26171
  • MortyBrunson
    #23964
    ezt a larzukosat ugy érted hogy ha 3soxos az eth balrog akkor még egyet tud bele lyukasztani?
    vagy ugy hogy ha 1 soxos akkor végig kell huzatni hellig egy kamukarit a 3 lyuk miatt?

    eddig én ugy tudtam hogy socketest nem is lehet lyukasztani larzukkal

    meg ha már itt tartunk akkor lyukasztott arreatot se lehet upgradelni igaz?
  • xNoodlex
    #23963
    Oathot col swordba vagy balrog bladebe, ami azért egyszerűbb is, mert Larzukkal meg tudod 4 soxra csinálni és a min damja ugyan kisebb, de a max nagyobb. Ha találsz eth sup balrog bladet akkor mindenképpen abba szerintem. Eth 4 sox col swordra nincs túl sok esélyed hogy esik, ha adják el, akkor meg csak nagyon drágán.

    Természetesen nem tudod visszaállítani a chargeket, de minek is neked iron golem? :D
  • MortyBrunson
    #23962
    tényleg menő ez a lawbringer, főleg a decripfy
    csak sokat kell patkolni, ennyiből jobb csak a phase blade

    még annyi kérdésem lenne, hogy ha sikerül kiraknom majd az oath-ot
    azt nyilván egy ethes kardba, de milyenbe? itt ugye nem számit a sebesség mert van rajta 50%ias, akkor marad a range meg a damage
    akkor eth colossius sword?

    meg érdekelne hogy mivel nem lehet patkolni, akkor vissza sem lehet állitani rajta ha elfogy az iron golem charge?
  • sirdond
    #23961
    én a legend swordbe raknám mert gyorsabb, és mert a másik csak range 1
  • Kandurex
    #23960
    Meglátjuk mivel lesz több a III., mint a II.
  • MortyBrunson
    #23959
    találtam egy 3soxos legend swordot
    meg egy 3-as superior conquest swordot (increase dur.)

    ugyhogy most ez a dilemma
  • MortyBrunson
    #23958
    értem, köszi a linket, hasznos

    a countess csicskája dobott egy mara amu-t
    find itemmel meg találtam Ik vértet lol

    31-re van maxolva a Frenzy, az menő nem?:)
  • Caponee
    #23957
    ok
  • xNoodlex
    #23956
    Fogadd el és felejtsd el, hamar hozzászoksz.
  • Caponee
    #23955
    Még egy kérdés..Ezzel a 800*600 felbontással lehet valamit kezdeni? Vagy el kell fogadnom ,hogy 10 éves a játék és felejtsem el a felbontás növelését.
  • sirdond
    #23954
    és másold át a *.mpq fájlokat
  • xNoodlex
    #23953
    Miután leszedte, arra telepítsd fel a patchet, úgy már menni fog.
  • Daell Drow
    #23952
    Nekem nem oldotta meg :(
    leszedtem a bnetrol a teljes expansiont es ha onnan inditom akkor is keri a cd-t.
  • Caponee
    #23951
    Nekem megoldotta a patch. :)

    Köszi srácok !
  • xNoodlex
    #23950
    Am, gondolom te vagy Caponee is. :D
    Nem tudom miért nem jó... Marad TurboX megoldása...
  • Daell Drow
    #23949
    Nos nekem bezsart a DVD meghajto drivere igy most nem tok semilyen lemezt be olvani, win reinstalt majd csak a vizsgak utan tervezek. Egyelore meg vagyok a dvd meghajto nelkul, de jopar jatekhoz kell a lemez pl diablo2 hoz is. fel raktam a linkben levo patchet de igyse mukodik, keri tovabra is a lemezt.
  • xNoodlex
    #23948
    Pedig működnie kell annak. EZT az egy patchet telepítsd rá, aztán már a CD-t se kéri. Ha így se működik, akkor a kulcsoddal van valami gond.
  • TurboX
    #23947
    regisztráld itt a kulcsodat majd ezen keresztűl húzd le a klienst
  • Caponee
    #23946
    Sziasztok !

    Egy kis segitségre lenne szükségem.Megtaláltam a régi diablo2 serial számaimat és egy kicsit nosztalgiáznék a bneten ,de nem találom a cd-ket ami nem nagy gond mert netről lejön ,de hogy tudom használni bneten legálisan.Régen ment daemon toolsal ,de most meg se akar nyikkani már telepítettem a frissítéseket is.

