26171
  • MortyBrunson
    #24004
    aha köszi
    bár a képet nem nagyon látom, de akkor narancssárga tűzcsóvákra a fejem felett kell figyelni

    azt se mindig vágom ha pl xp vagy skillshrine van a fejem felett és valami tűzsebzés miatt eltűnik és ég az egész fejem, de az életem nem fogy

    már szereztem is gore ridert pulért
    még egy arky2-t akarok, vagy duresst kirakni
    (forti nem hiszem hogy hamar összejön)

    aztán mehet is az über
    remélem ott nincs olyan sok IM:)

  • xNoodlex
    #24003
    Ja és még egy dolog. Ha IM-et kapsz, csak futkoss mellettük, míg nem kapsz magadra valami mást. Utána már nem valószínű, hogy IM-et ad még egyszer. (ez csak saját tapasztalat)
  • xNoodlex
    #24002
    Ha olyan szörnyet látsz, aki tud olyat varázsolni várj egy picit míg felrak valami átkot és ha nem IM, szedd le őket legelőször (leap attack-kal odaugrasz).
    Maga az IM elég feltűnő, könnyen észre lehet venni:
  • MortyBrunson
    #24001
    én mindig warcry-al stunolom a népet mielőtt ütöm őket, és jóval gyorsabban fogy az életük, meg nem bántanak addig a 3-4 másodpercig, amíg élnek
    szóval nekem bejön

    de most voltam először a grieffel chaos sanc.ba(havernak segiteni)
    hát IM ellen esélyem sincs, együtéssel hazavágom magam ha kapok, még potit sincs időm inni
    ugyhogy rá kéne jönni, hogy milyen színű az im, hogy lehet kiszurni mer igy esélytelen

    viszont IM nélkül meg meg se mozdult az lifegömböm
  • xNoodlex
    #24000
    Egyébként warcry jó lett valamire?
  • xNoodlex
    #23999
    Na, egész jók. Még mara helyett egy metalgrid (de ha lehet ne mines körülit ne vegyél, ha csak az van akkor inkább várj egy jobbra addig jó lesz a mara) + gore amit írtál + ha mákolsz még egy Lo-t akkor forti és kb kész is vagy cuccilag egy időre.

    Rune word stb-hez sztem egyértelműen Arreat Summit.
  • MortyBrunson
    #23998
    ja
    2 ravenring
    meg mara

    frenzy max
    swordm. max
    bo 17
    doublesw. 4
    warcry 10
    nat.res 5
    a többi 1

    +2sk mastery grandcharm
    +2sk combat

    level 85
  • MortyBrunson
    #23997
    sztem jól számoltam mert kiszámoltam a lawbringert is és jol adta

    arreat
    grief pb
    lawbringer legendsw
    draculs
    verdungo
    ik csizma (vmelyik nap veszek gore-t)
    - ezt néha szoktam használni ik sapival (2p.topaz) cuccot keresni, bár nem tudom az a 108% mf számít-e

    vért változó, Ik armor(tul sok str), Leviathan, Duriels
    most épp Smokeot hordok Balrog Skinben

    de amugy mégegyszer köszi, sokat segítettél hogy pofásabb legyen:)
  • sirdond
    #23996
    szvsz reális, de ha leírod, hogy most milyen cuccaid vannak akkor átszámolom én is
  • MortyBrunson
    #23995
    igen ismertem ezt, de jo sok helyen el lehet rontani
    mindegy

    pl a percental enhanced damage-hez(skills, auras, mast.) a frenyz 265%-ot összeadtam a 148% sword mast.-al = 413%
    igy a végére ez jött ki 4040-4140
    against demons 4920-5030

    nem tudom ez reális lehet-e
  • MortyBrunson
    #23994
    ja, ha nem veszem észre a darálásban akkor az
    ha észreveszem akkor berserkel 2-3 ütés

    vagy hagyom a csicsónak
  • sirdond
    #23993
    tessék itt van egy
    http://diablo3.ingame.de/tips/calcs/dmgcalc/dmgcalc.php?patch=110&lang=eng

    egyébként a helyedben rw-ket csak a hivatalos oldalról nézném
  • nearo
    #23992
    Azért iron maiden szopatós lehet, nem...? (:
  • MortyBrunson
    #23991
    na sikerült végre kirakni őket

