talán ezt kompenzálja. Amit én írtam, azt küldföldi oldalakon láttam frenzy barbar guidekben és kb. az összes úgy nézett ki, mint amit leírtam. Pl. taunt mindenhol maxolva volt írva, én igazából azt se tudom az mire jó, mert soha nem használtam, de valamire biztos jó ha odaírják mindenhol.. Egyébként természetesen a te döntésed, hogy újrakezded-e. :)
    Lehet, hogy úgy is jó lesz ahogy csináltad, de igazából majd hellen látod, mikor egyedül gyaksz mondjuk több player mellett, hogy mennyire vagy hatásos.
    Persze a cucc még ami fontos. Ha kardosat akarsz, akkor szerintem a Death-et célozd meg, az még a legelérhetőbb ami már tényleg jó is valamire. Vadászd az 5 sox etheral superior Col Swordokat. :-) (azt hiszem abba érdemes rakni)
    Ha úgy döntesz, hogy újat kezdesz van egy sorcom kanin, pár hónapja nosztalgiából felvittem egyet 71-ig, azzal tudok segíteni neked ebben abban.
  • MortyBrunson
    #23920
    "
    a sebzésem még elég gyengus 1100kb
    life-om 1000, BO-val 2000
    def-em 2600kb
    "

    ezekre gondoltam, van-e olyan ami kirivóan szar level 65 körül
    ezektől függ a shout, BO, Double swing kérdés
  • sirdond
    #23919
    elkerülte a figylemem a kani :)

    igen,a többit nyomasd vitality-re


    milyen adatok? mire vagy kíváncsi?
  • MortyBrunson
    #23918
    már irtam kanin játszok, pedig jól jönne:)
    de ott is szoktak húzni, én csak párszor csináltam mivel kezdőféle vagyok
    a rúnákat meg folyamatosan gyűjteném ha dobna, eddig max um, azonkivül semmi

    amit az elsődleges fegyverről irtál érthető köszi
    még azokra az adatokra írhatnál vmit amiket megadtam
    life def damage

    nemmellesleg
    str 240 (de ebből kb 50-et a cuccok adnak)
    dex 160 (ebből kb 40 a cucc)
    vit 155

    gondolom a többit toljam vitalityre?
  • sirdond
    #23917
    bneten játszol? mert akkor tudok neked adni egy két cuccot
    de gondolom igen, ha húzni szoktál
    egyébként a lawbringer nem drága és egy phase bladeben überbrutál :D

    nem, amit először raksz fel az, de ez lehet akár a cipő feletti is.
    a lényeg, hogy a képernyőn, és nem az item screenen mindig jobb kézben van az elsődeges fegyver. na ez nem tudom mennyire érthető :)
  • MortyBrunson
    #23916
    köszi
    nekem is bejön amugy a warcry
    normálon pl ha huzok valakit egy nagy termet 2 másodperc kicsinálni:)
    persze azért több pontot nem rakok rá

    kiprobálom amit irtál,
    arreat face sapit használok, két lightsabre phaseblade-el
    meg egy bloodmoon ha life leech kell
    a sebzésem még elég gyengus 1100kb
    life-om 1000, BO-val 2000
    def-em 2600kb

    tisztában vagyok a rúnaszavas kardokkal, de olyan rúnákat kb fél év múlva fogok tudni szerezni

    "arra figyelj,hogy frenzynél csak az elsőnek felvett fegyveren lévő ias-t számolja "

    ez azt jelenti hogy a kesztyű feletti fegyver attack speedje a mérvadó?


  • sirdond
    #23915
    bneten egyébként kedvenc karatkerem a frenzy baba
    következő laddert is vele kezdem
    elég sok oldalú, lehet überezni egyedül,dc-t is simán öli (8playerben nagy buli volt :D ),lawbringerrel pl még a physic immunok se jelentenek gondok,eni se kell neki, mert frenzyvel gyorsabban fut
    ha van kérdésed nyugodtan írj
  • MortyBrunson
    #23914
    értem amit irsz és átgondolom az újrakezdést, de azért nehéz rávenni magam
    a swordmasteryt nyilván azért maxolnám mert két karddal nyomulok és csak ez a szimpi
    de amugy a battle cry meg a warcry nem ugyanaz