    Köszi.
  • sirdond
    #23945
    sztem ne, lassú, kis sebzés a nagy req mellé, nem is elit fegyver (bár ez nem sokat számít)
    ha nem találsz phase bladet, akkor ezek közül valamelyik
    http://classic.battle.net/diablo2exp/items/elite/swords.shtml
    a lényeg,hogy valami gyorsat próbálj,mert off hand weaponnál csak a fegyver sebessége számít (base weapon speed), a rajta lévő ias nem

    insight profi, de frenzy a barbárnak majdnem hogy hasztalan
    az obediencere gyúrj rá, olcsó, de hatékony
  • MortyBrunson
    #23944
    sirdond

    executioner sword-ba megéri kirakni a lawbringert? eddig még csak ilyet találtam

    viszont csicskámnak csináltam egy insight-ot, na azt tényleg könnyű kirakni és elég profi viszonylag
  • sirdond
    #23943
    hát ja, sajnos ez az igazság
    amúgy azt mondom kezdj rl hc-zni,ha hiányzik a játékélmény
    garantáltan leköti a figyelmed
  • Ragnar360
    #23942
    Én a nagy várakozás közepette, tegnap/ma toltam a 2-t bneten... és elég uncsi volt már :( pedig nagyon vejön a game, de unalmas - ilyen run olyan run, szintezés - semmi extra, kevés, sőt semmi multi tartalom, 4-5-6 éve biztos imádtam volna...de már vhogy nem hatnak meg benne az aranyozott cuccok ilyen gemelés olyan runák etc. - társaság viszont egész jó volt
    magas szinten se lehet igazán sok mindent csinálni, fejleszteget a cuccod, néha egy-két duel, aminek jobban kéne menni a játékban (gyakrabban) szerintem...

    Vhogy már nem fogodt meg a szintezés, a tárgyak varázsa - ahogy mondták, lehet azért mert mindenki húz mindenkit - ezzel nem is volt bajom, mert faszomnak sincs kedve MÁR (itt a dio2ben, 2009-ben) 1-2 hetet jáccani, h lvl 80+ legyen - mert minek ? Azzal már elkéstem, meg utánna nem tudnék mit csinálni

    Azzal nem fogom élvezni a játékot 80+, 90+ nál, hogy Baal run ezerrel, azért h tényleg FULLOS cuccaim legyenek, mert mire megyek vele semmire na mind1

    A 3-at biztos bneten fogom elkezdeni és kíváncsian várom, mivel tudnak addiktá tenni a blizzes arcok...mert jelenleg 2009ben a 2 már nem vonz - PEDIG NAGYOn SZERETNÉM - csak tényleg nemtudott/tudna már lekötni - Dio3-at MOST!!!!!!!!!

    Aki meg 5-6 éve v régebb óta tolja a 2-t bneten (mind a mai napig v akár már nem) annak meg respect és megsúghatná, h mivel töltötte az idejét a játékban :D lol - hulyén hangzik tudom :P

    Btw ezúton is nagyon szépen köszönöm a cdkeyt xNoodlex-nek
    Nem veszett kárba... aki igényt tart rá annak átadom az accot (az ő engedelmével természetesen)
  • Rundstedt17
    #23941
    Valaki letudná írni milyen egy épkázláb poison necro?
    Milyen itemek?skillek?Stat?
  • Ragnar360
    #23940
    Btw én már csak azt remélem a 3. résztől, h az is ilyen hosszú/időtálló cucc lesz, ezernyi tartalmommal meg minden - érdemes elgondolkodni rajta szerintem - valszeg nem bass*ák el, csakhát hogy nó button szmeshing (kb nem csak potinál - de majd kiderül) az azért változtathat a dolgokon...
  • Ragnar360
    #23939
    Na kicsit utánnaolvastam, de ahogy elnéztem nincs egy normális magyar oldal se mamár a játékról, egy-kettőt kivéve...