    egy ethes tresherbe az obedience-et, mivel ethes, a fegyo alapsebzése 80-1000-ig lett, ami sztem durva
    ezzel a kaszával (és mivel mostmár nem kell resist) meg a leviathan-al gyak. halhatatlan lett sztem
    + még a crown of thieves lifestolenje

    a másik a grief
    http://shini.freeweb.hu/runaszavak.htm
    hát ezen az oldalon hibásan van feltüntetve, tehát nem 5% chance level 15 venom, hanem 35%, ami nem mindegy
    nem lett különösebben perfect grief, 32%ias,377dam,-21%pr
    de persze sok kis rasanishuk hullanak mint a legyek
    sajna a progi nem irja ki vele a sebzésemet, pedig érdekelne mennyit sebzek vele azért kb
    tehát alapból frenzyn 650-750 irja a sebzést mintha üres phase blade lenne, ha bekapcsol a venom akkor 950-1300
    hogy tudom kiszámolni hogy nagyságrendileg mennyi ez igaziból? gondolom nem csak mindam+377 - maxdam+377
  • Rundstedt17
    #23990
    tévedtem:D
  • Aspyrin
    #23989
    Deadly Strike
    This is a chance of doing double damage. All melee damage is doubled, whether its physical, magic or elemental (such as skills Berserk or Vengeance). Deadly strike is the last thing that's applied to your damage, meaning that all other damage modifiers are taken into account as well. Deadly Strike stack in all cases, there is only one chance to trigger a deadly strike blow per hit. There is no cap on how high the chance to trigger a deadly strike can get, but anything over 100% is a waste. Critical Strike (CS) and Deadly Strike (DS) exclude each other. Deadly Strike does not work with Smite.


    Remélem, érthető. :)
  • Rundstedt17
    #23988
    szerintem olyan hogy +50%ékot ad a halálos ütésre.
    tehát max 1%-alapból így mostmár 1,5%-ék kafa:DDDDDDD
  • FragStaR
    #23987
    Az 50% Deadly Strike az nem olyan kéne legyen, hogy 50% esélyre ha ráütök a mobra az belehal vagy 1 hp ja lesz ?

  • sirdond
    #23986
    igen főleg amiatt is, de amúgy az az egész rw egy csalás :P
    ja szedd ki az honort, azt már úgy sem fogod használni azután :)
  • MortyBrunson
    #23985
    amugy a grief az mitől olyan durva?
    "Damage +340-400 (varies)" emiatt?

    persze ezt a level 15-ös venomot nem ismerem
    az ignore target def-et meg nem nagyon értem
    a lighsabren is van, de nem érzem a hatását

    az a durva hogy van 5soxos pb-m, bele van rakva a honor
    de akkor azt hel runával tudom unsocketelni igaz?
  • sirdond
    #23984
    naná
    grief pb
    de csak ha van egy malod is
    és csak phase bladebe
  • MortyBrunson
    #23983
    mákoltam egy lo runát
    szted hogy éri meg legjobban felhasználni?

    griefbe?
  • Ragnar360
    #23982
    :D nem fikázom én
  • Aspyrin
    #23981
    Szerintem félreértetted. :)
  • JancsiPapa
    #23980
    jól értem hogy azért írtál be jobbára, hogy lefikázd a játékot és hogy jöjjön a d3?

    mert azt máshol is megteheted
  • Rettenthető
    #23979
    Kicsit még gyakorolnom kell a linkelést...
  • MortyBrunson
    #23978
    köszi, vhogy ez nekem kimaradt
    többet nem értetlenkedek:)
  • sirdond
    #23977
    igen
  • Aspyrin
    #23976
    Köszi, estére átírom. ;)
  • Raven21
    #23975
    huh köszi
    akkor ha nyitok 1 uj ladder kari reset után.
    nem tudok neki cuccokat adni a régiekkel.
    ugye?
  • sirdond
    #23974
    működik, csak más címen az új bnet miatt:
    http://classic.battle.net/diablo2exp/