    még azért kiváncsi vagyok hogy erről a leírásról mi a véleményed

    http://diablo2exp.uw.hu/content.php?article.55
  • sirdond
    #23913
    nincs is annyira elbaszva ahhoz,hogy új karaktert kezdj
    war cry hasznos skill én is szoktam használni, baal minionoknál pl
    10 nem is sok rajta
    én maxolnám frenzyt, double swingre 5-10
    ha kevés resed van,natural resistre is rakj
    berserken elég 1 pont, ha phisical immunnal találkozol, vagy iron maident kapsz válts arra,ww-t szerintem ne használj
    maradék pontok menjenek double swingre ha több dmg kell, vagy shoutra ha def, bo-ra ha life

    a sword mastery pedig jó, nem tudom,hogy játszol, de van egy két brutál ladder only runeword frenzy babának: lawbringer, grief,death
    arra figyelj,hogy frenzynél csak az elsőnek felvett fegyveren lévő ias-t számolja
  • xNoodlex
    #23912
    Van pénzem eredeti D2-re.. (igazából kétszer is megvan, mert egyszer eltüntettem valahova, ezért megvettem újra, aztán előkerült az első..)
    Azért játszottam kanin, mert családiasabb a hangulat, mint Bneten és nem kell félnem átbaszástól/lenyúlástól/Baal killnél porszívózástól, mert ismerem az embereket akikkel játszok. :)
  • xNoodlex
    #23911
    Azért a sword mastery nem olyan biztos, csak ha már most tudod biztosan, hogy karddal fogsz menni..
    A skilljeinek valahogy úgy kéne kinéznie, hogy max frenzy, max double swing, 10 a battle ordersre, aztán amelyik fegyvernemmel mész az a mastery maxra és végül a tauntot maxolni. Persze közben a natural resist, iron skin, shout, battle command is kap egy-egy pontot. Ha ezek megvannak natural resist-re mehet a maradék., de ahogy elnézem te igencsak nem így csináltad.. :\
    Szerintem inkább kezdj újat, ha még csak 62-es vagy... Battle cry valóban teljesen felesleges + a combat skilljeidnél frenzyn és double swingen kívűl a többi skillt felejtsd is el. Frenzy barbnak nincs és nem is kell másodlagos támadó skill. BO szintén nem kell maxra, majd a life leech végzi a dolgát.
  • MortyBrunson
    #23910
    azt tudom hogy Bo, frenzy, swordmast. max
    és azt is nyilván hogy a nem weapon mast.-re is kell, battle commandre is 1, egyértelmű, berserk 1
    a kérdésem az volt hogy az első támadóskill (frenzy) mellé, mi legyen a második támadóskill annak tudatában hogy a mindenki által lesajnált warcry-ra már raktam 10-et

    ja és kanin
    de igy már lehet nem is válaszolsz:D
  • JancsiPapa
    #23909
    apropó, bneten játszol?
  • JancsiPapa
    #23908
    frenzy se rossz, de a ww jobban megéri

    a battle orderst mindenképpen maxold, tegyél a lenti masteries skillekre is (ami nem weap mastery), mint ahogy a battle commandra.
  • JancsiPapa
    #23907
    nem igazán
    1-5 pont berserkre elég egyébként
  • MortyBrunson
    #23906
    a másik kérdésem hogy lightsabre phase blade junikkard 60-120 magic damage-e helyettesíteni tudja-e vmennyire a berserket full immunok ellen
  • MortyBrunson
    #23905
    hali
    Frenzy Barbit csinálok 62-es szintű
    a sword masteryn van kb 10
    frenzy 15
    battle orders 13
    war cry 10
    a többin 1(csak ugye van egy +4skilles sapim)

    van egy olyan érzésem hogy a war cry helyett a whirlwind-re kellett volna pakolnom de vahogy nagyon nem érzem azt a skillt
    mostantól rakjam mindet ww-re? vagy mostmár tök mindegy
    mit csináljak
  • JancsiPapa
    #23904
    nehogymár ne legyen pénzetek egy eredeti d2-re :D

    Egy eredeti d2 3000 forint, egy pár cdkulcsot meg tudok 4 euróért szerezni, ha meg van eredeti cdkulcsod, akkor meg blizz hivatalos oldaláról letölthető a játék for free
  • momoxp
    #23903
    Sziasztok!