    Megtudtam egy smást, már csak jáccani kellene :) cd key need :SSS

    u.i: nem rémlik h van, DE létezik pl biz. fegyverekre, leginkább unique(aranyozott) cuccokra, hogy kimondottan ez a boss dobja ennyi rate-el ? v egyáltalán nem és csak a rate van megadva (ahogy ezt igy leirtam utóbbi kezd derengeni :D)
  • Ragnar360
    #23938
    :D
  • xNoodlex
    #23937
    Azt, hogy mit csinálnak azt nem tudom, de hogy sokan vannak (nem kicsit) az biztos. :-)
  • Ragnar360
    #23936
    Na nem nagyon megy már a topik ? :)
  • mephi666
    #23935
    1.13-ról van már valami közelebbi infó? nem nagyon néztem mostanában külföldi fórumokat... de reset előtt lenne elvileg esedékes... (hiányzik már a nagy stash)
  • sirdond
    #23934
    nem volt beígérve semmi, csak lehetőség ként volt megemlítve
    amúgy igen, vannak, és mindenki vár a resetre
  • Ragnar360
    #23933
    Régen gecisokat toltuk a játékot, dejó is volt - de ahogy most utánnaolvasgattam, hát elég kínai sok minden :)

    Ilyen build olyan, ilyen run olyan - ezernyi módositas volt azóta biztos, párszáz ismeretlen rövidites kb (ami csak a diabloban használatos)

    Viszont nagyon szeretném multiba tolni...

    BattleNet: azt tudom, h battlenetes kari teljesen különbözik a single karitól, okait megértem csakhát elég szar...

    Diablo III-t is véleményem szerint only battleneten fogom tolni

    Nade BNet - pontosan miröl is szól a dolog azon kivül, hogy együtt megyünk, hentelünk, pvpzünk, funlok stb. mit lehet csinálni ?
    Lehet hülyén hangzik a kérdés... 1 éve kb néztem pár óra erejéig, de nagyon nemtudtam mivan, szal WTF - hogy mennek a dolgok, mit csinálnak, mennyien vannak stb nagyon érdekelne a dolog :)
  • Rettenthető
    #23932
    Nem tudnék ugyan számadatot mondani, de most biztosan sokan szünetelnek, várják az április végére beígért reset-t (ami, ha a szokásos június 17-20 körül megesik, akkor tapsikolhatunk).
  • Ragnar360
    #23931
    Hali!

    Kb mennyien tolják még a gémet Bneten - magyarok ?!
  • MortyBrunson
    #23930
    ja hf, bocsi félreolvastam
  • MortyBrunson
    #23929
    én ugy tudtam az mf nem hat ki a rúnákra
    megy privát
  • xNoodlex
    #23928
    Akkor vagy countess, vagy csinálsz egy sorcot és elkezdesz hf-ezni. (bár ezt annyira nem javaslom, mert könnyen megutáltathatja veled a játékot :D )
    De figy, ha akarsz Bneten menni van egy CD-kulcsom amit nem használok ha érdekel...
  • sirdond
    #23927
    ja nem is te írtad,hogy arky2-d van? :D
    rakj ki akkor egy smoke-ot resi miatt+fhr is van rajta
    laying of hands kesztyűt meg,gore ridert próbálj meg venni

    ezért is jobb egy kicsit bneten játszani, ilyenkor már egy 15/15ös baba torchot is hozzád vágnak ingyen
  • MortyBrunson
    #23926
    külön külön 1100
    a socketes cuccokat is raknám el de semmi
    egyelőre még IK öv, kesztyű van, kell a resist miatt, de van Verdungo is
    2angelic amu ring megvan, armorom gatya szar griswold, cipő Aldur

    most voltam törni hellen, egy darab Ko runa az eredmény lol
    ugyhogy örülök ha a lawbringert kirakom

    most akart egy srác +3skilles barbtorchot eladni, mal vagy ist az ára
  • sirdond
    #23925
    szerintem nem rossz lvl63-on
    de a sebzés az külön-külön kézen, vagy együtt 1100?
    lightsabre nem olyan rossz kezdő fegyver,de mindenképpen rakj ki mellé egy lawbringert,hamar megvannak a rúnák,úgyhogy szerintem kezdj el keresni egy 3 sock phase bladet. az a decrpify és a sanctuary együtt csodákra képes még kis sebzés mellett is. arreat must have minden meele babának, laying of hands,nosferatu öv,angelic amu + 2*ring, armornak arky nem rossz egyelőre, cipő meg gore rider,bár nem tudom mik az árak most kanin, ezek egyáltalán nem drága cuccok.
    egy low baba torch pl mennyi?

    mercet is vegyél, might aurásat, vagy holy freezeest, ahogy tetszik
    valami nagy defes eth armor neki,egy lifeleeches,resis, dr-es sisak, meg egy obedience a kezébe

    meg ajánlom,hogy szerezz be egy demon limb-et és enchantold magad ;)

    reménykedj,hogy a hell hf droppod mal+ rúna lesz és akkor tudsz csinálni egy normálisabb fegyvert a lawbringer mellé