    Raven21: nem törlik,minden cuccod megmarad, csak non ladder lesz
  • Raven21
    #23973
    Hali én most kezdtem a diablót.
    Ladder reset lesz.
    Akkor a karaktereimet törlik?
    Vagy azok megmaradnak és csak a cuccaim vesznek el?
    Valaki magyarázza el plz!!!
  • Aspyrin
    #23972
    Kivettem, mert nálam már nem élt.
  • sirdond
    #23971
    így van. de legközelebb használd a hasznos linkeket
    egyébként most látom, az arreat summit miért lett kivéve a linkek közül?
  • Rettenthető
    #23970
    A Horadric Cube-ban lehet normál item-eket lyukasztani, az alábbi receptek szerint ([link:http://classic.battle.net/diablo2exp/]Arreat[/link]-on minden ezzel kapcsolatos egyéb leírás is ott van):

    1 Tal Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Topaz + Normal Body Armor = Socketed Body Armor of same type
    1 Ral Rune + 1 Amn Rune + 1 Perfect Amethyst + Normal Weapon = Socketed Weapon of same type
    1 Ral Rune + 1 Thul Rune + 1 Perfect Sapphire + Normal Helm = Socketed Helm of same type
    1 Tal Rune + 1 Amn Rune + 1 Perfect Ruby + Normal Shield = Socketed Shield of same type

    Tehát pl. fogsz egy normál (nem low quality v. superior) Colossus Sword-t, beleteszed a HC-be, mellépakolod a kívánt összetevőket (Ral + Ama + Perf. Ame.), összekutyul, és ha mákod van, akkor a kívánt mennyiségű lyuk lesz rajta. Sirdond-nak nem volt mákja, ő az 5.-nél megunta. (mert logikus, hogy amit kikavar, arra már nem lehet ezt a receptet elsütni még egyszer, mert van rajta x lyuk, ezért találni kell újra Colossus Sword alapot, pluszt a recept hozzávalókat).

    Larzuk az Unique-ba (arany/barna) és a Set-be (Zöld) is maximum 1 lyukat tesz. A fehérbe (superior is), illetve az Ethereal-ba is a maximumot teszi.

    (Ha jól dereng, maximum majd a mesterek kijavítanak :-) )
  • Delac
    #23969
    Fehér és superior. A junik cuccokba (arany/barna) mindig egyet rak.
  • MortyBrunson
    #23968
    ebből meg csak két dolgot nem értek
    mi az az mld?

    a másik meg hogy mi az hogy probáltad socketelni de az ötödiknél meguntad?
    ezek szerint Lazurk a colossus bladebe 6 socketet ütött volna, az ugye nem jo a death-hez, tehát fogtad magad és?

    nemtom lehet én vagyok hülye:)
  • MortyBrunson
    #23967
    ok világos amit irsz

    mostmár csak egy kérdésem van
    ha a te állításod szerint Lazurk mindig maxot lyukaszt egy tárgyba(tárgytípustól függően) akkor nekem eddig miért mindig csak egy lyukat csinált?

    pl az Arreat's Face Slayer Guardot socketeltem 1 lyuk az eredmény mint mindenki másnak
    megnéztem és arreat summiton 3 max socketet írnak slayer guardra

    akkor ezek szerint ez a max lyukasztás csak olyan tárgyakra vonatkozik amelyek......?
  • sirdond
    #23966
    bneten a hihland blade sláger, mert azt lehet használni mld-re is
    egyébként noodlenak mindenben igaza van
    nekem van egy hasonló történetem is. death-t akartam csinálni eth colossus blade-be, kb 1,5 hónapig kutattam egy 5 sock eth cb után mire találtam egyet jó drágán... próbáltam socketelni is,de az ötödiknél meguntam (többek közt azért,mert akkor még jó drága volt egy eth cb)
    szóval csak azt akarom mondani, ha bneten, jspn és diii.net-en is alig sikerül ilyet megtalálni akkor kanin jóval kevesebb az esélyed
  • xNoodlex
    #23965
    Nem nem bocs, félreérthető volt. Larzuk mindig maxot jukaszt, de csak olyan tárgyakat tud soxolni, amibe még nincs egy se. Azért írtam, mert ha col swordot találsz hiába jukasztod ki vele, mindenképp 5-öt fog belerakni, arra viszont sokkal több esélyed van, hogy találj egy üres balrog blade-et ami jó alap lehet oath-hoz. Ha azt viszed el hozzá 4 soxot fog beletenni (mivel annyi a max neki).
    Nem tudom játsz-e arreat summitra, de ott mindent megtalálsz, az elit kardokról konkrétan ITT.