    Kisebb Klánt készítenék ha lenne érdeklődöm karakter szint mind1.
    Ha érdekel keress MSN-n: [email protected]
  • mephi666
    #23902
    sorcim nekem 85-90 között van valahol... elsősorban coldra húztam, de mellé lightningból static field+chain lightning is fejlődik... elég jól végigmentem hellen... követő pedig act2-es merc... jó sok hp-vel/damreddel és asszem phys+poison dmg-el :) jó kis kari... elég szépen lehet vele hell baalt runolni... egyedül 1-2 idegölő boss van: pl nihlatak... :S
  • xNoodlex
    #23901
    Bnethez hasonló magyar szerver csak ingyenes és kevesebben vannak. :-)
    Itt meg itt megtalálsz hozzá mindent.
  • gdevil
    #23900
    Hát igazából azért játszom, mert élvezem. Évekkel ezelőtt nagyon sokat játszottam vele, szerettem. Most valahogy előkerült és elkapott újra a gépszíj...Egyébként mi az a kani?
  • xNoodlex
    #23899
    98 lup + 3 Den of evil + 3 Radament könyv + 6 Izual skill = 110
  • FragStaR
    #23898
    98 + 15 skill pont ot lehet összesen szétosztani ?
  • xNoodlex
    #23897
    Hát hajrá, de ha csak azért singlézel, mert nem akarod megvenni multihoz a játékot, próbáld ki te is a kanit.. A Diablo az nem egy single játék.
  • gdevil
    #23896
    Köszi, srácok a segítséget. Elindítok egyet és meglátjuk.
  • Davidus
    #23895
    build
  • Davidus
    #23894
    frozen orb+fireball
  • xNoodlex
    #23893
    Hogyne lenne? Úgy hívják, hogy multiplayer. :)

    Hellen dent kihagyod és később, ha már lesz erősebb csicsód visszamész. A többi cold immun mellett pedig egyszerűen eltelézel ahogy írtam. Ha két irányba fejlesztesz ugyan megtudsz majd mindenkit ölni, de csak vért izzadva. Ha singleben játszol kompromisszumokat kell kötni.. :)
  • gdevil
    #23892
    Köszi, de csak pl cold-ra gyúrni hell-en szerintem nagyon rázósnak tűnik. Már az act1 elején rengeteg a cold immun, meg pl a Den of Evil-es küldetést is meg kéne csinálni, ott meg a Gargantuan-ok cold immunosak. Ez így elég gázos....Nincs valami jobb ötlet használható karihoz hell-re?
  • xNoodlex
    #23891
    Egy sorci sose lesz igazán erős ha több irányba fejleszted. Érdemes pl. csak a blizzardot fejleszteni és annak a synjeit (ice bolt, ice blast, glacial spike) + a cold masteryt, frozen armor, warmth, static, teleportra egyet. A hellet meg túl kell élni.. Cold immunok mellett eltelézel. :-)
  • gdevil
    #23890
    Sziasztok!

    Indítottam egy kétágas sorcit single-be. Most Lvl70-es, átjöttem Hell-re, de csak nyögdécsel szegény. Blizzard-ra és Chain Lightnigra gyúrtam direkt az immunis szörnyek ellen, mindkettő sebzése 1000-1200 körüli, kimaxolva, meg a masteryken is vannak pontok. Viszont kínszenvedés az egész. A szörnyek nagyon lassan halnak, én sokkal sűrűbben... :). Van valakinek egy jó fejlesztő-tippje hell-re? Indítanék esetleg egy újat... Singlében.
    Köszi
  • FragStaR
    #23889
    Hali

    Ennek a Bow user Amazonnak, hogyan osztanátok szét az Attribute pontjait mire mennyit fejlesszek mennyire lesz szüksége max pl STR ből (gondolok itt arra, hogy nyilván van egy ruha aminél jobb nincs vagy nem érdemes már gyúrni rá, illetve pl Energy re raknátok e egyáltalán?)

    Egyébként hero editorban csináltam egy fire Arrow usert aminek a sebzése ugyan jobb de nagyon fájóan lassan lövi el őket illetve hell en már rengetek a fire resistes mob (jó a Cold is de mégis kevesebb azért) szóval emiatt döntöttem a cold mellett.


  • xNoodlex
    #23888
    Kb. úgy semmit.
  • Aspyrin
    #23887
    Pár gemet, talán.
  • aaasdd
    #23886
    Sziasztok. Ez a pálca mennyit ér? Egyik csávó megakarta venni, de egyikünk se tudja, hogy mennyit ér.
    kép

    Előre is köszi.
  • MortyBrunson
    #23885
    másnak se megy a kani?